Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Łowca


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

W tym temacie będą poruszane kwestie związane z klasą Łowca na serwerze New Diablo Mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle szybkość co texture samego bełtu. Istotą samego łowcy jest to że 1 hitem zabija jak ładuje w  inteligencje . Według mnie bełt łowcy nie powinien zatrzymywać się na 1 przeciwniku tylko przelatywać przez niego i lecieć dalej aż nie zatrzyma się na jakiejś ścianie . Trzeba znaleźć odpowiedniego enta który by bardziej odpowiadał pod bełt. Jest jeszcze jedna opcja która chyba najbardziej będzie pasowała . Zamiast tego bełtu dać normalny magazynek w tym że wyglądało by to tak 1/50 ( coś jak jeden strzał z p90) który zadawał by dmg ten z kuszy. Wiem że to dużo pisania i masa nadpisanego kodu dlatego chciałbym usłyszeć zdanie innych osób. Wtedy wiadomo będzie czy iść w tym kierunku czy dać sobie spokój . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
24 minuty temu, Leśny napisał:

Zamiast tego bełtu dać normalny magazynek w tym że wyglądało by to tak 1/50 ( coś jak jeden strzał z p90) który zadawał by dmg ten z kuszy. Wiem że to dużo pisania i masa nadpisanego kodu dlatego chciałbym usłyszeć zdanie innych osób. Wtedy wiadomo będzie czy iść w tym kierunku czy dać sobie spokój . Pozdrawiam

Tego to ja w ogóle nie rozumiem. Jak mam nadpisać dla skina pod nóż ammo? I jak to ma niby działać, bo w ogóle nie rozumiem. Nie widzę tego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxx Speed

Tez mi nie podchodzi pomysł leśnego 

Wg mnie wystarczy zwiększyć szybkość bełtu 

A co do przebijania sie przez wielu wrogów i zatrzymania dopiero na scianie ,zostawiam do uznania innych nie jestem ani na tak ani na nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mnie ciekawi jakie WY bełty sprawdzacie bo są dwa rodzaje. Chyba że całkowicie mam usunąć te dwa tryby i stworzyć jeden 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxx Speed
29 minut temu, -_- napisał:

Mnie ciekawi jakie WY bełty sprawdzacie bo są dwa rodzaje. Chyba że całkowicie mam usunąć te dwa tryby i stworzyć jeden 

jeden rodzaj zostaw , dmg + int tyle żeby szybciej leciał   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

no to wtedy ten pierwszy jest bezsensu, bo na tym to polega, że te mocniejsze, są wolniejsze xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje by powrocic do 3 min bez ladowania (wiem nie dawno byla zmiana) i by mialy model c4 i dalo sie je odsuwac pod e (tak by odskakiwaly). Kiedys gralem na innym serwie CoD i byla klasa saper i on wlasnie posiadal miny z modelem c4 i dalo sie je odsuwac. Mysle ze niebyloby z tym problemu bo c4 jest dosyc male ale da sie zauwazyc. I mozna by bylo stawiac je w przejsciach bo dalo by sie odsuwac. To tylko moja propozycja kazdy ma prawo sie nie zgadzac

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxx Speed
17 godzin temu, -_- napisał:

no to wtedy ten pierwszy jest bezsensu, bo na tym to polega, że te mocniejsze, są wolniejsze xd

Nim on doleciał to juz dawno ktos mógł sie schować a na bliski dystans nie bylo sensu używać bo jest tylko jeden strzał co pare sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Kubaciszew napisał:

Proponuje by powrocic do 3 min bez ladowania (wiem nie dawno byla zmiana) i by mialy model c4 i dalo sie je odsuwac pod e (tak by odskakiwaly). Kiedys gralem na innym serwie CoD i byla klasa saper i on wlasnie posiadal miny z modelem c4 i dalo sie je odsuwac. Mysle ze niebyloby z tym problemu bo c4 jest dosyc male ale da sie zauwazyc. I mozna by bylo stawiac je w przejsciach bo dalo by sie odsuwac. To tylko moja propozycja kazdy ma prawo sie nie zgadzac

 

 

A czy to jest cod mod?

Ja bym zostawił te bełty takie jakie są.

 

Edytowane przez WOJTASIK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 20.03.2018 o 17:53, Kubaciszew napisał:

Proponuje by powrocic do 3 min bez ladowania (wiem nie dawno byla zmiana) i by mialy model c4 i dalo sie je odsuwac pod e (tak by odskakiwaly). Kiedys gralem na innym serwie CoD i byla klasa saper i on wlasnie posiadal miny z modelem c4 i dalo sie je odsuwac. Mysle ze niebyloby z tym problemu bo c4 jest dosyc male ale da sie zauwazyc. I mozna by bylo stawiac je w przejsciach bo dalo by sie odsuwac. To tylko moja propozycja kazdy ma prawo sie nie zgadzac

 

 

Wtedy był problem oto, że ludzie się blokowali.

W dniu 21.03.2018 o 08:57, Maxx Speed napisał:

Nim on doleciał to juz dawno ktos mógł sie schować a na bliski dystans nie bylo sensu używać bo jest tylko jeden strzał co pare sekund

No ale wtedy te pierwsze będą bezużyteczne i trzeba będzie je przyśpieszać znowu i znowu aż dojdziemy do momentu, w którym te bełty będą zapieprzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmianę kuszy, na taką która była na DiabloModach w 1.6. Przeładowanie prawym, mniejsza widoczność bełtów. Łowca jest jedną z najmocniejszych klas, a na serwerze praktycznie nie istnieje ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 27.03.2018 o 18:55, PrOnto napisał:

Proponuję zmianę kuszy, na taką która była na DiabloModach w 1.6. Przeładowanie prawym, mniejsza widoczność bełtów. Łowca jest jedną z najmocniejszych klas, a na serwerze praktycznie nie istnieje ... :(

Jak mam zmienić skoro to jedyny model jaki mam? To nie jest cs 1.6, tylko CS:GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem tak proponuję : Aktualny wygląd Łowcy + moje propozycje

Łowca

Posiada kusze, która ma do wyboru szybkie bełty lub mocne bełty - sm_kusza + Zmieniłbym tylko bełty na jeden rodzaj, i trochę szybsze ładowanie, i słaba jest celność bełtów
 na nożu ładuje granaty z których ma 2x DMG
 3miny na start, 2 rodzaje - sm_lowca

Nic więcej nie sądzę, żeby było potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red EagleMiny zostały zmienione na granaty więc 3 nejdy na start odpadają, tak samo jak 2 rodzaje.

 

Racja, zmyliło mnie to że stare opisy powklejałeś i "zabrzmiało" jak propozycja.

Edytowane przez _Hades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _Hades napisał:

@Red EagleMiny zostały zmienione na granaty więc 3 nejdy na start odpadają, tak samo jak 2 rodzaje.

Wczytaj się w post, ja zaproponowalem tylko zmiane z 2 boltów na jeden rodzaj. I szybsze ładowanie, pozostałe rzeczy już klasa posiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

2 rodzaje bełtów zostają, ze względu na to iż w przypadku połączenia tego, ta klasa będzie za dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2018 o 12:14, -_- napisał:

2 rodzaje bełtów zostają, ze względu na to iż w przypadku połączenia tego, ta klasa będzie za dobra

Nie chodzi mi o połączenie, tylko wyrzucenie jednego rodzaju ;]a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba dobrze, że gracze mają do wyboru dwa rodzaje bełtów :). Nie ma sensu zabierać rzeczy klasie mało grywanej.

Edytowane przez ziomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odswieze temat.

Moim zdaniem Lowca ma za duzo rzeczy ktore sa na ten moment bezuzyteczne:

- Zeby zabic kogos z kuszy to ten musi stac nieruchomo, bo belty leca za wolno

- Od kiedy miny zostaly zamienione na nade'y praktycznie nigdy nikt od nich nie ginie + czesto sie buguja 

- 15% zwiekszone obrazenia moim zdaniem nie dziala, sprawdzalem na tym samym typku 28 w 1 z ak magiem na 1 levelu bez itemow i 28 w 1 na 1 lvl lowca tez z ak

Takze moje propozycje:

- Zmienic na 1 rodzaj beltow np 45 dmg+int

- Miny zamienic tak jak byly kiedys 3 na start i niewidoczne

- Dodac ladowanie na nozu w biegu albo skrocic czas ladowania

Klasa nie jest wogole grywalna jedynie gdzie mozna ja spotkac to mapa office

 

Edytowane przez ckbs
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.06.2018 o 18:00, ckbs napisał:

Odswieze temat.

Moim zdaniem Lowca ma za duzo rzeczy ktore sa na ten moment bezuzyteczne:

- Zeby zabic kogos z kuszy to ten musi stac nieruchomo, bo belty leca za wolno

- Od kiedy miny zostaly zamienione na nade'y praktycznie nigdy nikt od nich nie ginie + czesto sie buguja 

- 15% zwiekszone obrazenia moim zdaniem nie dziala, sprawdzalem na tym samym typku 28 w 1 z ak magiem na 1 levelu bez itemow i 28 w 1 na 1 lvl lowca tez z ak

Takze moje propozycje:

- Zmienic na 1 rodzaj beltow np 45 dmg+int

- Miny zamienic tak jak byly kiedys 3 na start i niewidoczne

- Dodac ladowanie na nozu w biegu albo skrocic czas ladowania

Klasa nie jest wogole grywalna jedynie gdzie mozna ja spotkac to mapa office

 

To jak spojrzy ktos na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, więc tak, sprawdzę osobiście jak ta klasa wygląda na serwerze, bo szczerze jeszcze ani razu nią nie grałem i coś na pewno z tą klasą zrobimy. Jesli chodzi o bugowanie się nade'ów / kuszy, to proszę pamiętać, że to jest cs;go i ciężko niektóre rzeczy tu zrobić, by działały w pełni sprawnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hmmm.... Miałbym taką propozycje....

Otóż klasa łowcy nie jest słaba jak ktoś naprawdę dobrze gra na niej i zna ją od każdej strony. Ale za dobra też nie jest. Mało kto na niej gra a jej siłą jest używanie kuszy i granatów.

Wiem że chwilowo granaty są zepsute ale jeżeli może mieć tylko jeden granat położony to mógłby zadawać obrażenia zależne od inteligencji.

i druga kwestia jest taka że przy posiadaniu runy która skraca czas odnowienia (nie jestem pewny czy skraca czas kuszy) o 1 sekunde dałoby kuszy 4 sekundy. Proponowałbym aby 

za mane ulepszenie skrócenie czasu odnowienia strzału z kuszy zredukować z 300 punktów na 230. Co zwiększyłoby grywalność tej klasy. Chciałbym też poruszyć kwestie taką iż jak używa się jej to strzały często znikają przy narożnikach mimo że nic nie staje na ich drodze, a powinna strzała lecieć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności