Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Kandydatura Na Administratora Ts3 - WhiteBlood


WhiteBlood

Rekomendowane odpowiedzi

 

 Imię: Dorian
Wiek: 17 Niedługo 
Kontakt: GG, Steam i Ts3
Twój nick na TS3: ︻芫══一 // Zmienię jeśli trzeba
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Siedzę na sieci już trochę czasu... Na TeamSpeak'u dziennie jestem po parę godzin... Czasem zdarzy się, że dochodzi do 17h :v
Siedzę na Ts i nie zawsze mam z kim rozmawiać (smutne(?)), tak to chociaż będę mógł zakładać ludziom kanały / usuwać i oczywiście dawać rangi / zabierać i pomagać w trudnych sytuacjach życiowych.
Jestem osobą koleżeńską, ogarniętą (sami ocenicie) i potrafię pracować w grupie.
Oczywiście praca w grupie jest najważniejsza, gdyż jesteśmy ekipą, a ekipa musi sobie nawzajem pomagać.
Chciałbym zasilić szeregi obecnej administracji. 
Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Tylko ja uważam, że te pytanie jest bez sensu? 
Dla tych kochanych co w ostatnim podaniu napiszę, że 7/10. 
Ile czasu spędzasz na TS3: Kilka godzin dziennie, często liczebnik ten zamienia się na kilkanaście. 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Ze strony admina 9/10, ze strony technicznej 7.
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nie jednokrotnie pełniłem funkcję admina na serwerach Ts3, posiadałem swojego Ts.
Wiem jak się zachować w danej sytuacji jako admin, bo nie jestem dzieciakiem z wielkim ego urażonym Ups.
Nie pożałujecie.
 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Tak
Chciałbym Zaznaczyć Iż Wszystkie Wymagania Są Spełnione W Stu Procentach. 
Kolor Palona Cegła. 
Pozdrawiam Serdecznie
              ~~WhiteBlood

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym.

 

Jest osobą aktywną, spędza sporo czasu na serwerze.

Ostatnio zdarzyło mi się z nim porozmawiać i wydaje się być przyjazną osobą, myślę, że nie byłoby z nim problemów.

Doświadczenie jakieś tam posiada, a więc to też jest plus.

Jestem pod wrażeniem, w końcu ktoś napisał więcej niż 2 zdania odnośnie tego, dlaczego chce dołączyć do administracji. ;)

 

Powodzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kandydatura, całkiem niespodziewana. Nie miałem okazji Cię poznać, kiedy byłem tutaj adminem, jak również po mojej rezygnacji, ale... Podanie jest napisane schludnie, ciekawie i treściwie. Z wcześniejszych moich obserwacji wynika, że jesteś osobą miłą, pomocną i opanowaną przede wszystkim. Siedzisz długo na tsie, doświadczenie masz. Jestem na tak, ciekaw jestem tego co wniesiesz jako admin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam cię krótko ale poznałam cię na tyle aby powiedzieć że jesteś bardzo miłym,pomocnym,bezkonfliktowym oraz opanowanym chłopakiem.

 

Podanie bardzo ładnie rozpisane i o dziwo w szoku jestem Jak rozbudowałeś zdanie o tym dlaczego chciałbyś zostać adminem,doceniam.

 

Doświadczenie już jakieś masz więc nie byłoby z tobą jakichkolwiek problemów tak myślę ;) 

 

Ode mnie masz Tak

Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Dorianie, znam Cię krótko, jednak na tyle by móc się o Tobie pozytywnie wypowiedzieć : ) 

Mianowicie, jesteś niezwykle pozytywnym gościem, komunikatywnym i rozmownym, pełen spokój.

Podanko mi się podoba, czytelne, schludne. Jestem na TAK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności