Skocz do zawartości

Skill Khazara


Kubaciszew

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzam sie z tym kompletnie bo wtedy trzeba bypoby to samo wprowadzic demonologowi durielowi i tym podobnym ale proponuje poprawic animacje palenia sie zeby nie bylo jej widac bo na przyklad wtedy ninje widac i zeby przeciwnik cos widzial bo ten ogien strasznie utrudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograj sobie khazrą i wbij ten 20 poziom (w ciągu 1 mapy da sie wbić) i spróbuj kogoś zabić. Uwierz mi że wcale nie jest tak łatwo zabić kogoś mając 120hp. A ta klasa poza falą nic więcej nie ma.

PS jeszcze mam mam full int :P a nazekać to będziesz mógł jak dodatkowo dam w adrenalinę XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
21 godzin temu, MeowTO napisał:

Nie zgadzam sie z tym kompletnie bo wtedy trzeba bypoby to samo wprowadzic demonologowi durielowi i tym podobnym ale proponuje poprawic animacje palenia sie zeby nie bylo jej widac bo na przyklad wtedy ninje widac i zeby przeciwnik cos widzial bo ten ogien strasznie utrudnia

Efekt podpalenia jest z samej opcji gry, a więc nie ustalany przeze mnie i uważam, że głupotą byłoby to usuwać. Przecież to podpalenie, a gdy gracz się pali, to się pali, to nie trucizna ;d

Reszty nie bardzo rozumiem, ta klasa nie jest jakoś super mocna. To wszystko zależy od lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2018 o 17:15, Kubaciszew napisał:

Proponuje by zrobic ze khazara moze obic do 1 hp ale nie zabija skillem. Gra bez sensu jest jak taki khazara full int podchodzi i zabija kazdego na strzala.

Kompletna głupota, przecież na 30 lvlu khazra ile Ci zabierze, ze 160 dmg z tego? - oczywiście jeśli ma wszystko dane w inteligencję, no i patrz, za to wtedy gość na tej klasie ma tylko +/-130hp, więc jest na strzała w głowę.

 

W dniu 5.03.2018 o 17:25, MeowTO napisał:

 proponuje poprawic animacje palenia sie zeby nie bylo jej widac bo na przyklad wtedy ninje widac i zeby przeciwnik cos widzial bo ten ogien strasznie utrudnia

To jest właśnie kolejna ZALETA tej klasy.

 

 

Ta klasa jest dobra, ale trzeba umieć nią grać, w sumie jak każda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności