Skocz do zawartości

Esme

Rekomendowane odpowiedzi

Może dodalibyście zegar? (chyba kiedyś był na serwerze, albo mi się serwy mylą :V nie pamiętam :))

Zegar jest niepotrzebny. Wystarczy napisać "thetime".

Edytowane przez Senbonzakura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar był na serwerze, ale na miejscu radaru czy w okolicy nazwy klasy i troszkę mrugał, więc żeby dobrze spojrzeć na godzinę każdy wpisywał thetime, więc to jest bez sensu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko na dr_2010 ale i na chemicalu miałem podobny przypadek i na jeszcze jakieś tam mapie

PS. Wystarczy od nowa zmienic mape

Edytowane przez VORDEN
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę że to wina mapek jak wcześniej było napisane że gdy TT zabije wszystkich CT to nie ma nowej rundy tak też jest odwrotnie gdy CT zabije TT nowa runda się nie rozpoczyna.

Wątpię by to była wina map gdyż były one dość długo i takie rzeczy się nie działy np na deathrun_arctic czasami takie bugi się zdarzają :

Edytowane przez TTDexterCT
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bugów nie jest to spowodowane mapą, tylko tak jak Dexter napisał bug ogólny.
 

Temat z RS'ami zaktualizowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter, a nie jest tak, że po respawnie nie otrzymuje się broni innej niż USP? Mapa dojo jest jedną z lepszych i nigdy nie było z nią problemów - jeżeli teraz występują, to musi być za to odpowiedzialny jakiś plugin (jak z evolutionem - plugin na przenikanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma takiego pluginu. A jak takowa reklama sie pojawi to oczywiście ban jeśli nie na nick sie nie da to na ip (amx_addban ip długość bana)

Sory za błędy pisze na telefonie.

 

@Edit/ Skoro jest taki plugin jestem 100% za :)

Edytowane przez Black Hunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma takiego pluginu. A jak takowa reklama sie pojawi to oczywiście ban jeśli nie na nick sie nie da to na ip (amx_addban ip długość bana)

 

Sory za błędy pisze na telefonie.

Jest taki plugin wystarczy,że podasz jakąś stronę/numer to z automatu cię kickuje.Taki plugin mam na Jb i dobrze się sprawuję

także popieram propozycje Dextera :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuje dodać

  • Na hud'zie, tam gdzie masz LVL, klasa i doświadczenie to proponuje dodać, żeby było np. 423442/442312 do następnego LVL'a.
  • Do /kontakt proponuje dodać GG i steam [jak ktoś ma] adminów. 
  • Proponuje dodać  na serwer opcje skoki, chodzi mi o to, że będzie taki licznik, w lewym lub prawym rogu, który będzie liczył nam skoki. Można zrobić też konkurs z tego. Kto przez miesiąc będzie miał najwięcej skoków, to 3 pierwsze osoby dostają nagrodę (jaką administracja ustali). Wpisujemy /top15skoków i wyświetlają nam sie skoki. Myślę, że to dobra propozycja.
  • Zadania TT/CT. Misje dla TT, to np. zabij 10 razy pułapką antyterrorystę. Dla CT np. zabij z noża 10 razy TT.
  • Dodać /komendy. I tam by się znajdowały jakie są komendy na serwerze, np. '/free', '/sklep' itp. (Wiem zbędne, ale dla początkujących graczy dobre.)
  • Dodać /jakzwiekszycfps. I wtedy nam wyskakują komendy na zwiększenie fps, tzn. (6. Przydatne komendy:
    - developer 1 - komenda która odblokowuje wartości FPS większe niż 100.
    - fps_max - komenda która ustala limit renderowanych na sekundę klatek przez grę, można za jej pomocą ustawić stałą wartość FPS na New Game (localhost).
    - fps_modem - to co wyżej, ale odnosi się do grania online, na serwerze.
    - cl_showfps 1 - komenda pozwalająca sprawdzić ilość FPS w danej chwili, liczba pojawia się w lewym górnym rogu ekranu.
    ) etc...
  • Komenda /mute nie działa, a szkoda, bo czasem takie dzieci krzyczą przez mikrofon.
  • Mapki:
deathrun_alcatraz
deathrun_bkm_rmk
deathrun_fantasy
deathrun_fallen
deathrun_ice
deathrun_island_b2
deathrun_junbee_v2
deathrun_meadsy_final
deathrun_mini_city_final
deathrun_moops
deathrun_nightmare_v2
deathrun_onway
deathrun_pycho
deathrun_roadway
deathrun_temptation
deathrun_unknown-area
deathrun_youdead
deathrun_ex3
deathrun_unreal_play
deathrun_bajocero
deathrun_death
deathrun_FuZzy
deathrun_cartoon
deathrun_yuznjaci
deathrun_unreal_tuscan
deathrun_FreeThrall

Jak już niektóre mapy są, to przepraszam, nie wiedziałem. Trochę z internetu wziąłem, a niektóre z własnej głowy.

  • Dodać takie coś jak monety, które będzie się otrzymywało za zadania, a za monety będzie można było kupić VIP'a, czy jakieś premki. 
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuje dodać

  • Na hud'zie, tam gdzie masz LVL, klasa i doświadczenie to proponuje dodać, żeby było np. 423442/442312 do następnego LVL'a.
  • Do /kontakt proponuje dodać GG i steam [jak ktoś ma] adminów. 
  • Proponuje dodać  na serwer opcje skoki, chodzi mi o to, że będzie taki licznik, w lewym lub prawym rogu, który będzie liczył nam skoki. Można zrobić też konkurs z tego. Kto przez miesiąc będzie miał najwięcej skoków, to 3 pierwsze osoby dostają nagrodę (jaką administracja ustali). Wpisujemy /top15skoków i wyświetlają nam sie skoki. Myślę, że to dobra propozycja.
  • Zadania TT/CT. Misje dla TT, to np. zabij 10 razy pułapką antyterrorystę. Dla CT np. zabij z noża 10 razy TT.
  • Dodać /komendy. I tam by się znajdowały jakie są komendy na serwerze, np. '/free', '/sklep' itp. (Wiem zbędne, ale dla początkujących graczy dobre.)
  • Dodać /jakzwiekszycfps. I wtedy nam wyskakują komendy na zwiększenie fps, tzn. (6. Przydatne komendy:

    - developer 1 - komenda która odblokowuje wartości FPS większe niż 100.

    - fps_max - komenda która ustala limit renderowanych na sekundę klatek przez grę, można za jej pomocą ustawić stałą wartość FPS na New Game (localhost).

    - fps_modem - to co wyżej, ale odnosi się do grania online, na serwerze.

    - cl_showfps 1 - komenda pozwalająca sprawdzić ilość FPS w danej chwili, liczba pojawia się w lewym górnym rogu ekranu.

    ) etc...
  • Komenda /mute nie działa, a szkoda, bo czasem takie dzieci krzyczą przez mikrofon.
  • Mapki:
deathrun_alcatraz
deathrun_bkm_rmk
deathrun_fantasy
deathrun_fallen
deathrun_ice
deathrun_island_b2
deathrun_junbee_v2
deathrun_meadsy_final
deathrun_mini_city_final
deathrun_moops
deathrun_nightmare_v2
deathrun_onway
deathrun_pycho
deathrun_roadway
deathrun_temptation
deathrun_unknown-area
deathrun_youdead
deathrun_ex3
deathrun_unreal_play
deathrun_bajocero
deathrun_death
deathrun_FuZzy
deathrun_cartoon
deathrun_yuznjaci
deathrun_unreal_tuscan
deathrun_FreeThrall

Jak już niektóre mapy są, to przepraszam, nie wiedziałem. Trochę z internetu wziąłem, a niektóre z własnej głowy.

  • Dodać takie coś jak monety, które będzie się otrzymywało za zadania, a za monety będzie można było kupić VIP'a, czy jakieś premki. 

 

Biorąc pod uwagę, iż maszyna na której stoi DR nie jest za dobra, to niektóre propozycje odpadną na wstępie.

Jeżeli chodzi o:

- kontakt do administracji - jeśli administratorzy się zgodzą to czemu nie,

- licznik expa - był kiedyś taki, jednak uważam że procentowy jest lepszy,

- dodanie komendy "/komendy" - jestem za,

- dodanie komendy "/mute" - jak najbardziej

- dodanie komendy "/jakzwiekszycfps" - jest od tego komenda /fps.

Co do tych monet oraz licznika skoków, to raczej się nie uda. Będą przez to lagi.

Edytowane przez Senbonzakura
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuje dodać

  • Na hud'zie, tam gdzie masz LVL, klasa i doświadczenie to proponuje dodać, żeby było np. 423442/442312 do następnego LVL'a.
  • Do /kontakt proponuje dodać GG i steam [jak ktoś ma] adminów. 
  • Proponuje dodać  na serwer opcje skoki, chodzi mi o to, że będzie taki licznik, w lewym lub prawym rogu, który będzie liczył nam skoki. Można zrobić też konkurs z tego. Kto przez miesiąc będzie miał najwięcej skoków, to 3 pierwsze osoby dostają nagrodę (jaką administracja ustali). Wpisujemy /top15skoków i wyświetlają nam sie skoki. Myślę, że to dobra propozycja.
  • Zadania TT/CT. Misje dla TT, to np. zabij 10 razy pułapką antyterrorystę. Dla CT np. zabij z noża 10 razy TT.
  • Dodać /komendy. I tam by się znajdowały jakie są komendy na serwerze, np. '/free', '/sklep' itp. (Wiem zbędne, ale dla początkujących graczy dobre.)
  • Dodać /jakzwiekszycfps. I wtedy nam wyskakują komendy na zwiększenie fps, tzn. (6. Przydatne komendy:

    - developer 1 - komenda która odblokowuje wartości FPS większe niż 100.

    - fps_max - komenda która ustala limit renderowanych na sekundę klatek przez grę, można za jej pomocą ustawić stałą wartość FPS na New Game (localhost).

    - fps_modem - to co wyżej, ale odnosi się do grania online, na serwerze.

    - cl_showfps 1 - komenda pozwalająca sprawdzić ilość FPS w danej chwili, liczba pojawia się w lewym górnym rogu ekranu.

    ) etc...
  • Komenda /mute nie działa, a szkoda, bo czasem takie dzieci krzyczą przez mikrofon.
  • Mapki:
deathrun_alcatraz
deathrun_bkm_rmk
deathrun_fantasy
deathrun_fallen
deathrun_ice
deathrun_island_b2
deathrun_junbee_v2
deathrun_meadsy_final
deathrun_mini_city_final
deathrun_moops
deathrun_nightmare_v2
deathrun_onway
deathrun_pycho
deathrun_roadway
deathrun_temptation
deathrun_unknown-area
deathrun_youdead
deathrun_ex3
deathrun_unreal_play
deathrun_bajocero
deathrun_death
deathrun_FuZzy
deathrun_cartoon
deathrun_yuznjaci
deathrun_unreal_tuscan
deathrun_FreeThrall

Jak już niektóre mapy są, to przepraszam, nie wiedziałem. Trochę z internetu wziąłem, a niektóre z własnej głowy.

  • Dodać takie coś jak monety, które będzie się otrzymywało za zadania, a za monety będzie można było kupić VIP'a, czy jakieś premki. 

 

Misje na +

Licznik skoków na +

Reszta jestem neutral, wydaje mi się, że to tylko zbędny bajer który mógłby lagować serwer.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Licznik expa liczbowy już był, nie sprawdza się, dlatego teraz jest procentowy.

- Na Steamie widać nas prawie wcale, najlepszy kontakt jest na forum, ewentualnie jakby ktoś się przyczepił to na forum wszystko ma podane.
- Ta propozycja została odrzucona, konkurs jest bez sensu. Gracze mają nabijać skoki? Nie ukrywając, są tacy, którzy po to będą przedłużać lub nabijać po nocach. Kategoryczne NIE.
- Misje muszę przedyskutować.
- /komendy zostaną dodane, ale mimo wszystko pojawiają się one co rusz na czacie.
- jak zwiększyć fps. Od tego jest komenda /fps, która automatycznie ustawia podane przez Ciebie komendy.
- /mute nie ma, w menu głównym CS'a jest opcja wyciszania graczy.
- Mapki musisz podać oddzielnie, z linkami do nich, wykluczając te, które są uwzględnione w Liście map.
- Monety zdecydowane nie. Serwer nie napędza się energią wody czy wiatru ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać plugin, który rozwiąże problem ze skracaniem, ułatwi pracę adminów oraz rozwiąże problem z rekordami zdobywanymi "nie fair".

 

 

Dobra propozycja.

Popieram w 100%

Edytowane przez Dawidia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na serwerze jak graliśmy wypłynęła propozycja dodania nagrody w postaci expa za przejście całej mapy. 

Jeśli coś takiego byłoby możliwe to byłaby to jedna z lepszych opcji na serwerze. Tylko ta ilość expa nie mogłaby być ani za mała ani za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać plugin, który rozwiąże problem ze skracaniem, ułatwi pracę adminów oraz rozwiąże problem z rekordami zdobywanymi "nie fair".

 

 

Jestem jak najbardziej za :)

 

A co do expa ja bym proponował takie 5-7 k na łatwych mapach a na trudniejszych 10-15 k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności