Skocz do zawartości

[DYS] Speed - do zmiany czy pozostaje?


Besi523

Speed  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robimy ze speedem?

    • Usunąć i zamienić
      2
    • Zmniejszyć speeda
      8
    • Pozostawić tak jak jest
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzę dziś z kolejną propozycją, a zarazem rozpoczynam tym dyskusję.

 

Małe wyjaśnienie dlaczego?

Uważam, że na tym serwerze naprawdę ŁATWO o bunt, taki speed z ruletki jest naprawdę spory i tutaj bardziej mnie chodzi jak taka osoba jest trochę dalej bo na blisko to wiadomo, że łatwo trafić i np. cloudsy po przejściu przez TP jako CT stoisz na tym podeście, a taki TT leci prawo, lewo ze speedem aż do TP na surfa itp. i taką osobę ciężko trafić.

 

Dodam, że w !sklep speed by pozostał bez zmian, propozycja tyczy się tylko !ruletka

 

Jeżeli wybierzesz opcję "Usunąć i zamienić" i masz pomysł na co można by było to zamienić daj swoją propozycję poniżej! Od razu mówię, że deagle z 1 nabojem odpada gdyż w 1 sezonie to miało sens bo nie było !nb, aktualnie jest przenikanie i taka osoba będzie prawie, że nieuchwytna, będą FK bo wiadomo, ze taki TT bd się krył w innym TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, ja proponuję po prostu zmniejszyć speeda.

Nie wiem, jaki aktualnie ma poziom, jednak zgadywałbym, że coś koło 1,3

Ja zmieniłbym to na 1,1 bądz może nawet 1,05 - Speed nie jest wtedy duży, ale jest, i różnica choć nie spora, to odczuwalna.

Moim zdaniem speed w ruletce to trochę standard, i że takie coś powinno zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem speed powinien zostac zmieniony z 1.3 jak mowi GryTrean na 1.1 a jak by sie nie zmienił speed,to pownien speed byc usuniety z ruletki.

Edytowane przez FRYTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest to dobry temat do dyskusji. Pierwszą moją propozycją jest to aby zmienić ruletkową szybkość na taką jak ze sklepu. Nie jest nieziemsko szybka, ale jest. Drugą opcją jest zostawienie przyśpieszenia takim jakim jest tylko, że na krótki czas. 5-10 sec po czym szybkość znika. Nawet jeżeli więzień zwiał to klawisz ma szanse go złapać.

 

 

 

"jak by"  :facepalm2: :blink:  :oklaski:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie lepiej zmniejszyć % na wypadnięcie tego speeda? Jest dobry tak jak jest, a ruletka po to jest żeby zobaczyć czy ktoś ma farta czy nie, a speed jest jedną z rzeczy z którym można się jakoś zbuntować. A jeśli chodzi o "łatwe" bunty to dajcie VIPowi ciężką kamizelkę na start to licznik buntów od razu się zmniejszy ;)

 

A deagle z 1 nabojem by miał sens bo co jak co ale chowanie się w TT nic mu nie da, bo i tak będzie pisało czyj to jest deagle xD Po za tym podejrzewam, że plugin by dawał deagla prosto z ekwipunku, więc taka broń zawsze będzie "podpisana" przez właściciela.

 

@Edit

 

 

Schowa sie w TT i Ct nie bedzie mialo jak go zabic...
Speed nie jest dobry, jest za duzy, i taka jest prawda.

- Napisane w nowym poscie aby kazdy zobaczyl

Komenda "rozstawiacie się na moim markerze, kto w siebie wchodzi ginie 5 4 3 2 1 0", trochę pomyślcie i na wszystko znajdzie się rozwiązanie.

 

Za duży bo nie umiecie w niego trafić? Raz zabijesz raz nie, to jest FPS i jeśli nie umiecie takiej osoby zabić to tylko i wyłączenie jest wasza wina. Równie dobrze można z turnieji usunąć granaty bo też dają duża przewagę w grze a jakoś nikt tego jeszcze nie zrobił   :p Po za tym to, że ktoś będzie dostawać speeda co rundę jest na tyle nikła co też niemożliwa.

 

@Edit2

#edit

Nie, no spoko, jak najbardziej, ktoś do Ciebie mierzy z deagla, nawet tego najprawdopodobniej nie widzisz, ale karzesz im się rozstawić po markerze, prawda?! Wcale nie zdążyć zginąć do czasu jak się rozstawią.

 To jest deagle a nie AK47 xD Jeżeli zginiesz to tylko na własne życzenie. Szansa, że trafi ci w łeb jest prawie niemożliwa (no chyba że stoisz w miejscu ale to już twoja sprawa).

Edytowane przez R0dr1g3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie lepiej zmniejszyć % na wypadnięcie tego speeda? Jest dobry tak jak jest, a ruletka po to jest żeby zobaczyć czy ktoś ma farta czy nie, a speed jest jedną z rzeczy z którym można się jakoś zbuntować. A jeśli chodzi o "łatwe" bunty to dajcie VIPowi ciężką kamizelkę na start to licznik buntów od razu się zmniejszy ;)

 

A deagle z 1 nabojem by miał sens bo co jak co ale chowanie się w TT nic mu nie da, bo i tak będzie pisało czyj to jest deagle xD Po za tym podejrzewam, że plugin by dawał deagla prosto z ekwipunku, więc taka broń zawsze będzie "podpisana" przez właściciela.

 

Schowa sie w TT i Ct nie bedzie mialo jak go zabic...

Speed nie jest dobry, jest za duzy, i taka jest prawda.

 

- Napisane w nowym poscie aby kazdy zobaczyl

 

 

#edit

Nie, no spoko, jak najbardziej, ktoś do Ciebie mierzy z deagla, nawet tego najprawdopodobniej nie widzisz, ale karzesz im się rozstawić po markerze, prawda?! Wcale nie zdążyć zginąć do czasu jak się rozstawią.

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, żeby całkowicie usunąć speeda, ponieważ double jump tak pomaga w ucieczce że ta osoba jest nie do uchwycenia, a ze speedem to ten proces jest poprostu szybszy. Jeżeli zwyczajny gracz ma speeda to nie jest to trudne go uchwycić i zabić, bo wystarczy że dostanie pestkę i dostaje slow'a, a zabicie jego to już czysta formalność.  Ale jednak, nie może zostać nie usunięta z ruletki bez jakiegoś zamiennika. Bo w końcu zostaniemy przy tym że, będzie można dropnąć tylko te złe efekty, bezużyteczne (moim zdaniem jakieś tam "udogodnienia") i zeus z ruletki. Jeżeli speed miałby zostać usunięty, to z zamiennikami, żeby nie było tak mało rzeczy w ruletce. Więc moimi propozycjami za speeda w ruletce, to możliwość wylosowania FD jak i duszka z ruletki (oczywiście z odpowiednimi % na to że to trafią), przebranie klawisza dla terro i generalnie to co znajduje się w sklepie może się tam znaleźć. Piszę o tym bo od jakiegoś czasu, nieustannie dostaje albo nic albo zmniejszone hp albo mniejszy speed, albo coś mam i mogę losować ponownie, po czym wylatuje mi znowu nic albo zmniejszone hp albo zmniejszony speed... To jest logiczne że jak wyrzucimy coś, to odrazu procenty idą w góre.

 

Apropos co do tego deagla z jednym nabojem, to jest to słaby pomysł, ponieważ tak jak mówił GT, tt ma nb i się możę schować jeden w sobie, albo ten co miał deagla, oddał go koledze i on strzelił. Potem ten anty zastrzeli te osoby i po kolejno będą te !fk wpisywali. Następnie będzie dociekanie który to strzelił, tak właśnie mija jakieś 2-4 minuty rozgrywki, natomiast reszta więźniów dalej siedzi w celach i oczekuje dalszych poleceń. Tak o to takim sposobem osoby się nudzą i zwyczajnie z niego wychodzą.

Edytowane przez ra1x1or
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinien zostać taki jaki jest, bo i tak nie zawsze trafiasz tego speeda, nie jest też taki fajny jak idziesz na climba, bo jak dla mnie na climbie to jest tylko utrudnienie. Jak jest ogarnięte ct to naprawdę ucieczka nie jest łatwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeżeli ma być usunięty speed z ruletki to przywróćcie te deagle z jednym nabojem, było fajnie XD

 

A speed i tak nie jest taki duży jak był w pierwszym sezonie, niektórzy pamiętają formuły 1 których się zatrzymać NIE DAŁO

 

Ewentualnie zmiejszyć szybkość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności