Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Athos


Twix!

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: TwixCS
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Athos
4.IP/SID oskarzanego*: -
5.Data i godzina: 22:15
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Miłosz - świadek
7.Opis sytuacji: Dostałem bana za obrazę Admina, nie wiedziałem, że szanowny Pan Athos jest adminem, ponieważ zmieniają te nicki, jak skarpetki. Skargę piszę z tego powodu, że zostałem potraktowany banem z górnej półki, zamiast kick'iem, bądź inną formą upomnienia, od tego jest y@@ ...
Sytuacja wyglądała następująco: Wchodzę na B, a z trupa zaczynają wychodzić przeciwnicy ( jeden, drugi, trzeci ) ... Widzę, że za skrzynką siedzi i kampi, jak już zdążyłem się dowiedzieć Athos, nie wyjdzie, nie pomoże, tylko KAMPI ...
Zdenerwowałem się i padłem, po tym, jak padłem napisałem '' baranie jebany '' co w moim mniemaniu nie jest formą obraźliwą, ponieważ gorsze wiązanki lecą ostatnimi czasy na 'y' ...
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej skargi.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

edit:

Discus, może i nie mam prawa opierniczać swoich współgraczy, ale robi to 3/4 użytkowników, przy czym Ci ''lepsi'' nie są brani pod uwagę.

Tak, byłem administratorem i nie wiem czy zauważyłeś, ale odebrano mi go za nieznajomość regulaminu, więc nie możesz się o to przyczepić.

Pisząc, że złamałem go nie pierwszy raz, jesteś w błędzie, pierwszego bana dostałem od byłego administratora Quattro, za obrazę jakieś 2 miesiące temu, więc nie pisz, że jest to kolejny raz, bo napisałeś to tak, jakbym robił to 3x dziennie. Oczywiście, jeśli robię to nagminnie, to dlaczego dopiero teraz padł ban ?

Wyciągnij wnioski i graj ? Takim zachowaniem, jako z. opiekuna, zniechęcasz graczy do gry.

PozDraWiam.

Edytowane przez TwixCS
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za admin zbanował ale to jest zwykłe nadużywanie władzy, jest krucha sytuacja na serwerze a tutaj jeszcze dodatkowe zniechęcenie gracza do serwera, no co to ma być? Tej sytuacji nie było można nazwać w inny sposób,, ja z Twixem byliśmy na B, a typek po prostu siedział za skrzynką i nie wiem na co czekał, zamiast pomóc.. chyba każdy w takiej sytuacji by tak zareagował, ja rozumiem ban ale nie na 1 dzień. 

Ja jestem graczem, ja buduje 'wasz' serwer i chcę sprawiedliwości na serwerze. Jestem za uniewinnieniem Twixa i upomnieniem dla admina. 

Edytowane przez Miłosz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei, "Jebany" nawołuje do transseksualistów którzy to lubią, przy tym admin mógł się poczuć obrażony ja również bym się poczuł, a dodając "baranie jebany" to tak jakby był zoofilem w tym sensie że tylko zwierzęta wchodzą mu w .... 1 dzień to niby przesada, faktycznie ale admin mógł działać pod wpływem impulsu, nie chce bronić admina, ale pisząc że nie wiedziałeś że to admin w moim mniemaniu jest śmieszne, admin - gracz jest na równi, admin ma tylko kilka flag więcej to wszystko, fakt nicki admini zmieniają non stop, ale jest ku temu dobry powód.


Osobiście skargi bym nie uznał, ale zaniżył bana do minimum 3h, bo jednak mogłeś również obrazić gracza.


Pozdrawiam.
SonGoKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś tego bana wiesz za co. I pośredni i bezpośrednio zawiniłeś. Nie było to pierwszy raz.
Dostałeś bana na 1 dzień byś ochłonoł nauczył się pokory i kultury, że gdy Cie zabiją to nie masz prawa opierniczać swoich współgraczy, z wyrazami szacunku dla SonGoKU wyjaśnił.
Może po tym banie zaczniecie wkońcu zwracać uwagę na obrazę innych graczy. Rozumiem słowa wylgaryzmu pod wpływem silnego wzburzenia emocjonalnego.
Lecz Obraza w stosunku do gracza lub kogos z administracji w taki sposób jest nie etyczna i wbrew regulaminowi.

Tak dałem zawyżonego bana, byłeś adminem mówiłeś, że znasz regulamin a nadal go łamiesz.
Wyciągnij wnioski i wracaj do gry.

Wyciąg z regulaminu:
7.6 Zabrania się ubliżaniu Administratorowi serwera od [Ostrzeżenia(dla nowych graczy),1h,3,h,1dzień)
Komentarz do powyższego wyciągu:
Jako były administrator poświadczyłeś znajomość regulaminu i sprawne nim funkcjonowanie i wdrażanie w życie na serwerze.
Złamałeś go już nie pierwszy raz.
Także zastosowałem górną granice wymiaru kary dla Ciebie czyli jak wyżej opisane 1dzień.

Proszę o rozpatrzenie przełożonych o zapoznanie się z tematem i podjęcie decyzji dotyczącej skargi wobec mnie.

Z wyrazami szacunku:
Discus

Edytowane przez Discus
Dokładne wytłumaczenie powodu bana górnej kary
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiele razy występowała ta sytuacja? W jego kartotece razem 6 banów, w tym 1 za obrazę też na 1 dzień, reszta resp albo ping. 

To jest kolejny raz gdy głupio zmieniacie regulamin, nie powinno być wyboru a następstwa w banach, pierwszy stopień, 2 stopień i w końcu ostatni lub dalej. 

Jak by każdy admin banował za 'jebany baran' na 1 dzień to serwer momentalnie traci każdego gracza, to jest nieustosunkowane do reszty, przydawał by się tutaj twarda dłoń żeby was ogarnąć, i żeby opiekun za takie coś banował prosto na 24h, Lubie Cie Discus bo jesteś dobry, ale to przegięcie i nie powinno tego być 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko: czy gracz wiedział, że obraża opiekuna, bo z rozmowy na sb wynika, że raczej nie. Zatem ban powinien być może być ostrzejszy za to, że był adminem, jest stałym graczem i zna regulamin, ale ban powinien być z zakresu przeznaczonego za obrazę gracza.

Tyle ode mnie, bo to Wasza sprawa.

Pozdrawiam,

Darker

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz pierwsza sprawa. Po co się wypowiadasz jak nie grasz na only DD2 ? Grasz gdzie indziej to tam wypowiadaj swoje mądrości . Z tego co pamiętam i TwixCs powinieneś wiedzieć, że nie ma nakazu, aby ktoś Ci pomagał w np trupie . Każdy ma prawo przykampic , a obraza to obraza, a tym bardziej, że byłeś adminem i powinieneś znać cały regulamin ;) Napisze do jakiegoś z członków UbTeam, aby obniżył ban do 3h. Miłej Gry :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności