Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Shino


Shino

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krystian
Wiek: 18 wiosna będzie zaraz lecieć, jeszcze mamy zimę XD 
Kontakt: Ts, steam, gg, fb, forum 
Twój nick na TS3: Shino
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Byłem na tym serwerze adminem jakieś 4 miesiące. Myślę, że współpraca ze mną w wersji admin - admin i użytkownik - admin nie była zła. Widzę braki w administracji, a nigdy nie chciałem źle dla serwera, także składam podanie. 
Ile czasu spędzasz na TS3: Różnie, przeważnie +/- 4h, mam pracę, szkołę, ale kiedy jestem na komputerze to zwykle się na tsie pojawiam
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9, podstawy admina raczej dla nikogo nie powinny być trudnością, tak jak w poprzednim podaniu zaznaczę, że byłem Rootem kiedyś, dosyć długo na innym serwerze z większym zakresem obowiązków i możliwości niż tutejszy opiekun, więc podstawy adminowania nie sprawią mi żadnych problemów.
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Na tym serwerze admin 4 miesiące, na innych może z półtorej roku by razem się zebrało. 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Tak 

 

Pozdrowionka. 

 

@Edit

 

Major - mam życie, komputer nie jest nim całym ;)

 

To lecimy:

 

 

 

Wręcz przeciwnie, ciągle próbowałeś przekonywać wszystkich jaka to dzieje się na nim patologia, jak źle na nim jest, jak w ogóle można na nim siedziec

 

 

Nikogo nie przekonywałem, ale skoro tak twierdzisz to dobrze, niech tak będzie. A teraz tak - oczywiście, że działa się patologia xD Nie jest to tylko moje osobiste zdanie, Twoje stronnicze rządy pod różnymi emocjami wprowadziły u wielu ludzi niechęć do Twojej osoby. Dziwne nie? Z resztą skąd możesz wiedzieć skoro rozmawiasz tylko z tymi samymi osobami ciągle :D Ja zmieniłem towarzystwo i nie żałuję.

 

 

 

 

że ktoś stara się aby serwer się rozwijał i bezczelnie przeszkadzałeś w prowadzeniu audycji

 

 

Temat ten został przedyskutowany przez Serka, mnie i Karola na tsie. Nie przeszkadzałem w żadnej audycji, a rzekoma prowokacja Twojej osoby wymyślonym przeze mnie tekstem, który nie ma z Tobą nic wspólnego jest conajmniej... śmieszny. 

 

 

 

Wykazałeś się jakimkolwiek zainteresowaniem w stosunku do serwera? Czy tylko ciągle krytykowałeś to co się na nim dzieje?

 

 

Krytykowanie czegoś co jest złe to pewny przejaw zainteresowania, zdanie bezsensu, jedziemy dalej.

 

 

 

Pomijając fakt tego, że zachowywałeś się conajmniej niekulturalnie, to jak wspomniał mój przedmówca Twoja aktywność na serwerze nie różni się niczym od przeciętnego użytkownika. Chociaż może jednak nie, różni się tym, że prawie w ogóle jej nie ma. Od administratora nikt nie wymaga tego aby spędzał całe dnie przed komputerem, ale mimo wszystko powinien poświęcić trochę więcej czasu niż inni.

 

To dlaczego byłaś opiekunem jeszcze tyle czasu? Od opiekuna też czas jest wymagany, skoro go nie masz to zwolnij miejsce dla kogoś kto go ma ;) Poza tym skąd możesz wiedzieć, że nie siedzę na tsie, skoro sama nie jesteś na nim widywana XD Zapraszam do sprawdzenia moich ostatnich czasów na tsie, myślę, że lekkie zdziwko na twarzy by się pojawiło, bo jak to Shino może siedzieć po więcej niż 6-7h na tsie :D

 

 

 

Poza tym tak jak często wspominałam aktualnym administratorom jak i byłym, których grono też zasilałeś - praca w zespole to podstawa. Umiejętność współpracy i dogadania się jest najważniejsza, a z tego co wiem nie masz zbyt dobrych stosunków z administratorami i mimo, że punkt "kontakt z administracją" został wycofany to uwazam, że w tym przypadku warto byłoby wziąć go pod uwagę.

 

Umiejętność pracy w grupie? Zapraszam do skontaktowania się z moimi adminami i strażnikami z jb, myślę że powiedzą, że całkiem dobrze mi to idzie. Kontakt z administracją? Złe stosunki z administracją? Masz na myśli z Mariną? Z Gangusiem mam świetny kontakt, razem opracowujemy event na jb, z Majunem nigdy w życiu złego kontaktu nie miałem, także pozdrawiam. 

 

To tyle xD

 

 

 

podanie napisane tylko dlatego że Pynia odeszła,

 

 

Oczywiście, że tak, inaczej bym został z góry odrzucony, a z admina nie chciałem nigdy rezygnować od siebie ;) Kwestii audycji nie poruszam, bo większość wypowiedzi na ten temat to stek bzdur :D

 

 

 

-Nie potrafisz przyjąć krytyki tego, że ktoś wypowiedział się w Twoim podaniu negatywnie i od razu mu odpowiadasz, zamiast zachować to dla siebie.

 

Sensowna krytyka to podstawa, głupiej nie przyjmuję. Co do przeszkadzania w audycji Majun, droga mordo, to taki sam stek bzdur jak wyżej. 

 

+ to Majun:

 

 Miałem tam rangę Root czyli podejrzewam, że aktualne permisje Queen, bo Pynia ich dużo nie ma.

 

To tekst z mojego poprzedniego podania, nie myśl, że była to forma prowokacji, bo nie była ;) 

 

enjoy 

Edytowane przez Ktoś.
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak!

 

Sprawował się bardzo dobrze i moim zdaniem najlepiej,pomagał,starał Się aby zawsze był spokój.

Doświadczenie ma bardzo dobre.

Bardzo miły chłopak.

Chcę pomóc więc nie widzę żadnego problemu.

 

kc

Powodzenia :)

Edytowane przez Wercia.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak

 

Wiek,jesteś ogarnięty i pijany jednocześnie,posiadałeś tutaj admina więc doświadczenie masz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to podanie trochę mnie rozbawiło. Dlaczego?

Otóż po Twojej rezygnacji z administratora nie robiłeś nic żeby w jakiś sposób wpłynąć na rozwój serwera. Wręcz przeciwnie, ciągle próbowałeś przekonywać wszystkich jaka to dzieje się na nim patologia, jak źle na nim jest, jak w ogóle można na nim siedziec, a teraz chcesz starać się o rangę administratora na nim?

Pomijając to, że nawet głupimi tekstami wypisywanymi przez siebie na shoutboxie próbowałeś zniechęcić wszystkich do korzystania z naszego serwera to jeszcze nie potrafiłeś uszanować tego, że ktoś stara się aby serwer się rozwijał i bezczelnie przeszkadzałeś w prowadzeniu audycji. Gdzie Twoja rzekoma chęć w pomaganiu? Wykazałeś się jakimkolwiek zainteresowaniem w stosunku do serwera? Czy tylko ciągle krytykowałeś to co się na nim dzieje?

( A przecież piszesz, że nigdy nie chciałes dla serwera źle :hmmm:)

 

Pomijając fakt tego, że zachowywałeś się conajmniej niekulturalnie, to jak wspomniał mój przedmówca Twoja aktywność na serwerze nie różni się niczym od przeciętnego użytkownika. Chociaż może jednak nie, różni się tym, że prawie w ogóle jej nie ma. Od administratora nikt nie wymaga tego aby spędzał całe dnie przed komputerem, ale mimo wszystko powinien poświęcić trochę więcej czasu niż inni.

 

Poza tym tak jak często wspominałam aktualnym administratorom jak i byłym, których grono też zasilałeś - praca w zespole to podstawa. Umiejętność współpracy i dogadania się jest najważniejsza, a z tego co wiem nie masz zbyt dobrych stosunków z administratorami i mimo, że punkt "kontakt z administracją" został wycofany to uwazam, że w tym przypadku warto byłoby wziąć go pod uwagę.

Podsumowując, moim zdaniem nie nadajesz się na to stanowisko. Więcej byłoby w tym wszystkim zamieszania, niepotrzebnych plotek i kłótni niż czegoś dobrego dla serwera.

Jestem na nie.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Shino, mimo to że ciebie lubię to jestem na Nie:

 

Wiesz była sytuacja jak to napisałą @up, że przeszkadzałeś w audycji, a to nie jest pomaganie serwerowi, wręcz na odwrót to było troszke chamskie zachowanie.( ja też to robiłem wiem przyznaję się :) poniosłem konsekwencję z tego :) ) Napisałeś te podanie tylko od tak bo Pynia zrezygnowała, a jak dobrze wiemy nie przepadasz za nią i nigdy byś nie napisał tego podania za "kadencji" Pyni. 

A niektóre osoby wypowiadające się niech się zastanowią co piszą (Nemo,Borixon,)

Podsumowanie: 

nie wykazywałeś żadnych chęci żeby pomóc w rozwoju serwera głosowego, 

podanie napisane chaotycznie,

słaba aktywność,

podanie napisane tylko dlatego że Pynia odeszła,

 

Twoje tłumaczenie jest troche żałosne :) 

Napisałeś coś że krytykowanie czegoś złego....

Jeżeli według ciebie zachowanie Pyni/samą Pynię było złe to nw co ty ćpałeś XD

Edytowane przez Brat Marcin
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.

 

-Nie potrafisz przyjąć krytyki tego, że ktoś wypowiedział się w Twoim podaniu negatywnie i od razu mu odpowiadasz, zamiast zachować to dla siebie.

-Słaba aktywność o czym nie muszę chyba mówić. Większość czasu i tak siedzisz zmutowany.

-Swoją drogą uważałem Cię za równego gościa, i dobrze o tym wiesz, bo nie mieliśmy problemu, żeby się ze sobą dogadać jako "admini", ale od pewnego czasu zauważyłem rzecz, która jednak odmieniła moje zdanie wobec Ciebie. Jakieś marne prowokacje, później przeszkadzanie w audycji. Nawet w podaniu próbujesz jeszcze niepotrzebnie dogryźć pisząc:

dosyć długo na innym serwerze z większym zakresem obowiązków i możliwości niż tutejszy opiekun

chyba nic więcej nie muszę dodawać.

Dopóki Twoje podejście oraz zachowanie nie ulegnie zmianie, nie widzę współpracy między nami.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na nie.

Nie będę się powtarzać, bo wszystkie argumenty napisali już użytkownicy wyżej (Pynia, MajuN)

 

Przez długi okres nie było Cię na ts3 co automatycznie zmniejszyło twą aktywność na serwerze.

Nie rozumiem również dlaczego usunięto "Kontakt z administracją", przecież współpraca oraz zgranie zespołu to podstawa.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę by zajęło wypisanie wszystkich plusów i minusów, a większość z nich została już wymieniona, nie będę więc powtarzał za poprzednikami.

Już drugi członek administracji jest przeciw Tobie, to dosyć poważna przeszkoda, bo w końcu współpraca w zespole jest ważna. Jednak wciąż wierzę, że mógłbyś się spisać.

 

Moja zdanie (tak/nie), mimo że wiele nie znaczy, będzie zależne od Twojej oficjalnej (zamieść je proszę w edycji podania) odpowiedzi na pytanie:

Czy gdyby Pynia wróciła na stanowisko opiekuna/administratora potrafiłbyś z nią współpracować (nie mówię lubić) czy złożyłbyś rezygnację?

 

 

Serdecznie pozdrawiam,

Darker

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności