Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Shiko


Shiko

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Shiko

2. Imię: Patryk
3. Wiek: 20
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8-9
5. Sprawny i działający mikrofon: póki co nie posiadam lecz w najbliższym czasie mam w planach zakup
6. Składka: Tak
8. Parę słów o sobie **: Jak widać wyżej mam na imię Patryk ;p hmm jestem zabawnym pozytywnie nastawionym do życia chłopakiem ;)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Miałem już tu admina ale niestety sprawy osobiste sprawiły iż go straciłem więc po układaniu sobie tych spraw postanowiłem wrócić na to stanowisko o ile mi się uda ;) P.S Darker mi kazał xD
10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od czasu wolnego ale myślę że dużo czasu jak do tej pory poświęcam na serwer
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):trudno mi określić gdyż są ta różne godziny ale tak +- to zazwyczaj od 14-15 na kilka godzin potem chwila przerwy i wieczorkiem znów zasiadam
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 9-10 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
15. Czy spełniasz wymagania**? ocenią opiekuni i gracze ;)
Edytowane przez Shiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym minusem (i powodem utraty admina), była nieaktywność (wyjaśniona między nami), teraz grasz więcej, więc chętnie Cię zobaczę w naszych szeregach ;)

Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darker napisał:

Jedynym minusem (i powodem utraty admina), była nieaktywność (wyjaśniona między nami), teraz grasz więcej, więc chętnie Cię zobaczę w naszych szeregach ;)

Jestem na tak.

To samo jednak nie chcę dokładnie takiej samej sytuacji , że Nas nie informujesz . Wiadomo to tylko gra itd , ale np co 3 , 4 dni napisać że żyjesz (jeżeli coś takiego się zdarzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności