Skocz do zawartości
Gokuś

[OFF] Szybka Rekrutacja

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Rickoo

2. Imię: Paweł

3. Wiek: 20 Lat

4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście!

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/823809

8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Paweł, mam 20 lat i aktualnie kończę technikum. W wolnym czasie lubię uprawiać sport, grać czy też oglądać wywiady.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Wydaje mi się że brakuje momentami administracji  na serwerze. Posiadam spore doświadczenie na podobnych funkcjach zarówno w CS:GO jak i CS 1.6.

10. Steam_ID: STEAM_1:1:74321550

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-6 godzin/dobę

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14/16-22/23 (Pn-Pt) 10/11-24/1 (Sb-Nd)

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3034h

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, przed ponad rok na jednej z serwerowni, później 6 miesięcy na innej.

• Love 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1. Nick:MeeN
2. Imię:Patryk
3. Wiek:19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4?(musze sobie przypomniec)
5. Sprawny i działający mikrofon**: YOP
6. Składka (tak/nie): TAK(ale dopiero w next tyg moge oplacic jak cos)
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/918614
8. Parę słów o sobie **:Mam na imie Patryk,odkad pamietam gram w CS,na codzien pracuje,w soboty baluje :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Pomoc chlopakom troche,noca trzeba pisac do nich zeby wbili no jakis pajac sie w boga bawi.
10. Steam_ID  STEAM_1:0:208069043
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-5h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): przewaznie 1h przed praca okolo 11 i w nocy 23-2/3..weekendy podobnie,w sob tylko mnie w nocy nie ma bo imrezuje wtedy.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:4.7k
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak kiedy jakims serwie troche czasu temu/za czasow 1.6 miałem wlasny serwer CODModa
Edytowane przez RyKoS
  • Love 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. Nick:ASAX 
2. Imię:Bartek
3. Wiek:20
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5 (musze sobie przypomniec)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak.
6. Składka (tak/nie): TAK
7. Link  Parę słów o sobie **:Mam na imię Bartek. 21 lat skończę w lipcu. Gram w cs'a od podstawówki. Moje zainteresowania to tenis ziemny i gry komputerowe. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Pomóc trochę adminom na serwerze.
10. Steam_ID : STEAM_0:0:53360372 nie wiem czy dobry więc sprawdźcie 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-5h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zależy jaką mam zmianę jak poranną to od 15 do 22 a jak popołudniowa to od 22:30 do 3:00 i jeszcze jak będę miał czas to rano. Z sobotami jest tak że poranna zmiana ma robotę a popołudniowa nie, jak mam poranną to jestem od 6 do 14 a jak popołudniową to jestem w sobotę online.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2.4k
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak z 3/4 razy
  • Haha 3
  • Love 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@NoxGOD @rickoo @MeeN  - zgłoście się na pw do mnie, sprawdzimy co potraficie :D

@ASAX  -  za bardzo krzyczysz przez mic więc odpada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Regulamin