Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Troplelek


Crystal SexMasterki

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Troplelek
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14 lat
4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6-7/10

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**: Tak
6. Link do swojego GT**: Słabe ale do poprawy  https://www.gametracker.com/player/Troplelek/193.33.177.87:27051/
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: Mam na imię Kamil, Mam 14 lat i mieszkam w sporym mieście o nazwie "Ciechanów" jest to województwo Mazowieckie. W szkole nie jestem ideałem, lecz jednocześnie nie mam problemów w nauce, moje zachowanie w szkole tez pozostawia wiele do życzenia (hehehe). Moje zainteresowania to piłka nożna oraz gry typu fps np. Cs. Jestem aktywny sportowo, z czym wiąże sie granie w piłkę nożną w szkole i na orliku lub małych boiskach, najczęściaj gram na pozycji lewego pomocnika lub środkowego napastnika. Jeżeli chodzi o gry, najczęściej gram w csa 1.6/Go i w League of Legends. Staram się rozplanować wolny czas odpowiednio na naukę, piłkę nożną i gry. Jestem konsekwenty i zdeterminowany do osiągnięcia danego celu. (Bez sensu pisac cos innego) Chciałbym zostać strażnikiem z powodu wielu osób łamiących regulamin np. Freekillowanie, Obrażanie innych graczy/lub serwera, i jak już pisałem w starym podaniu z pasji do Jailbreaka <3
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:185938831
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 2-6 godzin

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze - 13:00-02:00 (W wakacje !) Weekendy - 13:00-02:00

11. Czy przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie): Trudno mi określić, lecz nie mam piskliwego głosu. (Nikt się nie skarży)
12. Staż w grze counter strike 1.6: 5 lat
13. Czy byłeś już adminem?(Nie podajemy linków): Tak

 

Edytowane przez Troplelek
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, Ale ja będę na nie. 

-Masz słabe gt

-masz już admina na ffa i wg mnie nie poradzisz sobie z dwoma serwerami patrząc na gt 

Edit

Twoje gt z ffa też nie jest najlepsze

Edytowane przez King of Lions
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak:

+Ogarnia
+Miał Admina

-/+GT
+podanie
+Długi Staż
 @King of Lions Tropel zna komendy amx i ma dużo czasu także widze problem w twojej wypowiedzi. Serwer FFA jest prawie opustoszały więc tam nie ma co robić właściwie.

Edytowane przez Meduza
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak :)

GT -
Admin tutaj +
Staż +
Ogarnięty :) +
Podanie ładne +
Taki minus wypowiedziałeś się u Grzesia że ma DR niech idzie na niego a ty masz FFA i co xD? Nie no powodzonka :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, King of Lions napisał:

Sory, Ale ja będę na nie. 

-Masz słabe gt

-masz już admina na ffa i wg mnie nie poradzisz sobie z dwoma serwerami patrząc na gt 

Edit

Twoje gt z ffa też nie jest najlepsze

Hehehhe brak admina na żadnym serwerze (kapppa) sprawia, że nie masz dostępu do admin rooma. Napisał na FFA mniejszą obecność, a widzę, że na jb akurat ma dobre gt. Poradzi sobie z dwoma serwerami bo na ffa tak często się nie wchodzi bo rzadko są ludzie. Z tego co wiem to miałem tu i tu admina i jakoś dawałem radę. 

Godzinę temu, GrzegorzxD napisał:

Na nie:

- Nie masz mutacji 

- Gt słabe 

- Nie ogarniesz 2 serwerów 

Zajmij się lepiej ffa

Ciebie też tyczy się to co u góry napisałem i eghmm w regulaminie nie ma nic o tym, że trzeba mieć mutacje, bądź jeżeli głos jest znośny, a jest to nie przeszkadza.

Wiem, że walczysz o admina i próbujesz wygryść rywali, ale możecie we dwoje mieć to stanowisko.

 

Według mnie jestem na tak:

+Ogarnia

+Miał admina

+Bezkonfliktowy

+Nolif'i w csa

 

Tak jak Shino wypowiedział się wcześniej pod podaniem Grzegorza: "Takich adminów ze świecą szukać".

 

  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, King of Lions napisał:

Sory, Ale ja będę na nie. 

-Masz słabe gt

-masz już admina na ffa i wg mnie nie poradzisz sobie z dwoma serwerami patrząc na gt 

Edit

Twoje gt z ffa też nie jest najlepsze

Hehehhe brak admina na żadnym serwerze (kapppa) sprawia, że nie masz dostępu do admin rooma. Napisał na FFA mniejszą obecność, a widzę, że na jb akurat ma dobre gt. Poradzi sobie z dwoma serwerami bo na ffa tak często się nie wchodzi bo rzadko są ludzie. Z tego co wiem to miałem tu i tu admina i jakoś dawałem radę. 

Godzinę temu, GrzegorzxD napisał:

Na nie:

- Nie masz mutacji 

- Gt słabe 

- Nie ogarniesz 2 serwerów 

Zajmij się lepiej ffa

Ciebie też tyczy się to co u góry napisałem i eghmm w regulaminie nie ma nic o tym, że trzeba mieć mutacje, bądź jeżeli głos jest znośny, a jest to nie przeszkadza.

Wiem, że walczysz o admina i próbujesz wygryść rywali, ale możecie we dwoje mieć to stanowisko.

 

Według mnie jestem na tak:

+Ogarnia

+Miał admina

+Bezkonfliktowy

+Nolif'i w csa

 

Tak jak Shino wypowiedział się wcześniej pod podaniem Grzegorza: "Takich adminów ze świecą szukać".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT to Twoja pięta achillesowa w podaniu.

Dnia 18.08.2017 o 15:06, StyX napisał:

-GT

 

Dnia 18.08.2017 o 15:58, Meduza napisał:

-/+GT

 

Dnia 18.08.2017 o 18:08, Nemo. Kaneke. napisał:

a widzę, że na jb akurat ma dobre gt.

 

9 godzin temu, Dr.Wiadro napisał:

+/-GT

player_time.php?nameb64=VHJvcGxlbGVr&hos

player_time.php?nameb64=VHJvcGxlbGVr&hos

W dniu, w którym on złożył podanie, a wy się wypowiadaliście on miał przegrane w 2 dniach po przerwie 30 dni (bo tyle akurat pokazuje GT) jakiś przyzwoity czas, a wy piszecie, że GT spoko, mogło być lepsze, ale jeba*. No kurw* nie mam pytań. Zobaczcie GT @GrzegorzxD na tle całego miesiąca i wtedy możecie się wypowiadać, że GT jest spoko i gościowi zależy na serwerze. 

Dnia 18.08.2017 o 15:58, Meduza napisał:

@King of Lions Tropel zna komendy amx i ma dużo czasu także widze problem w twojej wypowiedzi. Serwer FFA jest prawie opustoszały więc tam nie ma co robić właściwie.

Skoro serwer FFA jest opustoszały i ma problemy to po to jest ten jeban* admin, żeby pomóc go rozkręcić, a nie wchodzić, kiedy są gracze, bo nareszcie można z kimś pograć. Wy dostajecie flagi, żeby pograć z kumplami i pochwalić się nimi, czy po to by rozkręcić serwer, angażować się w jego rozwój, społeczność i działać dla jego dobra? Postawa adminów csa 1.6 się znacząco zmieniła, bo jeszcze przed paru laty admini wiedzieli po co są i nie pisali takich farmazonów. @-_- Karol widzisz i nie grzmisz. Nie chcę widzieć tego typu zdań więcej w podaniach, przynajmniej nie tutaj, reszta opiekunów niech sobie robi co chce. 

A co do Ciebie bezpośrednio Troplelek. Czas, który przegrałeś na JB w ostatnich paru dniach, no co tu dużo gadać - jest rewelacyjny, ale dla mnie to za mało. Widać, że Ci zależy na serwerze w jakimś tam stopniu, angażujesz się pomagasz, ale chcę mieć gwarancję, że pograsz, a nie pójdziesz w siną dal po 2 tygodniach, bo Ci się znudzi, więc te podanie odrzucam. Złóż je za tydzień, półtorej - utrzymuj zainteresowanie serwerem oraz tak ładne GT jak te przez parę dni. Wtedy przyjmę Cię nawet bez okresów próbnych. 

Powodzenia. 

  • Like 3
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności