Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawić umiejętność teleportacji dla teleportera, za każdym nieumyślnym przeteleportowaniem gracz ten buguje się w teksturach. Proponuję zrobić tak nie teleportowało nas powyżej poziomu naszej postaci, na diablomodach jest coś takiego (klasa IMP) i problem jest zniwelowany. Jak ktoś nie rozumie to niech sobie wybierze klasę Teleporter i spróbuje przeteleportować się do jakiś schodów, a potem niech wejdzie na Diablomoda i weźmie klase IMP i zrobi to samo. Widać różnice.

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać do regulaminu podpunkt:

Zakaz kampienia na respie CT na mapach typu CS_ gdyż dużo ludzi kampi cała rundę, a to denerwuje, jak wchodzisz przez respa ct i giniesz bo ktoś tam kampi.

Edit

@Kasia! pytanie mam dotyczące map gdzie vip może wejść dublejumpem na np dach czy na mur i skrzynki. Czy miejsca takie jak dach na mapie de_lidl to txt?

 

Edit: 

Jeszcze 2 sprawy. Po 1 na mapie de_irak są straszne ścinki i każdego boostuje w powietrze z niewiadomych przyczyn. I sprawa 2. Jak jest mało osób i ktoś wejdzie do gry np na aztecu ( nie wiem jak) jesetuje się mapa ( albo ktoś resetuje-trzeva tak czy siak sprawdzic)

Edytowane przez King of Lions
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do tego bugowania na mapie irak to działa na takiej zasadzie że gdy jakiś gracz wejdzie na serwer to czasem nie pojawia się na respie (choć jest w drużynie) i gdy obserwuje przeciwnika ten zaczyna stać nieruchomo a gdy próbuje skakać leci do nieba (działa tylko na wroga). Wiem to bo sam tak miałem że bugowałem no ale nieumyślnie :/

Co do resetu map zdarza się to na co 2-3 mapie samoczynnie ;(

Opisy klas zmieńcie bo np. Skoczek ma 2 skoki a nie 4 to tylko jeden z wielu błędów :/

Proponuję też zmniejszyć ilość klas no bo to np. Amadeusz, Wsparcie Ogniowe, Szaleniec mają tą samą broń no i jeszcze Rambo , szczerze szaleńcem , wsparciem nikt nie gra tak samo Lewiterem, Medykiem itd. bo za dużo tych klas.

Jeszcze jedno zlikwidujcie to że mur na cs_max jest teksturą bo to głupota :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Black-Hunter napisał:

Odniosę się do tego bugowania na mapie irak to działa na takiej zasadzie że gdy jakiś gracz wejdzie na serwer to czasem nie pojawia się na respie (choć jest w drużynie) i gdy obserwuje przeciwnika ten zaczyna stać nieruchomo a gdy próbuje skakać leci do nieba (działa tylko na wroga). Wiem to bo sam tak miałem że bugowałem no ale nieumyślnie :/

Co do resetu map zdarza się to na co 2-3 mapie samoczynnie ;(

Opisy klas zmieńcie bo np. Skoczek ma 2 skoki a nie 4 to tylko jeden z wielu błędów :/

Proponuję też zmniejszyć ilość klas no bo to np. Amadeusz, Wsparcie Ogniowe, Szaleniec mają tą samą broń no i jeszcze Rambo , szczerze szaleńcem , wsparciem nikt nie gra tak samo Lewiterem, Medykiem itd. bo za dużo tych klas.

Jeszcze jedno zlikwidujcie to że mur na cs_max jest teksturą bo to głupota :/

Nie zgodzę się z tym, że tak jest jak ktoś jest na spect bo wczoraj jak gralismy te mapę to na spect były 2 osoby, którym ladowala się mapa, więc nie mogli w tym czasie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, King of Lions napisał:

Nie zgodzę się z tym, że tak jest jak ktoś jest na spect bo wczoraj jak gralismy te mapę to na spect były 2 osoby, którym ladowala się mapa, więc nie mogli w tym czasie oglądać.

@King of Lions Czytaj ze zrozumieniem nie jak są na spect tylko gdy serwer doda do drużyny a masz znaczek Dead przy nicku wtedy pojawia się ten bug -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Black-Hunter napisał:

Proponuję też zmniejszyć ilość klas no bo to np. Amadeusz, Wsparcie Ogniowe, Szaleniec mają tą samą broń no i jeszcze Rambo , szczerze szaleńcem , wsparciem nikt nie gra tak samo Lewiterem, Medykiem itd. bo za dużo tych klas.

Nie zgadzam się ,ja gram np. szaleńcem ,to ,że klasy mają tą samą broń to nie ma żadnego problemu ,czym więcej klas tym większe pole do wyboru ,lepiej to wygląda i gracze grają różnorodnymi klasami ,a nie wszyscy tą samą

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Black-Hunter napisał:

@King of Lions Czytaj ze zrozumieniem nie jak są na spect tylko gdy serwer doda do drużyny a masz znaczek Dead przy nicku wtedy pojawia się ten bug -.-

Ten bug pojawia się na paru mapach szczególnie jak osoba skacze spec/gra . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze bardzo poważnie. Proszę o usunięcie klasy Komandos, ponieważ gra przestaje być przyjemna, gdy ktoś gra tą klasą. Nie dość, że nie da się złapać osoby, która gra tą klasą to jeszcze runda trwa około 10s, bo jak jeden wezmie to wezmie ją reszta i enemy nie zdarza zaczac strzelac juz giną. Osobiscie nie używam tej klasy, bo twierdze ze to jest bez sensu, zeby mieć klasę niedość, że u vipa niewidzialną, to jeszcze zabija na raz z kosy, a to samo ma klasa cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha
21 minut temu, King of Lions napisał:

Pisze bardzo poważnie. Proszę o usunięcie klasy Komandos, ponieważ gra przestaje być przyjemna, gdy ktoś gra tą klasą. Nie dość, że nie da się złapać osoby, która gra tą klasą to jeszcze runda trwa około 10s, bo jak jeden wezmie to wezmie ją reszta i enemy nie zdarza zaczac strzelac juz giną. Osobiscie nie używam tej klasy, bo twierdze ze to jest bez sensu, zeby mieć klasę niedość, że u vipa niewidzialną, to jeszcze zabija na raz z kosy, a to samo ma klasa cichy.

Po co? Najlepiej zrobić coś takiego, żeby komandos nie miał auto bh albo zabojstwa ppm i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komandos bez hita z kosy nie jest komandosem. Po co robić widły z igły. @King of Lions, jeszcze nigdy nie spotkałem takiej osoby, której nic się nie podoba. Dziewczyny też ci się nie podobają?

Tyle ode mnie.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, King of Lions napisał:

Pisze bardzo poważnie. Proszę o usunięcie klasy Komandos, ponieważ gra przestaje być przyjemna, gdy ktoś gra tą klasą. Nie dość, że nie da się złapać osoby, która gra tą klasą to jeszcze runda trwa około 10s, bo jak jeden wezmie to wezmie ją reszta i enemy nie zdarza zaczac strzelac juz giną. Osobiscie nie używam tej klasy, bo twierdze ze to jest bez sensu, zeby mieć klasę niedość, że u vipa niewidzialną, to jeszcze zabija na raz z kosy, a to samo ma klasa cichy.

Stary jaki Ty masz problem ? Co za trudność zabić takiego komandosa ? Mają mało hp bo raczej normalny komandos daje all w kondychę ... jeden strzał i nawet jak nie wiadomo jak szybko zasuwa na auto bh to go zwalnia i zatrzymuje ... wystarczy trafić ... a nie płakać ,że komandos - wybiorą go to lepiej dla Ciebie .. free kille bo z daleka nic Ci nie zrobi .. z bliska też nie jak zaczniesz strzelać 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King of Lions cod 350 bez komandosa to nie cod. Ja osobiście nigdy sie nie spotkalem z serwerem bez tej klasy, a cichy nie ma 1/1 z kosy. Polecam przeczytac umiejętności klasy. Kazda klasa może zabic na hita, jezeli uderzysz w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niektorych postow sie zgadzam (z tym zeby zmniejszyc dmg u amadeusza).Jak ktos nie umie czytac regulaminu co do TXT tp juz nie moja winna a tam wyraznie pisze ze TXT to sa te miejsca gdzie nie idzie wskoczyc jednym skokiem . Co do kampienia na respie na niektorych mapach powinno byc zabronione wiadomo wyjatkiem jest resp gdzie jest bombsaid.Co do klasy komandos niech zostanie bo jak ktos gra ta klasa mimo ze umie swietnie bh to tak idzie go na 1 shota wziasc. 

Moze i nie siedze tyle na serwie co inni bo maja wakacje ale jak moge to jestem i gram i wykonuje to co do mnie nalezy . A co do ilosci osub na serwie to wypowiem sie krotko mialem ts i nieraz siedzialem caly dzien na ts sam mimo ze niekturzy byli na serwie i podziekowalem ts .Ale to co napisal o ile pamietam dobrze JC to sie z tym zgodze bo jak stara ekipa Adminow byla do miedzy nami komunikacja byla a z tego co zdazylem zauwazyc jak jestem na serwie komunikacji miedzy nowo dodanymi adminami nie ma.

Tyle mam na ten temat do powiedzienia 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King się wpienia na komandosa bo go zabijałem w 10 sek po rozpoczęciu rundy (dodam że był w szoku).

Co do ts po co to dajemy radę bez komunikacji głosowej sam czat adminów starcza.

Prosiłbym o dodanie 5 sek po śmierci na przekazanie informacji pisemnej lub głosowej bo na dużych mapach bardzo by się to przydało no i w sytuacji gdy ktoś kampi. Plus jeszcze wgranie adminom możliwości gagowania graczy (amx_gag i amx_gagmenu) wrazie gdyby młodsi nadużywali mikrofonu nie trzeba by było ich banować, a jak wiemy ban na 5 min = odstraszanie potencjalnych graczy. (nie muszę tłumaczyć co będzie jak młodzi przestaną grać).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna moja prośba związana ze zbyt ulepszoną klasą "Terminator". Uważam, że ta klasa, z obecnymi udogodnieniami jest zbyt dobra (chodzi o wyrzucanie broni enemy), przez co klasą tą jest zbyt łatwo grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest premium. Mówi ci to coś?

Klasa premium musi znacząco się wyróżniać spośród innych klas, np. Cichy, jest niewidzialny na nożu i nie słychać jego kroków, Kapitan ma 1/1 z AWP. Po to się płaci za klasę premium, żeby mieć przewagę nad resztą klas. 

Mówisz że 1/9 to jest jeszcze za dużo? Gram tą klasą i wiem, że jest to optymalne ustawienie, broń raz wypada kilka razy z rzędu, a raz nie wypada, przez kilka rund.

Edytowane przez StyX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha
13 godzin temu, Maus napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

No to po mnie i Zygim

Jak nie grasz na serwerze często to proszę nie udzielaj się.

9 godzin temu, King of Lions napisał:

Kolejna moja prośba związana ze zbyt ulepszoną klasą "Terminator". Uważam, że ta klasa, z obecnymi udogodnieniami jest zbyt dobra (chodzi o wyrzucanie broni enemy), przez co klasą tą jest zbyt łatwo grać. 

Po to jest klasa premium, żeby była dobra i można było nią grać.

 

Proponuję przywrócić klasę Lewiter, ponieważ była dużo grywalna i przyjemnie się nią grało .

Edit : lub zamienić ją za kamikaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, King of Lions napisał:

Proponuję dodać do regulaminu punkt:

Zakaz używania rakiet na małych mapach( ban 5min-30min)

Ew. rakiety dostępne po 10 sekundach, ale taka reguła też może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, King of Lions napisał:

Proponuję dodać do regulaminu punkt:

Zakaz używania rakiet na małych mapach( ban 5min-30min)

Z tego co sie orientuje to jest taki punkt w regulaminie ze jest zakaz uzywania rakiet na malych mapach .

Co do klasy terminator to ja bym jedynie tej klasie zablokowal prek STALKER , i zmniejszyl dmg w klasie AMADEUSZ bo caly czas jest za mocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, enco napisał:

Z tego co sie orientuje to jest taki punkt w regulaminie ze jest zakaz uzywania rakiet na malych mapach .

Co do klasy terminator to ja bym jedynie tej klasie zablokowal prek STALKER , i zmniejszyl dmg w klasie AMADEUSZ bo caly czas jest za mocna.

Nie nie nie... to jak jak byś klasie cichy zabrał eliminator... klasa Premium jest po to aby była mocniejsza...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności