Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Podanie] Bezimienny.


Keszkeszeszke

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: Bezimienny.

2.Imię: Marcin

3.Wiek: 15 (w czerwcu 16)

4.Znajomość AMX (1-10): 7-8/10

5.Sprawny i działający mikrofon: Tak

6.Składka: Tak

7.Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Brat%20Marcin/193.33.177.101:27156/

8.Parę słów o sobie **: Nadal na imię mam Marcin, nadal mam 15 lat. Chodzę do 2 klasy gimnazjum. W wolnym czasie pomagam tacie, jeżdżę na rowerze, chodzę na siłownie. Od Kwietnia zapisuję się na prawko na smarta :D Moje hobby to gry, spanie.kulturystyka. Czasami też próbuje coś skleić w coś dziwnego xD 

9.Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Nadal chciałbym zostać adminem z wielu względów, bo nadal jest zapotrzebowanie na administratorów serwera, nadal w późnych godzinach nie ma ich a cziterzy nie śpią ;) cały czas poznaję coś nowego w  amx'ie, i nie sprawia on mi problemów.Posiadałem także własny serwer DD2 więc wiem jaki klimat i jakie zasady na owych serwerach panują. Czasami zdarza się też że są osoby AFK, lub są też osoby które nadużywają wulgaryzmów więc w takich sytuacjach trzeba interweniować. Jak na swój wiek jestem osobą rozgarniętą i pomocną, w razie problemów jestem skłonny pomóc graczowi. :)

Lubię coś robić, czymś się zajmować jednym słowem lubię obowiązki :) 

10.Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198059341310/

11.Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 1-2,5h dziennie, jak bym nie mógł tyle to zawszę poinformuje opiekuna na pw, lub w dziale nieobecności :) 

12.W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W tygodniu najczęściej jestem od 15 do 02 w nocy a w weekendy to od 9 do 02 w nocy.

13.Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat

14.Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

@promistrz 1 raz poszedłem wcześniej xD polecam grać o tej 2 w nocy i się wypowiadać :) bo jakoś cb nie widzę jak jestem 

Edytowane przez Bezimienny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal na Nie

-wiek

-jestes konfliktowy i moglbys to wykorzystac majac admina

a wlasnei zapomnialem dobrze Zygi gada , cziter admin ? Chyba sobie kpisz dzieciaku

Grasz do 2 w nocy powiadasz ? No chyba nie np jest godzina 21.40 a TY piszesz ze idziesz spac bo musisz sie wyspac , wiec nie klam w zywe oczy w tym podaniu ;)

Edytowane przez promistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

Jeszcze masz czelność pisać podanie po korzystaniu z czitów?

Są lepsi kandydaci na to miejsce

Jesteś osobą prowokującą 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji bym był na tak ... Jestem Na Nie samo to że wstawiłeś ssy w ktorych używałeś czitow jest co najmniej śmieszne.. admin powinien być przykładem dla graczy a ty spinasz jesteś konfliktowy a poza tym minusem jest wiek podsumowując Kategoryczne NIE

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty możesz grać na naszych serwerach 1.6 skoro masz bana za multicheat, czy coś w ten deseń? 

Człowieku jesteś bardziej bezczelny od Diamentowego pisząc to podanie, na twoim miejscu (oh wait nie byłbym na tyle debilem żeby cheat'ować na naszej sieci)... tbc 

Tak czy inaczej, jestem na nie, nie wykazujesz się inteligencją w żadnej sytuacji. Jako admin na bank sprawiałbys problemy.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie:

-jesteś konfliktową osobą 

-miałem tą nieprzyjemność słuchać jak obrażasz graczy podczas nieobecności admina na serverze

-biegałeś odpalony

-podanie napisane pod publiczkę oraz nie szczerze 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio???

Jestem na NIE

- wiek

- rowniez uwazam ze jestes bardzo konfliktowa osoba

- i najwiekszy minus za to ze miales bana za haxy

Podsumowujac smieszne jest to ze w ogole skladasz podanie, ale to tylko potwierdza fakt ze jestes dzieciakiem

Edytowane przez diil
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak w poprzednim podaniu, jestem na NIE.

- Wiek.

- Jesteś konfliktową osobą, chamską i bezczelną.

- Używałeś haxów na Naszej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując. Nie pochwalam aktów przemocy i agresji. To pierwszy powód. 2 urzywales haków na naszej sieci. Co dyskwalifikuje Cię posrednio i bezbosrednio. W związku z powyższym odrzucam Twoje podanie

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności