Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie MajuN v2.


MajuN

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Damian


Wiek: 20

Kontakt: Steam, pw, ts3, GG

Twój nick na TS3: MajuN

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Tak jak pisałem poprzednio, posiadam spore doświadczenie, zawsze na tyle ile mi pozwalały umiejętności starałem się pomóc, oraz rozwiązywać problemy dotyczące serwera. Sporo siedziałem wcześniej na tym ts'ie i pewnie już tak zostanie, gdyż mam teraz dużo więcej wolnego czasu niż miałem wcześniej. Aktualnie brakuje ludzi w administracji, myślę, że mogę pomóc w dalszym utrzymaniu serwera jak i rozwoju go jeszcze bardziej, gdyż cały czas idzie w dobrym kierunku. Poznałem tu sporo naprawdę miłych osób z którymi rozmawiam do dnia dzisiejszego. Nie sprawiałem większych problemów, regulamin też bardzo dobrze znam, gdyż sam go przez długi okres egzekwowałem. ;)

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Aktualnie 7, gdyż jest 3 adminów z Pynią, a Gangusia nie będę ukrywał, nie znam. ;)

Ile czasu spędzasz na TS3: Ciężko stwierdzić, w zależności od dnia. ~5h w górę.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8. Jeśli chodzi o podstawy, które wykonuje SA to 10.

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Prywatne serwery, Rooty, oraz admin tutaj na ts3.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Tak.

Edytowane przez MajuN
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony nigdy nie mogłem narzekać na współpracę z Tobą jako admin - admin, była dobra. Kolejnym plusem i to dużym jest to, że z czystym sercem mogę powiedzieć, że byłeś jednym z najlepiej wykonujących swoją robotę adminów, dobrze pamiętam co Ci mówiłem, jak oboje jeszcze byliśmy adminami. Z drugiej strony słyszałem parę rzeczy na temat Twojej osoby, dlatego jestem zmieszany. Jedno jest pewne, ten ts potrzebuje teraz osoby doświadczonej i pracowitej, a pracowity to Ty naprawdę byłeś. Masz moje tak, mam nadzieję, że nie nabroisz, zobaczymy co to będzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Jako admin dobrze wykonywał swoje obowiązki, spędzał dużo czasu na serwerze jak i praktycznie zawsze był aktywny, gdy ktoś go potrzebował.

Wbrew pozorom nie zna go za dużo osób a ma o nim wyrobioną opinię, aczkolwiek humor mu zawsze dopisuje i jest naprawdę spokojną osobą z którą zawsze da się dogadać.

+Na pewno dostępność czasu jaki posiada.

+Jest doświadczoną osobą, nie odnotowano na niego większych skarg, gdy posiadał admina.

+Pomocny.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kiedyś miał admina, to czemu nie miałby dostać drugi raz szansy? Chyba dobrze się sprawował, ale do końca to nie wiem.

Tak czy inaczej, daję okejkę, bo jest ogarnięty i solidny, więc to są wystarczające powody. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gdy patrzę na ts, to widzę tam MajuNa. Wydaje mi się, że siedzi więcej niż admini, a doświadczenie ma. Nie rozumiem jak można pozwalać, by taki kandydat się marnował. Jestem jak najbardziej na tak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności