Skocz do zawartości

Pożegnanie, niepotrzebne...


HaXoR

Rekomendowane odpowiedzi

Narka.

 

Spędziłem z Wami wiele czasu, na forum, pw, fb itd.

Niestety przez jednego gracza już tu nie pogram, dostałem bana za wh, którego nie miałem.

Powiem Wam, że to ubt tu jest zajefajne... (pff)

 

Ale cóż, widocznie musiało tak być.

Żegnam się z Wami, nie mam już sił, nie mam dowodów, aby dostać UB, choć chciałbym, bo dostać bana bez powodu to porażka.

 

 

To życzę Wam dobrej gry, specjalnie steama kupowałem żeby nie mieli wątów, ale nadal..

 

Może kiedyś na forum jeszcze wbiję. Narazie narka! :(

Miło było, ale się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno steam nie czyni Ciebie czystym to raz.

Dwa za duzo dowodów było i sam ze swojego kłamstwa nie mogłeś wybrnąć, dodatkowo cały czas grałes sobie na innym koncie pisząc kolejne ściemy.

 

 

 

 

`NeGatiVe`;* | Cs-Classic.pl: jakoś MałaWredotka nic nie wie ani James

`NeGatiVe`;* | Cs-Classic.pl: i gram z nimi

`NeGatiVe`;* | Cs-Classic.pl: ale cichaj Ziomek xd

 

Jak próbujesz z siebie zrobić większego jelenia niż zrobiłeś dotychczas to bardzo dobrze ci idzie.

 

 
Nie warto łgać, prędzej czy później klamstwo wyjdzie na jaw.
 

@ edit

 

Typie weź rozpęd i zapierdziel solidnego baranka w ścianę..

takie ściemy możesz pisać komuś kto gra miesiąc lub rok, ale nie komuś kto w te klocki już gra 15 lat prawie.

 

Demka oceniało dużo osób. Spaliłeś się i nie tłumacz się, odpuść, miej szacunku trochę do innych i do siebie.

 

bajlando

Edytowane przez Monki
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś chociaż nie robić z ludzi kretynów. Demka nie przeglądała jedna osoba ani dwie. Każdy widzi, że lecisz na wh to o co spina? Gdybyś jeszcze miał jakiś movement kozacki :v. I cytując Cię "na każdym demko wydaje się, że jest wh, każdy by dostał bana" - nie, nie jest tak. Dla mnie jesteś tu skończony i tyle.

 

@edit

robisz idiotę tylko z siebie, nie z nas.

Edytowane przez rewox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie używałem, i nie będę. Nie robię się dziećmi, którym to sprawia przyjemność. To, że udało mi się parę razy tak (wg Was podejrzanie) zabić, nie świadczy, że to Wh. Nie chcę już o tym  dyskutować. Jeszcze raz mówię. Nie CZITOWAŁEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie używałem, i nie będę. Nie robię się dziećmi, którym to sprawia przyjemność. To, że udało mi się parę razy tak (wg Was podejrzanie) zabić, nie świadczy, że to Wh. Nie chcę już o tym  dyskutować. Jeszcze raz mówię. Nie CZITOWAŁEM

Dałem Ci szansę, potem drugą. Pomagałem Ci tylko wtedy, jak potrzebowałeś mojej pomocy a Ty mi odstawiasz takie cyrki, miej swój honor i przynajmniej nie tnij ludzi.

Po za tym, mówisz o swoim demku, że rzekomo UBT nie umie go oceniać, uwierz, nie takie osoby tutaj grały, żebyśmy nie mogli z łatwością rozpoznać wh u takiej osoby jak Ty. 

Jeszcze raz. Zawiodłeś mnie bardzo. Dochodzi dodatnio AB, ja się już żegnam. Halla.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się temu, że odpisujecie mu na te jego marne zarzuty, dajecie mu tylko w ten sposób atencję, przecież widać, że to zwykły attention whore, nic poza tym.

 

Strzałka, na innej sieci jak Cię złapią to powiedz, że brat grał na twoim nicku. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że więcej Cię nie zobaczę. Była sytuacja, po której była rozmowa , miałeś już dawno wylecieć ale daliśmy Ci szansę a Ty się tak odpłacasz?

Multi konta? Wchodzenie na serwer na AB? Ty myślałeś, że ja taka głupia jestem? Że kretynkę ze mnie zrobisz? Już od dawna wiele osób czekało na to aż w końcu dostaniesz bana i już od dawna wiele osób wiedziało , że grasz nie fair.

Może ja nie jestem jakimś nie wiadomo jak wielkim specem, nie znam się aż tak na CS - ale wiem jedno :) : Ty nie grałeś fair tak jak słynny KAtsu :). Zamydliłeś wszystkim oczy jego osobą, a sam postąpiłeś jak ... Szkoda słów :).

Takich jak Ty- było, jest i pewnie będzie na pęczki :).

 

 

A tak na marginesie : Nie zmieniłam się przez postawę opiekuna - nadal jestem taka sama i nie dostałam opiekuna bo jestem dziewczyną :).

Edytowane przez MalaWredotka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności