Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][PODANIE] No Chance


Zimny.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: No Chance' 凸(ツ)凸

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 16

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Nie, donator na forum + 60dni vipa na serwerze. 

7. Link do swojego GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/692600

8. Parę słów o sobie: Zwe sie Kuba, interesuje się informatyką, większość wolnego czasu(gdy nie gram na dr), spędzam ucząc się programować, dobierać a nawet składać komputery dla rodziny. Lubię także wyjść z kolegami na "miasto" i zjeść coś dobrego. Często chodzę na siłownie w godzinach wieczornych. Lubie muzykę, z "ostrym pie***ciem" :D

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chyba smiało mogę powiedzieć ze jestem jedną z najaktywniejszych osób na serwerze. Często gdy na nim jestem, nie ma admina, a zdarzają się rożne sytuacje. 

10. Steam_ID: STEAM_0:0:111117839

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 15;30-21.30

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Z 2000 godzin 

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, nawet na tym serwerze. 

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

@TomeK.  Zacznijmy od początku "Często widziałem i słyszałem różnego typu przekleństwa, a nawet obrazę. ", często widziałeś przekleństwa? Proszę podaj mi link do demka, w którym przeklinam więcej niż 2/3 razy na mapę, przytoczę ci pewien punkt z regulaminu: "1.10 Zabronione jest nadużywanie wulgaryzmów." NADUŻYWANIE. 

Lecimy dalej, skracam? Podaj mi link do demka oprócz snowdreama, co skróciłem, bo wróciłem na serwer po miesiecznej przerwie i nie wiedziałem co można a czego nie. 

Tyle z mojej strony, czekam na linki do demek. :)

@TomeK. Samobójstwo w tt, również stało się 2 dni po moim powrocie na serwer, zabiłem się bo nie widziałem że gdy skacze z rampy dostaje obrażenia, cóż zdarza się. Od tamtad po dzień dzisiejszy taka sytuacja nie miała miejsca. 

Dokladnie, 2 razy, podasz więcej map na których skrócilem? 

+ dalej czekam na linki do demek gdzie nadmiernie przeklinam i skracam. 

@TomeK.Rozumiem, że już nie dostane odpowiedzi? :D

@ムxム ToxicRew Wypowiadasz się o łamaniu regulaminu, chodź ani razu nie wbiles na ten serwer? Nie znasz kompletnie sytuacji, a się wypowiadasz. Dowód na to, że nie było go na serwerze https://classicffa.gameme.com/search?q=STEAM_0%3A1%3A105551812&si=players&rc=all&x=29&y=13

 

 

Edytowane przez No Chance
  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często widziałem i słyszałem różnego typu przekleństwa, a nawet obrazę. 

deathrun_tropical_island_final_csgo_v10000.jpg

Screen wyżej jest dowodem w skardze, która dalej jest nie rozpatrzona. 

Prócz braku kultury, łamiesz regulamin skracając pułapki. Admin powinien uczyć regulaminu, a nie sam go łamać. Jak narazie jestem na Nie

Popraw zachowanie i złóż podanie ponownie.

 

Według mnie admin nie powinien w ogóle przeklinać. I zapomniałem o twoim samobójstwie w tt, s na snowdreamie skróciłeś 2 razy, gdzie tylko raz zostałeś ukarany. Proszę:

http://deathruncsgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:111117839&Submit

Edytowane przez TomeK.
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak, 

-mutacja

-miło się z Tobą konwersuje :v

-osobiście JA jeszcze nigdy nie słyszałem byś kogoś obrażał 

-przyda się kolejny admin.

Słowem końca, nawet jeśli użył jakiegoś wulgaryzmu to nie znaczy że trzeba go od razu skreślać. Każdemu może coś pójść nie tak i się zdenerwuje.

To tyle z mojej strony. 

Jeszcze raz na Tak, yo

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, mimo tych rzeczy, które zarzuca kandydatowi Tomek, ponieważ jest aktywny, regularnie przebywa na serwerze, ogarnięty, jest komunikatywny, a wiadomo, jako admin raczej człowiek myślący się pilnuje, tak samo jak pilnuje porządku. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jego zachowania na serwerze w ostatnim czasie. Dodatkowo przebywa na serwerze w godzinach, gdzie często nie ma żadnego admina, a jest sporo graczy. Uważam, że każdy zasługuje na swoją szansę.

Edytowane przez Esme
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy (no prawie) powinien dostać swoją szansę! TomeK również pomimo swoich wcześniejszych przewinień ją dostał, więc czemu ty miałbyś jej nie otrzymać:
-aktywny

-ogarnięty

-komunikatywny

i przyda się kolejny admin ;) 

NA TAK :D

Edytowane przez Araaab
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności