Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - TomeK. ★


tsukuyomi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: TomeK.
2. Imię: Tomek.
3. Wiek: 15.
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/7.
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak.
6. Składka (tak/nie): Tak.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/705973?uid=7a269cff202e6d54ff1a2fc2425b4413
8. Parę słów o sobie **: Pochodzę z małej wsi położonej w Wielkopolsce. Uczęszczam do klubu sportowego od 5 lat, w którym trenuję piłkę nożną. Poza tym zainteresowaniem, lubię również pograć sobie w gry. :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Aktualnie jest tylko 3 administratorów. Nie twierdzę, że sobie nie radzą, wręcz przeciwnie radzą sobie świetnie, lecz kolejna para oczu przydała by się do pomocy. :)
10. Steam_ID: STEAM_0:1:161488285
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4/5h dziennie, ostatnie 2dni nie grałem, ponieważ mam dużo nauki, ale od jutra wracam na serwer.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj wracam ze szkoły o godzinie 15:00, więc ogarnę lekcję i wchodzę na serwer, a gre kończę około 20/21. Co do weekendu mogę poświęcić cały dzień.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000h.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, lecz na innej sieci i w CS 1.6     
  @Polar - dziękuję bardzo za TAK, lecz po prostu wymieniasz punkty zawarte w podaniu, jeśli mnie popierasz to po prostu polajkuj podanie jak zrobił to @SharD, aby uniknąc spamu. :).             @Wojtkuu! co do stażu nie jest zły pierwsze połaczenie z serwerem mam od jakiegoś powiedzmy miesiąca, lecz teraz zacząłem grać więcej niż te 20/30 minut dziennie. A co do mutacji nie odzywam się zbyt często więc myślę, że to mały problem. :).  @Ang9lek na DR zachowuje się całkiem inaczej niż na JB

@Hepi od jutra te 5/6 godzin w dni robocze będę grał ;)

@Araaab jeśli dostanę szansę to oczywiscie ze bede sie zachowywal jak admin powinien ;)

 

@Esme dzieki za opinie. Pogram troche poprawie aktywnosc i zachowanie oraz zloze podanie za tydzien/dwa. :)

 

★ Proszę, żeby podania nie komentowały osoby nie grające na DR. ★ :)

Edytowane przez TomeK.
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestey ale jestem na Nie!

-Prowokujesz

-Wyzywasz

to Tak Juz nie raz wbiles na serv Dr i wyzywales. Nie wiem moze sie juz troche zmieniles ale Nie wiem czy tak jest , takze ja bym ci jeszcze dal Troche czasu zebys sie zmienil

bo nadal mozesz miec gdzies te swoje wybryki i bez powodu mozesz zaczac Wyzywac...

Pozdro 

Ang9lek

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+składka

+czas gry, aczkolwiek za czesto cie nie widze

-mutacja, a wlasciwie jej brak

zacznij grać więcej i bd git

Jestem na tak, przyda sie ktos kto sporo gra

Ale musisz grać, i zdobywać uznanie.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jestem zdecydowanie na Nie. 
Zaczynając to tak: brak mutacji, dość uderzający brak kultury, i najważniejsze: pisałeś do adminów o poparcie Twojej kandydatury przed złożeniem podania. Moim zdaniem skreśla Cię to całkowicie na najbliższy czas z możliwości zdobycia admina na serwerze. Nie ma tutaj czegoś takiego, że załatwisz sobie łaski u adminów, trochę się podliżesz i wszystko będzie okej. Tak się najzwyczajniej w świecie nie robi.  Bycie administratorem jest zarówno przywilejem, jak i obowiązkiem i zdobywa się go pracą, aktywnością, przestrzeganiem regulaminu, a nie wkupieniem się w łaski obecnej administracji. Nie toleruję czegoś takiego i uważam, że powinieneś przemyśleć swoje priorytety i zapomnieć przez najbliższy czas o takiej funkcji, póki nie zrozumiesz swojego postępowania.

SS dla niedowiarków.

Edytowane przez Esme
  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomeK. Kiedy pisałem, że poparcie wśród adminów zwiększy twoje szanse na przyjęcie, to nie miałem w zamiarze sugerować ci pisania do każdego admina i pytania go o zdanie.

15 minut temu, Esme napisał:

  Bycie administratorem jest zarówno przywilejem, jak i obowiązkiem i zdobywa się go pracą, aktywnością, przestrzeganiem regulaminu, a nie wkupieniem się w łaski obecnej administracji.

Jest dokładnie tak, jak napisała Esme. Opinia adminów po prostu pozwala potwierdzić, że zachowujesz się prawidłowo. Pomijając twoje wiadomości, które wysłałeś do każdego admina, były jeszcze wykroczenia, których popełniłeś całkiem sporo. Jeśli chcesz w przyszłości składać podanie jeszcze raz, to sugerowałbym dokładniejsze zapoznanie się z regulaminem serwera, jak i samej rekrutacji.

  • Like 5
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tsukuyomi odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności