Skocz do zawartości

Zmiany w VIPie , DD2


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że obędzie się bez tych lajków, a uzyskam jakieś wasze zdania na ten temat :]

Zastanawiam się nad zmianą VIP'a , otóż teraz wygląda on tak:

1 HE co runde<br>
2 FB co runde<br>
1 SG co runde<br>
Defuse Kit<br>
Dodatkowe hp za zabojstwo ( 10 - HS | 0 - Normalne )<br>
Dodatkowa kasa za zabojstwo ( 500 - HS | 350 - Normalne )<br>
Menu z wyborem broni [ 5 pakietow broni ]<br>
Napis VIP w tabeli wynikow<br>
VIP widoczny na liscie /vips<br>
Prefix przed nickiem<br>
Dostaje kase za podlozenie bomby<br>
Dostaje kase za rozbrojenie bomby<br>
Dostaje kase za przezycie rundy<br>

Taki wzór vipa jest już rzadziej spotykany, mimo że serwer FFa (DD2) nawiązuje do klasycznej gry to inaczej jednak wygląda premium : [ A to i gracze się przywiązują do tego, dlatego chciałbym go zrobić bogatszym.

Oto moja propozycja:

0 runda - tzw eko :]
1 HE co runde (poczynając od 0 rundy)
1 FB (poczynając od 0 rundy) , 2 FB (od 1 rundy)
1 SG co runde (poczynając od 0 rundy)
Kamizelka (od 0 rundy) , Kamizelka + hełm (od 2 rundy)
Defuse Kit (od 0 rundy)
Dodatkowe HP za zabojstwo (15 - HS | 5 - Normalne) // Max HP 115
Dodakowa kasa za zabojstwo ( 500 - HS | 350 - Normalne)
Menu z wyborem broni [ 4 zestawy broni ] (od 3 rundy)
- AK47/M4A1/AWP/famas + deagle
Napis VIP w tabeli wynikow
VIP widoczny na liscie /vips
Prywatny czat vip'a say* (y*)
Prefix przed nickiem
Wyrozniający kolor na czacie (żółty albo pomarancz)
VIP wchodzący na serwer będzie miał odgrywany plik mp3(Klękniesz przed vipem?)
10% więcej dmg z HE

 

Po tej zmianie mam nadzieję że zakup vipów będzie bardziej opłacany, a to przełoży się na stosunkowo większe zarobki które przeznaczymy na reklamę, pomysł jest dobry ale co Wy o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie nie ma sensu tego zmieniać jest dobrze jak jest, ale jestem za usunięcie SG jak najbardziej jest mało przydatne w menu vipa. to moje zdanie pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zmianą oprócz tego że menu wyboru broni jest od 3 rundy :) Reszta spoko jestem za

@edit : ale właśnie moim zdaniem lepiej by było od 2 rundy :) 

Edytowane przez MrDevix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MrDevix napisał:

Jestem za zmianą oprócz tego że menu wyboru broni jest od 3 rundy :) Reszta spoko jestem za

To akurat nie jest zmiana ;] Menu broni jest od 3 rundy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na czacie tak jak na ffa będą mogli pisać żywi z martwymi? Jeżeli tak to może być spore podpowiadanie, ale to chyba szczegół. Ważniejsze: nie gram często, ale ten dd2 ma niby być dość "klasycznym serwerem" i jestem przeciw zwiększaniu liimitu hp o jakąkolwiek wartość: zaczynamy ze 100hp i o te 100 hp dbamy :D Co do leczenia - neutral z przechyleniem "na nie", powód wyżej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MrDevix napisał:

@edit : ale właśnie moim zdaniem lepiej by było od 2 rundy :) 

O to odpada, zdecydowanie odpada.

12 minut temu, Darker napisał:

Czy na czacie tak jak na ffa będą mogli pisać żywi z martwymi? Jeżeli tak to może być spore podpowiadanie, ale to chyba szczegół. Ważniejsze: nie gram często, ale ten dd2 ma niby być dość "klasycznym serwerem" i jestem przeciw zwiększaniu liimitu hp o jakąkolwiek wartość: zaczynamy ze 100hp i o te 100 hp dbamy :D Co do leczenia - neutral z przechyleniem "na nie", powód wyżej.

Darker, jeżeli serwer by powstał dzięki tym zakupom to również zadbałbym o opiekę nad serwerem, przynajmniej przez 2 doświadczonych adminów, a standardowo admin widzi wszystkie czaty, łącznie z vip czatem a jak nie to można dodać mu to :] A, nawet jak znajdzie się jakieś ale, to admin w wyposażeniu ma vip'a :] Czyli by wszystko widział, a podpowiadanie znalazło by się również w regulaminie jako ban o średnim czasie.

Poprawiając vip może mieć maksymalne HP 110

Edytowane przez Miłosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ladnie pieknie oprocz tego ze zywi beda mogli pisac z martwymi , zacznie sie podpowiadanie co moze wiazac sie z klotniami na serwerze 

Twoj pomysl jest dobry oprcz tych rozmow :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kuwa"...ale się musiałem "naklikać" żeby pokolorować xDxDxD

A tak na poważnie......chwila ciszy......xDxD.....

Powiało grozą....hehehehe

Fajnie że od samego początku "jedziesz" do Nas z propozycją co dobrze o Tobie świadczy.

Zmiana "fajna", jak dla mnie pasuje....

Kilka sugestii mam poniżej....jak to na Miśka przystało lubi palec wsadzić.......w klawiaturę zbocze..... xD.......ach ta młodzież xDxDxDxDxD

 

0 runda - tzw eko :] - jak najbardziej
1 HE co runde (poczynając od 0 rundy) - to też jest ok
1 FB (poczynając od 0 rundy) , 2 FB (od 1 rundy) - ok
1 SG co runde (poczynając od 0 rundy) - ok
Kamizelka (od 0 rundy) , Kamizelka + hełm (od 2 rundy) - tu bym dał z bronią od 3 rundy - tylko sugestia xDxD
Defuse Kit (od 0 rundy) - również od 3 
Dodatkowe HP za zabojstwo (15 - HS | 5 - Normalne) // Max HP 115 - ok
Dodakowa kasa za zabojstwo ( 500 - HS | 350 - Normalne) - ok
Menu z wyborem broni [ 4 zestawy broni ] (od 3 rundy) - dodał bym jedną propozycję :-) poniżej xD
- AK47/M4A1/AWP/famas + deagle - leon yg1265 - czasem sporo graczy kożysta - chodź te 4 też są ok xD
Napis VIP w tabeli wynikow - ok
VIP widoczny na liscie /vips - ok, ale poza tym żeby nie wyświetlało przy wbiciu na serv xD
Prywatny czat vip'a say* (y*) - tak, ale "umarli do umarłych" xD żywi z żywymi xD
Prefix przed nickiem - ok
Wyrozniający kolor na czacie (żółty albo pomarancz) - ok 
VIP wchodzący na serwer będzie miał odgrywany plik mp3(Klękniesz przed vipem?) - ok DOBRE xDxD
10% więcej dmg z HE - ok ok ok  xDxD

 

Edytowane przez RedMisiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie potrzeba zwiększac HP, mi nie podoba się ten pomysł

Usunięcie SSG byłoby najlepszym rozwiązaniem XD

I gdy VIP wchodzi na serwer usunięcie tego napisu dla wszystkich, że wchodzi ten i ten VIP.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz pięknie napisałeś powyżej zmiany vip.  Lecz proszę Cię nie wprowadzam konwersacji dead&live. Nie jest ścisłym i potrzebnym to dodatkiem. Nad resztą zgadzam się.

pozdrawiam.

Discus

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko moja propozycja, ale to od was zależy co z niej wejdzie w życie ;] 

Czyli y* odpada, a SG mam taką propozycję żeby dać go tylko w wyborze zestawu awp + deagle, jeżeli awp to zdecydowanie mniejsze rzuty SG na główne linie celu ;] Zły rzut SG i brak pozycji do strzału, ja to rozumiem. 

Co do HP, Max uleczenie będzie 110(poprawka) 

HS - 15 | 5 (lub) 10 NORMALNE, tutaj prosiłbym o głosy. To jest dyskusja, możecie raz jeszcze bez obawy interwencji modka, pisać swoje przekonania co do tego. 

Edytowane przez Miłosz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe hp odpada - strzał z awp (w większości przypadków)  nie zabije za 1 razem.
Odnawianie hp na +,
Kevlar od 1 rundy też na mega plus, nie raz o tym już pisałem, że kevlar + hełm powinny być dopiero od 2 rundy.

@down
ale 100hp nawet w środku rundy to za dużo, 105 max żeby dało się one hitować z awp

Edytowane przez rewoX*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, rewoX* napisał:

Dodatkowe hp odpada - strzał z awp (w większości przypadków)  nie zabije za 1 razem.
Odnawianie hp na +,
Kevlar od 1 rundy też na mega plus, nie raz o tym już pisałem, że kevlar + hełm powinny być dopiero od 2 rundy.

Źle to sformułowałem, start standardowe 100HP, natomiast z wszystkich uleczeń możliwe będzie posiadanie 110HP.

Czat odpada, odnośnie unikatowego koloru na say, w grę wchodzi fiolet (wyraźny, nie ciemny) , niebieski (jasny) lub pomarańczowy. Zielonego nie będę dawał bo by się mieszał z czatem say_team@ (y@) lub ewentualny złoty (tyle że on podchodzi pod brąz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zmiany na plus. Ale tak jak ktoś pisał wyżej kevlar i hełm powinien być od drugiej rundy, a co do czatu dla VIPów to myślę że jest on zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłbym HP tak jak jest, czyli max 100 z możliwością uleczenia w zależności od sposobu zdobycia fraga tak jak napisałeś wyżej tj. HS - 15, normalny frag - 5.
Podoba mi się też pomysł z brakiem hełmu na pistolach, gracz bez VIPa, będąc w TT musi dać 2/3 głowy z glocka (zależy od dystansu) aby zabić CTka z hełmem, co jest dość uciążliwe i denerwujące.  Komenda /vips już kiedyś była, i może nie była jakaś znacząca, ale myślę, że jak najbardziej może wrócić, sam nie raz jestem ciekaw kto ma VIPa a kto nie. Odnośnie zwiększonego DMG z granatu, nigdy się jeszcze z tym nie spotkałem, więc na próbuję można zobaczyć jak to wypali, czy będzie zbyt OP.
VIP czat może być, ale jeśli dałoby się go podzielić na żywych i martwych, aby nie było sytuacji, że martwy VIP z CT daje info żywemu VIPowi z TT.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan wygląda następująco

1 HE co runde (0 rundy)
 
1 FB (0 rundy) , 2 FB (od 1 rundy)
 
Kamizelka (od 0 rundy) , Kamizelka + hełm (od 2 rundy)
 
Defuse Kit (od 1 rundy)
 
Dodatkowe HP za zabojstwo (15 - HS | 5 - Normalne) // Max HP 105
 
Dodakowa kasa za zabojstwo ( 400 - HS | 200 - Normalne)

Dodatkowa kasa za podlozenie/rozbrojenie paki ~250$

Dodatkowa kasa za przezycie rundy ~250$ 
 
Menu z wyborem broni [ 4 zestawy broni ] (od 3 rundy)
 
- AK47/M4A1/AWP/famas + deagle //////////////// AWP dostaje w zestawie SG
 
Napis VIP w tabeli wynikow
 
Prefix przed nickiem **[VIP]** 
 
Wyrozniający kolor na czacie //////////////////////  160 32 240  - fiolet  lub  0 0 255 - niebieski 
 
VIP wchodzący na serwer będzie miał odgrywany plik mp3(Klękniesz przed vipem?) 
 
10% więcej dmg z HE 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Biały Murzyn napisał:

Propozycje menu Vipa jak najbardziej na tak.Proponował bym ponadto dodać spadochron oraz rezerwację slota jak to ma miejsce na większości serwerów.Pozdrawiam:P

I co do tego jeszcze? :D To by było zdecydowanie za dużo. Spadochron tak szczerze mówiąc nic nie pomaga na DD2, ta mapa jest nieśmiertelna i też nie tak łatwo o zabicie z upadku ;] Slot? To musiała by cena VIP'a wzrosnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniam vip tak jak zwykly gracz powinien miec max 100hp, poniewaz utrudnia to zabicie go, szczegolnie hs za pierwszym strzalem i zaburza to rownowage gry :/

Tak to jestem za, poniewaz wszystko inne nie ma az takiego wplywu na rozgrywke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności