Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Nihlathak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.04.2020 o 03:39, -_- napisał:

Czekam na komentarze reszty graczy, ponieważ jest to dość duża zmiana - żeby nie było akcji po zmianie i wgraniu tego

Małe zainteresowanie klasa, pewnie dlatego, że tylko ja i ty ją posiadamy ale 2 lajki są wiec?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być tak, ze jak jestem naładowany to odbijam co odbijam i sam nic nie dostaje? Jak u barby tylko z tym odbiciem, ze nic nie dostaje dmg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie i pisałem Ci to na Steam

75% odbija, 25% przechodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Zaproponować zmianę taką że by wymienić w ulepszeniu za manę +5 dmg do Kuli Niebios a wstawić Obniżenie Cooldownu Ładowania w stawić w jakiejś miare rozsądnej cenie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
18 godzin temu, KamuiKirito napisał:

Chciałbym Zaproponować zmianę taką że by wymienić w ulepszeniu za manę +5 dmg do Kuli Niebios a wstawić Obniżenie Cooldownu Ładowania w stawić w jakiejś miare rozsądnej cenie :)

Napisałeś "ładowania", czyli chodzi CI o ładowanie Pancerza? Jeśli tak, to jest to niemożliwe do wykonania, ponieważ w grze jest runa Obsydian, która przy full daje -3s. Jeżeli ładuje się 8 sekund, to już masz 5s. Załóżmy, że można 2 razy ulepszyć, to masz kolejne 2 sekundy, co daje już 3 sekundy, a to naprawdę krótki czas ładowania

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności