Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Nihlathak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, -_- napisał:

Nie żeby coś, ale oni mają trochę racji. Czemu? W 1.6 tak to wygląda z tą klasą, a Paladyna też sprawdzalem już 3 tygodnie temu (porównywałem do wersji z 1.6) i działa chyba tak samo, wiec nie bardzo rozumiem. @WOJTASIK pewnie się "uczy" do matury, ale może przypomni, bo ja nie bardzo pamiętam

Z tego co pamiętam to paladyn w 1.6 po załadowaniu następnym pociskiem strzelał hs-a. Tylko właśnie jak nie trafił to marnował pocisk.

A co do zmiany tego nihlathaka to szczerze mi jest to obojętne :P zresetuję staty dodam wszystko w siłę + crimson i mnie nie zabije ani kulką, ani pancerzem ;) trzeba sobie radzić xd. 

Edytowane przez ziomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym forum własnie widać komu zależy na nerfie Nihlathaka a komu nie... Gdyby jak mówi adJ większość serva się zgadzała to by zagościli na forum ale ja tu widzę nie całą garstkę bo ponad 3 typa (shero,mafioso(który nie gra, i adJ) XD każdy tylko mówi ze Nihlkathak jest za mocny bo chcą się pokazać z dobrej strony na serwerze  , Dla mnie nihlathak jest nieco przesadzony ale no proszę was...Połowa ludzi nie wie że jak ktoś zbije Nihlathakowi pancerz i zmarnuje kulę to powinien na nihlathaka isć i ma łatwego fraga (tu już zależy od skila gracza) z czego wiem robi to 1/10 serwera a potem 9/10 narzeka ze nie są się go zabić a da się tylko trzeba troszkę główką pomyśleć :D

Edytowane przez SharMx1337
zapomniałem czegos dopisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2018 o 20:53, -_- napisał:

Nie żeby coś, ale oni mają trochę racji. Czemu? W 1.6 tak to wygląda z tą klasą, a Paladyna też sprawdzalem już 3 tygodnie temu (porównywałem do wersji z 1.6) i działa chyba tak samo, wiec nie bardzo rozumiem. @WOJTASIK pewnie się "uczy" do matury, ale może przypomni, bo ja nie bardzo pamiętam

Przypomnę i @ziomm ma po części racje. Magiczny pocisk na 1.6 nie zadawał większego DMG, tylko po prostu jak ktoś strzelił typa w nogę, a miał naładowany pocisk to i tak było zadane DMG tak jak by strzelił w głowę. Kolejna rzecz, magiczny pocisk działał całkiem inaczej na 1.6 a jak? Załadowaliśmy sobie magiczne pociski i one nam nawet się "włączały" po strzale nie trafionym. Teraz jest to zbyt OP, bo Paladyn może i tak "lamić" i nie trafiać x pierwszych strzałów, a i tak mu Magiczne pociski zostaną.

Ostatnia rzecz, o której nikt nic nie napisał, a jest dosyć istotna. Paladyn na 1.6 nie odbijał pocisków w taki sposób jak nihlathak... Po prostu nie dostawał DMG, pocisk był odbijany, ale nie we wroga, po prostu było niwelowane HP.  A tu te odbicie działa jak u nihlathaka.

Edytowane przez WOJTASIK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SharMx1337 napisał:

W tym forum własnie widać komu zależy na nerfie Nihlathaka a komu nie... Gdyby jak mówi adJ większość serva się zgadzała to by zagościli na forum ale ja tu widzę nie całą garstkę bo ponad 3 typa (shero,mafioso(który nie gra, i adJ) XD każdy tylko mówi ze Nihlkathak jest za mocny bo chcą się pokazać z dobrej strony na serwerze  , Dla mnie nihlathak jest nieco przesadzony ale no proszę was...Połowa ludzi nie wie że jak ktoś zbije Nihlathakowi pancerz i zmarnuje kulę to powinien na nihlathaka isć i ma łatwego fraga (tu już zależy od skila gracza) z czego wiem robi to 1/10 serwera a potem 9/10 narzeka ze nie są się go zabić a da się tylko trzeba troszkę główką pomyśleć :D

wystarzy pomyslec glowka zeby wiedziec ze wiekszosc graczy na serwerze nie ma konta na forum i wogole tu nie zagladaja, a jestem pewny na 100% ze wiesz co sie dzieje jak wchodzisz na serwer i kazdy gracz jest nastawiony negatywnie na ciebie bo grasz nihlathakiem mowilem ot ym juz nie raz ze pisze za wiekszosc graczy na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ckbs napisał:

wystarzy pomyslec glowka zeby wiedziec ze wiekszosc graczy na serwerze nie ma konta na forum i wogole tu nie zagladaja, a jestem pewny na 100% ze wiesz co sie dzieje jak wchodzisz na serwer i kazdy gracz jest nastawiony negatywnie na ciebie bo grasz nihlathakiem mowilem ot ym juz nie raz ze pisze za wiekszosc graczy na serwerze

założenie konta na forum to jest +-3minuty a negatywnie mnie wita tylko KRN DEMOLITION LUSH CHEMIKALIA ponieważ oni nie rozumieją  że każdy gra klasą taka jaką lubi i jaka mu pasuje ;/ to jest tak jakbym miał na klasie  ninja staty 100/50/1 i by mnie wyzywali... no sory tak jest i nie da się tego uniknąć ,znam osoby które też cie wyzywają bo mówią ze ty mówisz ze klasa jest dobra nawet na 1lvlu , to  czamu takimi nie grasz bo tylko grasz klasą z 40+lvl i tylko się wymądrzasz? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja sie wypowiem bo tez gram paladynem. 

Po 1. Wojtas nie po to zbieram mane i ulepszam pancerz na odbijanie zeby teraz dac ze to redukcja

Po 2. Jesli chodzi o to zeby pocisk jak sie nie trafi sie zuzywal to spk. Tylko zauwaz ze wtedy pocisk za mane musial by byc drozszy bo by sie bardzo przydawal. A i tak jak rushujesz to dostaniesz pestke w heada :P

Po 4. Napewno nie chce az takiego nerfa zeby ladowal sie 7-8 sekund

Po 5. Jak paladyn lami i nie trafi to chyba zginie no nie? Wiec nie zostana mu pociski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np nie mam problemu z pladynem to że adj jest dobry to nie znaczy że klasa pladyna jest za dobra Cwaniaczek jakoś se daje rade z nim jak go po prosiłem żeby klasę zmienił to i tak był tak samo dobry więc nw po co znerfili pladyna a jak szarm grał pladynem to był po prostu słaby a Nihlathakiem to zabijał ale jak to Sharm mówi Nihlathak jest taki sam jak pladyna to halo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod kolegą na górze, nie trzeba nerfic paladyna.. Bez sensu bo dużo osób się zniechęci.. Mnie osobiście adj wkur*** niesamowicie na paladynie czasami xD, ale nieraz ja też go zabijam i nie wkurzanie bo gra tą klasą tylko bo dobrze gra, więc gadanie że paladun jest zbyt op to trochę przeginka wg mnie, jest silną klasą, ale każda klasa jest silna jak się ją ogarnie. Po prostu paladyn jest, hmmm, prostszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To niezłe nerfienie paladyna w temacie nihlathak.

Żadna z propozycji nie zostanie wzięta pod uwagę, ponieważ nie zamierzam robić sobie burdeu. Prosiłem o coś, a i tak macie w dupie to o czym pisze. Poprosiłem o głos ttylko @WOJTASIK ze względu na coś innego. Tutaj piszemy propozycje o nihlathak, nie paladyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

Nie bardzo rozumiem propozycji. Blokując tutaj, trzeba by było robić to na każdej klasie, a nie tylko tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerf?? Eh to wtedy ta klasa nie miala by sensu bo już by mag był by lepszy. KAŻDY pisał że wystarczy tylko noz+r i teraz przypomne że jak się ladujesz to JEDYNĄ obroną jest kulka ktora niezawsze trafia. Bezsensowny pomysł na nerfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chodzi mu chyba o to, żeby pancerz nihlathaka nie odbijał obrażeń z noża. 

Według mnie niepotrzena ta zmiana jest ... już nihlathak i tak był niejednokrotnie nerfiony i na prawdę nie jest mocny. Jak na klasę premium jest w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ziomm napisał:

Chodzi mu chyba o to, żeby pancerz nihlathaka nie odbijał obrażeń z noża. 

Według mnie niepotrzena ta zmiana jest ... już nihlathak i tak był niejednokrotnie nerfiony i na prawdę nie jest mocny. Jak na klasę premium jest w sam raz.

Ale barbarzyńca nie  redukuje dmg z kosy a nithalak to  lepszy barbarzyńca  i  grając dawniej na różnych diablomodach w 1.6 i w cs go zawsze była tam klasa ktora odbija dmg ale  kosy nie grając ninja Nithalak jest nie do pokonania nie wiem jak było na Diablo cs-classic w 1.6 @WOJTASIK ty tam grałeś i sam zdecyduj gdyż jeśli tam redukował i odbijał dmg z kosy niech zostanie a jeśli nie redukował i odbijał dmg niech zostanie zmienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancerz nihlathaka jest bardzo łatwo zbić za pomocą lpm. Poza tym masz noże do rzucania, które biją bardzo dużo ... Więc nie mów, że nie da się skoro w poprzednim sezonie na ninji sam zabijałem nihlathaków ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Właściciel

Barba jest bardzo podobny do nihlathak pod względem pancerza, więc macie do wyboru dwie opcje

  1. Nihla odbija 50-75% i reszte otrzymuje
  2. Nihla BLOKUJE 100% (zmiana nazwy pancerza)

Reakcja na ten post to Wasza odpowiedź

Zmieszany - 1 opcja
Haha - 2 opcja

 

Dziękuję bardzo

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ye jak najbardziej na tak by miał ebolla jak mag pod bindem klasy (sm_skill) bo na kossie to za bardzo ssie i jest nieużywana umiejętność + 8 sekund ładowania pancerza to przesada wypadało by zmienić na max 5 jak u barby.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czekam na komentarze reszty graczy, ponieważ jest to dość duża zmiana - żeby nie było akcji po zmianie i wgraniu tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności