Skocz do zawartości

Rekrutacja na Opiekuna/Zastępce Opiekuna!


Domellenel

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam stan wyjątkowy! Aktualnie panuje bezkrólewie(bezopiekunie), więc zarządzam co postanawiam jako P.O. Opiekuna Serwera.

Otwieram rekrutację na opiekuna serwera JailBreak 1.6!!!

Wymagania:

Wiek - 17+ (w wyjątkowych sytuacjach można przymknąć oko)

Znajomość regulaminu serwera - (potrzebne do rozpatrywania podań, skarg itp.)
Minimum 20 postów - (najlepiej w dziale JB - aktywność na forum po prostu mile widziana)
Znajomość AMX 5/10 i wzwyż - (przydatne do pracy na serwerze)
Nie może mieć warna na forum
Nie może być kojarzona z notorycznym łamaniem regulaminu.
Doświadczenie jako strażnik/admin/prowadzący mile widziane.

Znajomość FTP będzie dodatkowym atutem.

 

Wzór:
 

Imię:  
Nick: 
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomośc amx (1-10):  
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty: 
 
 
Proszę o składanie podań kandydatów. Ostateczna decyzja będzie należała do mnie i do właściciela serwera. Powodzenia!

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Sebastian

Nick: vabastian

Wiek: 15 a już 6 stycznia 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: codziennie około 1 do 2 godzin

Staż na serwerze: 4 lata

STEAM: nie posiadam Steam

Znajomośc amx (1-10): 5/10

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 5/10 ale szybko się uczę

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: tak, jestem administratorem na tym serwerze

Dlaczego akurat Ty: Od początku gdy jestem na tej sieci zawsze marzyłem o tym, żeby być tutaj administratorem lub strażnikiem. Kiedy już nim jestem chciałbym zostać opiekunem. Wnieść coś nowego na ten serwer, mam już nawet kilka pomysłów. Myślę, że jestem lubiany tutaj przez ludzi i się z nimi dobrze dogaduje. Jestem pomocny i kulturalny. Nie sprzeczam się z innymi. Mam raczej pozytywne nastawienie do ludzi. Dobrze znam regulamin serwera i go egzekwuję. Znam się trochę słabo na wgrywaniu map ale wszystkiego można się nauczyć. Na serwerze jestem prawie codziennie i znam większość graczy.

 

Pozdrawiam

vabastian

Edytowane przez vabastian
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz
Nick: Sequell**(prędzej DiamentowY czy SzalonyProfesor)
Wiek: 20 lat
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 2-3h
Staż na serwerze: Około 4-5 miesiąc lacznie
STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198354470146/friendsthatplay/730
Znajomośc amx (1-10): znam podstawy komend admina i trochę grzebalem w amx bo chwilę miałem serwer. Jak coś to w Internecie z poradnikami i się coś uda. Ogólnie to 4/10 Ale się uczę z poradnikami
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Tutaj .islam trochę do czynienia gdy miałem serwer Ale się tym nie bawiłem gdyż nie chciałem zepsuć. 4/10
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: tak, wielokrotnie admin tego serwera admin cs go moda i dd2
Dlaczego akurat Ty: Chciałbym pomóc obecnemu opiekunowi ponieważ on sam nie ma czasu, są nowe podania na admina, które czekają na opinię, regułamin znam dobrze, rzadko zdarzało mi się naruszyć regulamin, ale człowiek nie jest robotem i też popełnia błędy, a wiadomo ze najlepiej jest się uczyć na własnych błędach. Nigdy wcześniej nie miałem opiekuna, to może być dla mnie dobra lekcja życia, a ze jako na telefonie jestem praktycznie 24h to kontakt w razie pytan i problemów jest.

Edytowane przez Sequell**
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Krystian

Nick: Shino

Wiek:  17, zaraz lecimy z 18 wiosną :D

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  ~5h jestem w stanie przeznaczyć na opiekowanie i polepszanie pozycji serwera

Staż na serwerze:  Nie ukrywam, nie grałem na naszym serwerze JB 1.6, wszedłem może ze 2 razy, żeby pomóc Jarkowi lub Dominikowi coś przetestować. Sam staż na serwerze JB 1.6 to +/- 3 lata. Rozpoczynając od admina kończąć na głównym H@ serwera. Wiem na czym polega JB, to kwestia jedynie zaklimatyzowania się. 


Znajomośc amx (1-10):  Długo nie adminowałem na żadnym serwerze 1.6, bo przeniosłem się na serwery GO, ale nie ukrywam - większość komend i tych podstawowych i zaawansowanych mam jeszcze w pamięci, więc dam 9. Jestem też w stanie raczej bez problemu zedytować plugin jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  Kiedyś pisałem wspólnie z kolegą nowy silnik pod JB na podstawie starego. Wgranie mapy czy pluginu nie sprawi mi żadnego problemu. 9.

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  HolySkill, KampNO i parę innych

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Pełniłem funkcję opiekuna serwera DR:GO, następnie funkcję opiekuna serwera SURF:GO oraz redaktora na forum i admina na ts3.

Dlaczego akurat Ty: Byłem opiekunem nie jeden raz, nawet tu i wiem jak wygląda sprawa. Owszem, nie grałem na serwerze co w moich oczach jest olbrzymim minusem, bo muszę się odnaleźć wśród aktualnej społeczności, ale myślę, że jestem na tyle towarzyską osobą, że przyjdzie mi to bez problemu. Kolejna sprawa z serii "Dlaczego ja?" Moi poprzednicy mają małą lub zerową wiedzę na temat obsługiwania się takimi programami jak np. TotalCommander co jest olbrzymim minusem, bo Karolowi daje to 2x roboty więcej. Kolejna kwestia - stawiam na współpracę, tak jak to było w przypadku mnie i Kasi na Surfie, wszystko razem, samemu nic. Nie lubię samowolki, a to ważna cecha, by pracować w grupie, bo razem wspólnie można się od siebie wiele nauczyć. Podsumowując jestem w stanie zadbać o serwer od strony technicznej oraz w przyszłości od strony gracza/admina. Doświadczenie jest, chęci są jedynie brakuje szansy i dobrej osoby do współpracy. To tyle. Pozdrawiam cieplutko.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Adam

Nick: NA'VI[PRO]

Wiek:  18 

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: dosyć dużo jestem widziany na serwerze co część ludzi wie i pomagam finansowo  :D   i jestem codziennie

Staż na serwerze:  długo dosyć sam nie wiem 

STEAM:  nie

Znajomośc amx (1-10):  5/10 ale uczę się nadal 

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  1/10 nigdy tego nie robiłem przydała by się pomoc 

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  admin jb i strażnik

Dlaczego akurat Ty: Dlaczego ja ,ponieważ jestem już bardzo długo na tym serwerze i chciałbym spróbować czegoś nowego taki opiekun to napewno nie łatwe zadanie ale chciałbym spróbować ,dużo osób mnie namawiało żebym spróbował startować , jestem człowiekiem kulturalnym z nikim się nie sprzeczam nie łamię regulaminu serwera chyba że po sylwestrze gdzie można 1 raz w roku sobie wypić ale myślę że każdy jest człowiekiem który ma prawo sobie wypić czasem ,każdy też popełnia błędy na których się uczy i zasługuje na swoją szanse dlatego chciałbym dostać szanse żeby wprowadzić dużo ciekawych rzeczy . POZDRAWIAM

 

ps.chciałbym się nauczyć tych FTP ^_- i proszę o pozytywne rozpatrzenie

Edytowane przez DANGEROUS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imię:  Krystian
Nick: Shino
Wiek:  17, zaraz lecimy z 18 wiosną :D
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  ~5h jestem w stanie przeznaczyć na opiekowanie i polepszanie pozycji serwera
Staż na serwerze:  Nie ukrywam, nie grałem na naszym serwerze JB 1.6, wszedłem może ze 2 razy, żeby pomóc Jarkowi lub Dominikowi coś przetestować. Sam staż na serwerze JB 1.6 to +/- 3 lata. Rozpoczynając od admina kończąć na głównym H@ serwera. Wiem na czym polega JB, to kwestia jedynie zaklimatyzowania się. 
Znajomośc amx (1-10):  Długo nie adminowałem na żadnym serwerze 1.6, bo przeniosłem się na serwery GO, ale nie ukrywam - większość komend i tych podstawowych i zaawansowanych mam jeszcze w pamięci, więc dam 9. Jestem też w stanie raczej bez problemu zedytować plugin jeśli zajdzie taka potrzeba. 
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  Kiedyś pisałem wspólnie z kolegą nowy silnik pod JB na podstawie starego. Wgranie mapy czy pluginu nie sprawi mi żadnego problemu. 9.
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  HolySkill, KampNO i parę innych
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Pełniłem funkcję opiekuna serwera DR:GO, następnie funkcję opiekuna serwera SURF:GO oraz redaktora na forum i admina na ts3.
Dlaczego akurat Ty: Byłem opiekunem nie jeden raz, nawet tu i wiem jak wygląda sprawa. Owszem, nie grałem na serwerze co w moich oczach jest olbrzymim minusem, bo muszę się odnaleźć wśród aktualnej społeczności, ale myślę, że jestem na tyle towarzyską osobą, że przyjdzie mi to bez problemu. Kolejna sprawa z serii "Dlaczego ja?" Moi poprzednicy mają małą lub zerową wiedzę na temat obsługiwania się takimi programami jak np. TotalCommander co jest olbrzymim minusem, bo Karolowi daje to 2x roboty więcej. Kolejna kwestia - stawiam na współpracę, tak jak to było w przypadku mnie i Kasi na Surfie, wszystko razem, samemu nic. Nie lubię samowolki, a to ważna cecha, by pracować w grupie, bo razem wspólnie można się od siebie wiele nauczyć. Podsumowując jestem w stanie zadbać o serwer od strony technicznej oraz w przyszłości od strony gracza/admina. Doświadczenie jest, chęci są jedynie brakuje szansy i dobrej osoby do współpracy. To tyle. Pozdrawiam cieplutko.

 

Przyjęty na Opiekuna. Zgłoś się na PW do mnie.

 

Imię: Sebastian

Nick: vabastian

Wiek: 15 a już 6 stycznia 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: codziennie około 1 do 2 godzin

Staż na serwerze: 4 lata

STEAM: nie posiadam Steam

Znajomośc amx (1-10): 5/10

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 5/10 ale szybko się uczę

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: tak, jestem administratorem na tym serwerze

Dlaczego akurat Ty: Od początku gdy jestem na tej sieci zawsze marzyłem o tym, żeby być tutaj administratorem lub strażnikiem. Kiedy już nim jestem chciałbym zostać opiekunem. Wnieść coś nowego na ten serwer, mam już nawet kilka pomysłów. Myślę, że jestem lubiany tutaj przez ludzi i się z nimi dobrze dogaduje. Jestem pomocny i kulturalny. Nie sprzeczam się z innymi. Mam raczej pozytywne nastawienie do ludzi. Dobrze znam regulamin serwera i go egzekwuję. Znam się trochę słabo na wgrywaniu map ale wszystkiego można się nauczyć. Na serwerze jestem prawie codziennie i znam większość graczy.

 

Pozdrawiam

vabastian

Przyjęty na zastępce(o ile się zgadzasz). Pisz do mnie na PW.

 

Rekrutację uważam za zamkniętą. Niech nowych opiekunów nie ponosi za nadto fantazja i by uczciwie pełnili swoje obowiązki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności