Skocz do zawartości

Wywiad z Nemo - Dobrze zbudowany czarnoskóry Azjata


Jeremaya Gattwold

Rekomendowane odpowiedzi

Xt5AiEi.png

J. D. Christian - Witam wszystkich. Z tej strony Jan Christian wasz ulubiony redaktor. Dzisiaj jest ze mną Nemo! Przedstaw się i opowiedz coś o sobie.

Nemo. - No witam, witam. Otóż na imię mi Dawid, obecnie posiadam 14 lat i pochodzę z małej wsi na Pomorzu, która zwie się Olpuch. Mam starszego brata, który również gra na tej sieci serwerów zeby.gif Na co dzień chodzę do II gimnazjum i gram w małym klubie piłkarskim.

J. D. Christian - Mówisz, że trenujesz piłkę. Jest to jakieś tymczasowe zajęcie czy może wiążesz z tym coś większego?

Nemo. - Jeśli chodzi o samą grę to zacząłem w wieku 6 lat z wyżej wymienionym bratem kopać piłkę na podwórku. W klubach klubach zacząłem grać w 2012 roku kiedy to młody Nemo zadebiutował w meczu z Chojniczanką i strzelił honorowego gola na 1:9 usmiech.gif Na teraz nie mam większych planów związanych z piłką, teraz bardziej kręci mnie eSport zeby.gif

J. D. Christian - E-sport jest ciekawy. Zmieniając całkowicie temat. Opowiedz mi jak to jest z tą twoją poezją. Skąd pomysł, aby zacząć pisać tą "poezje". Masz jaką inspiracje w tym temacie?

Nemo. - jeśli chodzi o moją "poezję"(jeżeli można to tak nazwać), to zaczęło się od tego, że chciałem napisać wiersz o wspaniałym autorze, w ramach podziękowania za napisanie o mnie. Gdy już go napisałem to miałem ochotę pisać więcej, ale zauważyłem, że się to nie spodobało, więc zakończyłem temat z autorstwem usmiech.gif

J. D. Christian - Masz racje ten "wspaniały autor" to niesamowity człowiek. Mówiłeś, że chodzisz do II gimbazjum. Jak Ci idzie? Jakieś jedynki na semestr?

Nemo. - Jeśli chodzi o szkołę, to idzie mi w miarę dobrze. Nie złapałem na semestr ani jednej jedynki. Lecz jest inny problem... Moi rodzice są bardzo wymagający i stąd mogę grać tylko na weekendy by przeznaczyć dni robocze na szkołę. Mówiąc już o szkole, to przedstawię w skrócie, w czym moja szkoła jest najgorsza: zakaz używania urządzeń multimedialnych na terenie szkoły, nieusprawiedliwiona godzina lekcyjna skutkuje uwagą, prowokowanie do bójek skutkuje naganą, kamery nawet w toaletach, w drzwiach od sal są szyby, dzięki którym dyrektor może zaglądać, co robimy na lekcji. W skrócie pisząc- więzienie.

J. D. Christian - Ja też nie wspominam gimnazjum najlepiej, ale spokojnie w liceum to już jest luz. Mówiłeś już, że grasz w klubie i interesujesz się e-sportem, ale chyba jest jeszcze coś co Cię interesuje.

Nemo. - W sumie, to moje życie kręci się wciąż na okrągło- szkoła, treningi, mecze, gry komputerowe. Aczkolwiek na komputerze nie tylko gram. Zajmuję się również słuchaniem muzyki, no i dziubię coś w grafice.

J. D. Christian - Wpierw wiersze, teraz grafika? Widać, że utalentowany człowiek. Mówisz muzyka. Mam rozumieć, że tak wspaniała osoba słucha tylko klasyki. Popraw mnie jeżeli się mylę.

Nemo. - To znaczy czy graficznie jestem utalentowany to o wiele za dużo powiedziane zeby.gif Z muzyką to różnie... Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest nightcore, lecz jak chce się zrelaksować to puszczam sobie chill hits. Gdy gram to bardziej słucham trapów usmiech.gif

J. D. Christian - Poza csem, grasz jeszcze w jakieś CIEKAWE gry?

Nemo. - Ostatnio kupiłem na steamie Youtubers life, oraz cs:go, ale na cs:go muszę poczekać z nowym komputerem, ponieważ ten, którego posiadam nie daje rady. A na telefonie, gdy mi się nudzi to gram w gry typu clickery.

J. D. Christian - A powiedz mi kolego jak tam sprawy miłosne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nemo. - Daj spokój... zeby.gif Jestem(jak dla mnie) w zbyt młodym wieku, by się mieszać w związki. No nie powiem, że mam taką jedną w oku, ale to plany na kiedyś... A z resztą- z moją urodą- szkoda gadać usmiech.gif

J. D. Christian - Twój poziom ruchable jest na moje oko 7/10 więc nie jest źle. Dobrze zbudowany czarnoskóry Azjata. Czego chcieć więcej?

Nemo. - No wiesz, nie w wyglądzie rzecz... Trudno u mnie trochę z charakterem, np. niedawno gadając z dziewczyną spytała się kto będzie gotować ja będziemy mężem i żoną? A ja odpowiedziałem: Twoja stara... No i się obraziła i do dziś się do mnie nie odzywa... No ale cóż każdy ma inny charakter, ja się cieszę, że przynajmniej żyje i mam co w życiu robić, a wykorzystuje to bawiąc się zeby.gif

J. D. Christian - Jeżeli masz problem z kobietami to polecam naszego psychologa z forum. Rais Gejmory pomógł mi już z wieloma pannami. Osobiście polecam na taką dziewoje znany sposób "łokieć pięta". Musisz kiedyś spróbować. Powiedz mi w tym związku to będziesz mężem czy żoną?

Nemo. - Otóż będę nikim, ponieważ nie myślę jeszcze o takich tematach, poza tym aż tak mi kobiety do szczęścia potrzebne nie są- jedynie przyjaciółki. Wole już nie drążyć tego tematu...

J. D. Christian - No dobrze dam Ci spokój. To może powiedz co być zmienił w naszym oto szanowanym forum?

Nemo. - Forum jak dla mnie jest idealnie, jedynie zmienił bym kilka osób, ale to moja sprawa prywatna. I chciałbym tutaj jeszcze pozdrowić Karola, którym bardzo dobrze prowadzi tą sieć serwerów zeby.gif

J. D. Christian - Czy jest może ktoś kogo chciałbyś pozdrowić?

Nemo. - Oczywiście, pozdrawiam rodziców, a szczególnie mamę i tatę. Również brata, psa Dusię, ekipę jailbreaka: Vabastiana, Shino, Borixa, Wiadro, Shinichiego, Serka, Rumunejszyna, Cygana, Natali, Naviego, Grzegorza, Sequella, Fanatyka, Styxa, Ploka, Troplelka, Adisa, a również moją ulubioną ekipę: Wercię, Sasquatcha, Krzycha, Devila, Psycholkę, Zygusia, Polonę, Darkera(jeśli kogoś pominąłem to z góry przepraszam). Aczkolwiek najbardziej chciałbym pozdrowić Ciebie, bo chciałeś ze mną przeprowadzić wywiad, również Karola i Besi, którzy są autorami tego pięknego miejsca!

J. D. Christian - Dziękuje za wywiad. Z tego miejsca chce przypomnieć o naszym sponsorze. Polecam gorąco "Kiełbasy od Pana Wojtka". Najlepsze kiełby w tej części internetu. 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, miłość w młodym wieku... Ja miałem w podstawówce "dziewczynę", która chciała mieć 7 dzieci. Szkoda, że później jak dorosła to była bombą sexu :/

W sumie to nadal jest XDD Trochę żal xD

Trochę wiocha z tym sponsorem Filip, ale Rajsa Głemoły to też polecam.

Dziena za pozdrowienia 

Edytowane przez Ktoś.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, J. D. Christian napisał:

mam taką jedną w oku

Oj gościu to źle, ja bym do okulisty z tym poszedł

 

Czuję, że forum zmierza w dobrym kierunku, a przynajmniej te działy, którymi opiekuje się nasz znamienity redaktor Żą Kristią

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności