Skocz do zawartości

Nekromanta buff


Kubaciszew

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje by dodac dla nekromanty 10% na wydropienie itemu z odessania/wskrzeszenia oraz 0,1% na wydropienie runy przy odessaniu/wskrzeszaniu. Byłoby to fajne urozmaicenie i napewno wiecej graczy zaczelo by nekromanta grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _Hades napisał:

+10hp za wskrzeszenie/odessanie dla całego teamu. Nekromanta to już jest dobra klasa tylko nikt o tym nie wie, bardzo szybko się expi.

Wiem ze dobra ale do teamworku a ludzie na serwie po fragi leca i na necro sie trudno robi questy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta klasa jak dla mnie jest już OP. Jak dla mnie jest za krótki czas ładowania na niej na nożu, bo jak ma rune obsidian to HP sobie ładuje przez 2 sekundy na nożu, a jak jeszcze ją ulepszy? To kosa.

Oczywiście jestem na nie, bo ma sporo ciekawych umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 5.03.2018 o 19:26, Kubaciszew napisał:

Wiem ze dobra ale do teamworku a ludzie na serwie po fragi leca i na necro sie trudno robi questy

dlatego coś trzeba zrobić by ludzie grali bardziej teamowo, a nie osobno. Jest to ciężkie, niemal niemożliwe, ale w sytuacji gdy na serwerze będzie grać te 25 osób, 2-3 takie klas mogą więcej zdziałać.

Uważam, że klasa jest dobra, ale sprawdzę jeszcze sobie jej wskrzeszenie, a raczej to co za to dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności