Skocz do zawartości

Sługa i rynek itemów


MAUPISZON

Rekomendowane odpowiedzi

(chciaIem moje propozycje miec w jednym temacie i wprowadziłem kilka zmian)

Proponuje zmienic sluge zniszczenia powod? Poniewaz nikt nia nie gra

I

- 400  HP 

- ma tylko kosę + 60 dmg z niej

- ładuje hp 3hp/1 int co 5x sek (no limit)

-long jumpy np co 5 sekund

- na sm_skill moze wloczyc aure do wyboru pos komanda /sluga   (I przez 5 sek nie dzialaja na nim  dmg magiczne w tym zamroznie maga i duriela II przez 3 sek ma +25 do zwinnosci)

Wszytko można zmienić i ustwic do tego diablo

II

-Ciche chodzenie tylko pistole +12 dmg z nich

-podwojenie magazynku np 4x max na rundę czas 7 sek 

-możliwość szansy na kryta 10%

- dostajesz item na początku rundy

 

 

Ulepszenie za mane: 

-Skrocenie ladowania

-więcej x+1 można się więcej ładować

-większy dmg / szansa na kryta z pistola

 

Itemki: 

Pierścieni Zjawy- widoczność zredukowania do 30 bez zmiany hp ( czyli mam 150 HP po trafieniu itemu mam 150 HP i 30 widoczności) (zmiana)

Gidbin- 2x większy exp 15 + do statystyk

Stalker Ring/Pierścień Stalkera- widoczność  zredukowana do 0 5 HP 

Paladyn Ring/Pierścień Paladyna -dmg większy o 9-17 szansa na oślepienie 1-3 - 1-10

Knife Ruby - 1-10 - 1-3 na natychmiastowe zabicie z noża 

Ślepe naboje- omijasz pancerz przeciwnika (nithalaka barbarzyńcy)  i armor

(1-15 - 1-6 losowosc zdropionego itemu) 

Runy: 

Speed Run- daje 20 pkt szybkosci

Proponuje dodania może kupno kazdej runy za 100 golda nastepny zakup zwieksze sie +50

 

Rynek

Pod komenda /sprzedaji (ilosc z) wystawaimy item na rynku i kazdy moze go zakupic za wyznaczone zloto 

pod komenda /rynek wyskakuja itemu ktore gracze wystawili na tej mapie obok zloto za ktore mozna zakupic jesli ktos wystawi przez przypadek moze wpisac /rynek i wybrac item ktory wystwail i go kupic (zaplaci x golda ale ze on to sprzedal otrzyma x golda)  jak zle wytlumaczylem to pisac

Edytowane przez Shadow #RoadToSilver
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek? Super świetny sposób do przekładania golda jestem na tak :D

Zamiast runy wolałbym przedmiot, taki zwiększenie szybkości o 250 jednostek (na 1.6 dusza enta czy coś takiego)

Pierek zjawy jest nie ma sensu jakieś stalkery dodatkowe.

Sługą nikt nie gra nie dlatego że słaby tylko dla tego że za duży wybór a sługa gdzieś w tyle na liście jest. Założę się że gdyby dać go na pierwszą liste byłoby ich więcej na serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
  • Kasia! odblokował(a) ten temat
31 minut temu, _Hades napisał:

 

Sługą nikt nie gra nie dlatego że słaby tylko dla tego że za duży wybór a sługa gdzieś w tyle na liście jest. Założę się że gdyby dać go na pierwszą liste byłoby ich więcej na serwie.

Po

1 piorunem ciężko trafić

2 nie da się podwoić ammo w karabinie 

3 testowałem ja i nie ma podejścia do maga / duriela i innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zmienił(a) tytuł na Sługa i rynek itemów
  • Właściciel
W dniu 13.03.2018 o 19:35, Shadow #RoadToSilver napisał:

Rynek

Pod komenda /sprzedaji (ilosc z) wystawaimy item na rynku i kazdy moze go zakupic za wyznaczone zloto 

pod komenda /rynek wyskakuja itemu ktore gracze wystawili na tej mapie obok zloto za ktore mozna zakupic jesli ktos wystawi przez przypadek moze wpisac /rynek i wybrac item ktory wystwail i go kupic (zaplaci x golda ale ze on to sprzedal otrzyma x golda)  jak zle wytlumaczylem to pisac

Skomentuje tylko to na ten moment, bo jest najważniejsze.

Rynek itemów/run = zniszczenie calkowicie gry nowym graczom. Kiedyś o tym pisałem, więc powtórzę,

Dodanie rynku skończy się tak, że Ci lepsi gracze, którzy trochę przegrali, będą już załadowani tym co potrzebują na start, a więc zniszczy to już jakikolwiek balans, o który tak każdy chce dbać. To najgorszy pomysł na serwer, gdzie właśnie to itemy/runy powodują, iż dana klasa z tej słabej, potrafi być OP. TO samo z runami. Jeżeli dodam rynek z runami, to CI ludzie ze stażem bez problemu będą mogli sobie ustawić na start daną klasę, odpowiednią runą, a więc jaki to ma wtedy sens? Coś takiego doprowadzi do sytuacji, w której ja jako gracz nowy, nie będę miał żadnych szans, bo Ci ktorzy trochę przegrali będą nade mną z itemami. No i oczywiście nie wspominając o tym, że taki rynek trzeba byłoby pod taki serwer specjalnie dostosowywać (chodzi mi o ceny), ponieważ musiałbym wprowadzić jakieś limity, ale ustawione pod każdy item, tak by nie narzucano jakiś chorych cen, zapychając tym sam rynek.

 

Reasumując,
Rynek to najgorsze co można dodać i pisałem już o tym kiedyś. Myślałem, że w dobie tego pisania o klasach OP (#Nihlathak) każdy będzie starał się myśleć w jakimś stopniu "trzeźwo", ale chyba się myliłem. Pomysł odrzucam, ale podoba mi się to, że zachęciłeś ludzi do aktywność, nie ograniczając się do sklejenia dwóch, trzech zdań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rynek odrzucony, osobiście jestem całkowicie takiego samego zdania jak @-_- - odniosę się do reszty.

Co do sługi zniszczenia to nie jest diablo max 99999999999 lvl żeby dawać mu niestworzone rzeczy, ta klasa jest dobra tylko trzeba nią umieć grać, jak każdą inną, a na temat zmian klas to moje zdanie znacie...

Co do itemów, jest przecież pierścień zjawy po co znowu napychać zbędnych itemów?

Jedynie Slepe naboje to fajny pomysł.

 

A co do nowej runy, myślę, że zbędne jak na ten moment, a co do zakupu run, jest jedna możliwość i taka powinna zostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak z Gidbin ,Ślepymi nabojami i speed run natomiast rynek całkowicie odpada (wezmy pod uwage taka nine co dostanie opończe oszustwa toz to niesmiertelne bedzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do slugi na 2 pomysl to nie to jest diablo a nie cod gdzie klasa ma przypisana bron a na 1 nie wypowiadam sie bo nie wiem jakby sie tym gralo(nie potrafie sobie tego wyobrazic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 13.03.2018 o 19:35, Shadow #RoadToSilver napisał:

Gidbin- 2x większy exp 15 + do statystyk

Stalker Ring/Pierścień Stalkera- widoczność  zredukowana do 0 5 HP 

Paladyn Ring/Pierścień Paladyna -dmg większy o 9-17 szansa na oślepienie 1-3 - 1-10

Knife Ruby - 1-10 - 1-3 na natychmiastowe zabicie z noża 

1. To odpada

2. To coś na wzór teraźniejszej wersji Pierścienia zjawy

3. Za bardzo będzie odbiegać od niektórych

4. Odpada na pewno

W dniu 13.03.2018 o 19:35, Shadow #RoadToSilver napisał:

Ślepe naboje- omijasz pancerz przeciwnika (nithalaka barbarzyńcy)  i armor

(1-15 - 1-6 losowosc zdropionego itemu) 

Nie tworzę losowości itemów, a więc jak chcecie, to mogę dodać coś takiego. Tylko dodałbym tutaj jeszcze pancerz zniewolonego

W dniu 13.03.2018 o 19:35, Shadow #RoadToSilver napisał:

Runy: 

Speed Run- daje 20 pkt szybkosci

Proponuje dodania może kupno kazdej runy za 100 golda nastepny zakup zwieksze sie +50

Pisałem już paru osobom, że nie chce na ten moment zwiększać ilości run

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności