Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
Dnia 28.08.2017 o 19:34, Troplelek. napisał:

Proponuje zmienic skin do karambita lore. Własnie kilka minut temu kupilem i jest strasznie krzywy, mam tutaj link do fajnego karambita z rekawiczkami jak z cs go -  https://gamebanana.com/skins/151040

image.thumb.png.a2cdaf0ecf490dbc6c6042e07010807b.png

Gotowe

Dnia 29.08.2017 o 11:24, Mercus** napisał:

Klasa "Terminator" chyba nie działa jak powinna, wydaje mi się, że ma normalne obrażenia a nie te 30% większe, bo bije tak jak M4 ze zwykłej klasy.

+ ożywianie nekromanty nie działa na vip/terminatora bądź bezpośrednio na mnie.

Do sprawdzenia

Dnia 29.08.2017 o 15:29, Troplelek. napisał:

Witam mam kolejną propozycje, zeby zmienic wygląd m4a1 chantico's fire z modelu 1.6 na go - https://gamebanana.com/skins/150793

image.thumb.png.aa4563d31565b9ea5ed6a1d61e9cd7ef.png

@-_- pytanko dodales juz tego karambita, pytam sie bo mi go nie pokazuje w grze, jest nadal taki samo co byl wczesniej

Gotowe

 

Dnia 29.08.2017 o 17:19, Mercus** napisał:

Można by zwiększyć drop monet lub zmniejszyć ceny bo wszystko jest drogie :D

Zwiększyłem drop

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Dnia 29.08.2017 o 17:29, StyX napisał:

Poprawić umiejętność teleportacji dla teleportera, za każdym nieumyślnym przeteleportowaniem gracz ten buguje się w teksturach. Proponuję zrobić tak nie teleportowało nas powyżej poziomu naszej postaci, na diablomodach jest coś takiego (klasa IMP) i problem jest zniwelowany. Jak ktoś nie rozumie to niech sobie wybierze klasę Teleporter i spróbuje przeteleportować się do jakiś schodów, a potem niech wejdzie na Diablomoda i weźmie klase IMP i zrobi to samo. Widać różnice.

 

Dnia 29.08.2017 o 20:58, King of Lions napisał:

Proponuję dodać do regulaminu podpunkt:

Zakaz kampienia na respie CT na mapach typu CS_ gdyż dużo ludzi kampi cała rundę, a to denerwuje, jak wchodzisz przez respa ct i giniesz bo ktoś tam kampi.

Edit

@Kasia! pytanie mam dotyczące map gdzie vip może wejść dublejumpem na np dach czy na mur i skrzynki. Czy miejsca takie jak dach na mapie de_lidl to txt?

 

Edit: 

Jeszcze 2 sprawy. Po 1 na mapie de_irak są straszne ścinki i każdego boostuje w powietrze z niewiadomych przyczyn. I sprawa 2. Jak jest mało osób i ktoś wejdzie do gry np na aztecu ( nie wiem jak) jesetuje się mapa ( albo ktoś resetuje-trzeva tak czy siak sprawdzic)

A to nie jest wina "mala mapa"?

 

Dnia 29.08.2017 o 22:20, Black-Hunter napisał:

Odniosę się do tego bugowania na mapie irak to działa na takiej zasadzie że gdy jakiś gracz wejdzie na serwer to czasem nie pojawia się na respie (choć jest w drużynie) i gdy obserwuje przeciwnika ten zaczyna stać nieruchomo a gdy próbuje skakać leci do nieba (działa tylko na wroga). Wiem to bo sam tak miałem że bugowałem no ale nieumyślnie :/

Co do resetu map zdarza się to na co 2-3 mapie samoczynnie ;(

Opisy klas zmieńcie bo np. Skoczek ma 2 skoki a nie 4 to tylko jeden z wielu błędów :/

Proponuję też zmniejszyć ilość klas no bo to np. Amadeusz, Wsparcie Ogniowe, Szaleniec mają tą samą broń no i jeszcze Rambo , szczerze szaleńcem , wsparciem nikt nie gra tak samo Lewiterem, Medykiem itd. bo za dużo tych klas.

Jeszcze jedno zlikwidujcie to że mur na cs_max jest teksturą bo to głupota :/

Tutaj poczekamy na nowego opiekuna i on mi przekaże dokladne polecenia co i jak z serwere.

 

Przyznam szczerze, że zamieniliście ten temat w dyskusje przez co w ogóle ciężko coś sprawdzić.

Na ten moment zabieram się za wybór nowego opiekuna, albo dwóch

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rządem wprowadzenia kolejnego punktu w regulaminie. 

Totalny Zakaz raszowania. Osobiście mnie wku**ia, jak wszyscy gracze z tt raszuja. 

Edytowane przez Mercus**
Cenzura wulgaryzmów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, King of Lions napisał:

Rządem wprowadzenia kolejnego punktu w regulaminie. 

Totalny Zakaz raszowania. Osobiście mnie wku**ia, jak wszyscy gracze z tt raszuja. 

Osobiście jestem przeciwny temu, ponieważ wtedy traci wartość klasa "komandos" jak i wszystkie punkty wywalone w kondycje, bo gracz będzie musiał czekać, a i tak dojdzie do walki i tak. Punkty dotyczące rashu są w regulaminie i na razie się nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

Dla cb to źle Ale dla nas to lepiej bo nie będziesz mógł tak raszowac tym komandosem xd

 

A co z komandosem? Pomyslales @King of Lions? Nie będzie mógł raszowac więc co komuś da granie klasą komandos.

6 minut temu, Black-Hunter napisał:

To cios wymierzony we mnie xD no ale może dać jakieś 10 sek wolnego

Dla mnie Max 5 sek Ale i tak jestem przeciwko temu

 

22 minuty temu, Mercus** napisał:

Osobiście jestem przeciwny temu, ponieważ wtedy traci wartość klasa "komandos" jak i wszystkie punkty wywalone w kondycje, bo gracz będzie musiał czekać, a i tak dojdzie do walki i tak. Punkty dotyczące rashu są w regulaminie i na razie się nie zmienią.

Popieram tu Twoje słowa

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mercus** napisał:

Osobiście jestem przeciwny temu, ponieważ wtedy traci wartość klasa "komandos" jak i wszystkie punkty wywalone w kondycje, bo gracz będzie musiał czekać, a i tak dojdzie do walki i tak. Punkty dotyczące rashu są w regulaminie i na razie się nie zmienią.

Jemu właśnie przeszkadza ta klasa komandos i jej bh.

Tak jak niedawno wspomniałem tobie nic się nie podoba. Nie wspomnę już o tych dziewczynach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mercus** napisał:

Czy odpowiadała by wam większa ilość skinów do kupienia na serwerze? Jeżeli tak czekam na propozycje :)

Mi te skiny nie działają, kupiłem 2 i ich nie mogę dodać, jak dodaje to nie widze skina tylko normalnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, King of Lions napisał:

Mi te skiny nie działają, kupiłem 2 i ich nie mogę dodać, jak dodaje to nie widze skina tylko normalnie 

Może dokładniej? Tak przeszukiwać wszystkie skiny to słabo. Podaj konkretne nazwy tych skinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

Ja proponuję dodać do wyboru 2 skinY

1.Ta m4a1 chantico fire jest dobra Ale przy niej jest nieco spadek fps  A jak ktoś nie ma dobrego komputera ( jak ja ) To przy tej m-ce mam 30 fps a przy tamtej 100 więc gdyby można było wybrać m4 z cs go lub ta Stara chantico

Cytuj

Stara chantico

Ten skin jest, propozycje skinów - miałem na myśli linki z gamebanana.

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Należy poprawić misję - kucnij 200x, ponieważ w aktualnym stanie, zalicza 1 kucnięcie na rundę, zalicza je tylko kiedy będziemy kucać, aż do zakończenia rundy.

2. Poprawić opisy perków, bo nie których nie ma, sr, że nie piszę jakich, ale już nie pamiętam.

2. Poprawić maps.ini, bo adminom nie wyświetla się kilka map.

3. Dodać nowe mapy:

Pierwsze co to moja propozycja to podmienić standardowe mapy: de_dust2, de_dust, de_nuke, de_inferno, de_aztec, de_mirage, de_kabul, de_dust2x2, de_nuke2x2 na te z cs go, bo uważam, że są ładniejsze, lepiej wyglądają, a po za tym grać wiecznie tego samego dust2 to jak ból głowy.

na: css_dust2_go, css_dust, css_nuke2, css_inferno, css_aztec, css_mirage_go, css_kabul2de_dust2x2_go, css_nuke2x2, css_mirage2x2_go.

I inne dodatkowe mapy:

(duże)

de_viade_monde_terrace_hillde_templumde_kievpassde_unknown_roomcss_cbble, css_train_go, css_cache, css_overpass.

(małe)

de_midnight_missionde_shipanime_moviefy_poolpartyfy_cementery.

4. Usunąć mapy, które nie są wcale grane, albo nudne:

de_aztecydust2, de_irak, cs_alpin, cs_italy, de_lidl, cs_militia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, StyX napisał:

1. Należy poprawić misję - kucnij 200x, ponieważ w aktualnym stanie, zalicza 1 kucnięcie na rundę, zalicza je tylko kiedy będziemy kucać, aż do zakończenia rundy.

2. Poprawić opisy perków, bo nie których nie ma, sr, że nie piszę jakich, ale już nie pamiętam.

2. Poprawić maps.ini, bo adminom nie wyświetla się kilka map.

3. Dodać nowe mapy:

Pierwsze co to moja propozycja to podmienić standardowe mapy: de_dust2, de_dust, de_nuke, de_inferno, de_aztec, de_mirage, de_kabul, de_dust2x2, de_nuke2x2 na te z cs go, bo uważam, że są ładniejsze, lepiej wyglądają, a po za tym grać wiecznie tego samego dust2 to jak ból głowy.

na: css_dust2_go, css_dust, css_nuke2, css_inferno, css_aztec, css_mirage_go, css_kabul2de_dust2x2_go, css_nuke2x2, css_mirage2x2_go.

I inne dodatkowe mapy:

(duże)

de_viade_monde_terrace_hillde_templumde_kievpassde_unknown_roomcss_cbble, css_train_go, css_cache, css_overpass.

(małe)

de_midnight_missionde_shipanime_moviefy_poolpartyfy_cementery.

4. Usunąć mapy, które nie są wcale grane, albo nudne:

de_aztecydust2, de_irak, cs_alpin, cs_italy, de_lidl, cs_militia.

 

11 minut temu, Husarz97 napisał:

Jestem za tym aby micro ustawic tak,zeby zywi slyszeli zywych a martwi martwych.To zapobiegnie podpowiadaniu.Oczywiscie reszta to co styx napisal jestem za

Postaram się załatwić jak wrócę, oczywiście co będzie w mojej mocy i poinformuje was o tym.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Perk "Pulapka" do poprawy.

Gracz posiadający owy perk, który używa go do stawiania tzw. pułapek pod wyglądem paczek z nagrodami, może go zbugować,czyli:

Przykład:

stawiam 3 pułapki wchodzę w te pułapki i zgarniam nagrodę,zamiast stracić 40--60 DMG tak jak jest,to opisane w perku.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego tak mocna klasa jak Terminator jest w zwykłych, a nie w chociaż VIP. Klasa jest zdecydowanie za mocna, do tego ma zbugowane dmg ( zwiększone za bardzo), 1/10 na wyrzucenie co wchodzi często i mały dodatek +5hp za killa do czego nie mogę się przyczepić. 

Druga sprawa to jest klan, robiony z resztą przez opiekuna, jeśli ma być w miarę równa rozgrywka to nie ulepszajcie na full monetami których nie zdobyliście.

Statystyki z klanu ulepszone na full dają zbyt dużą przewage nad tymi co klanu jeszcze nie mają ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, BoteczeQ napisał:

Nie rozumiem dlaczego tak mocna klasa jak Terminator jest w zwykłych, a nie w chociaż VIP. Klasa jest zdecydowanie za mocna, do tego ma zbugowane dmg ( zwiększone za bardzo), 1/10 na wyrzucenie co wchodzi często i mały dodatek +5hp za killa do czego nie mogę się przyczepić. 

Druga sprawa to jest klan, robiony z resztą przez opiekuna, jeśli ma być w miarę równa rozgrywka to nie ulepszajcie na full monetami których nie zdobyliście.

Statystyki z klanu ulepszone na full dają zbyt dużą przewage nad tymi co klanu jeszcze nie mają ;)

Z tym terminatorem sam się zgodzę, ale nie wiem co na to @Mercus**

Co do klanów to nie grają w zasadzie większej roli w rozgrywce bo maksymalne ulepszenia dają tylko od 5 do 20 statystyk co jest praktycznie niczym w porównaniu do podstawowych ulepszeń klas.

Czekam na odpowiedzi też innych użytkowników co do klanów czy im też przeszkadza(niedługo i tak będą w nim tylko opiekunowie) :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Nemuuuś :3 napisał:

Z tym terminatorem sam się zgodzę, ale nie wiem co na to @Mercus**

Co do klanów to nie grają w zasadzie większej roli w rozgrywce bo maksymalne ulepszenia dają tylko od 5 do 20 statystyk co jest praktycznie niczym w porównaniu do podstawowych ulepszeń klas.

Czekam na odpowiedzi też innych użytkowników co do klanów czy im też przeszkadza(niedługo i tak będą w nim tylko opiekunowie) :D

No właśnie klan i to ten top1 daje za duzo

1. 5pkt w hp daje 25hp ( jeden punkt 5hp )

2. Exp większy ( nie wiem o ile )

3. 20  punktów kondy, 20 wytrzymałości, 20int ( jeden punkt daje 2 ) czyli po 40 kondy, wytrzymałości oraz inteligencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BoteczeQ napisał:

No właśnie klan i to ten top1 daje za duzo

1. 5pkt w hp daje 25hp ( jeden punkt 5hp )

2. Exp większy ( nie wiem o ile )

3. 20  punktów kondy, 20 wytrzymałości, 20int ( jeden punkt daje 2 ) czyli po 40 kondy, wytrzymałości oraz inteligencji :)

Tak jak napisałem, jak będę zrobię ten klan tylko dla opiekunów, albo po prostu go usunę i zrobię nowy bez ulepszeń :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 @Nemuuuś :3 i @BoteczeQ używamy opcji edytuj.

Po 2 

4 godziny temu, BoteczeQ napisał:

Nie rozumiem dlaczego tak mocna klasa jak Terminator jest w zwykłych, a nie w chociaż VIP. Klasa jest zdecydowanie za mocna, do tego ma zbugowane dmg ( zwiększone za bardzo), 1/10 na wyrzucenie co wchodzi często i mały dodatek +5hp za killa do czego nie mogę się przyczepić. 

Ta klasa nie ma 5% większego dmg tylko 0.5% i nadal się buguje a więc postanowiłem:

Usunąć dodatkowy DMG i zmienić 1/10 na wyrzucenie broni na 1/15 na wyrzucenie.

Co do klanu, klan zostanie usunięty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

pisze w sprawie premek dla vipa chodzi mi o Aimera nazwa sama mowi ze aim wiec proponuje dodac tej klasie 1/x na zabicie w glowe czy cos :)

moze jakies perki nowe? 

Test Premium , Test VIP  - majac ten perk mozesz grac klasa premium przez mape dla klas vip tez 

Klasa Premium , Klasa VIP - prek bardzo trudny do zdobycia. gdy masz ten perk robisz ss'a i wrzucasz na forum masz klase przez msc.

z mapami rowniez do malych map moglo by sie zaliczac tez dd2long , mozna dodac dd2B skoro jest dd2x2 ;p

Co myslicie o czyms  takim ? :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, h0w napisał:

Witam. 

pisze w sprawie premek dla vipa chodzi mi o Aimera nazwa sama mowi ze aim wiec proponuje dodac tej klasie 1/x na zabicie w glowe czy cos :)

moze jakies perki nowe? 

Test Premium , Test VIP  - majac ten perk mozesz grac klasa premium przez mape dla klas vip tez 

Klasa Premium , Klasa VIP - prek bardzo trudny do zdobycia. gdy masz ten perk robisz ss'a i wrzucasz na forum masz klase przez msc.

z mapami rowniez do malych map moglo by sie zaliczac tez dd2long , mozna dodac dd2B skoro jest dd2x2 ;p

Co myslicie o czyms  takim ? :)

 

Do aimera nie może zostać nic takiego dodane, ponieważ klasa wtedy będzie za mocna.

Perków narazie jest dużo i są w porządku, więc nie ma potrzeby ich zmieniać. 

Ta 1 propozycja perka jest nawet przyzwoita, tylko jeszcze jakby była dokładniej sformułowana(w sensie dokładna klasa premium, czy wszystkie), z drugą trochę słabo.

Co do map to narazie mamy ich bardzo dużo i najwyżej niedługo zrobimy temat z propozycjami map do usunięcia(niegrane, stare) no i będzie wtedy trzeba zastąpić je nowymi.

 

Jeszcze musimy poprawić lub w ogóle usunąć klasę Terminator, ponieważ klasa jest zbugowana, ponieważ w praktyce ma takie same ulepszenia jak była w wersji premium.

 

Pozdrawiam :3

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Nemuuuś :3 napisał:

Do aimera nie może zostać nic takiego dodane, ponieważ klasa wtedy będzie za mocna.

Perków narazie jest dużo i są w porządku, więc nie ma potrzeby ich zmieniać. 

Ta 1 propozycja perka jest nawet przyzwoita, tylko jeszcze jakby była dokładniej sformułowana(w sensie dokładna klasa premium, czy wszystkie), z drugą trochę słabo.

Co do map to narazie mamy ich bardzo dużo i najwyżej niedługo zrobimy temat z propozycjami map do usunięcia(niegrane, stare) no i będzie wtedy trzeba zastąpić je nowymi.

 

Jeszcze musimy poprawić lub w ogóle usunąć klasę Terminator, ponieważ klasa jest zbugowana, ponieważ w praktyce ma takie same ulepszenia jak była w wersji premium.

 

Pozdrawiam :3

 

z tym perkiem Test premium , da sie moze zrobic zeby losowo dawalo ta klase ? ^^ a jesli nie no to by mogl byc terminator ? podobnie z vipem lub klasa aimer :D

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności