Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, yuki napisał:

Jeszcze za czasów Droso na wojnach gangów były 3 kolory: czerwony, niebieski, żółty

Został zmieniony niebieski na zielony, ponieważ myliło się z wardenem

Wydaje mi się, ze powinny wrócić kolory: czerwony, żółty, aqua

Jak dla mnie żółty i zielony strasznie się mylą, na większości mapach

Dodalem wiecej kolorow za moich czasow, to ja proponuje dodac jeszcze wiecej druzyn niz 3

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SnuFFy napisał:

Dodalem wiecej kolorow za moich czasow, to ja proponuje dodac jeszcze wiecej druzyn niz 3

Więcej nie będę dodawał.

 

2 godziny temu, yuki napisał:

Jeszcze za czasów Droso na wojnach gangów były 3 kolory: czerwony, niebieski, żółty

Został zmieniony niebieski na zielony, ponieważ myliło się z wardenem

Wydaje mi się, ze powinny wrócić kolory: czerwony, żółty, aqua

Jak dla mnie żółty i zielony strasznie się mylą, na większości mapach

Można zmienić żołny na ten aqua, pomyślę jeszcze o tym bo ogólnie to widać różnicę pomiędzy tymi kolarami to zależy od mapy.

Pomyślę i dam później znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby radę skrócić nazwy demek?

Ostatnio są strasznie długie i gdy wkleja się ich nazwę do konsoli to nie wpisuje się cała nazwa przez co demko nie chce się wczytać.

(Tak. wiem, że można zmienić nazwę samemu)

 

  • Like 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, offen napisał:

Dałoby radę skrócić nazwy demek?

Ostatnio są strasznie długie i gdy wkleja się ich nazwę do konsoli to nie wpisuje się cała nazwa przez co demko nie chce się wczytać.

(Tak. wiem, że można zmienić nazwę samemu)

 

Demko zapisuje się automatycznie i zapisuje całą nazwę mapy. 

1. Nie wiem, czy jest to w ogóle możliwe, żeby GOTV automatycznie zmieniało nazwy

2. Jak ty widzisz ludzi, którzy chcą demko z danej mapy, a tam nazwy typu "demko 1" "demko 2"

3. Sam napisałeś, że da się zmienić samemu, to zmieniaj samemu jak trzeba, leniu :kappa: 

  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SnuFFy napisał:

Demko zapisuje się automatycznie i zapisuje całą nazwę mapy. 

1. Nie wiem, czy jest to w ogóle możliwe, żeby GOTV automatycznie zmieniało nazwy

2. Jak ty widzisz ludzi, którzy chcą demko z danej mapy, a tam nazwy typu "demko 1" "demko 2"

3. Sam napisałeś, że da się zmienić samemu, to zmieniaj samemu jak trzeba, leniu :kappa: 

Przed tym całym, niedawnym problemem z GOTV (że demek nie było i coś tam jeszcze) nazwy plików były rzeczywiście zdecydowanie krótsze. Nie wiem niestety od czego to zależy i czy da się to zmienić bez ponownego "psucia" GOTV.

Jeśli jednak byłaby możliwa zmiana bez jakichkolwiek problemów, to myślę, że skrócenie nazwy pliku do wyłącznej daty i nazwy mapy ( jak kiedyś) nikomu by nie przeszkodziła. A nawet ułatwiłoby to życie takim leniom jak offen czy ja :kappa:

Edytowane przez Huczin
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 minut temu, Suiryu napisał:

Ogólnie jak ktoś zginie na chowanym to widzi czarny ekran...

Może zamiast tego czarnego ekranu dać jakieś 2048 albo jakiegoś snake'a?

Jest przeglądarka steam pod shift+tab można tam sobie odpalić jakieś gierki

  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie takiego czegoś, że jak ktoś ma życzenie to zamiast wyświetlić od razu okienko z wyborem duszka itp to dać automatycznego binda, że wyśle na  czacie, ,,Aby wybrać życzenie napisz !lr" czy coś w tym stylu. Prawię każdemu się zdarzyło, że przez przypadek wybrał fd bądź duszka bo chciał zmienić broń.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Scroll napisał:

Zrobienie takiego czegoś, że jak ktoś ma życzenie to zamiast wyświetlić od razu okienko z wyborem duszka itp to dać automatycznego binda, że wyśle na  czacie, ,,Aby wybrać życzenie napisz !lr" czy coś w tym stylu. Prawię każdemu się zdarzyło, że przez przypadek wybrał fd bądź duszka bo chciał zmienić broń.

Myślę ,że lepsza opcja to dodać to że ct włącza więźniowi to menu tak jak jest na normalnej rundzie. Dodatkowo może to zapobiec szybkiego wyboru życzenia przez tt, który kampił

  • Like 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Scroll said:

dodać osiągnięcia typu 

Udało ci się przegrac 2 godz na serwerze bez wychodzenia z niego  itp tylko można zwiększyć czas czy cos podobnego

Za duzo osob by nabijalo ten czas w nocy na afk. Moim zdaniem bez sensu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Scroll napisał:

Udało ci się przegrac 2 godz na serwerze bez wychodzenia z niego  itp tylko można zwiększyć czas czy cos podobnego 

Ta i dodaj do tego crashe serwera, crashe graczy oraz inne wszelakie bugi, które ci zresetują progres i będą niemożliwe do zdobycia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja myślę ,że warto wyjść z propozycją zorganizowania zebrania na tsie administracji i graczy gdzie będziemy mogli porozmawiać co na serwerze jest do naprawy i czego byśmy chcieli nowego. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
17 godzin temu, SnuFFy napisał:

Ta i dodaj do tego crashe serwera, crashe graczy oraz inne wszelakie bugi, które ci zresetują progres i będą niemożliwe do zdobycia

Opiekun nie zgłaszał mi żadnych crashy serwera od już dość długiego czasu

16 godzin temu, Gemciu napisał:

To ja myślę ,że warto wyjść z propozycją zorganizowania zebrania na tsie administracji i graczy gdzie będziemy mogli porozmawiać co na serwerze jest do naprawy i czego byśmy chcieli nowego. 

Tylko że rzeczy, które powinny być do naprawy, powinny iść do opiekuna, a następnie on powinien to wysyłać mi, a jeśli to nie jest zrobione, to przypominać. FreshMan nie zgłaszał mi w ostatnim czasie nic nowego, więc nie rozumiem w sumie obu tych wiadomości. Jedna sugerując crash, a druga rzeczy do naprawienia.

Może nikt tego nawet nie zgłasza do FreshMan, skoro nie podaje tego dalej?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, -_- napisał:

Może nikt tego nawet nie zgłasza do FreshMan, skoro nie podaje tego dalej?

Znaczy się, napisałem to ogólnikowo. Graczy crashuje zawsze co jakiś czas, nie ważne jak długo usuwałbyś pliki i je reinstallował to i tak po pewnym czasie zacznie Cię crashować z serwera. Co do crashów serwera no mówię, to było ogólnikowe, bo jak na ten moment może ich nie być to kiedyś mogą się pojawić i wyobrazić sobie teraz gracza, który robił osiągnięcie, żeby siedzieć na serwerze 4h bez wychodzenia, ma już te 3h i nagle crash serwera, musi robić od nowa. Mi tu prędzej o takie założenie chodziło, nie że serwer jest popsuty ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmodyfikować trochę system wyłączania przenikania. Bo aktualnie jeżeli jest grupka TT i wyłączy się przenikanie to oni się bugują i nie są w stanie ruszyć się z miejsca. Pomysł jest taki, żeby na serwerze był system/skrypt (cokolwiek), który by wykrywał czy podczas wyłączonego przenikania modele postaci nachodzą na siebie czy nie, jeśli modele by na siebie nachodziły to by odpychał modele postaci w losowym kierunku o "x" zasięgu, proces ten by był powtarzany aż do momentu kiedy żadne modele by przestały na siebie nachodzić. 

Często buntownicy chowają się w niewinnych więźniach co utrudnia zabicie ich bez robienia FDMG czy FK, więc stąd taki pomysł.

Edytowane przez R0dr1g3z
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie przedłużenia rundy

Polegało by to na tym że prowadzący może przedłużyć rundę o kilka minut (do 5 np)

Zdarza się że jest kreatywne, długie prowadzenie i poprostu nie starcza czasu, dodanie takiej opcji zapobiegło by takiemu czemuś 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodanie do poleceń dla TT polecenia 

- Potylica do xyz [ przylegamy tylnią częścią głowy - lekko podniesiona - do danego miejsca ]

- Żuchwa do xyz [ przylegamy przednią częścią głowy - lekko usniesioną - do danego miejsca ]

 

@MikY! żeby wprowadzić różnorodność poleceń bo co runde ct tak na prawde musi dawać te same polecenia - w celi

Edytowane przez Kacper_
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacper_ po co utrudniać sobie życie skoro można poprostu powiedzieć że patrzycie się w w danym kierunku

@Kacper_ ale to i tak nie wprowadzi zadnej róznorodnosci bo to dalej będzie to samo polecenie tylko o innej nazwie

Edytowane przez MikY!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję  dodać  zmianę klasy na cod modzie bo często ktoś  missem naciśnie nie ta co chce [wiem ze to pisałem ale nic z tym nie zrobili ] Pozdrawiam Cyprian

Edytowane przez cyprianeq
duza literka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności