Skocz do zawartości

Esme

Rekomendowane odpowiedzi

Na mapie Deathrun_limbo raz na jakiś czas buguje się TT i nie może się ruszać :(

Jak wroce to sprawdze te mapy

moze nowe zastapia te bardziej zbugowane

okaze sie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie deathrun_snow_wind nie działa mi czasami na arcydiable 3 skok.

 

No właśnie tak jest tylko na tej mapie a na innych normalbie wszystko dziala

Edytowane przez Rias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie deathrun_snow_wind nie działa mi czasami na arcydiable 3 skok.

To nie wina mapy. Po prostu kiepsko się wybijasz, zdarza się

 

@DiamentowY używaj opcji edytuj. Widocznie na tej mapie słabiej ci idzie. W nocy sprawdziłem na niej wszystkie klasy oprócz od lvl i nie było z żadną problemów - graj ostrożniej

Edytowane przez Rias
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flash odpada - nie jest potrzebny a raczej bardziej przy przeszkadzał
każdy ma do 18k (chyba, że się odrodzisz w jednej rundzie z premki to masz 20k)
co do ostatniego jeszcze dopytam jak coś dam informacje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deathrun_extreme -> bardzo dobra stara mapa. O ile pamiętam nie miałem z nią żadnych problemów.

r96grvfvwuoi877zg.jpg

Jeżeli chodzi o mapę to jest bardzo fajna bardzo miło ją wspominam z dawnych lat gdy grywałem na DR od czasu do czasu lecz problem w tym, że na tej mapie potrzebny jest admin i to koniecznie tak samo jak na arctic i govno

Mapa bardzo łatwa do skracania w dodatku na klasach wiem, że i bez klas da rade ją skrócić

Więc odpada ale proszę was o propozycje map ;)

Edytowane przez VORDEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mapę to jest bardzo fajna bardzo miło ją wspominam z dawnych lat gdy grywałem na DR od czasu do czasu lecz problem w tym, że na tej mapie potrzebny jest admin i to koniecznie tak samo jak na arctic i govno

Mapa bardzo łatwa do skracania w dodatku na klasach wiem, że i bez klas da rade ją skrócić

Więc odpada ale proszę was o propozycje map ;)

Faktycznie - ale nie pamiętam czy nie było takiej wersji - w której były niewidzialne ściany - a jak nie ma to można próbować zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - ale nie pamiętam czy nie było takiej wersji - w której były niewidzialne ściany - a jak nie ma to można próbować zrobić.

były podejmowane próby - nie wypaliło

przemyśle jeszcze tą mape ;) jeżeli masz jeszcze jakieś propozycje map to podaj je nam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista map znajduje sie tutaj: http://forum.cs-classic.pl/topic/41354-lista-map/
Deathrun CS 1.6--->Informacje i tam znajduje się lista adminów, lista map no po prostu informacje na temat serwera
Tam sprawdz jakie mapy są żeby nie robić tutaj zbędnego spamu
Wybierz mapy które chciałbyś nam zaproponować a nie ma ich na serwerze (najlepiej kilka) i sobie wybiore
Znajduje się tam też lista map usuniętych czyli mapy które zostały usunięte i nie zostaną dodane na serwer. Na tej liście znajduje się też dr_extreme co oznacza, że mapy już nie dodamy.
Sumując sprawdź jakie mapy są na serwerze i jakie zostały usunięte zaproponuj to czego nie było i wybiore kilka mapek i jeżeli nie będzie z mapą problemu to zostanie dodana.

Edytowane przez VORDEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista map znajduje sie tutaj: http://forum.cs-classic.pl/topic/41354-lista-map/

Deathrun CS 1.6--->Informacje i tam znajduje się lista adminów, lista map no po prostu informacje na temat serwera

Tam sprawdz jakie mapy są żeby nie robić tutaj zbędnego spamu

Wybierz mapy które chciałbyś nam zaproponować a nie ma ich na serwerze (najlepiej kilka) i sobie wybiore

Znajduje się tam też lista map usuniętych czyli mapy które zostały usunięte i nie zostaną dodane na serwer. Na tej liście znajduje się też dr_extreme co oznacza, że mapy już nie dodamy.

Sumując sprawdź jakie mapy są na serwerze i jakie zostały usunięte zaproponuj to czego nie było i wybiore kilka mapek i jeżeli nie będzie z mapą problemu to zostanie dodana.

Znaczy niektóre mapy które są w tym temacie (obecne) - nie pojawiają się w konsoli na serwerze nie wiem czy to jakiś związek ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin AMXMute byłby dobrym rozwiązaniem na sprute dzieci internetu, co z tego jak dostanie bana, wbije po i to samo...

ten plugin już był i zdał się nie potrzebny a najgorzej jak by jakiś dzieciak z generatorem SID wchodził i byś sam się mutował tak jak kiedyś ja miałem taka sytuacje i musiał mnie odmutować Rias

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To juz raczej problem Twojej spacji.

Bylo takich przypadkow troche i okazywalo sie, ze gracz zle wciskal spacje.

Nie spotkalem takiego problemu jak brak dodatkowego skoku co jakis czas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogarnę później te mapy i zobaczymy co będzie

 

Informuję, że na serwer wróciła mapa deathrun_evolution oraz absolute_spider została zmieniona na oryginał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności