Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Masterdor napisał:

Zakaz pisania samego "za co", zamienienie to na dozwoloną formę "wykonywałem polecenia" bo ludzie sobie wpisują "za co" ze świadomością, że nie wykonali poleceń ale mają takie prawo więc jeśli się nie pamięta za co to trzeba taką osobę ożywić i jednocześnie nie jest to kłamanie na fk

Jezeli ktos sie zbuntowal, albo jezeli dobrze wie, ze byl zakaz, bo tuz przed chwila bylo to powiedziane i ktos przez to zginal i pisze na !fk za co, to jest to rownoznaczne z naduzywaniem fk czyli kickiem/banem dla tej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kpiną zaczyna się robić ilość niezapisanych w regulaminie zasad.

1. Pozycja buntu, zapis z regulaminu: Pozycja buntu ~ Totalny bezruch, na kucaka. Po nadaniu innego polecenia odwołuje ona wszystkie nakazy jak i zakazy. 
Pozycja buntu na serwerze? "Totalny bezruch, na kucaka, patrząc się maksymalnie w dół". Dlaczego? Po zapytania się admina - "Bo SnuFFik tak powiedział, możesz się sam go zapytać". Super przegenialnie, nowy gracz który pierwszy raz gra serwerze i ledwo wie kim jest snuffik na pewno poprawnie wykona polecenie, zwłaszcza, że za jego błędne wykonanie wygra kuleczke w główkę.

2. "Jeśli CT Ciebie nie widzi w celi, może to liczyć jako próba buntu i Cię zabić". Kolejna genialna wręcz niepisana zasada. Mapa należała do tych, gdzie w celi znajduje się ścianka zakrywająca jeden z rogów. Prowadzący wydał polecenie "Tylnia ściana totalny bezruch patrząc się w tylnią ścianę". Wykonałem polecenie, zostałem zabity bo stałem za ścianką. FK nie było (przynajmniej według admina), bo CT mnie nie widzieli i mogli to uznać jako bunt. Na punkt z regulaminu czekam do teraz :)

3. Maksymalnie połowa terrorystów może zginąć (celowo) na zabawie.

 

Takich przykładów na serwerze jest multum, co - moim zdaniem - działa na jego wielki minus. Jak najbardziej zgadzam się z czymś o czym mówione było wiele wcześniej - nie każda zasada powinna być zapisana w regulaminie, wynikają one ze zdrowego rozsądku. Ktoś podbiega w stronę CT - oczywistym jest, że jest to próba buntu. Ale jak w regulaminie definicja pozycji buntu jest jedna, a na serwerze prowadzona jest druga, albo kiedy wymyślane są zasady typu pkt. 2 gra robi się po prostu niefajna dla graczy, którzy na serwerze grają od niedawna i "im jeszcze tego SnuFFik nie powiedział". Regulamin to regulamin, jak jest za długi, można z niego wywalić punkty które są niepotrzebne bo wynikają ze zdrowego rozsądku (bo takie są) i dodać/poprawić chociażby takie.

 

 

@ZbigniewStonoga Jailbreak na tym polega, żeby próbować śmieszkować i fajnie się bawić. Nikt mi nie zabronił stanąć za ścianą - gdyby był zakaz podany przez prowadzącego, jasne i byłoby to zrozumiałe. Ale tutaj? Stałem za ścianą, wykonywałem polecenia. Próba buntu byłaby, gdybym leciał do secreta, do broni (lub bym trzymał broń), gdybym niewykonywał poleceń. A nie dlatego, że stanąłem za ścianą. Jeśli według Was jest to próba buntu - dodajcie to do regulaminu! A założenie, że nikt regulaminu nie czyta prowadzi jedynie do tego, że w takim razie regulaminu nie powinno być w ogóle :)

 

@SnuFFy Ten błąd z pozycją buntu tam już wisi od długiego czasu :) Podobnie przykładowo chowany wciąż jest przekreślony, tak jakby jego regulamin już nie obowiązywał. Co do 2 - Dostałem karniaki, nie ruszałem się, bo mieliśmy totalny - wciąż wykonywałem polecenia, i liczyłem na to, że w razie czego admin mnie zrespi/rozpatrzone zostanie FK.

Edytowane przez GryTrean
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no fakt przydało by się rozszerzyć regulamin o wiele podpunktów. Chowasz sie więc próbujesz sie zbuntowac to nie zasada a próba buntu jeżeli nie chciał byś pajacować albo sie zbuntowac byś tam nie stanoł i przeżył to tylko twoja głupota i próba pośmieszkowania i zrobienia debila z ct xd zreszta musi ci dac karniaka dopiero potem moze cie zabic w celi.

Edytowane przez ZbigniewStonoga
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GryTrean napisał:

1. Pozycja buntu, zapis z regulaminu: Pozycja buntu ~ Totalny bezruch, na kucaka. Po nadaniu innego polecenia odwołuje ona wszystkie nakazy jak i zakazy. 
Pozycja buntu na serwerze? "Totalny bezruch, na kucaka, patrząc się maksymalnie w dół". Dlaczego? Po zapytania się admina - "Bo SnuFFik tak powiedział, możesz się sam go zapytać". Super przegenialnie, nowy gracz który pierwszy raz gra serwerze i ledwo wie kim jest snuffik na pewno poprawnie wykona polecenie, zwłaszcza, że za jego błędne wykonanie wygra kuleczke w główkę.

To jest błąd przy kopiowaniu, a nie niezapisana zasada.

Godzinę temu, GryTrean napisał:

2. "Jeśli CT Ciebie nie widzi w celi, może to liczyć jako próba buntu i Cię zabić". Kolejna genialna wręcz niepisana zasada. Mapa należała do tych, gdzie w celi znajduje się ścianka zakrywająca jeden z rogów. Prowadzący wydał polecenie "Tylnia ściana totalny bezruch patrząc się w tylnią ścianę". Wykonałem polecenie, zostałem zabity bo stałem za ścianką. FK nie było (przynajmniej według admina), bo CT mnie nie widzieli i mogli to uznać jako bunt. Na punkt z regulaminu czekam do teraz :)

Wyjasnilem adminowi sytuacje, bo masz takie prawo, zwlaszcza przy takich poleceniach, bo wykonujesz je, co z tego ze sie za scianka kryjesz, jak je wykonujesz. Wpierw i tak powinienes dostac karniaka i dopiero wtedy zostac zabity, tak jak jest zapisane.

 

Godzinę temu, GryTrean napisał:

3. Maksymalnie połowa terrorystów może zginąć (celowo) na zabawie.

Nikt tak nie powiedzial, ja nie jestem patrikiem.

 

Wy wszyscy, zamiast słuchać się mnie, gdzie ja mam tutaj wiedzę na ten temat, to pytacie się jeden drugiego i tak potem wychodzi. Jeżeli chodzi o takie sytuacje to nawet nie próbujcie się pytać już adminów, bo widzę, że oni też logicznie nie potrafią na to odpowiedzieć, cytując wypowiedź doskonałego.

//

Nie wiem czy wiesz, ale dla mnie nie jest to takie hop siup zmiana kilku podpunktów, zwłaszcza, że musi to potwierdzić Zjem cie. Szykuje kilka innych zmian więc wszystko wrzucę na raz, nie będę dla czepiających się małp, które i tak na 100% wiedzą co i jak ma być zmieniał czegoś oddzielnie. Pojawią się zmiany w regulaminie to i reszta zostanie poprawiona ;) 

Edytowane przez neska.
  • Like 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję by można było robić zabawę Simon mówi gdy się tego chce. Jest całkiem spoko a nie na każdej mapie jest na nią miejsce a rzadko widzę by ktoś ją wybierał z pierwszej reakcji. (Możnaby to ograniczyć do 10 osób max czy coś) 

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Masterdor napisał:

Proponuję by można było robić zabawę Simon mówi gdy się tego chce. Jest całkiem spoko a nie na każdej mapie jest na nią miejsce a rzadko widzę by ktoś ją wybierał z pierwszej reakcji. (Możnaby to ograniczyć do 10 osób max czy coś) 

Gracze już zapomnieli o tej zabawie bo nikt jej nie robi, a temu nikt jej nie robi bo taki rygor powstał do tej zabawy. Zmienić to!!!

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kursor2k napisał:

Gracze już zapomnieli o tej zabawie bo nikt jej nie robi, a temu nikt jej nie robi bo taki rygor powstał do tej zabawy. Zmienić to!!!

Obwiniasz mnie w tym momencie o "usuniecie" zabawy Sajmon mówi? Spoko, dodam zabawę, żebyś miał JESZCZE więcej powodów do tego, żeby jako gracz (bo od graczy właśnie dostaje takie informacje) spamić, że CT ciągle gra na kille. Usunięcie tej zabawy z regularnego jej robienia było dobrym wyjściem. Odpada.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SnuFFy napisał:

Obwiniasz mnie w tym momencie o "usuniecie" zabawy Sajmon mówi? Spoko, dodam zabawę, żebyś miał JESZCZE więcej powodów do tego, żeby jako gracz (bo od graczy właśnie dostaje takie informacje) spamić, że CT ciągle gra na kille. Usunięcie tej zabawy z regularnego jej robienia było dobrym wyjściem. Odpada.

Nie o to mi chodziło, po prostu tej zabawy nie widać a co jakiś czas mogła by być i zgadzam się że dobrym pomysłem było jej ograniczenie ale teraz w ogóle jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Masterdor napisał:

Możnaby to ograniczyć do 10 osób max czy coś

 

17 minut temu, Kursor2k napisał:

zgadzam się że dobrym pomysłem było jej ograniczenie ale teraz w ogóle jej nie ma.

Bez obecnego ograniczenia, zabawa ta była męcząca bo CT za często ją brało. Jeśli ograniczenie zostanie wycofane, zacznie się to samo.

Ograniczenie do 10 osób jest słabym pomysłem, ponieważ najlepiej jest gdy bierze udział w niej więcej osób i zabawa ta trwa trochę dłużej (w zależności od umiejętności słuchania TT). Im więcej graczy tym lepiej. Ograniczenie liczby uczestników nie wchodzi w grę.

To nie jest problem, aby zacząć pierwszą reakcję i spytać się TTka czy chce Sajmona. Wiele razy tak robiłem i gracze normalnie się zgadzali. Nie widzę konieczności zmiany ani żeby sprawiało to jakiekolwiek problemy.

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Huczin napisał:

To nie jest problem, aby zacząć pierwszą reakcję i spytać się TTka czy chce Sajmona. Wiele razy tak robiłem i gracze normalnie się zgadzali. Nie widzę konieczności zmiany ani żeby sprawiało to jakiekolwiek problemy.

Dokladnie, to nie jest problem, wystarczy poczytac regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, UchoSłoniaWDupieWęża napisał:

Proponuję dodać zeusy do możliwych broni na zabawie bhop. I proponuję by w głosowaniach pod numerem 1 było "brak głosowania" czy coś takiego bo nowi gracze w czasie głosowań często dają byle co i zazwyczaj jest to nr 1. 

i po co niby zeusy na bhopie? Bedziesz kampic i z zeusa strzelac? 

Co do vote, to nie jest powod do tego by to zmieniac, ludzie missclickuja zyczenia to beda missclickowac tez vote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję usunąć G3SG1 z zabawy BHDay. Broń w tej zabawie mija się z celem. Zamiast bhopować gracze wolą kampić z tą bronią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, GryTrean napisał:

BUG: Komenda !grupa nie działa a jest reklamowana na chacie

Do czego jest wgl ta komenda? xD. Jeżeli chodzi o grupę steam to logiczne, bo nie działa MOTD.

24 minuty temu, OFFEN napisał:

Proponuję usunąć G3SG1 z zabawy BHDay. Broń w tej zabawie mija się z celem. Zamiast bhopować gracze wolą kampić z tą bronią.

Dam znać Karolowi co i jak, jej ogólnie ani w bhopie ani KD nie powinno być ale albo po jakiejś aktualizacji CSa, albo serwera, wkradł się bug.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zaproponowac zabawe o nazwie Zeus Day.

Polegala by ona na tym, ze kazdy gracz z druzyny terrorystow dostalby na poczatku zabawy zeusa z jednym nabojem oraz noz. Po kazdym zabiciu innego TT dostawalo by sie nowy/kolejny pocisk do zeusa. Jezeli terrorysta nie zuzyje pocisku z zeusa a zabije kogos z noza, zyska on wtedy drugi pocisk itd. Ostatni terrorysta ma zyczenie. A piosenka ktora gralaby w tle jak na innych zabawach to np. Imagine Dragons - Thunder (https://youtu.be/fKopy74weus).

Bylbym wdzieczny gdyby komus zechcialo sie zrealizowac moja propozycje.

 

Serdecznie pozdrawiam, ÆNN 

Taserhud.png

Edytowane przez AENN
  • Like 4
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AENN napisał:

Chcialbym zaproponowac zabawe o nazwie Zeus Day.

Polegala by ona na tym, ze kazdy gracz z druzyny terrorystow dostalby na poczatku zabawy zeusa z jednym nabojem oraz noz. Po kazdym zabiciu innego TT dostawalo by sie nowy/kolejny pocisk do zeusa. Jezeli terrorysta nie zuzyje pocisku z zeusa a zabije kogos z noza, zyska on wtedy drugi pocisk itd. Ostatni terrorysta ma zyczenie. A piosenka ktora gralaby w tle jak na innych zabawach to np. Imagine Dragons - Thunder (https://youtu.be/fKopy74weus).

Bylbym wdzieczny gdyby komus zechcialo sie zrealizowac moja propozycje.

 

Serdecznie pozdrawiam, ÆNN 

Taserhud.png

Moim zdaniem propozycja genialna, jestem jak najbardziej na tak!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, AENN napisał:

Chcialbym zaproponowac zabawe o nazwie Zeus Day.

Polegala by ona na tym, ze kazdy gracz z druzyny terrorystow dostalby na poczatku zabawy zeusa z jednym nabojem oraz noz. Po kazdym zabiciu innego TT dostawalo by sie nowy/kolejny pocisk do zeusa. Jezeli terrorysta nie zuzyje pocisku z zeusa a zabije kogos z noza, zyska on wtedy drugi pocisk itd. Ostatni terrorysta ma zyczenie. A piosenka ktora gralaby w tle jak na innych zabawach to np. Imagine Dragons - Thunder (https://youtu.be/fKopy74weus).

Bylbym wdzieczny gdyby komus zechcialo sie zrealizowac moja propozycje.

 

Serdecznie pozdrawiam, ÆNN 

Taserhud.png

Ja tak samo jak Grytrean jak najbardziej na tak! Według mnie genialny i bardzo kreatywny pomysł. Jeżeli zabawa miałaby dojść to bardzo na nią czekam!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SnuFFy napisał:

Zastanowimy się z Gemciem podczas zebrania adminów, kto wie, może się pojawi na serwerze na nową edycję.

Dziekuje Ci bardzo Snuffik ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.05.2019 o 14:32, Sakku napisał:

Dodać prowadzącemu w menu opcje włączenia AutoBH. Przyda się na mapki z surfami itp

Po pierwsze imo zbyt nadużywane by to było, po drugie gdy np. jest osoba zbuntowana, CT może właczyć taka opcje i m.in szybciej uciec od zbuntowanego. Jeszcze znalazło by się wiele wad dla tej opcji, lecz widzę tylko jedną zaletę, ta opcja mogłaby się przydać na mapki eventowe prowadzone przez opiekuna i wyłącznie opiekun mógłby ją włączać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc może z tym autobh unormujmy to zasadami regulaminu i sprawmy by ct nie dostawało autobh. Skoro mogłoby dochodzić do nadużyć czemu by nie zablokować sytuacji i nie stworzyć czegoś użytecznego :)

 

Pozatym chciałbym złożyć propozycje by blunt za respekt kosztował 55k. Skąd taka niska cena? 70k to nawet przystępna cena przyznam ale dla kogoś bez gangu, a większość graczy do jakiegoś gangu należy i ciężko wpłacać tyle by nie zostać wywalonym jednocześnie odkładając na upgrade rasy i od tego mieć szansę na blunta. Myślę, że nawet grając po 4h dziennie możnaby aktywnie zdobyć max 2 blunty na edycję (biorąc pod uwagę duże wpłaty respektu do gangu i raz na jakiś czas wydatek na coś z kontrabandy) Ale może się mylę więc czekam na opinię innych 

Edytowane przez Masterdor
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajnie byłoby zobaczyć na jb zabawę pod nazwą "paintball".

Na początku zabawy tt dostaję mp7 bez recoila i ze spowolnionymi strzałami. Terroryści byliby dzieleni na 2 drużyny Czerwona i Niebieska (tak jak na wg tylko, że tu na 2 drużyny). Gdyby terrorysta był w czerwonej drużnie to miałby czerwone pociski a w niebieskiej to niebieskie. Jeżeli wszyscy gracze jakiejś drużyny zgineli to wtedy automatycznie włącza się możliwość zabijania graczy ze swojej drużyny, aż do życzenia.

 

Nie mam pojęcia jakby to wyglądało w ogarnaniu tego.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, norym napisał:

Moim zdaniem fajnie byłoby zobaczyć na jb zabawę pod nazwą "paintball".

Na początku zabawy tt dostaję mp7 bez recoila i ze spowolnionymi strzałami. Terroryści byliby dzieleni na 2 drużyny Czerwona i Niebieska (tak jak na wg tylko, że tu na 2 drużyny). Gdyby terrorysta był w czerwonej drużnie to miałby czerwone pociski a w niebieskiej to niebieskie. Jeżeli wszyscy gracze jakiejś drużyny zgineli to wtedy automatycznie włącza się możliwość zabijania graczy ze swojej drużyny, aż do życzenia.

 

Nie mam pojęcia jakby to wyglądało w ogarnaniu tego.

Jak paintballa w 1.6 kochałem tak nie widzę go na JB, może jako serwer (proponowałem nawet kiedyś) oddzielny zrobić ale to już do właściciela.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dodania komendy umożliwiającej wyłączania i włączania muzyki zabaw. (np. !res, tak jak na m.in. surfie).

Edytowane przez skaff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności