Skocz do zawartości

Rozwój Ninja


Kubaciszew

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, chcialbym wam troche opowiedziec o rozwiajniu klasy Ninja. Na bardzo wielu serwerach grałem niewidzialnymi klasami wiec troszke wiem. 

Co w ogóle robi?

5ab8aba2bb0ff_corobininja.png.e866288bed048065c5106397f68e004e.png

Rozwój za punkty:

 Polecam za punkty tak dobijac se do 50 zwinnosci a potem leciec w hp co pozwoli na dluzsze przezycie a jak wiemy ninjy latwo sie cale hp zdejmuje skillami wiec troche hp trzeba miec.

Rozwój za mane:

 Według mnie za mane powinno sie ulepszac niewidzialnosc, a potem dmg z nozy. Po co wiecej nozy jak najpierw trzeba trafic a jak sie trafi to wiecej sie zada dmg.n.png.bdbb9f59b5c25cf7be10b9418ae937af.png

Runa:

 Są na ninje tak naprawde tylko 2 dobre runy: Crimson i Obsydian. Jesli chcesz leciec pod szybkosc to zdobadz obsydiana i go ulepsz. Juz na 3 levelu skroci czas o prawie polowe. To pozwoli np doladowac sie do 5 poziomu szybkosci w 20 sekund zamiast 35. Crimson natomiast pozwoli ci przyjac wiecej pociskow bys dluzej przezyl.5ab8a8f524bd5_runaobsydian.png.fc1e02c494a7e60739d4dc8ec9bacc38.png5ab8a8f1e8f77_runacrimson.png.03056e3fab8111a62b9c728b85c5ce6a.png

Itemki:

 Bardzo dobrym itemem na ta klase jest special. Zreszta na kazda jest dobry. Dzieki temu bedziesz mega szybki. Również przydatnym itemem na ta klase jest spojrzenie meduzy. Nawet jesli uzyjesz go na nihatalaku to pozwoli to na zadanie duzej ilosci hp za pomoca skilla. Bardzo dobre sa tez na ta klase archy. Dobre do noza jest tez Gotycki Miecz.

Kontry:

 Bardzo dobra kontra na ta klase jest mag, ponieważ naświetla niewidzialnych. To jest wlasnie najwieksza slabosc tej klasy. Wiec jesli widzisz maga podejdz do niego cicho by sie nie zauwazyl i zatop noz w jego plecach.  To pomoze  Trzeba rowniez uwazac na khazare, duriela, zniewolonego i na ich fale.

Bindy:

 Kazdy chyba wie ze na uzycie nozy jest komenda bind klawisz sm_skill. Polecam wiec uzyc tej komendy to tego binda: bind "mouse1" "+attack; sm_skill". Pozwala on na atak i rzucanie nozami naraz co pozwoli na szybkie wykonczenie przeciwnika.

Mam nadzieje ze poradnik sie przyda.

 

 

 

Edytowane przez Kubaciszew
Poprawa, jeśli chodziło ci -_- z poprawą wielkości jako że jeden napis nie był na środku to poprawiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Według mnie powinieneś bardziej opisać tą klasę ... coś w stylu na jakich mapach dobrze się nią gra, a na jakich nie wybierać tej klasy. Dodatkowo do kontr możesz dopisać demonologa, który wybucha po zabiciu i przez to może pociągnąć za sobą taką ninję. Duriel/Khazra też mogą być kontrami dla ninji, ponieważ za pomocą skilli uderzają i podpalają ninję. Co do itemów wypadałoby wspomnieć o skrzydłach archanioła, które są jednak jednym z lepszych itemów na tą klasę. Jak już wspomniałeś o magu to mogłeś napisać, że naświetla niewidzialnych graczy i dlatego trzeba na niego uważać (nowi gracze mogą nie wiedzieć). Od siebie jeszcze dodam, że za złoto fajnie jest kupywać sobie umiejętność cichego chodzenia oraz wyżej wspomniany item Skrzydła Archanioła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności