Skocz do zawartości

DiamentowY


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.cs-classic.pl/topic/51257-podanie-na-admina-ts-diamentowy/?p=311771

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/48578-2-szybka-rekrutacja-zapraszam/?p=312036

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/42527-szybka-rekrutacja/?p=311540

 

W sumie nie trzeba nic dodawać, bo każdy po tych tematach zrozumie, że to nie jest normalne.

DiamentowY grając na serwerach chwile bez żadnego zaangażowania spamuje podaniami.

Jest to osoba która ma jakąś chcice na kolorek oraz trochę władzy.

 

Wnoszę o to, żeby albo ktoś mu przemówił do rozsądku, że jak chce być gdzieś adminem to ma się przyłożyć albo jakiś warn czy coś^^ bo czytać codziennie podanie które zostało napisane w 5min a na gt też widać pustki to aż śmiech :D.

 

Wchodzi na serwer i nawet nie starając się zaprzyjaźnić z graczami czy coś od razu chce mieć jakieś stanowisko.

 

"Podanie można pisać co tydzień" To chyba działa, że na jednym serwerze co tydzień ale tutaj powinno być to tak samo potraktowane.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to wkurza, typ pcha się dosłownie wszędzie. Podanie na grafika po tygodniu od rozpoczęcia pracy w grafice, podanie na admina ts chociaż go tam wcale nie widać, podanie za podaniem o admina na różnych serwerach 1.6 chociaż kompletnie się na tym nie zna. Na DD2 jak zgłaszał mi na u@ wiele razy rzekomych odpalonych którzy mieli mieć aima byli czyści. Rozumiem z wh można się pomylić ale aima widać z kilometra.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego umiejętności rozpoznawania cheaterów są zerowe.

Grając chwile na aim mapkach dostawał oklep i twierdził ,że jestem odpalony :D dla niego każdy kto lepiej gra jest odpalony.

 

Pcha się wszędzie i wypowiada się wszędzie nawet tam gdzie jego wiedza jest znikoma z danego zakresu..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wkurzajace, iryfujace, monotonne i ponizej krytyki ... To co on wyprawia - jak dla mnie powinno byc warnem, wypisuje glupoty, tak jak pisaliscie nie nawiaze kontaktu z graczami na serwerach a pcha sie wszedzie gdzie sie tylko da.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie jego podań to po prostu kpina. Odpowiedziałam na jego podanie na ts, a następnie otrzymałam od niego wiadomość zwrotną, w której starał się mnie przekonać, że nie należy mu na postach, tylko na byciu adminem... co do tych wszystkich zgłoszeń też niezła komedia..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie takie coś powinno być raportowane, po co robić niepotrzebne tematy. Skoro wam nie odpowiada jego praca na jb to w czym problem? Przecież można wyrzucić. Aa i jeszcze jedno, on to widzi xD

@edit sorki XDD Myslalem, ze ma admina na jb 1.6

Edytowane przez rewox
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aa i jeszcze jedno, on to widzi xD
 

Nie nie widzi. xD

Dostęp do tego działu mają osoby z rangą od admin, ale bez jakichś donatorów i vip'ów. :p #chyba

 

A co do samej osoby to tak, jest to upierdliwe jak ktoś, mimo, że każdy mu tłumaczy, że niektóre rangi nie są dla niego, a on dalej w to brnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie takie coś powinno być raportowane, po co robić niepotrzebne tematy. Skoro wam nie odpowiada jego praca na jb to w czym problem? Przecież można wyrzucić. Aa i jeszcze jedno, on to widzi xD

@edit sorki XDD Myslalem, ze ma admina na jb 1.6

Wtf??? Jakie Jb? xD Nie wiem o co kaman :D

 

 

@edit

@Gang_Plebanii

 

Myślałem, że ma admina na jb 1.6 i widzi co tu piszemy XD coś mi się pomyliło ;v

Wybacz ja takich osób nie potrzebuję ;)

Edytowane przez Gang_Plebanii
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wam nie odpowiada jego praca na jb to w czym problem? Przecież można wyrzucić. Aa i jeszcze jedno, on to widzi xD

@Gang_Plebanii

 

Myślałem, że ma admina na jb 1.6 i widzi co tu piszemy XD coś mi się pomyliło ;v

 

@down

Jo, wstydu nie ma borowik jeden

Edytowane przez rewox
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To ten chłop co niby wstydu nie ma, "jo"? xD

Jak będzie dalej składać to najwyżej warna dostanie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Zmieńmy, że dla warna dla Profesorka, zamiast 3 zeta to 30 i izi, nie będzie spamu, a sieć zyska xd

 

Serek, chciałem chociaż jednego ;d

Edytowane przez Shinozaki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Rozwalacie mnie tymi komentarzami. Zamykam bo kabaret tutaj kręcicie ;d

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności