Skocz do zawartości

Skarga na miłych przyjaciół.


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Nemo.

Nick oskarżonego: Shino oraz Vabastian(przepraszam).

IP/SID oskarżonego (komenda status): ----------

Godzina i data przewinienia: Czasy dowództwa tych panów

Opis sytuacji: Piszę tą skargę, ponieważ mam dość patrzenia się na to co się dzieje z tym serwerem i że żaden admin się tą sprawą nie zajął... Zacznę od tego, że na serwerze napisałem rezygnację jakiś miesiąc temu, ponieważ nikt na nim w ogóle nie grał oraz mam problemy internetowe. Odkąd napisałem rezygnację na serwerze działa się tylko elita oraz zostały wgrane jakieś tam skiny... Widocznie jest problem i nikt w ogóle się tym nie zajmuje.

Przepraszam chłopaki z góry, ale nie może tak być, że serwer, na którym dużo osób spędziło mnóstwo wolnego czasu oraz włożyło wkład w ład serwera się przez za przeproszeniem cały pierdzieli. Nie mówię tutaj o tym, że nic nie robicie hehe, otóż PRAWIE nic nie robicie. Ciągłe nieobecności- były wakacje to fakt, ale @vabastian czy jak normalny opiekun wraca z długich wakacji i zasiada do komputera to wchodzi na jego serwer by zobaczyć czy wszystko jest ok i spędzić miło na nim czas bo w końcu to jego serwer, czy wchodzi na serwer only dd2 i tam napierdziela? No chyba sobie jaja robisz. Teraz możesz się wypierać, że nie było tam żadnych ludzi, ale ja Ci powiem tak: jako opiekun starałbym się i zachęcał do gry na moim serwerze poprzez pisanie na różnych forach czy nawet czatboxie- zawsze by ktoś się znalazł. Miałem z Tobą bardzo dobry kontakt, ale jak patrzę jak traktujesz serwer, na którym powstał break team to aż mnie żal dupę ścisko. 

@Shino rozumiem, rozumiem... Zawsze jak ktoś Ci napisze żeby coś zrobić to robisz to po jakimś czasie(ale nie zawsze, na dole są jakie takie jeszcze nie rozwiązane sprawy), ale... skoro masz tak dużo nieobecności i wgl to czemu się podjąłeś tego zadania skoro powinieneś tak samo zachęcać ludzi do gry na serwerze, a nie, że: zrobiłem to w pluginach i mogę iść... Tak to ten serwer umrze w przeciągu miesiąca.

Czuję wasze myśli i myślicie sobie teraz:

-przecież to admini są od reklam i zachęcania do gry.

-Hehe, ale to wy jesteście od selekcji adminów i kopania ich w dupę jak nie chcą współpracować, więc po kogo stronie wina?

No bo jakbyście byli cały czas to byście widzieli np. GT innych adminów i to co robią, a i słyszałem jeszcze, że miało być jakieś sprawdzanie... MIESIĄC TEMU XD

Nie jestem może jakimś pępkiem świata, ale każdy debil zauważy co się dzieje teraz na serwerze i że on umiera, więc chyba mogę wyrazić swoją opinię?  Bo jeśli będę mieć lepszy internet to do was wrócę, a bez sensu mi było pisać wielu nieobecności jak to robiła słynna Natali XD Noooo ale chciałbym wrócić na żywy serwer.

 

Jeszcze jak już piszę to kazano mi dodać, że: "czekałem do 2 w nocy, kolega do 4 bo miała być konserwacja i dupa nawet nie poinformował nas o tym, że go nie będzie, a Shino pisał, że będzie." 

Dowody (demo, screeny, świadkowie): Cała administracja tego serwera oraz stali gracze: @Meduza @StyX @qrnt @PelleK @CYGAN xD @Rumu. i reszta... 

ODNOŚNIK 1: 

 

ODNOŚNIK 2: 

ODNOŚNIK 2,5:

 

Aha, proszę jeszcze żeby opiekunowie nie zamykali tej skargi, lecz @-_-

  • Like 5
  • Dziękuję 2
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

Ja na konserwację czekałem z meduza do 4 A mniej więcej o 2:00 w nocy przy meduzie i styxie wymiotowalem Ale mówię sobie ,,walić to czekam ma Shino może się zjawi'' Ale cóż. Shino Nie przyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,  ja Cię Nemo rozumiem. Wszystkich innych rowniez. Wrocilem z wakacji i owszem wszedlem dzisiaj na dd2. Chwile posiedzialem ma JB. Może byla minuta.

ALE

Sprawdzilem przed tym wszystkim GT adminow z serwera. Od strony technicznej owszem dzisiaj nic nie sprawdzalem.

Czytając jeszcze taz to, co nabazgrales nemo i wywnioskowałem z twojej wypowiedzi, ze mamy na ten serwer wyje***e. Tak nie jest, bo jak shino juz powiedzial, ja będąc na nieobecność zajmowalem sie skargami. Żeby rozpatrzyc taką skarge gdzie trzeba obejrzeć demko, sprawdzic logi itp to nie jest 5 minut. Na to tez trzeba poświęcić czas. Czasami nawet duzo.

Jeżeli mowiecie,  ze serwer nie ma opieki to otworzcie oczy. Krystian jeżeli tylko ma chwilę wolnego czasu to naprawia bledy, ktore sa. Zresztą wszystko jest w temacie. Ja zajmuje się skargami i ogólnie forum i tez staram sie jak najszybciej zrobić to, co do mnie nalezy.

Co do tego reklamowania serwera to masz racje i ja się z tym zgadzam. Nie pomyślałem o tym, żeby na jakis innych serwerach. To wgl jest głupie, bo reklamując swój serwer na innym otrzymuje się odwrotny efekt. Ale o tych forach i innych to ok. Ale nie tylko my mamy to robic.

Jutro instaluje na nowo CS i wszystko będzie juz ok. Wiec na JB bede wchodził normalnie bo dzisiaj tez drobne problemy. Głównie ze skinami.

 

Jeszcze na koniec chciałbym wam wszystkim powiedziec. Opiekun każdy z osobna to tez zwykły czlowiek. Jest jak każdy inny. Tez ma swoje problemy. Wzloty i upadki. Przejdzie się raz w np moich butach i zobaczcie jak to jest. Postawcie się na moim miejscu. Ja mam sam osobiście problemy z którymi radzic musze sobie sam. Tak samo z chorobami, nie wiadomo czy nie zachorujesz dzisiaj albo jutro.

Edytowane przez vabastian
  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Nemo. Kaneke., od jakiegoś czasu serwer po prostu stoi w miejscu. Konserwacje które miały być a nie ma i propozycje które są nie rozpatrzone. Przez pewien czas byłem bardzo zaangażowany w serwer, jednak widząc że po prostu nic nie idzie na przód odpuściłem. Nie ma już tego klimatu co kiedyś, teraz wchodzisz i po chwili wychodzisz bo nudy, graczy nie ma nawet jak się na nich czeka, a z 3 może 4 osobami to większa stypa niż na pogrzebie.

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zgadzam z @Nemo. Kaneke..  Kiedyś jak grałem to byyyło ludzi. Można było z kimś pograć i wgl. Tak naprawde to brak czasu opiekunów i nie robienie zmian innych niż dodanie skinów do ct i tt oraz do broni startowej dla obu drużyn. Szczerze? Ze Styxem gadałem na tsie i mi powiedział że zrezygnuje z posady admina i ja też myślałem o zrezygnowaniu z posady strażnika bo tak jak mówi piotruś nie ma z kim pograć tak naprawde bo serwerem nikt sie z opiekunów naszych nie zajmuje. To jest smutne, bardzo. Nawet w wakacje nie było prawie aktywności z strony opiekunów. Dobra, współczuje wam że macie jakieś problemy zdrowotne ale chyba możecie od czasu do czasu rozruszać ten serwer bo nie będziemy tylko my to robić.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jakiś czas temu właśnie złożyłem rezygnacje @Nemo. Kaneke.  W 100% zgadzam się z twoją wypowiedzią na dany temat.

Jeżeli opiekunowie nie mają czasu to po co trzymają taką posadę ? Dla lepszego wyglądu? szanowania ?  dla rangi?.

Niby tam dodał Shino jakieś szczegóły ale nie widzę w tym nic ciekawego , 0 starania wkłada w swoją role - prace opiekuna.

Gdy jeszcze byłem adminem nic od ponad miesiąca nie było zmienione albo nawet więcej chociażby dodał tych kilka map proponowanych czy też rs-ów .

Shino dodał coś tam tylko  na odwal się ,jakieś głupie skiny i bronie to tego vipa ,a można było się bardziej postarać ale po co.

 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety usunęło mi się wypracowanie, które było blisko końca, a pisałem je godzinę, więc teraz będę się starał pisać krócej, bo opadły mi ręce. 

Skarga została źle ujęta wg. mnie, bo jedynym sensownym i prawdziwym argumentem jest to, że czasami mam przerwę, która rzadko, ale czasem trwa nawet 3-4 dni, bo wyjeżdżam poza dom na służbę i zwyczajnie nie mam jak ogarniać spraw serwera. Taka sytuacja była w moim przypadku, że raz tydzień byłem i ogarniałem serwer, a raz mnie nie było i zwyczajnie nie miałem jak, a dlaczego piszę była? Bo aktualnie mam trochę wolnego od pracy i nie będę miał już tak długich wyjazdów, także dzisiaj wróciłem i od jutra mogę na spokojnie ogarnąć niektóre sprawy serwera. Oczywiście taka sytuacja nie trwała wiecznie, bo maksymalnie jakoś półtorej miesiąca. 

Krótkim wstępem zacząłem, teraz znowu ogarnę skargę (bo raz mi się usunęło). 

2 godziny temu, Nemo. Kaneke. napisał:

Zacznę od tego, że na serwerze napisałem rezygnację jakiś miesiąc temu, ponieważ nikt na nim w ogóle nie grał

Nie jest to żaden powód do rezygnacji, adminem jest się po to, żeby sobie pograć z kumplami, a jak ktoś mi tam pokurwuje to sobie go zbanuje, żeby mi się przyjemniej grało czy po to, by faktycznie interesować się serwerem, angażować się w społeczność serwera i nie wchodzić na serwer tylko w celu umilenia sobie rozgrywki. Odszedłeś to znaczy, że w sumie niezbyt Cię interesowały losy serwera, tylko zwyczajnie Ci się znudziło/kumple poszli/już się tak dobrze nie bawisz. 

2 godziny temu, Nemo. Kaneke. napisał:

Odkąd napisałem rezygnację na serwerze działa się tylko elita oraz zostały wgrane jakieś tam skiny...

To jest opis sytuacji osoby, która weszła po przerwie na 2 min na serwer i widzi rzeczy, które widać na pierwszy rzut oka.

Na samej liście, która nie jest pełna jest dużo więcej punktów niż jakieś tam skiny. Jesteś w stanie powiedzieć ile taki jeden punkt zajmuje czasu? Nie jesteś, to dlaczego wypowiadasz się na temat, w który się nie zagłębiłeś i nie masz pełnej wiedzy. Oczywiście nie wszystkie zmiany są widoczne. Niektóre punkty zajmują parę minut, niektóre godzinę, a niektóre dużo, dużo więcej, bo wymagają ingerencji w plugin. W tym przypadku głównie w silnik i pojedyncze pluginy, a dla mnie jako osoby, która do amxxa wróciła i stara sobie przypomnieć różne haczyki, zasady, komendy trwa to trochę dłużej niż dla takiego dosyć sławnego i tutaj Droso, który siedzi w tym bóg wie ile czasu i pisze pluginy na poziomie takim, na którym ja nie byłem w dobie swojej największej "świetności". Tu się coś jebnie, tu jakaś literówka, tu jakiś error i obracasz się, a tu już świta, ale dla Ciebie jakaś zmiana, która osobie do ogarnięcia może zająć cały dzień, jest dla Ciebie zwykłą zmianą kosmetyczną. Tak już jest. Nie mówię, że tych punktów zrealizowałem dużo czy wystarczająco, ale na pewno nie można powiedzieć, że robić nic nie robię, albo robię bardzo mało nawet z moimi od czasu do czasu przerwami. Osobiście mam listę, na której są punkty, które nie zostały tutaj zapisane, albo choćby w kąciku/klubie administracji, bo zwyczajnie obgadywałem je z Karolem, bądź wpadłem na to sam, bo nie ma sensu pisać wypracowań co trzeba zrobić, dopóki nie zostanie to zrobione, przynajmniej nie ma sensu pisać tego publicznie. 

2 godziny temu, Nemo. Kaneke. napisał:

Przepraszam chłopaki z góry, ale nie może tak być, że serwer, na którym dużo osób spędziło mnóstwo wolnego czasu oraz włożyło wkład w ład serwera się przez za przeproszeniem cały pierdzieli. Nie mówię tutaj o tym, że nic nie robicie hehe, otóż PRAWIE nic nie robicie. Ciągłe nieobecności- były wakacje to fakt, ale @vabastian czy jak normalny opiekun wraca z długich wakacji i zasiada do komputera to wchodzi na jego serwer by zobaczyć czy wszystko jest ok i spędzić miło na nim czas bo w końcu to jego serwer, czy wchodzi na serwer only dd2 i tam napierdziela? No chyba sobie jaja robisz. Teraz możesz się wypierać, że nie było tam żadnych ludzi, ale ja Ci powiem tak: jako opiekun starałbym się i zachęcał do gry na moim serwerze poprzez pisanie na różnych forach czy nawet czatboxie- zawsze by ktoś się znalazł. Miałem z Tobą bardzo dobry kontakt, ale jak patrzę jak traktujesz serwer, na którym powstał break team to aż mnie żal dupę ścisko. 

Odnośnie Sebka nie chcę się zbytnio wypowiadać, bo sytuacja tutaj opisana nie jest mi wiadoma i zwyczajnie niech Sebastian sam napisze co o tym myśli. Ja jeżeli mam już coś powiedzieć to to, że Sebastian ma do ogarnięcie jakieś tam skargi, tematy na forum, administracje i flagi (mowa tutaj o users, by nie było tam syfu, ani przedawnień/niedomówień), pojechał chłopak na wakacje, napisał nieobecność, a mimo tego cały czas ogarniał flagi, skargi, rezygnacje, nieobecności. Ogromny szacuneczek dla chłopaka, bo miał prawo zwyczajnie odpocząć. To tylko pokazuje, że nie jest jak niektórzy tutaj, którzy sobie coś napiszą, tylko faktycznie przechodzi do rzeczy i coś robi. 

2 godziny temu, Nemo. Kaneke. napisał:

@Shino rozumiem, rozumiem... Zawsze jak ktoś Ci napisze żeby coś zrobić to robisz to po jakimś czasie

Miło mi, że nie napisałeś, że w ogóle nic nie robię ;d

2 godziny temu, Nemo. Kaneke. napisał:

ale... skoro masz tak dużo nieobecności i wgl to czemu się podjąłeś tego zadania skoro powinieneś tak samo zachęcać ludzi do gry na serwerze, a nie, że: zrobiłem to w pluginach i mogę iść... Tak to ten serwer umrze w przeciągu miesiąca.

Podanie na opiekuna złożyłem na początku stycznia, dokładnie 5 zostałem przyjęty i wybrałem sobie zastępcę. Jesteś na serwerze dłużej niż ja wnioskując po archiwach i tematach, grałeś tutaj za kadencji poprzednich opiekunów czyli Dominika i Jarka. Jesteś w stanie szczerze powiedzieć, że cały czas jestem na nieobecności? Jesteś w stanie szczerze powiedzieć, że nie zachęcam w ogóle przez cały czas nikogo do gry? Jesteś w stanie powiedzieć, że serwer pod względem technicznym, pod względem regulaminu, pod względem zwykłej grywalności się nie zmienił? Przypomnij sobie jak kiedyś prowadziło się na tym serwerze w CT, jak przebudowany został regulamin i wywalone wszelkie syfy utrudniające grę nowym i zabijające kreatywność w ct, jak rudera pod względem technicznym została ogarnięta od podstaw, by nie było różnych bugów, niedociągnięć, ogólnie syfu. Jesteś w stanie naprawdę zliczyć ile czasu wolnego, bez żadnego "musisz to zrobić" poświęciłem dla tego serwera, by każdy miał coraz to przyjemniejszą na nim grę? 

A teraz kolejne szczere pytanie - czy każda z osób, która się pod tym podpisuje włącznie z autorem jest w stanie powiedzieć, że będąc (w czasie teraźniejszym bądź przeszłym) poświęcał dla serwera czas, by wymyślać zmiany, ogarniać tematy, szukać i wychodzić z interesującymi pomysłami, czy byliście administratorami/strażnikami tylko po to, bo był to fajny dodatek do gry, jak mi się znudzi to zrezygnuję? Ja osobiście z teraźniejszej administracji znam jedną osobę, która może się poszczycić tym, że faktycznie nie mogę na nią złego słowa powiedzieć i jest nią @StyX. Dawniej był to @S3ReK

Oceniacie czyjąś pracę sami nie patrząc na swoją, żałosne i dodatkowo zniżacie się do poziomu jakiejś skargi. 

Jedyne co was na serwerze interesuje to: 

Cytuj

Mam pytanie. Tylko z ciekawości. Kiedy będą awanse u niektórych osób? Np tych którzy mają strażnika 6 miech?

Cytuj

Witam. Po tym co teraz napiszę, może mnie wywalisz, ale nie wiem. A więc. Gdzie tu ,,Kurwa'' Sprawiedliwość? Grzegorz złożył rezygnację,gra tu rok,złożył podanie i przyjeli go bez okresu próbnego, a ja gram tu 2 lata a na forum jestem rok, strażnikiem jestem od 6 miesięcy, nie dostałem awansu i dostałem okres próbny 2 tyg... Gdzie tu (Przepraszam) Kurwa sprawiedliwość?

i ciągle to samo. Ktoś może mnie spytać czemu zwyczajnie nie wyjebałe* takich delikwentów. A zwyczajnie dlatego, że bym nie miał administracji, jestem za miły dla ludzi, zwyczajnie ignoruje pytania z przedszkola czekając na poważne propozycje, może ogarnianie administracji to pięta achillesowa mojego prowadzenia serwera i powinienem być ostrzejszy - sam nie wiem, nie mnie oceniać. 

3 godziny temu, Nemo. Kaneke. napisał:

Czuję wasze myśli i myślicie sobie teraz:

-przecież to admini są od reklam i zachęcania do gry.

A nie? Skoro ktoś złożył podanie na admina i nie wchodzi na serwer tylko po to, żeby sobie pograć z flagami, tylko, żeby coś przy tym serwerze pomóc to skoro widzi, że na serwerze jest jakiś deficyt graczy to powinien pójść w tę stronę, no chyba, że ma w dupie serwer no to trudno. Powiem szczerze, że jakby aktualnej administracji się chciało i sprowadziliby po 2 osoby na serwer na łebka (nawet nie) to serwer bylby full/prawie full ciągle, ale po co wystarczy pierdoli*, jak ktoś coś robi źle i nie patrzeć na siebie, bo przecież po co coś zrobić, lepiej pisać jak jest źle #Polska.

3 godziny temu, Nemo. Kaneke. napisał:

-Hehe, ale to wy jesteście od selekcji adminów i kopania ich w dupę jak nie chcą współpracować, więc po kogo stronie wina?

W sumie wina jest po obu stronach.

3 godziny temu, Nemo. Kaneke. napisał:

No bo jakbyście byli cały czas to byście widzieli np. GT innych adminów i to co robią, a i słyszałem jeszcze, że miało być jakieś sprawdzanie... MIESIĄC TEMU XD

Cytuj

Napisano 21 Sierpień (edytowane)
Znajdować się tutaj będzie lista GT każdego z was. Nie będę przeprowadzał rutynowych kontrol, jak to miało miejsce do tej pory. Będą wklejane tutaj grafiki waszych GT na tle tygodnia i miesiąca. Wszystko będzie widać czarno na białym, a jak dana osoba będzie ewidentnie miała wywalone na serwer i nie grała będzie ostrzegana i w ostateczności wydalana. 

Cytat z kącika, widocznie trzeba umyć uszy, bo źle słyszałeś.

3 godziny temu, Nemo. Kaneke. napisał:

Nie jestem może jakimś pępkiem świata, ale każdy debil zauważy co się dzieje teraz na serwerze i że on umiera, więc chyba mogę wyrazić swoją opinię?

Oczywiście, że źle to wygląda, bo ja ogarnę coś tam od strony technicznej, sebastian coś na forum, a reszta pierdol*, że jest źle na forum, na tsie, wszędzie. Sorry, ale serwer to społeczność i 2 osoby z serwera nie zrobią nagle miejsca top1 na listach JB. Bez jakiegokolwiek odzewu ze strony administracji bez gadania o awansach i innych skinach, bo to takie fajne nie ma mowy, jedynie @StyX wyszedł z jakąś inicjatywą i tak jak mówiłem chwała mu za to. A co z resztą? Mam wyjebać? No oświeć mnie, bo ja tego nie widzę. Zapraszam do prowadzenia serwera za mnie, może znajdziesz sposób :)

 

3 godziny temu, Nemo. Kaneke. napisał:

Jeszcze jak już piszę to kazano mi dodać, że: "czekałem do 2 w nocy, kolega do 4 bo miała być konserwacja i dupa nawet nie poinformował nas o tym, że go nie będzie, a Shino pisał, że będzie." 

Ty też wychodzisz mi tu z przedszkolem? Napisałem jasno:

"Odpowiedziano: 21 Sierpień
Już jestem, miałem pilny wyjazd służbowy, właśnie wróciłem do domu. Ogarniemy wszystko 22 wieczorem, bo możliwe, że dzisaij idę na grilla i nie chcę ogarniać serwera na %. " 

Rozmawiamy jak facet z facetem czy dziecko z dzieckiem? Bo ja mogę przynieść lizaka, bo ktoś zwymiotował. Pomijam już fakt, że miałem zaspamowanego całego prywatnego facebooka, bo kolega zwymiotował, bo na mnie czekał i jakim ja jestem złym człowiekiem i w ogóle. Człowiek ma mózg po to, żeby go używać, pozdro.

Odnośnik 1 - Umknął mi temat, wystarczyło wysłać mi go na PW i zaraz by był w regulaminie, ale po chu*, lepiej pisać jakieś skargi i tam robić syf. Jutro będzie w regulaminie, ale nie jest to do końca zależne ode mnie, bo nie ja założyłem temat z regulaminem. 

Odnośnik 2 - Czekam na napisany przez Ciebie plugin jednej lub drugiej zabawy w takim razie, skoro chcecie nowe zabawy bez ogarniania aktualnych to luzik, nie ma problemu, zróbmy od razu 100 :D Przynajmniej nie będą się powtarzać, nie? :D To co konkurs na najlepiej napisany plugin zabawy? Czas start!

Odnośnik 3 - O sklepie i vipie pisałem w kąciku i z Karolem, zmiany postaram się wprowadzić jeszcze w tym tygodniu, ale to jest dużo, dużo większy projekt już. Wycinek z kącika - "

Dodatkowo na dniach zostanie przerobiony sklep, waluta respektu będzie miała inną wartość i będzie reset. 

Zostaną zmienione wartości i możliwości vipa. "

Więcej nie zdradzam, bo to zmieni rozgrywkę dosyć "znacząco" bądź co bądź. Dlatego nie pisałem o tym publicznie, bo to bezsensu. Reszta z tematu, który wstawiłeś jest nieaktualna. 

3 godziny temu, PelleK napisał:

Ja na konserwację czekałem z meduza do 4 A mniej więcej o 2:00 w nocy przy meduzie i styxie wymiotowalem Ale mówię sobie ,,walić to czekam ma Shino może się zjawi'' Ale cóż. Shino Nie przyszedł.

Kupię Ci lizaka, skoro dalej nie rozumiesz co pisałem :D Powiem mamie, żeby przytuliła do snu i przeczytała bajkę bez kappy. 

Do reszty wypowiedzi osób, które się wypowiedziały do godziny 23:58 się nie wypowiadam, bo jest to co samo pierdolenie co za zawsze, wszystko jest źle, ja najgorszy razem z Sebastianem, ale tylko piszmy i siejmy ferment. :D 

 

Ja mogę odejść, nie ma problemu, lubię robić to co tutaj robię, ale nie będę płakać, jak jedno zajęcie będę miał mniej, ale dopiero wtedy zrozumiecie jak faktycznie nikt nic nie będzie robił przy serwerze. + jestem ciekawy kto ogarnie taki serwer na niestandardowej paczce, pozdrowionka. 

A jak nie to zacznę ogarniać wszystko od tej strony, od której powinienem zacząć i dopiero wtedy zaczną się "awanse". Pozdrawiam bardzo serdecznie. ;)

  • Like 10
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wchodzę na forum z kilka razy w tygodniu przeglądnę je wzdłuż i szerz, ale zawsze wchodząc na nie liczę na to że serwer JB ma tyle graczy żeby nie umrzeć na śmierć z powodu gry, jednakże jak już tak jest wejdę na niego to jest sytuacja taka że 0 adminów 0 strażników 8 osób i dziecko w ct XD 

Serwer ten moim zdanie upadł po odejściu @Gang Albanii (Nie mówię że źle go prowadzisz czy coś @Shino czy @vabastian'a) ale to nie ten sam JB gdzie serwer minimum 2-3 razy w tygodniu był pełen, i była na nim administracja. Widać że starasz się @Shino o robisz dużo na tym serwerze, i rozumiem oburzenie @Nemo. Kaneke., ale problem tkwi chyba nie w Opiekunach/Właścicielu a w samym serwerze/graczach/małej widoczności serwera na listach, nie wiem ale moim zdaniem to nie wina Opiekunów/Właściciela. 

 ps. a z tym @S3ReK to zgniłem XD 

Edytowane przez Baobab
  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem pisać post i poszedłem się przespać, przeczytałem go na nowo, usunąłem i zacząłem pisać na nowo :)

Nie mogę powiedzieć, że nic się nie zmieniło, ale też nie mogę powiedzieć, że dużo się zmieniło.

Generalnie, lista jest w kąciku i czeka na zrobienie. Pluginy, kody, mapy, modele, wszystko mam u siebie i zostanie wysłane w formie paczki, niezależnie czy wciąż będę adminem czy nie. Specjalnie ją zrobiłem na konwersację, więc nie chcę żeby leżała u mnie na dysku i się marnowała. Tylko czekam, aż weźmiesz się za tą listę, bo po co mam wysyłać znowu coś co zostanie odstawiona na bok na dwa/trzy tygodnie.

Nie chcę zrzucać całej winy na ciebie, bo to by było niesprawiedliwe.

Ale @Shino musisz widocznie więcej czasu poświęcić na serwer, niż do tej pory.

Natomiast odniosę się do Twojej odpowiedzi na pierwszy odnośnik @Nemo. Kaneke.:

1. Jak dobrze pamiętam, @Nemo. Kaneke. wspominał o tym, by dokończyć niedokończone tematy z propozycjami, fakt nie podał linku, ale zaznaczył, że są jeszcze takie tematy, nie było ich w *uj wiele, a nie zostały jeszcze do tej pory sprawdzone.

2. Propozycja usunięcia map od Piotra, zakończyła swój żywot miesiąc temu i nie sądzę, że zostanie reaktywowana.

3. Przypominałem o mojej propozycji z tym regulaminem, ale została odłożona w kąt, może faktycznie umknęło ci to wszystko, nie będę się za ciebie wypowiadał, ty wiesz najlepiej jak to było.

A vabastian, do ciebie jako opiekuna tłumaczenie się, że każdy opiekun to zwykły człowiek, nie ma najmniejszego sensu, bo nikt nie uważa inaczej :), no chyba, że czegoś nie wiem, nie spodziewałem się takiego komentarzu od ciebie opiekuna, a prędzej od jakiegoś gówno wartego admina.

Kurde chciałbym pograć sobie na tym jb jak kiedyś, z ludźmi, których polubiłem - nemo, navi, seba, grzegorz, pietrek, wiadro, rumun (jest nas już ośmiu, jeśli kogoś nie wymieniłem to sorry), a są chwile kiedy jest 10 osób na serwerze (nie licząc WAS rzecz jasna), ale nie wiem dlaczego, ale gdy ja wchodzę do CT, to zaraz wszyscy wychodzą, a najlepsze jest to jak mnie nie ma i jest te 10 osób, jest totalny chaos, co mnie dziwi najbardziej, graczom coś takiego pasuje, kiedy ja wchodzę z dziwnych przyczyn gracze wychodzą, wydaje mi się, że prowadzić umiem, nie nudzę, bo prowadzę kreatywnie, ale może po prostu "nie lubią" mnie xD. Kolo o nicku @Bezimienny. wytłumaczył :)

W razie czego, będę edytować ten post, jeśli czegoś zapomniałem.

Nie wińcie mnie za taki post, bo jeszcze trochę usypiam.

  • Like 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były opiekun tego serwera wypowiem się.

Odkąd zrezygnowałem (później Ganguś z Domelem) na serwerze dużo się zmieniło nawet w samym regulaminie .Pluginy,te nowe zasady i duperele które zostały dodane...szczerze zje**ły ten serwer (nie obrażając obecnych opiekunów).Dlatego proponowałbym przywrócić to co było dawniej (z rok temu)j nawet regulamin który był pisany przez Besi,Gangusia z Domelem i przeze mnie (Ten regulamin trzeba było umieć zrozumieć a nie wmawiać sobie,ze był bez sensu) również stare zasady,pluginy,zabawy. A dzieciaków nie przyjmować do administracji,bo jak taki np. @Karciany usłyszał piszczącego admina przez mikro,to zbluzgał by ten serwer,ze dzieci w administracji.

I większości to nie jest wina opiekunów,że serwer stoi pusty tylko waszych żałosnych propozycji i faworyzowania znanych sobie graczy na JB.Za moich czasów dzieci mutowało się permamentnie i był spokój.Ktoś robił FK dostał bana na 3h-1dnia w zależności od Fk a nie jak niedawno widziałem FK na 30 min.

Podsumowując: 

Chciałbym aby serwer wrócił do starych korzeni.

  • Like 6
  • Dziękuję 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer pustoszeje i będzie pustoszał ponieważ potrzebuje OPIEKI, którą powinni zapewniać mu OPIEKUNOWIE. Nemo dobrze gada ,popieram.

Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli powtórkę z ZM...

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dopiero co chwaliłem @Shino w rozmowie na ts xD

 

Wiem że on czasem miał problem z ogarnięciem paru spraw, bo mam z nim kontakt na PW. Otrzymał ode mnei paczkę pluginów i powoli sobie to ogarniał.

Z tego co wiem to z paroma rzeczami miał problem, ale powoli tam coś robił. Nie wiem jak wygląda jego życie prywatne, ale wydawało mi się, że mimo tego że nie jest aż tak często, to na serwerze jest w miarę systematycznie załatwiana sprawa poprawek itd.

 

Co do samego serwera i kwestii graczy, pisałem tydzień temu już co można w tej sytuacji zrobić, ale to wymaga pewnego wkładu finansowego, a więc tutaj pojawia się problem. Coś tam mieli w tym kierunku działać i najwyżej dać znać, więc to że serwer np: jest pusty, nie oznacza z góry, że to wina opiekunów. Nastały czasy boost'ow i tego nie zmienimy, nawet robiąc super mega serwer. Pragnę jeszcze zaznaczyć, że z tego co ja wiem, to opiekuni mieli podział na forum i serwer od strony technicznej (Forum=vabastian, kwestie techniczne=Shino)

 

Co do skargi, to oczywiście przyjmuje ją, ale w inny sposób. Nie chce ich od razu usuwać, bo wiem że były gorsze sytuacje, a niekoniecznie inne osoby w tamtych sytuacjach otrzymały taką karę, więc tutaj po prostu postaramy się to powoli ogarnąć.

Mam nadzieję, że opiekuni wezmą sobie do serca to co pisali tutaj niektórzy użytkownicy, bo być może problem też leży w samym systemie serwera (regulamin, pluginy, itd, tak jak to napisał @Zygi)

  • Like 8
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności