Skocz do zawartości

"Moja najlepsza historia z JB"


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym w tym dziale rozpocząć nowy "Konkurs" pod tytułem "Moja najlepsza historia z JB", w której będziecie opowiadali swoje najlepsze sytuacje, wydarzenia na różnych jailbreakach(nie reklamujemy) w całym swoim życiu.

Najlepsze historie będą wynagradzane VIPami oraz respektem na serwerze jailbreak sponsorowane przeze mnie.

UWAGA! Wygrane nie podlegają dyskusji, o wszystkim decyduje założyciel konkursu (ja :D), nie będę faworyzował- jeżeli urzeknie mnie historia to oddam VIPa :D 

Start! Zapraszam do rozpisywania się! :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wszedłem na serwer to zacząłem prowadzić no i dałem polecenia twerkowanie w celach hehe. Każdy lizał mi dupsko bo się tak buntowałem, że serwer pustoszał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie podbijam konkurs i daję vipa na 15 dni za najlepszą odpowiedź wybraną przeze mnie i Sebka, ciekawy pomysł. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem na serwerze i oskarżali typka o czity. On zaczął się na mikro tłumaczyc ze "Ja nic nie mam, ja nic nie mam !". Więc sie go spytałem czy jest chłopakiem a on mówi że tak. Na to ja mówie "To co ty chłopakiem jestes i nic nie masz?" xDDDDDD - serwer - beka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, gdy byłem młodszy grałem na pewnym jb, wtedy byłem też zawistnym dzieciakiem. Był. pewien admin, który mnie intrygował swoim sposobem grania. Gdy były pojedynki na bronie, on zawsze brał pojedynek ma digle.  Dobrze strzelał, bańki siadały, nie było w tym podejrzeń. Ale od pewnego czasu zaczął wybierać pojedynek na scouty/awp, zacząłem myślałeć, że jest jakimś "zawodowcem" w cs. No wiecie, nie jest normalnym, by ktoś zbierał hs na tzw. speedshocie bez celownika. Na Jb terminu speedshot w tamtym okresie nikt nie znał, ja też nie widziałem jeszcze co to jest, nie dziwne, że nikt kto by miał możliwość bycia lepszym zdradził by komuś tajemnice speedshota ot tak.

Wracając, denerwowało mnie to, a zarazem bardzo chciałem grać tak jak on. Zapytałem więc go jak on to robi, odparł, że skrypty i celownik, ale żebym nikomu nie mówił. Haha, Admin mi tak powiedział. Myślę, skoro jest adminem, to jeśli go zdradzę to on go straci. Ale myślę dalej sobie, też chciałbym sobie pograć tak bezkarnie jak on. No i sobie wymyśliłem, jakby go tu zdradzić i siebie nie narazić. A więc, żeby speedshot był efektywny, trzeba mieć celownik, ale za celownik jest ban. Nie chciałem ryzykować jak on, wiec wpadłem na to, że przykleję sobie plastelinę do monitora w miejscu celownika, tak, że gdyby robili mi ss, wyszło na to, że celownika nie mam, czułem, że nic mi nie będzie groziło. Poinformowałem, więc właściciela serwera, że była taka i taka sytuacja, ten go sprawdził, zabrał admina i dał bana, wiem to było chamskie xd. Ale najlepsze przed wami.

W końcu przyszła kolej na to by i mnie sprawdzić. Sprawdzał mnie też właściciel i najlepsze jest w tym, że przed zrobieniem ss, mówił mi na steam, "no to już sobie pograłeś", "jesteś głupszy niż tamten admin", a zaraz po tym jak wrzuciłem ss na forum i nic na nich nie było, jego odpowiedź była bezcenna, "wracaj do gry". I tak przez cały czas do upadku tamtego serwera grałem w taki sposób, a admini nie wiedzieli o co chodzi. Na serwerach typu dd2, ffa pewnie by się spostrzegli, że mogłem sobie zrobić celownik, a na jb takie rzeczy to istna rzadkość, nawet bym rzekł, że jestem jedyny, który zrobił coś takiego na jb.

No to tyle. Rozpisałem się, bo miała to być historia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pierwszy raz grałem w tryb jb "na innym serwerze" nie wiedziałem o co chodzi, tak też kiedy przeżyłem rundę a strażnik powiedział mi, że mam życzenie, nie wiedziałem co mam wpisać więc powiedziałem "Dobrze panie szeryfie a teraz nasraj mi do kapelusza" =cały serwer beka w juhc :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

Kiedyś bardzo dawno temu a mianowicie 3 lata temu pobrałem cs 1.6. Był to mój pierwszy raz gdy grałem na serwerach. Odpaliłem serwery i zobaczyłem ,,Cs-classic JAILBREAK'' No to wchodzę tam (Miałem wtedy nick Zackov na serwerze) i wszyscy mówią coś o strażniku u NAVI'ego.

-(Myślę sobie) co to ten strażnik? Pytam się NAVI'ego co to ten strażnik a on mi odpowiada, że to ranga mniejsza niż admin. A tu nagle użytkownik o nazwie ,,Król Ananasa -_-" mówi mi ,,Ty to nawet majtka nie dostaniesz'' no to ja go wyzwałem, dostałem bana na chyba godzinę czy ile tam.  Zastanawiałem się, czy złożyć te podanie, no ale wtedy miałem 11 lat, ale złożyłem no i Domellenel (Starsi wiedzą) mi je odrzucił bo mikra nie miałem. Potem zastanawiałem się czy złożyć czy nie, i tak przez 3 lata, aż w końcu złożyłem podanie i mnie przyjęli. To była najszczęśliwsza chwila z całego JB 1.6 Ale gdy złożyłem podanie jeszcze raz (bo złożyłem rezygnację) to Shino mi nie przyjął i to była najgorsza chwila w moim życiu jb.

Eh. Chciałbym dostać tego vipa,bo Shino miał usunąć tego vipa z TopGang, który miał się skończyć 4 miesiące temu a osoby z 1 gangu nadal go mają.

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zackov napisał:

Kiedyś bardzo dawno temu a mianowicie 3 lata temu pobrałem cs 1.6. Był to mój pierwszy raz gdy grałem na serwerach. Odpaliłem serwery i zobaczyłem ,,Cs-classic JAILBREAK'' No to wchodzę tam (Miałem wtedy nick Zackov na serwerze) i wszyscy mówią coś o strażniku u NAVI'ego.

-(Myślę sobie) co to ten strażnik? Pytam się NAVI'ego co to ten strażnik a on mi odpowiada, że to ranga mniejsza niż admin. A tu nagle użytkownik o nazwie ,,Król Ananasa -_-" mówi mi ,,Ty to nawet majtka nie dostaniesz'' no to ja go wyzwałem, dostałem bana na chyba godzinę czy ile tam.  Zastanawiałem się, czy złożyć te podanie, no ale wtedy miałem 11 lat, ale złożyłem no i Domellenel (Starsi wiedzą) mi je odrzucił bo mikra nie miałem. Potem zastanawiałem się czy złożyć czy nie, i tak przez 3 lata, aż w końcu złożyłem podanie i mnie przyjęli. To była najszczęśliwsza chwila z całego JB 1.6 Ale gdy złożyłem podanie jeszcze raz (bo złożyłem rezygnację) to Shino mi nie przyjął i to była najgorsza chwila w moim życiu jb.

Eh. Chciałbym dostać tego vipa,bo Shino miał usunąć tego vipa z TopGang, który miał się skończyć 4 miesiące temu a osoby z 1 gangu nadal go mają.

Brawo @Zackov wygrywasz vipa od @Ktoś. na 15 dni, zgłoś się do niego na priv. Mam podobną historię, ale opowiem ją przy lepszej okazji :D

 

Dnia 7/25/2017 o 19:14, TGM napisał:

Starzy gracze wiedzą o co chodzi, wszelakie akcje ja vs Karciany :) Kto pamięta ten wie XD

#StarzyPamietaja xdd 

@TGM otrzymujesz ode mnie vipa na 14 dni, zgłoś się w wiadomości prywatnej :D

 

 

ZAPRASZAM DO DALSZYCH OPOWIEŚCI, MOŻNA PISAĆ PO KILKA OPOWIEŚCI, ALE W FUNKCJI @EDIT :D

POZDRAWIAM!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem admina na 1 serwerze, ale straciłem, przez debilizm pewnych osób, po czym zacząłem grać na drugim, po pewnym czasie poproszono mnie o zlozenie podania, dostałem tam admina. Ten serwer to było nasze jb. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności