Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Nihlathak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ziomm napisał:

Zapomniałeś również, że paladyn to zwykła klasa, a nihlathak to klasa premium. Już nie będę się z wami kłócił o to, bo nie mam siły ciągle tego samego tłumaczyć. Jak denerwuje Cię odbicie headów to kup sobie iglicowy hełm (kosztuje chyba 23 złota) natomiast jak ciągle dedasz z powodu kuli niebios to kup pochodnię piekielnego ognia za 35 złota i tyle. No i raczej jak grasz na NDM to musisz się liczyć z tym, że będziesz ginął od umiejętności klas ... to nie jest FFA. 

tłumacze mu to ciągle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam obecnie Nihlathak i powiem szczerze że klasa ta jest PRZESADZONA 100% odbitych pociskow ... Do tego ta kula zabije kazdego bez wyjadku a wszystko przez to ze komus sie nie chce wyjac broni i postrzelac w innych tylko pojsc w latwizne i skanowac skillem postaci. KLASA ZDECYDOWANIE DO ZNERFIENIA gdyż ta klasa jest zbyt "OP".  W ogole moim zdaniem Szanowny H@ mogłby wziąść pod uwagę to że caly serwer pisze NEGATYWNIE o tej klasie i spróbować coś zmienić albo niestety przewiduje ze aktywnosc na serwerze ulegnie mniejszosci bo nikt nie chce grać przeciw tej klasie jesli nie posiada "itemów" czy innych bajerów które zmienią grę przeciw Nihlathak... 

Bardzo Proszę aby H@ przemyślał coś odnośnie tej klasy gdyż naprawdę serwer fajny chce się grać i wg ale nie ceną dobrej zabawy co powinno panować przy każdej okazji oraz przy każdej klasie postaci. 

Dziekuje dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ckbs napisał:

widze ze niektore osoby sa zbyt ograniczone zeby zrozumiec ze klasa psuje cala zabawe.
Podkresle jeszcze raz ze nie tylko paladyni i nie tylko ja chce zmiany tej klasy. Umiejetnosci tej klasy sa zle dobrane poki zbijesz pancerz juz nie zyjesz bo kula, jak atakujecie nawet w 3 to pewne ze 1 osoba zginie.

piszesz ze altair i demolition nie maja glosu a sam robisz takie bledy ze nie mozna czytac twojego posta bez porzygu. Wiec prosze zeby na forum wypowiadaly sie osoby znajace podstawy ortografii

Miedzy paladynem a nihlathakiem jest taka roznica ze paladyn ma szanse ze odbije pocisk a nihlathak ma to zapewnione

po 1hmmm? ładuj sie najpierw te 16 sekund jak zabijeszcz 1 typa po 2 jak napisales ze nihkathak zawsze otwira i ma przewage 10kili to hmmm zastanówmy się MOŻE DLATEGO ZE KLASA PREMIUM POWINNA BYC NIECO LEPSZA?! ja rozumiem ze wbije taki typ który tu nigdy niegrał i se weźmie nihlathaka (kupi se) to nieznaczy że będzie 1 ponieważ 1 nie ogarnia itemów/run przez co masz przewaga nad min.Zgadzam się z cwaniaczkiem pozatym ADJ czy ja zwasze jestem 1? nie jestem pierwszy jak graja wyższe odemnie lvl'e ... więc nie pierdol  głupot bo mi sie już niechce z tobą pisac

 pozwolisz ze se skopiuje od cwaniaka, leśnego itp?

cwaniak 

 No i raczej jak grasz na NDM to musisz się liczyć z tym, że będziesz ginął od umiejętności klas ... to nie jest FFA. 

 

Ehh ludzie już zostawcie tego nihlataka w spokoju. Nie jest on wcale taki mocny - łatwo jest go skontrować (za pomocą skilli, przy pomocy itemu pochodnia piekielnego ognia, czy też klasą zniewolony). 

... nawet na PW moge ci wysłac co napisał leśny maxxspeed -_- i wojtas? bo coś mi sie zdaje że ci którzy grali nihlathakiem mówią ze jest chujowy bo tylko w inta(przeważnie bo inaczej ta klasa traci sens
) idą i niema w tym nic przyjemnego pozatym kula niezawsze musi zabić w większosci przepadkach zabija ale da sie g=ja łatwo skątrowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mafiozo2 napisał:

Sharm sam wiesz że przesadzasz grajać ta postacią i jak bys był "dobrym graczem" albo "przecietnym graczem" dał byś radę zabić każdego i to nie tylko "skillem postaci" lecz "UMIEJĘTNOŚCIAMI".

po 1 nie wiesz co to DIABLO MOD niegraj po 2 jak byś umiał czytac i nieczytał byś tylko moich postów to byś się więcej dowiedzial np z tostu cwaniaczka ; 

Ehh ludzie już zostawcie tego nihlataka w spokoju. Nie jest on wcale taki mocny - łatwo jest go skontrować (za pomocą skilli, przy pomocy itemu pochodnia piekielnego ognia, czy też klasą zniewolony). 

 
więc no ... pozatym zam grasz paladynem i sam karzedo wyzywasz grających tą klasą potwierdzi wielu graczy tylko 3/4 sie do tego nieprzyzna bo są za tym żeby nihlathaka znerfic bo go niemają ... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ckbs napisał:

apropo tego co pisal ragnarok o tym ze kto nie gral nie wie  jak ta klasa jest slaba. I nie tylko demolition to powie bo jeszcze wiekszosc serwera w tym osoby grajace nihlatakiem

kurwa ... nie chce mi się z tobą kłucić to ze ty nie umiesz ginąc po TA KLASA POLEGA NA KULCE TO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mafiozo2 napisał:

przepraszam ale pisownia i nauka polskiego sie klania gdyz pisze sie pelnym a nie skrotami po DRUGIE dlaczego caly czas piszesz slangiem

 

czy to jest post dotyczący forum??? po DRUGIE pff śmiesy jestes wyzywasz każdego od pizd itp bo cie zabijaja już powiedzialem nauczcie się ginąć (xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SmurfyZielonegoSHERO napisał:

 Nihlathak powinien być znerfiony bo ja np gram baalem i  żeby przyciągnać kogoś hakiem baala to musze sie nie ruszac a jak takiego Nihlathaka złape to on kula i po mnie 

 

wez inną klase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mafiozo2 napisał:

IDZ sie naucz pisac bo aż klawiatura mi ucieka od tych błędów

 

? po PIERWSZE się* pisać* to tyle jeżeli chodzi o twoje błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh czego wy ludzie nie kumacie? przecież nihlathak to gówno... ma tylko 135 hp jeżeli gracie paladynem polecam iglicowy hełm a jeżeli gracie inną klasą polecam pochodnie piekącego ognia ... nihlathak ma tylko kulke co 20 sek i pancerz , wystarczy zbić pancerz i masz ez kila... niektórzy nie rozumieją tego że jak nie trafie kulką to że mają łatwego fraga ale 3/4 tego servera o tym nie wie ;-; . Pozatym Shero klasa NP powinna być mocna i się wyróżniać . pozatym dobrą kontrą na nihlathaka sa niektóre itemy oraz skille...

np taki pronto nie wychyla się na mnie jak debil tylko robi tak żebym najpierw nie trafił kulką a potem sie wychyla i ma łatwego fraga ...

 

pozatym to jest diablo mod jak nie rozumiecie to nie grajcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 1.04.2018 o 18:50, ckbs napisał:

to co z zmiana na noz+r?
na serwerze dosc czesto wystepuje sytuacja ze typek zabije 4 i nadal ma 30/90 naboi w ak
dla ludzi ktorzy pisza ze nihlataka kontruje zniewolony, xm i pochodnia tylko potwierdzaja to ze ta postac jest p2w bo kontroluje cala gre

 

W dniu 1.04.2018 o 20:14, Shadow #RoadToSilver napisał:

Jest to dość spore osłabienie i jestem na nie

 

22 godziny temu, ziomm napisał:

Ludzie mi już ręce opadają ... ndm nie jest takim serwerem, że jedną klasą możesz wszystko zrobić. Każda klasa ma swoje plusy i minusy. Również każda klasa jest kontrowana przez coś. Dużo ludzi narzeka, bo na paladynie jak strzelisz nihlathakowi w głowę to masz pewną śmierć ... i tak ma być. Nihlathak oraz barbarzyńca to jedne z nielicznych kontr na paladyna, który na 10 lvl potrafi z kałacha zadać 290 dmg ... Masz problem z zabiciem nihlathaka? Zmień klasę na maga, który jak dobrze rozegra może spokojnie położyć nihlathaka. Nie widzę sensu zmieniać ani pancerza ani kuli.

 

21 godzin temu, Red Eagle napisał:

Ja podpisuję się pod osłabeniem klasy. Mówisz ziomm, że kontra na paladyna to tylko to i barba, ale weź pod uwagę, że paladyn jest zwykłą klasą,a nihlathak jest premium, trzeba po prostu znaleźć kompromis i jakoś to zmienić, bo aktualnie albo grają na serwerze paladyni albo premki ;/

Skomentuje dwie ostatnie wiadomości ( @ziomm i @Red Eagle ). TO co pisze Red Eagle tylko potwierdza to co napisał ziomm, ponieważ on pisze o tym, że ta klasa jest kontrą dla Paladyna, a Red Eagle, że to klasa zwykła. TO ja nie rozumiem w takim bądź razie. Chcemy osłabić premke, która jest kontrą dla klasy zwykłej? XD Mi się to nie kalkuluje, bo wynika z tego, że klasa zwykła powinna być lepiej traktowana niż ta premium, a przecież to działa odwrotnie.

21 godzin temu, ckbs napisał:

problem jest taki ze nihlathak kontruje kazda klase. Ile razy byla sytuacja ze ktos stal na afk z nozem i kogos zabil.
Nie tylko ja chce nerfa tej klasy caly serwer narzeka ze postac za mocna. 

Nie jest w stanie kontrować KAŻDEJ klasy, ponieważ ta klasa nie ma ABS na wszystko.

Kontrować: "być przeciw komuś lub czemuś; oponować, sprzeciwiać się;"

Ta klasa nie opanuje każdej klasy jeżeli ta użyje swojego skilla, bo jak? Tutaj chodzi o jej umiejętności, a strzeleckie zabawy, bo w tym jest lepsza, a więc stwierdzenie, że kontruje każdą klasę jest krzywdzące i podchodzi po swego rodzaju kłamstwo, bo kiedy niby Nihla zablokuje Ci fireball, albo inną umiejętność magiczną?

Ja rozumiem Wasze zdenerwowanie i nie dziwię się, bo gra na tym serwerze w dużej części ogranicza się do strzelania, a nie korzystania z umiejętności klas magicznych, ale tutaj akurat oboje się mylicie, jeden stwierdzając, że klasa zwykła ma być lepsza od premium, a drugi pisząc, że ta klasa kontruje każdą.

Kontrować to możesz wszystkich każdą klasą w zależności od tego jaki masz item, jaką runę i jak bardzo rozwiniętą klasę, a także to jakie masz umiejętności i tutaj nie ma co się kłócić, bo takie są fakty. Także to nie tylko nihla jest wtedy kontrą na wszystko, lecz to nie jest definicja tego słowa dla tej sytuacji, ponieważ tutaj chodzi o blokowanie umiejętności klas. Jeżeli postawimy przeciwko sobie załadowanego Nihle i Maga z intą, to kto wygra? Wiadomo że Mag, bo wywali z Fireball (oczywiście mówimy o sytuacji gdy ich obydwa skille działają/trafaiją). Także jak Nihlathak może być kontrą na wszystko skoro kładzie go dosłownie połowa klas na solo bez użycia broni w tkai sposób?

 

 

9 godzin temu, SharMx1337 napisał:

XD pamiętam to bo to ja bylem afkiem XD ale będe sie klucił poniwaz masz paladyna tak samo jak ; demolition ,lush a oni najbardziej płaczą.Jak sie naladuje to oni mi z akacza w heda walą i potem placzą ze ta klasa jest zbyt op. Jak ta klasa miala by skila pod noz+r to by jej juz nikt niekupowal bo nikt niechcail by PLACIC za tą klase swoich/rodziców pieniędzy... Jeżeli chodzi o kontry na niego to ci wypisze klasy ; druid ( leczy się i jak ktos w niego walnie kulką on 1/2 swojego zycia uleczy wiem bo gralem przeciwko altairowi) , barba ( pancerz nihlathaka nic ci nie zrobi + jeszcze 1 pancerz , zniewolony (odbija skile) , diablo ( jego granat zaczepny zabija na hita ) , lowca , sacavenger (tepa sie na respa) i moze latwo uciec a potem nihlathak nie jest dla niego problemem ...

 

 

No sory adJ ale jak ty zamiast 1 dwa pociski walnąc w nogi to ty walisz w łeb po 2 grasz klasą przez która nihlathak niemusi nic robic :P

 

polecam sie kupic w !z takie rzeczy jak pociski paladyna za 12z i będziesz mial lepszego paladyna na 1 mape po 2 jak nihklathak wypusci kule i nietrafi to masz ez kila... ale tacy ludzie jak lush,demolition,adJ(ty) nic nierozumią bo ladują sie tym paladynem i raszują jak wyskoczą mi na morde to normalne jest ze użyje kulki ... nikt mądry na servie prócz kilku osób (cwaniak,hades,wojtas,yoshino) wiedzą ze na nihlathaka gra sie  na odległosć a nie na blisko ... Więc nie mów na forum głupot

Problemem tego serwera jest to, że wiele osób gra danymi klasami i ma problem oto, że są na nich kontry i szukają innych którzy ich poprą by dana klasa przestała mieć sens, a oni mogli rządzić swoją. Paladyn z Nihla z szansa 1/2 czy tam 1/3 rozwalał cały  serwer w poprzednim sezonie. Czemu tego nikt nie bierze pod uwagę? Paladyni mają ciężkie życie z nihla, ale weźcie pod uwagę, że po to te klasy są tak tworzone.

 

9 godzin temu, ckbs napisał:

Po 1. Niezapominajmy ze gramy nadal w cs'a taki fps w ktorym licza sie umiejetnosci ( i najczesciej zeby zabic celuje sie w glowe) a nie w rpg'a w ktorym puszczasz firebolla i wszyscy gina.
Po 2. Odswiezylem temat bo na serwerze wczoraj bylo 8 osob razem ze mna i kazdy byl za tym aby go znerfic bo nie tylko ciezko go zabic ale odechciewa sie grac.
Po 3. Rozumiem ze klasa premium musi byc lepsza od reszty bo by nikt jej nie kupywal prosta, normalna sprawa. Ale to ze klasa ma byc lepsza nie znaczy ze ma kontrolowac cala gre, jak sam napisales co kontruje nihlathaka tylko potwierdzles ze postac sama obecnoscia moze miec wplyw na caly mecz.
Po 4. Duzo ludzi gra paladynami (i sie do tego przyznali) ze jak wchodza na serwer i widza jak ktos robi 40/10 staty jakas klasa to oczywiste ze beda nia grac bo "jak ktos dobrze gra to klasa musi byc dobra", + paladyn nadal ma zbugowane skoki (double jump).
Po 5 ostatnie. To umiejetnosc gracza powinna definiowac klase, a nie odwrotnie gdzie ktos ma niska range a jest na gorze tabeli bo gra nihlathakiem (i nie mowie teraz o tobie) w porownaniu jak zagra inna klasa to jest 10 fragow na minusie. 

PS. nie wiem czemu napisales o pancerzu jesli mi chodzi o kule ;) wczoraj na serwerze byla sytuacja ze NinjaHyper gral ww. klasa zostalo 2v1 ja bylem zkampiony w rogu i czekalem az zaplantuje pake, kiedy on sie pojawil strzelilem [sic!], nie dosc ze odbil pierwszy pocisk w glowe to jeszcze nawet mnie nie widzac poprostu puscil kule w sciane skad dochodzily pociski i zgon. I ta sytuacja dowodzi tego ze poki strzelilbym 2 razy w nogi zeby zabrac pancerz to juz bym 3 razy umarl i 10 razy zrespil.

Jak juz pisalem nie tylko ja chce nerfa nihlathaka  bo gram paladynem (nie wiem o co ci chodzi) wiekszosc ludzi irytuje klasa i nie graja oni paladynami

1. Tak zgodzę się, ale weźmy też pod uwagę, że tutaj nie powinniśmy aż tak skupiać się na skillu, bo to że to gra, nie oznacza, że musimy wymuszać coś takiego. Tutaj mamy wprowadzić "nastrój" z innej gry, bo na tym mod polega, a więc powinniśmy skupiać się na naszych skillach.

2. Prawda jest taka, że pod uwagę brane są tylko komentarze z forum z wiadomego powodu. Forum powstało w jakimś celu, jest darmowe, a według mnie coś takiego jest o wiele lepsze niż gadanie na serwerze.

3. Kontruje całą grę, bo większość skuia się na strzelaniu, a nie myśleniu. Na tym serwerze jest naprawdę od groma opcji, a więc nie skupiajmy się tylko na tym tzn "FPS", bo to nie tylko strzelanka w tym momencie. Tak samo powinienem był teraz osłabić Paladyna, a nie go jeszcze buffować w ostatnim czasie, bo w poprzednim sezonie, to on orał cały serwer xD

4. No właśnie, gra bo jest mało kontr na niego, a więc dla nich to na rękę, że osłabie Nihla, bo jak to zrobię, to znowu będzie to co w poprzednim sezonie. Co do buga, pisałem, wejdzie z nowym update. Coraz więcej osób sprawdza serwer, a niekoniecznie zna język polski. Chciałbym ułatwić im grę na serwerze. Zależy mi ogólnie na serwerze, tak by każdy mógł go sprawdzić, ponieważ włożono w niego naprawdę bardzo dużo pracy.

5. Umiejętność != (nie równa) się skill na tym modzie

 

Komentowaliśmy teraz pancerz, a co do kulii, to rozmowa cały czas otwarta, pisałem o tym że jeżeli będzie sporo głosów na tak, to klasa wróci do tej z cs 1.6, a więc kula na nóż+R

 

 

Nie potrafię zrozumieć czemu w Was tyle złości. Czemu spinacie się o coś w tym temacie skoro to nic nie zmieni? Czemu wymuszacie na kimś odejście z serwera skoro mu nie pasuje? Pragnę przypomnieć, że każdy ma prawo podać swoją opinię na dany temat i nie powinien być od razu "wyrzucany", nawet jeśli jego propozycja nie jest "najwyższych" lotów. Traktujmy siebie z szacunkiem, bo na takim serwerze atmosfera jest najważniejsza. To tylko zabawa, a więc traktujmy to jako zabawę. Też mam mózg, używam go i wiem co chcę wprowadzić na serwer, a więc nie musicie od razu się wyzywać lub pisać by ktoś odszedł, myśląc od razu, że jego propozycja przejdzie.

6 godzin temu, ziomm napisał:

Zapomniałeś również, że paladyn to zwykła klasa, a nihlathak to klasa premium. Już nie będę się z wami kłócił o to, bo nie mam siły ciągle tego samego tłumaczyć. Jak denerwuje Cię odbicie headów to kup sobie iglicowy hełm (kosztuje chyba 23 złota) natomiast jak ciągle dedasz z powodu kuli niebios to kup pochodnię piekielnego ognia za 35 złota i tyle. No i raczej jak grasz na NDM to musisz się liczyć z tym, że będziesz ginął od umiejętności klas ... to nie jest FFA. 

No i tutaj się zgodzę. Zawsze jest coś, co pomaga w danej sytuacji.

 

 

Nie jestem w stanie zrobić czegoś, co dla każdego będzie idealne, bo to niemożliwe.

Pierwsza strona zaliczona. Teraz zabieram się za drugą

 

6 godzin temu, mafiozo2 napisał:

Witam. Posiadam obecnie Nihlathak i powiem szczerze że klasa ta jest PRZESADZONA 100% odbitych pociskow ... Do tego ta kula zabije kazdego bez wyjadku a wszystko przez to ze komus sie nie chce wyjac broni i postrzelac w innych tylko pojsc w latwizne i skanowac skillem postaci. KLASA ZDECYDOWANIE DO ZNERFIENIA gdyż ta klasa jest zbyt "OP".  W ogole moim zdaniem Szanowny H@ mogłby wziąść pod uwagę to że caly serwer pisze NEGATYWNIE o tej klasie i spróbować coś zmienić albo niestety przewiduje ze aktywnosc na serwerze ulegnie mniejszosci bo nikt nie chce grać przeciw tej klasie jesli nie posiada "itemów" czy innych bajerów które zmienią grę przeciw Nihlathak... 

Bardzo Proszę aby H@ przemyślał coś odnośnie tej klasy gdyż naprawdę serwer fajny chce się grać i wg ale nie ceną dobrej zabawy co powinno panować przy każdej okazji oraz przy każdej klasie postaci. 

Dziekuje dobranoc

 

6 godzin temu, mafiozo2 napisał:

Sharm sam wiesz że przesadzasz grajać ta postacią i jak bys był "dobrym graczem" albo "przecietnym graczem" dał byś radę zabić każdego i to nie tylko "skillem postaci" lecz "UMIEJĘTNOŚCIAMI".

Po 1, nie spamujemy

Po 2, proszę, sprawdzaj swoje błędy ortograficzne.

 

Lecimy teraz dalej. Jej odbicie nie jest przesadzone, a to nawet nie podlega żadnej dyskusji. NIE ZMIENIĘ ODBICIA NA JEGO SZANSĘ. Ta klasa tak działała i tak będzie działać.

Możliwe poprawki to:

1. Zmiana przelicznika dla kuli

2. Zmiana na nóż+R dla kuli

NIC WIĘCEJ NIE ZMIENIĘ, a więc oszczędźcie mi gadki na temat samego odbijania pocisków. Ta klasa niecały miesiąc temu posiadała 1/2 i 1/3, w poprzednim sezonie także i co? Taka OP nie była i to Paladyn robił cały serwer jak chciał.

 

 

Dalej nie czytam bo większość komentarzy leci do kosza ze względu na zbędą kłótnie.

Od teraz będę rozzdawał tutaj warny jak leci. Mam dość czytania kłótni i hipokryzji co poniektoyrhc osób. Macie tutaj podać swoją propozycję, argumenty i zakończyć swoją wiadomością ładną buźką lub kropką, NIC POZA TYM. Zrozumcie, że wprowadzacie syf takimi wiadomościami, a ja nie będę tego tolerował, bo to nie jest czat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede Ciebie cytowal bo zajeloby to duzo miejsca ;< pozatym wspolczuje ze musisz to wszystko ogarnac ;>

Rozmowa caly czas zkoncentrowana byla na to aby zmienic kule niebios na noz+r, niektore osoby (ktorych nie bede wymienial) z przerazeniem bronili nihlathaka i wyjezdzali z jego pancerzem, strzelaniem w nogi aby zbic pancerz, kontrach, itemach, mowili ze glownie paladyni chca nerfa (a to nie prawda bo nihlathaka ciezko zabic kazda postacia i wiekszosc serwera chce jego oslabienia)

Dzisiaj jeszcze zagorzaly "obronca" na serwerze chcial sie klocic o to czy nihlathak jest op i przez 5-10 rund zrobil chyba 16 fragow a jak zmienil klase to zabil tylko raz na pozostale 15 minut meczu. I to najbardziej irytuje ze ktos nieogarniety (w lekkim tego slowa znaczeniu) dostaje ww. klase i nagle gra dobrze bo nie musi strzelac tylko czeka na respie laduje sie wychodzi zabija 2 osoby (odbicie i kula) wraca na respa laduje sie i tak w kolko, a w ak dalej ma 30/90

Nie musisz sie odnosic do tego co napisalem wyzej, napisalem to poniewaz tak mysli duzo osob na serwerze i chcialem zeby opinia ludzi gdzies poprostu byla ;)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z adJ ponieważ jak wziąłem inną klase to szło mi owiele gorzej bo mialem klase NP i tak sobie myśle ze tobrym rozwiązaniem by były dwie rzeczy

A) zrobienie ze ma 50% szans na kila (z kulki)

B) kulka by obijała do 1hp

C) kulka by była pod noż+r (ale wątpie czy wtedy by ktoś grał by tą klasą , bo większość by się przezucila na maga i było by to samo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaje przy tym aby zrobic noz+r jak w 1.6

 

20 godzin temu, Fimszon napisał:

Jak chcecie tu zrobić kulkę pod noż+r to niech każda klasa ma tak. To jest klasa PREMIUM ona musi być lepsza niż inne.

nie zaczynaj znowu

 

2 godziny temu, Fimszon napisał:

Ty masz największy problem ta klasa bo Grasz paladynem. A jak wiesz ta klasa ma być kontrą dla paladyna i ci to przeszkadza. 

Napisze ostatni raz ze nie tylko paladyni chca tego nerfa. Jestes az tak slepy zeby niezauwazyc tego jak wchodzisz na serwer i kazdy przeklina ze wybrales nihlathaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie tu zrobić kulkę pod noż+r to niech każda klasa ma tak. To jest klasa PREMIUM ona musi być lepsza niż inne.

 

20 godzin temu, ckbs napisał:

nie zaczynaj znowu

Ty masz największy problem ta klasa bo Grasz paladynem. A jak wiesz ta klasa ma być kontrą dla paladyna i ci to przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fimszon napisał:

Jak chcecie tu zrobić kulkę pod noż+r to niech każda klasa ma tak. To jest klasa PREMIUM ona musi być lepsza niż inne.

Tak, to jest klasa premium i dlatego ma też pancerz, a nie wydaję mi się, żeby nóż + R było takie straszne do ogarnięcia. To nawet lepiej bo trzeba będzie pokazać trochę refleksu i umiejętności a nie losowe trafianie kulą + ak ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, mag tez wtedy powinien miec ma noz+r tak samo andariel... Dla mnie przesadzony jest tylko pancerz,powinien on odbijać 1/2 dmg i po sprawie.A reszta przeklina z powodu nihlathaka bo niewiedzą ze ta klasa jest oparta na kulce bo bez kulki ona nie istanieje, tak samo jak upadły bez linek czy zniewolony bez niewidki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No tak, a potem top1 Paladyn na serwerze xD

Zadam proste pytanie,

Jeżeli na serwerze jest Paladyn, a nie ma Barby i Nihla, to kto zajmuje topke? Hmm, wpadłem na ten serwer parę razy od poniedziałku o różnych godzinach i co zauważylem? Jak jest Paladyn, którym gra osoba skillowa, to oczywiście ona niszczy cały serwer, a więc jak to jest, że gościu z Paladynem nie ma żadnej kontry na serwerze z ponad 10 graczami?

Przypominam jeszcze raz, to nie FFA. Tutaj skill nie jest najważniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Cały czas do tego zmierzam by w końcu usłyszeć od większej ilości osób zgodę na to, ale ludzie wolą się wykłócać o ten pancerz.

Prosiłem o ich zdanie, bo nie chce żeby potem było, iż nikt nie miał "prawa głosu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pomysł :) zmienić tą kulę niebios tak jak gracze chcą (na użycie nóż + r). Ale skoro najsilniejsza kontra paladyna jest osłabiona to i znerfijmy również i paladyna :). Napiszę tutaj, bo nie chcę tego rozdrabniać na dwa posty. (poza tym tu pewnie więcej osób zauważy). Oto moje propozycje :):

1. Niech magiczny pocisk działa na następny wystrzelony pocisk, a nie trafiony w wroga. Tak jak na 1.6 było :).

2. Zredukowanie liczby magicznych pocisków do 1 

3. Wydłużenie czasu ładowania pocisków (teraz jest chyba 5s to proponuję 7-8 s)

4. Albo po prostu niech magiczne pociski mniej zadają ... (teraz chyba jest podwojenie obrażeń) - z ak w głowę 280 dmg można zadać po dodaniu 30 pkt w adrenalinę, z awp tyle w ciało :).

Myślę, że dzięki temu ludzie zaczęliby również grać innymi klasami :) no to tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta klasa nie jest przesadzona a wydaje mi się, że najwięcej narzekają tutaj osoby grające paladynem. Osobiście gram tą klasa i da się ja zabić, może że grasz paladynem i jesteś Globalem i strzelasz same głowy wtedy masz pecha i umierasz. Narzekacie na kulkę, jeśli macie 20 lvl i dajecie punkty w obrażenia zamiast dać sobie HP  i macie po 150hp to się nie dziwie że was to denerwuje kulka + 3 strzały w ciało was nie ma.  Grając ta klasę też mam problemy z niektórymi innymi klasami: Duriel: Mrozi cie nie możesz się schować wali w ciało na koniec w głowę po tobie. Paladyn: Duży dmg + skok na plecy i już jest problem. Grupowy rasz graczy na ciebie bo ładujesz sie 16 sec na respie jeden zdejmuje pancerz drugi zabija po tobie. Zniewolony(jak nie pomyliłem klasy) na nożu nie widzialny przykapi okrzykiem za 200hp przez ściany nie żyjesz.  Paladynem widziałem to grało 3/4 serwera to jest jak jest.

 

Ja proponuje zrobić tak 1/2 odbicie i r+noz kulka i z klasy premium zmienić na zwykła. 

Edytowane przez Fimszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 5.04.2018 o 14:04, ziomm napisał:

To ja mam pomysł :) zmienić tą kulę niebios tak jak gracze chcą (na użycie nóż + r). Ale skoro najsilniejsza kontra paladyna jest osłabiona to i znerfijmy również i paladyna :). Napiszę tutaj, bo nie chcę tego rozdrabniać na dwa posty. (poza tym tu pewnie więcej osób zauważy). Oto moje propozycje :):

1. Niech magiczny pocisk działa na następny wystrzelony pocisk, a nie trafiony w wroga. Tak jak na 1.6 było :).

2. Zredukowanie liczby magicznych pocisków do 1 

3. Wydłużenie czasu ładowania pocisków (teraz jest chyba 5s to proponuję 7-8 s)

4. Albo po prostu niech magiczne pociski mniej zadają ... (teraz chyba jest podwojenie obrażeń) - z ak w głowę 280 dmg można zadać po dodaniu 30 pkt w adrenalinę, z awp tyle w ciało :).

Myślę, że dzięki temu ludzie zaczęliby również grać innymi klasami :) no to tyle. 

Nie żeby coś, ale oni mają trochę racji. Czemu? W 1.6 tak to wygląda z tą klasą, a Paladyna też sprawdzalem już 3 tygodnie temu (porównywałem do wersji z 1.6) i działa chyba tak samo, wiec nie bardzo rozumiem. @WOJTASIK pewnie się "uczy" do matury, ale może przypomni, bo ja nie bardzo pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2018 o 12:18, -_- napisał:

No tak, a potem top1 Paladyn na serwerze xD

Zadam proste pytanie,

Jeżeli na serwerze jest Paladyn, a nie ma Barby i Nihla, to kto zajmuje topke? Hmm, wpadłem na ten serwer parę razy od poniedziałku o różnych godzinach i co zauważylem? Jak jest Paladyn, którym gra osoba skillowa, to oczywiście ona niszczy cały serwer, a więc jak to jest, że gościu z Paladynem nie ma żadnej kontry na serwerze z ponad 10 graczami?

Przypominam jeszcze raz, to nie FFA. Tutaj skill nie jest najważniejszy

Nie wiem ile razy wchodzisz na serwer ale kilkadziesiat razy udowadnialem ze w moim przypadku gralem kilkoma klasami z 1 lvl i wyniki byly takie same( plus nawet z nihlathakiem albo barba bylem  w topce), potwierdzi to masa osob. A mowienie ze tylko paladynowi przeszkadza nihlathak to glupota

Edytowane przez ckbs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności