Skocz do zawartości

[DR CS:GO] Rekrutacja na opiekuna


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Otwieram rekrutację na opiekuna serwera DeatRun CS:GO. Zadaniem opiekuna będzie zajęcie się działem na forum, sprawdzanie adminów, organizowanie konkursów itd. Osoba ta powinna być aktywna na serwerze jak i posiadać chęci oraz czas na sprawdzanie i zgłaszanie błędów z forum.

Znajomość FTP nie będzie brana tutaj pod uwagę, potrzebuję osoby, która gra na serwerze i będzie zaglądała na forum.
Potrzebuje (NAJLEPIEJ) dwóch opiekunów

 

Wzór:

Imię:  
Nick:
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:

 

  • Like 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

Imię: Daniel

Nick: ℓιgнтиєѕѕ

Wiek: 15

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2-4H

Staż na serwerze: 4 dni 17:33:42 godzin

STEAM: STEAM_0:0:58957096 

Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Aktualnie jestem adminem na tym serwerze. 

Dlaczego akurat Ty?: Zacząłem grać na serwerach DR około 2 lata temu, więc wiem z czym mam do czynienia. Często miewam pomysły co do serwera i chętnie (w miarę możliwości) bym je wykonywał. Odkąd założyłem konto na forum bywam na nim bardzo często, więc sądzę, że z ogarnianiem działu nie miałbym problemu. 

 

@Riczard napisz na PW. Coś podziałamy

  • Like 5
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Imię:  Tomasz
Nick: The Boss
Wiek:  15 w Czerwcu
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  2-5 h xD 
Staż na serwerze:  10 dni i 10 godzin
STEAM:  STEAM_1:0:167826195
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak aktualnie mam admina.
Dlaczego akurat Ty:No bo jako admin i wcześniej jako gracz bardzo dużo poświęciłem na ten serwer a skoro @Riczard składa rezygnację to myślę że ja mogę się zgłosić.
Edytowane przez The Boss
  • Like 3
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kuba
Nick: WujoS
Wiek: 18 
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2 +  
Staż na serwerze: Obecnie prawie zerowa obecność parę godzin przegranych bo dopiero wracam na serwer, lecz przed edycja w wersjach beta siedziałem codziennie minimum 4 h sprawdzając błędy 
STEAM: STEAM_0:1:90013821
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Gamer,admin,opiekun,admin TS3  
Dlaczego akurat Ty: Po nie co długiej przerwie od serwera postanawiam wrócić i wnieś coś od siebie na serwer, też tutaj chyba mogę uwzględnić że w ten serwer DR włożyłem trochę zaangażowania siedząc na zgłaszaniu błędów, tworząc poradnik i duży wkład który włożyłem w testowanie serwera itd. przy tym nawet siedzieć po 15 h na serwerze  więc myślę że serwer dalej można rozwinąć ;D   
  • Like 15
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Konrad
Nick: EzusS
Wiek: 16 (prawie 17)
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  1-3h
Staż na serwerze:  11 dni i 15 godzin
STEAM: STEAM_0:1:73337255
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Od kilku miesięcy pełnię rolę admina na tym serwerze.
Dlaczego akurat Ty: Dużo gram na serwerze i dobrze znam ten tryb. Utrzymuję dobre kontakty z graczami i staram się im pomagać w każdej sytuacji.
Chciałbym mieć większy wpływ na rozwój serwera i pomóc w zmienianiu go na lepsze. Mam duży staż na tym serwerze oraz przez 3 miesiące dobrze wypełniałem swoje obowiązki jako admin.
Myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko ze względu na to, że łatwo ze mną się dogadać, mam dużo propozycji na zmiany na serwerze oraz sam jestem otwarty na różne propozycje.



  • Like 7
  • Haha 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Kuba
Nick: Wazzup
Wiek:  17
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: W dni robocze 2-3h w weekendy więcej
Staż na serwerze:  8d 14:59h
STEAM:  STEAM_0:0:111117839
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Na tym serwerze
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Kilka razy admin, oraz opiekun. Aktualnie żadnej funkcji nie pełnie 
Dlaczego akurat Ty: Chciałbym znów spróbować moich sił na tym serwerze, myślę, że gdy byłem Opiekunem wniosłem dużo nowych rzeczy na serwer i wykonywałem swoje zadania dobrze. Nie będę się tutaj znowu rozpisywał, macie milion moich innych podań. 2 przykładowe: klik klik
  • Like 9
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę głosować na swoich kandydatów. Na dniach zadecyduje, sprawdzając oczywiście gameme, a raczej średnią przegranych godzin na serwerze

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 15.03.2018 o 20:04, WujoS napisał:

Imię: Kuba
Nick: WujoS
Wiek: 18 
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2 +  
Staż na serwerze: Obecnie prawie zerowa obecność parę godzin przegranych bo dopiero wracam na serwer, lecz przed edycja w wersjach beta siedziałem codziennie minimum 4 h sprawdzając błędy 
STEAM: STEAM_0:1:90013821
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Gamer,admin,opiekun,admin TS3  
Dlaczego akurat Ty: Po nie co długiej przerwie od serwera postanawiam wrócić i wnieś coś od siebie na serwer, też tutaj chyba mogę uwzględnić że w ten serwer DR włożyłem trochę zaangażowania siedząc na zgłaszaniu błędów, tworząc poradnik i duży wkład który włożyłem w testowanie serwera itd. przy tym nawet siedzieć po 15 h na serwerze  więc myślę że serwer dalej można rozwinąć ;D   

Napisz

I jeszcze wybiorę jedną osobę, ale dopiero po kontakcie z Wujos

  • Like 1
  • Smutny 5
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 20.03.2018 o 18:11, ezuss1337 napisał:

Imię: Konrad
Nick: EzusS
Wiek: 16 (prawie 17)
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  1-3h
Staż na serwerze:  11 dni i 15 godzin
STEAM: STEAM_0:1:73337255
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Od kilku miesięcy pełnię rolę admina na tym serwerze.
Dlaczego akurat Ty: Dużo gram na serwerze i dobrze znam ten tryb. Utrzymuję dobre kontakty z graczami i staram się im pomagać w każdej sytuacji.
Chciałbym mieć większy wpływ na rozwój serwera i pomóc w zmienianiu go na lepsze. Mam duży staż na tym serwerze oraz przez 3 miesiące dobrze wypełniałem swoje obowiązki jako admin.
Myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko ze względu na to, że łatwo ze mną się dogadać, mam dużo propozycji na zmiany na serwerze oraz sam jestem otwarty na różne propozycje.



Przyjmuje Ciebie i zamykam.

Edytowane przez WujoS
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • WujoS zablokował(a) ten temat
  • 5 miesięcy temu...
  • -_- odblokował(a) ten temat
  • -_- zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności