Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Łowca


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ankieta

  1. Pułapki działają tak jak w poprzedniej wersji
  2. Pułapkę kładziemy jak minę

Dalsze działanie pozostaje bez zmian

Reakcja to odpowiedź:
Haha - 1 opcja
Zmieszany - 2 opcja

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tutaj muszę odmówić, ponieważ w zamyśle, kusza była na kosie, a więc wymagało to "zejście" na inną broń. Jeżeli pozwolę na bind, to gracze będą strzelać bełtami i z broni

Usunięcie kuszy nie miało na celu zmienić typu rozgrywki tą klasą. Gracze nie chcieli kuszy, okej, ale nie zmienię trybu gry na bind + strzał z broni jak to ma miejsce np: z Piorunami

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 17.04.2020 o 15:56, -_- napisał:

Ankieta

  1. Pułapki działają tak jak w poprzedniej wersji
  2. Pułapkę kładziemy jak minę

Dalsze działanie pozostaje bez zmian

Reakcja to odpowiedź:
Haha - 1 opcja
Zmieszany - 2 opcja

Dziękuję za udział w ankiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mu zwiększyć DMG na bełtach, (drewniane 150; metal 120). Co do miny to przelicznik z inty na dodatkowy dmg, nie wiem czy jest i zwiększyć ilość min od inty. 25 int +1 mina. Postać totalnie niegrywalna,

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
1 godzinę temu, meroo napisał:

Lepiej przywrocic mu kusze bo  pociski krzywo lataja, przy podskoku w bok to masakra  :) pulapki nie dzialaja :) 

ale kusza nic do tego nie ma xD

Kusza nie strzela

1 godzinę temu, meroo napisał:

pulapki nie dzialaja :) 

Co dokładnie nie działa CI w pułapkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
2 minuty temu, SharMx1337 napisał:

u łowcy nadal nie widać min które w zasadzie nic nie dają bo biorą za mały dmg. Proponuje dac mu 3 widzialne miny ktore biją 45hp + int 1.1 

Od kiedy miały być widoczne? To nie są miny, a pułapki, a pułapka jest niewidoczna. Sam schemat działania jest zupełnie inny. Pułapki po wejściu zamrażają gracza i lekko atakują, a miny atakują dość dużym DMG

Wspomniałem wcześniej, że jeśli pojawi się tutaj od kogoś model pułapki, to można wgrać, ale tak to nie zamierzam odkrywać modelu, który jest miną, bo gracze będą myśleć, że to mina

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pułapek to jak najbardziej jestem za większa iloścą, może wraz z inteligencją? 30 inta + 1 pułapka i jak nie wypada dawać większego dmg "to jak to" pułapka powinna nakładać krwawienie jak coś podobnego do skilla bodajże pocisk u pustoszyciela. A co do bełtów to dało by rade ogarnąć by nie znosił ich tak wiatr?  

  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to łowca nie jest grywalny na ten moment ponieważ ma mały dmg  z bełtów oraz fizyka tych bełtów jest strasznie dziwna strasznie ciężko jest trafić z tego oraz jest za mały szybkość moim zdanie najlepszym rozwiązanie będzie danie mu 120 dmg podstawowego i zwiększenie mu trochę szybkości i poprawa fizyki strzelania z tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SharMx1337 napisał:

Ja bym dal mu wiecej pulapek z wiekszym dmg bo co pulapki zadaja malo dmg, beltami trudno trafic i jedyne co sie przydaje to te granaty. 

ale podstawową umiejętnością u łowcy są bełty i na tym polegał łowca że miał coś czego żadna klasa nie miała bo większość ma to samo można powiedzieć tylko inne działania bądź są do siebie podobne a w tym momencie to tym się grać nie da a bardzo bym chciał bo ta klasa ma potencjał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo to gówno znosi, leci z wiatrem gdzie popadnie. By kogoś trafić to trzeba stanąć w miejscu a osoby grające łowcą wiedzą, ze po takim czymś mają pewnego DEDA.... Trzeba zwiększyć prędkość by leciała gdzie ma lecieć, tam gdzie jest celownik jak w 1.6 było św. pamięci. Co do wielkości txt to tez nie wiem ja kto zrobić bo lipa, jest lipa może ta prędkość by coś zmieniła ale to trzeba przetestować i wgrać startowy dmg 120 na obu bełtach bo z tym znoszeniem nie ma co sie bawić, ze 1 jest szybsza 2 wolniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podbiłem INT, poprawiłem miejsce wyrzutu, zwiększyłem moc wystrzału oraz zwiększyłem wielkość

@Op0rNiK0W no to ja nic wiecej dla samego lotu nie zrobię. Nie ustawię stałego lotu, bo przecież kuszą nie strzela się latająca po całej mapie i trafiając idealnie w punkt, to nie piorun

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej znosi te bełty podczas biegania.

Rozwój za mane: 

czas przeładowania kuszy w rozwoju jest napisane, ze aktualnie 5sek a są 4 sek

dog od bełtów min, można dodać w nawiasie + ile się dostaje dmg bo jest (+0) i nie wiadomo czy sie opłaca ulepszać 

Edytowane przez Op0rNiK0W
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów wypowiedź z dupy wprowadzająca w błąd xDDD @SharMx1337 proszę nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz pojęcia. Co do bełtów to ciągle je znosi i mają zbyt małe txt by normalnie z tego trafiać, bełt potrafi przelecieć nawet chłopowi między nogami nietrafiający go, porażka. Może zmienić ten lecący nuż na jakiegoś mniejszego ebola, dało by rade coś takiego zrobić?  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 28.04.2020 o 16:51, -_- napisał:

Nie ustawię stałego lotu, bo przecież kuszą nie strzela się latająca po całej mapie i trafiając idealnie w punkt, to nie piorun

Co do zmiany modelu, to proszę podać propozycje, wstawiając tutaj link do danego modelu, a podmienię go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co wtf. Tego noza nie znosi wiec o czym ty gadasz XD, ostatnio gralem nim i z tym beltem jest podobnie jak z rewolwerem. To chyba logivzne ze belt ma dzialac jak strzala i masz go co 4sek a nie co 20 jal ebol, i nie dziw sie ze przelatuje ci pod nogami bo to.wkocu ma byc strzala 🤦‍♂️

@_Hades dlatego napisalem ze to prawie tak samo jak rewolwer w moim odczuciu, bo do konca leci ci za celownikiem a to samo ma rewolwer 

Edytowane przez SharMx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SharMx1337 napisał:

tylko po co wtf. Tego noza nie znosi wiec o czym ty gadasz XD, ostatnio gralem nim i z tym beltem jest podobnie jak z rewolwerem. To chyba logivzne ze belt ma dzialac jak strzala i masz go co 4sek a nie co 20 jal ebol, i nie dziw sie ze przelatuje ci pod nogami bo to.wkocu ma byc strzala 🤦‍♂️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
19 godzin temu, _Hades napisał:

 

Przecież napisałem wyżej:

W dniu 28.04.2020 o 16:51, -_- napisał:

Nie ustawię stałego lotu, bo przecież kuszą nie strzela się latająca po całej mapie i trafiając idealnie w punkt, to nie piorun

Trzeba się zatrzymać i strzelić

 

Jeżeli chodzi Wam o wygląd modelu, to poprosiłem o podanie innego, a ja go wgram. Nie mam modelu bełtu, stąd jest tam nóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności