Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Propozyjca do dodania cos do pięści: Moim zdaniem by bylo spk gdyby do piasci dodano wiencej obrazen w sensie zyby bila po 20hp a nie po 7. 2Probozycja jest taka ze jak ktos robi pokomony i ktos je wygra powinien piec zloty pas na 2 rundy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, provega4 napisał:

Propozyjca do dodania cos do pięści: Moim zdaniem by bylo spk gdyby do piasci dodano wiencej obrazen w sensie zyby bila po 20hp a nie po 7. 2Probozycja jest taka ze jak ktos robi pokomony i ktos je wygra powinien piec zloty pas na 2 rundy :D

Złotego pasa niestety nie dodam, mimo że jest to nawet ciekawe. Można kiedyś zrobić Event na specjalnej mapie i za to nagrodą będzie Prefiks przed nickiem [MISTRZ] albo coś takiego. Podstawowy dmg z pięści nie wiem czy da rade się zwiekszyć, postaram sie coś podziałać w tym kierunku a do sklepiku dodam +dmg za $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gemciu napisał:

Co z tego ,że nie lubi ich 3/4 graczy. Chyba logiczne jest to ,że jak po 4 latach jak była kosa i nagle się to zmienia może się to nie spodobać innym. Nie mam w planie zmieniać pięści na nóż. Wszystko będzie dopracowane tak ,żeby rozgrywka była przyjemna. 

CO Z TEGO ŻE NIE LUBI ICH 3/4 GRACZY.

Rozgrywka ma być przyjemna i jest dopóki nie zacznie latać za tobą jakiś ktoś i będzie Cię bił cały czas z tych pięści. Oprócz tego, że lata Ci ekran to jeszcze broń tracisz. Nie wiem skoro tobie to nie przeszkadza to jak będziesz na serwerze chętnie zacznę Cię tak uderzać z tych pięści :D

1 godzinę temu, Gemciu napisał:

Ciekawi mnie czemu dopiero teraz to piszesz jak zawsze było tak ,że były tylko 2/3 rasy grane. Grał ktoś kiedyś latynosem? No raczej nie bo był totalnie useless. Czepiasz się tego co było problemem od dawna.

Poczytaj te starsze trochę propozycje. 

Pisałem już nie raz coś związanego z rasami.

- Warto też zrobić coś z propozycją @patrik bo to to też jest głupia sprawa. Walnie Ci taki CT komendę "Macie mieć wyjęte pięści" ktoś ma nóż z rasy i cyyyyk śmierć i 10 minut życia stracone bo prowadzący zrobi sobie mam talent.

@Gemciu wiem, że można mieć jednocześnie ale i tak widać kose na plecach.

Edytowane przez Medve
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie grałeś nawet na tyle żeby wiedzieć że można mieć kosę i piesci jednocześnie. Zaraz się rozpisze tylko wrócę do domu.
Grałem w tt i wiem jak to jest jak cie biją. Dla mnie to jest śmieszne a nie uciążliwe. Podoba mi się wręcz ,że moge komuś broń ukraść w ten sposób albo ktoś mi. Wreszcie jest coś ciekawszego w rozgrywce. Nie przeszkadza mi ,że ekran lekko zawibruje jak ktoś mnie uderzy. Zamiast narzekania napisz coś poważnego co można zmienić lub dodać. Pięści zostaną i tyle. Napisałem już coś o propozycji patrika, rasa zostaje, coś innego się zmieni. Chcesz pogadać to wejdź na serwer bo od 2 godzin siedze i rozmawiam z graczami.

Edytowane przez Gemciu
  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie tak, że za nóż można zabijać bo broń z kontrabandy? Widać oraz jest komenda przeszukania

Jeżeli argumentem dla ciebie jest "dla mnie to śmieszne" to chcę przypomnieć, że serwer nie jest dla ciebie ale dla ludzi na nim grających. Nie wiem, może jesteś masochistą i lubisz jak ci ekran lata oraz jak ktoś cię trolluje ale śmiem stwierdzić, że jesteś w mniejszosci

Jeżeli argumentem dla ciebie jest "wejdź i pograj, własnie rozmawiam z ludzmi" to chcę przypomnieć, że forum jest od takich rozmów, a na serwerze jak tutaj będą trzy osoby coś mówić, tam będzie się ktoś darł, potem coś na czacie nie zauważysz i będzie kłótnia, potem ktoś łamie regulamin i "nie teraz bo robie coś" to XD

No i chcę drugi raz powiedzieć, jak odnosisz się to mógłbyś do wszystkiego? 

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za post pod postem ale tak wyszło, że nikt inny nie napisał :(((((((

Jako, że teraz pozycja buntu obowiązuje po zabiciu każdego CT proponuję dodać powiadomienie dzwiękowe zawsze po buncie takie jak teraz jest przy zabiciu prowadzącego/podobne gdyż nie zawsze można się wystarczająco szybko zorientować

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienić punkt w regulaminie.

7.7 Więzień, który ma broń lub stoi w kręgu buntujących się, może zostać zabity. 

Nie chodzi mi tutaj o to, że Antyterroryści strzelają do gościa z bronią bo do nich strzela i wtedy przypadkowo zostanie ktoś zabity czy coś. Ale problem jest w tym, że ktoś z bronią strzeli raz odejdzie i przez 3 sekundy CT jeszcze strzela byle gdzie, aby tylko zabić więcej TT mimo, że gość z P250 już dawno uciekł.

Więc powinno to być zmienione na to, że Antyterrorysta może strzelać tylko wtedy kiedy widzi, że ktoś jest zbuntowany (ma kolor czerwony), albo gdy ktoś trzyma broń (Gdy CT nie widzi osoby z bronią w ręku musi przestać strzelać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Medve Gdy ct strzela tak do ct to gra na kille, a to jest zabronione w regulaminie, więc jeżeli robi to umyślnie to pisz skargi ;d

Czasami też nie da się odrazu zareagować na to, że tt z bronią już uciekł - widać gołym okiem kiedy ktoś robi to umyślnie, a kiedy nie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawić błąd z !bunt. Gdy wpiszesz komendę (nic nie klikasz), zabije cię TT i po odrodzeniu klikniesz na gracza lub "wszyscy" (o ile to menu dalej się wyświetla) nawet gdy nie masz prowadzącego to po 40 sekundach TT ginie XD.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć 2 opcje w freekillu, jest po prostu bezsensowna a czasami może zdarzyć się missclick. ;)

fk.png

Edytowane przez Hangetsu
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć w końcu te G3SG1 z BH Day i włączyć przenikalność TT z CT na tej zabawie. Zawsze jest kilka akcji, że TT się blokuje z CT i traci prędkość.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje żeby dać przenikanie w każdej zabawie, killday - czasem sa wąskie przejścia i czasem CT blokuje sie z TT , to co @OFFEN napisal na górze o zabawie BH DAY i podobne problemy w innych zabawach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xt3nz 

1. Pierwszą propozycję dawałem już wyżej.

2. Druga jest kompletnie bez sensu. W wielu miejscach są bronie na mapie i łatwo się jest zbuntować.

3.  Trzecia również była podawana wyżej. @Gemciu napisał, że doda do sklepu większe obrażenia za $. Jak w końcu zacznie to działać to będzie git.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybuchowy berek (zabawa dla wiezniow) - kilku randomowo wybranych wiezniow (od 2 do 3 zalezy od liczby graczy na serwerze) zamieniaja sie w bomby zegarowe i maja za zadanie oddac ta bombe innemu wiezniowi poprzez uderzenie go z piesci, kosy. Jesli nie zdolaja jej oddac gina, wtedy inni wieznowie zostaja wybrani na berka i maja to samo zadanie. Zabawa trwa az do ostatniej zywej osoby.

 

Wiezniowie z bomba zostaja oznaczeni kolorem czerwonym i dostaja lekkiego buffa do grawitki i speeda aby mogli przynajmniej kogos zlapac. 

Edytowane przez Raphtalia
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2019 o 17:02, patrik napisał:

Sorka za post pod postem ale tak wyszło, że nikt inny nie napisał :(((((((

Jako, że teraz pozycja buntu obowiązuje po zabiciu każdego CT proponuję dodać powiadomienie dzwiękowe zawsze po buncie takie jak teraz jest przy zabiciu prowadzącego/podobne gdyż nie zawsze można się wystarczająco szybko zorientować

Dodawaliśmy to przy dodaniu tarcz ale nie wiem czemu nie działa. Pogadam z właścicielem co jest nie tak

W dniu 27.06.2019 o 17:07, Czesio napisał:

Proponuję naprawić błąd związany z losowaniem 16000$ po stronie CT. Gdy ma się powyżej dawnego maksymalnego limitu pieniędzy (16k) to dolarki cofają się do 16000$.

 "Ponieważ 16k$ to nagorda maksymalna i ona ustawia, a nie dodaje dolary"- odpowiedź od właściciela.

W dniu 27.06.2019 o 17:51, offen napisał:

Naprawić błąd z !bunt. Gdy wpiszesz komendę (nic nie klikasz), zabije cię TT i po odrodzeniu klikniesz na gracza lub "wszyscy" (o ile to menu dalej się wyświetla) nawet gdy nie masz prowadzącego to po 40 sekundach TT ginie XD.

Muszę zobaczyć o co chodzi, jeżeli tak jest to postaram się to naprawić

 

W dniu 30.06.2019 o 15:21, kRR napisał:

Sterydy ze sklepu  nie działają, kupiłem 7 razy i nadal zadawałem po 8

Zostanie to naprawione przy najbliższej okazji

 

W dniu 2.07.2019 o 13:06, Hangetsu napisał:

Naprawić !zmienpozycje na chowanym, kiedy na liczniku zostają dwie sekundy okazuje się, że zostało 0.

W dniu 3.07.2019 o 17:55, Hangetsu napisał:

Usunąć 2 opcje w freekillu, jest po prostu bezsensowna a czasami może zdarzyć się missclick. ;)

fk.png

1. Kwiestia estetyczna, naprawimy to
2.Porozmawiam z Karolem czy da radę. Myślę ,że usunie bo tą opcje wybiera się tylko jako missclick

 

W dniu 3.07.2019 o 18:52, offen napisał:

Usunąć w końcu te G3SG1 z BH Day i włączyć przenikalność TT z CT na tej zabawie. Zawsze jest kilka akcji, że TT się blokuje z CT i traci prędkość.

Miałem to już w planach, przy najbliższej okazji usuniemy "autokampe" z wszystkich zabaw. To z noblockiem też spróbuję ogarnąć.

 

W dniu 3.07.2019 o 22:48, offen napisał:

Poprawić komunikat pod !rasa.

rasa_zyd.jpg

@Huczin powtórka z rozrywki? XD

Tak samo kwiestia estetyczna, zrobimy.

 

W dniu 4.07.2019 o 12:43, Adamox napisał:

Proponuje żeby dać przenikanie w każdej zabawie, killday - czasem sa wąskie przejścia i czasem CT blokuje sie z TT , to co @OFFEN napisal na górze o zabawie BH DAY i podobne problemy w innych zabawach.

To co napisałem offenowi. Zrobimy to.

 

W dniu 4.07.2019 o 17:08, Xt3nz napisał:

Moje propozycje:

-usuniecie z bh day g3sg1

-za 16k glock z jedynie 20 ammo w sklepie

-zeby pięści zadawały więcej

1. Usuniemy z każdej zabawy.
2. NIE NIE I NIE. Glock z 1 ammo kiedyś był już mocny. Co dopiero glock z 20 ammo X D
3. Jest zwiekszony dmg z piesci w sklepiku pod nazwą "sterydy". Naprawimy to i starczy. Na przyszły sezon i tak planuje wrócić do kos. Pięści prawdopodobnie będą dodatkiem i będzie nimi można wyrzucić broń(po kupieniu w sklepiku)

 

1 godzinę temu, Hangetsu napisał:

Fajną opcją by był pojedynek na pięści, wtedy rasa Siłacz miałaby sens jakikolwiek 

Mówiłem już kiedyś ,że spróbuję to zrobić. Jak wejdzie to już na nowy sezon.

 

25 minut temu, Raphtalia napisał:

Wybuchowy berek (zabawa dla wiezniow) - kilku randomowo wybranych wiezniow (od 2 do 3 zalezy od liczby graczy na serwerze) zamieniaja sie w bomby zegarowe i maja za zadanie oddac ta bombe innemu wiezniowi poprzez uderzenie go z piesci, kosy. Jesli nie zdolaja jej oddac gina, wtedy inni wieznowie zostaja wybrani na berka i maja to samo zadanie. Zabawa trwa az do ostatniej zywej osoby.

 

Wiezniowie z bomba zostaja oznaczeni kolorem czerwonym i dostaja lekkiego buffa do grawitki i speeda aby mogli przynajmniej kogos zlapac. 

Już na tą edycje chciałem taką zabawe wprowadzić. Poniżej masz rozpisane dokładnie jak chciałem żeby funkcjonowała. Jeżeli chcecie taki wariant to lajkujcie czy tam piszcie ,że spoko opcja.

Dodanie nowej zabawy "Łap Pake!" Zabawa polega na tym że TT dostaje 50 sekund na rozbieganie po mapie, po tym czasie jeden gracz dostaje bombe "zmienia się na czerwony kolor" chociaż dla mnie lepiej jakby był pic. bomby nad głową
Osoba która dostanie pake dostaje buff do speeda i grawitacji i 5 sekund żeby oddać komuś bombe uderzając go kosą, bomba zadaje 300dmg i obrażenia obszarowe osoba która zginie podczas posiadania bomby przekazuje ją losowemu graczowi
zabawa trwa 3-4 minuty Proponowana muzyka Impuls-Explozja mysle ze kazdy zna ten hit i idealnie tu pasuje

Oczywiście nie odrzucam propozycji dopracowania tej zabawy.

  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zabawa była już na serwerze i nazywała się ISIS. Jak możecie się domyślić, była ona gównem. Wątpie, żeby to wypaliło. Były już dwa typy berka, z czego jeden usunąłem ja, i jak dla mnie ten aktualny berek wam wystarczy. Z doświadczenia z ISIS wiem, że ludzie dostaną od niej k*rwicy brzydko mówiąc, bo inaczej tego nazwać nie można.

  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności