Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Nihlathak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

W tym temacie będą poruszane kwestie związane z klasą Nihlathak na serwerze New Diablo Mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, polecam powrócić do opcji użycia kuli niebios tylko i wyłącznie na nóż + r, wyjaśniałem to w poprzednim temacie gówno burzy o nihlathaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ludzie już zostawcie tego nihlataka w spokoju. Nie jest on wcale taki mocny - łatwo jest go skontrować (za pomocą skilli, przy pomocy itemu pochodnia piekielnego ognia, czy też klasą zniewolony). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxx Speed
2 godziny temu, ziomm napisał:

Ehh ludzie już zostawcie tego nihlataka w spokoju. Nie jest on wcale taki mocny - łatwo jest go skontrować (za pomocą skilli, przy pomocy itemu pochodnia piekielnego ognia, czy też klasą zniewolony). 

no normalni ludzie wiedzą o tym ale zawsze znajdzie się jakaś płaczka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
20 godzin temu, Maxx Speed napisał:

Chcesz powrotu na nóż + r prosze bardzo ale wtedy niech mag tez tak używa fireball

palek wraca do kucania i spacji 

 

Tutaj akurat bym się kłócił, bo mag nijak ma się do nihlathaka jeśli chodzi o skille - musiałem to skomentować, bo uważam za krzywdzące łączenie tych dwóch klas w taki sposób.

 

Co do zmiany, zostawiam na razie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to co z zmiana na noz+r?
na serwerze dosc czesto wystepuje sytuacja ze typek zabije 4 i nadal ma 30/90 naboi w ak
dla ludzi ktorzy pisza ze nihlataka kontruje zniewolony, xm i pochodnia tylko potwierdzaja to ze ta postac jest p2w bo kontroluje cala gre

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ckbs napisał:

to co z zmiana na noz+r?
na serwerze dosc czesto wystepuje sytuacja ze typek zabije 4 i nadal ma 30/90 naboi w ak
dla ludzi ktorzy pisza ze nihlataka kontruje zniewolony, xm i pochodnia tylko potwierdzaja to ze ta postac jest p2w bo kontroluje cala gre

Jest to dość spore osłabienie i jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mi już ręce opadają ... ndm nie jest takim serwerem, że jedną klasą możesz wszystko zrobić. Każda klasa ma swoje plusy i minusy. Również każda klasa jest kontrowana przez coś. Dużo ludzi narzeka, bo na paladynie jak strzelisz nihlathakowi w głowę to masz pewną śmierć ... i tak ma być. Nihlathak oraz barbarzyńca to jedne z nielicznych kontr na paladyna, który na 10 lvl potrafi z kałacha zadać 290 dmg ... Masz problem z zabiciem nihlathaka? Zmień klasę na maga, który jak dobrze rozegra może spokojnie położyć nihlathaka. Nie widzę sensu zmieniać ani pancerza ani kuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisuję się pod osłabeniem klasy. Mówisz ziomm, że kontra na paladyna to tylko to i barba, ale weź pod uwagę, że paladyn jest zwykłą klasą,a nihlathak jest premium, trzeba po prostu znaleźć kompromis i jakoś to zmienić, bo aktualnie albo grają na serwerze paladyni albo premki ;/

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki ze nihlathak kontruje kazda klase. Ile razy byla sytuacja ze ktos stal na afk z nozem i kogos zabil.
Nie tylko ja chce nerfa tej klasy caly serwer narzeka ze postac za mocna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ckbs napisał:

problem jest taki ze nihlathak kontruje kazda klase. Ile razy byla sytuacja ze ktos stal na afk z nozem i kogos zabil.
Nie tylko ja chce nerfa tej klasy caly serwer narzeka ze postac za mocna. 

XD pamiętam to bo to ja bylem afkiem XD ale będe sie klucił poniwaz masz paladyna tak samo jak ; demolition ,lush a oni najbardziej płaczą.Jak sie naladuje to oni mi z akacza w heda walą i potem placzą ze ta klasa jest zbyt op. Jak ta klasa miala by skila pod noz+r to by jej juz nikt niekupowal bo nikt niechcail by PLACIC za tą klase swoich/rodziców pieniędzy... Jeżeli chodzi o kontry na niego to ci wypisze klasy ; druid ( leczy się i jak ktos w niego walnie kulką on 1/2 swojego zycia uleczy wiem bo gralem przeciwko altairowi) , barba ( pancerz nihlathaka nic ci nie zrobi + jeszcze 1 pancerz , zniewolony (odbija skile) , diablo ( jego granat zaczepny zabija na hita ) , lowca , sacavenger (tepa sie na respa) i moze latwo uciec a potem nihlathak nie jest dla niego problemem ...

 

 

No sory adJ ale jak ty zamiast 1 dwa pociski walnąc w nogi to ty walisz w łeb po 2 grasz klasą przez która nihlathak niemusi nic robic :P

 

polecam sie kupic w !z takie rzeczy jak pociski paladyna za 12z i będziesz mial lepszego paladyna na 1 mape po 2 jak nihklathak wypusci kule i nietrafi to masz ez kila... ale tacy ludzie jak lush,demolition,adJ(ty) nic nierozumią bo ladują sie tym paladynem i raszują jak wyskoczą mi na morde to normalne jest ze użyje kulki ... nikt mądry na servie prócz kilku osób (cwaniak,hades,wojtas,yoshino) wiedzą ze na nihlathaka gra sie  na odległosć a nie na blisko ... Więc nie mów na forum głupot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym gdyby pancerz był by 1/2 % to wtedy bylo by 50% na 50% i to by było dla was jeszcze gorsze bo niemusisz sie ladowac. Np tym wystrzelki w cb 10pocisków z czego 5 odbijesz a tak to bys odbił tylko 2 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Niezapominajmy ze gramy nadal w cs'a taki fps w ktorym licza sie umiejetnosci ( i najczesciej zeby zabic celuje sie w glowe) a nie w rpg'a w ktorym puszczasz firebolla i wszyscy gina.
Po 2. Odswiezylem temat bo na serwerze wczoraj bylo 8 osob razem ze mna i kazdy byl za tym aby go znerfic bo nie tylko ciezko go zabic ale odechciewa sie grac.
Po 3. Rozumiem ze klasa premium musi byc lepsza od reszty bo by nikt jej nie kupywal prosta, normalna sprawa. Ale to ze klasa ma byc lepsza nie znaczy ze ma kontrolowac cala gre, jak sam napisales co kontruje nihlathaka tylko potwierdzles ze postac sama obecnoscia moze miec wplyw na caly mecz.
Po 4. Duzo ludzi gra paladynami (i sie do tego przyznali) ze jak wchodza na serwer i widza jak ktos robi 40/10 staty jakas klasa to oczywiste ze beda nia grac bo "jak ktos dobrze gra to klasa musi byc dobra", + paladyn nadal ma zbugowane skoki (double jump).
Po 5 ostatnie. To umiejetnosc gracza powinna definiowac klase, a nie odwrotnie gdzie ktos ma niska range a jest na gorze tabeli bo gra nihlathakiem (i nie mowie teraz o tobie) w porownaniu jak zagra inna klasa to jest 10 fragow na minusie. 

PS. nie wiem czemu napisales o pancerzu jesli mi chodzi o kule ;) wczoraj na serwerze byla sytuacja ze NinjaHyper gral ww. klasa zostalo 2v1 ja bylem zkampiony w rogu i czekalem az zaplantuje pake, kiedy on sie pojawil strzelilem [sic!], nie dosc ze odbil pierwszy pocisk w glowe to jeszcze nawet mnie nie widzac poprostu puscil kule w sciane skad dochodzily pociski i zgon. I ta sytuacja dowodzi tego ze poki strzelilbym 2 razy w nogi zeby zabrac pancerz to juz bym 3 razy umarl i 10 razy zrespil.

Jak juz pisalem nie tylko ja chce nerfa nihlathaka  bo gram paladynem (nie wiem o co ci chodzi) wiekszosc ludzi irytuje klasa i nie graja oni paladynami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ckbs napisał:

Po 1. Niezapominajmy ze gramy nadal w cs'a taki fps w ktorym licza sie umiejetnosci ( i najczesciej zeby zabic celuje sie w glowe) a nie w rpg'a w ktorym puszczasz firebolla i wszyscy gina.
Po 2. Odswiezylem temat bo na serwerze wczoraj bylo 8 osob razem ze mna i kazdy byl za tym aby go znerfic bo nie tylko ciezko go zabic ale odechciewa sie grac.
Po 3. Rozumiem ze klasa premium musi byc lepsza od reszty bo by nikt jej nie kupywal prosta, normalna sprawa. Ale to ze klasa ma byc lepsza nie znaczy ze ma kontrolowac cala gre, jak sam napisales co kontruje nihlathaka tylko potwierdzles ze postac sama obecnoscia moze miec wplyw na caly mecz.
Po 4. Duzo ludzi gra paladynami (i sie do tego przyznali) ze jak wchodza na serwer i widza jak ktos robi 40/10 staty jakas klasa to oczywiste ze beda nia grac bo "jak ktos dobrze gra to klasa musi byc dobra", + paladyn nadal ma zbugowane skoki (double jump).
Po 5 ostatnie. To umiejetnosc gracza powinna definiowac klase, a nie odwrotnie gdzie ktos ma niska range a jest na gorze tabeli bo gra nihlathakiem (i nie mowie teraz o tobie) w porownaniu jak zagra inna klasa to jest 10 fragow na minusie. 


 

1

Nie wiesz co to jest diablomod to nie graj

2

Klasa nie jest OP  ale każdy tak mówi póki nią nie grał (przypuszczam że 3/4 tego serwera to są Paladyni) 

Grają pladynami bo to jest bdb klasa sam ma wbudowane odbicie 1/9 i to jest kozackie czasami mogę na tym zbić u siebie z 150 HP

więc jak chcesz nerfa u Nithalaka to też musi być u paladnyna

 

5

W część się zgadzam ale powiem jeszcze raz

" Nie rozumiesz diablomod a to nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Shadow #RoadToSilver napisał:

1

Nie wiesz co to jest diablomod to nie graj

2

Klasa nie jest OP  ale każdy tak mówi póki nią nie grał (przypuszczam że 3/4 tego serwera to są Paladyni) 

Grają pladynami bo to jest bdb klasa sam ma wbudowane odbicie 1/9 i to jest kozackie czasami mogę na tym zbić u siebie z 150 HP

więc jak chcesz nerfa u Nithalaka to też musi być u paladnyna

 

5

W część się zgadzam ale powiem jeszcze raz

" Nie rozumiesz diablomod a to nie graj"

zgadzam sie z tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ckbs napisał:

Po 1. Niezapominajmy ze gramy nadal w cs'a taki fps w ktorym licza sie umiejetnosci ( i najczesciej zeby zabic celuje sie w glowe) a nie w rpg'a w ktorym puszczasz firebolla i wszyscy gina.
Po 2. Odswiezylem temat bo na serwerze wczoraj bylo 8 osob razem ze mna i kazdy byl za tym aby go znerfic bo nie tylko ciezko go zabic ale odechciewa sie grac.
Po 3. Rozumiem ze klasa premium musi byc lepsza od reszty bo by nikt jej nie kupywal prosta, normalna sprawa. Ale to ze klasa ma byc lepsza nie znaczy ze ma kontrolowac cala gre, jak sam napisales co kontruje nihlathaka tylko potwierdzles ze postac sama obecnoscia moze miec wplyw na caly mecz.
Po 4. Duzo ludzi gra paladynami (i sie do tego przyznali) ze jak wchodza na serwer i widza jak ktos robi 40/10 staty jakas klasa to oczywiste ze beda nia grac bo "jak ktos dobrze gra to klasa musi byc dobra", + paladyn nadal ma zbugowane skoki (double jump).
Po 5 ostatnie. To umiejetnosc gracza powinna definiowac klase, a nie odwrotnie gdzie ktos ma niska range a jest na gorze tabeli bo gra nihlathakiem (i nie mowie teraz o tobie) w porownaniu jak zagra inna klasa to jest 10 fragow na minusie. 

PS. nie wiem czemu napisales o pancerzu jesli mi chodzi o kule ;) wczoraj na serwerze byla sytuacja ze NinjaHyper gral ww. klasa zostalo 2v1 ja bylem zkampiony w rogu i czekalem az zaplantuje pake, kiedy on sie pojawil strzelilem [sic!], nie dosc ze odbil pierwszy pocisk w glowe to jeszcze nawet mnie nie widzac poprostu puscil kule w sciane skad dochodzily pociski i zgon. I ta sytuacja dowodzi tego ze poki strzelilbym 2 razy w nogi zeby zabrac pancerz to juz bym 3 razy umarl i 10 razy zrespil.

Jak juz pisalem nie tylko ja chce nerfa nihlathaka  bo gram paladynem (nie wiem o co ci chodzi) wiekszosc ludzi irytuje klasa i nie graja oni paladynami

hmm? 3/4 serva to paladyni ...demolition i altair nie mają slawa bo im wiecznie cos niepasuje 2 kurwa jak celujesz to chyba widzisz nick SHARM CS-CLASSIC?! czy udajesz ułoma ... inni po prostu mówią ze ta klasa to gówno bo maja po 20lvl ;-; ... więc mam ich na hita po 3 chyba 3/4 serva niewie ze masz binda; bind b sm_sklep i mozesz se kupic hp jak cie trafie a tobie zostanie 10hp po 4 mozesz pod /z kupic se idem pochodnia płonącego ognia ( czy cos takiego) ... popzatym w tematach OGÓLNE masz wyjasnioną sprawe... pozatym jestes toxikiem i jak cie zabije to zwalasz na klase a uwierz w 5x na mape sie laduje a w  20% nie trafiam ... napislem ci klasy przez które nihlathak jest ez do pokonania ... więc gadaj głupot na forum tylko sam pomysl ...

 

niezapominajmy ze to jest ndm i kazdy ma takie same prawo do uzywania takiej czy innej klasy... poto jest klasa nihlathak zeby jej uzywac nie sądzisz? i poto jest zrobiona zeby grac pod kule bo niema nic innego od kuli i pancerza dlatego latwo nihlathaka zdjąć skilami/itemami/runami ... mój fire ball zabioera 178 dmg więc taki altair jak mu tyle zdejme będzie mial 1/4 swojego zycia + filoka to jest już 2.5/4 +regeneracja ...  polecam zagrac wszystkimi klasami a nie jak inni grają only paladyn choc w sklepie da sie kupic pociksi paladyna za 12g na 1 mape i one są nieograniczone pozatym  wyzywają mnie ci którzy grają palkiem a inni tylko dlatego ze nie umią grac i niewiedzą na czym polega diablo mod NOBO NDM JEST STWORZONY DLA SKILI!!! ;-; bo dla cb na ndm liczy sie tylko skil , karzda klasa jest dopasowana do skila ...

więc ogarnij sie typie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze niektore osoby sa zbyt ograniczone zeby zrozumiec ze klasa psuje cala zabawe.
Podkresle jeszcze raz ze nie tylko paladyni i nie tylko ja chce zmiany tej klasy. Umiejetnosci tej klasy sa zle dobrane poki zbijesz pancerz juz nie zyjesz bo kula, jak atakujecie nawet w 3 to pewne ze 1 osoba zginie.

piszesz ze altair i demolition nie maja glosu a sam robisz takie bledy ze nie mozna czytac twojego posta bez porzygu. Wiec prosze zeby na forum wypowiadaly sie osoby znajace podstawy ortografii

Miedzy paladynem a nihlathakiem jest taka roznica ze paladyn ma szanse ze odbije pocisk a nihlathak ma to zapewnione

Edytowane przez ckbs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś również, że paladyn to zwykła klasa, a nihlathak to klasa premium. Już nie będę się z wami kłócił o to, bo nie mam siły ciągle tego samego tłumaczyć. Jak denerwuje Cię odbicie headów to kup sobie iglicowy hełm (kosztuje chyba 23 złota) natomiast jak ciągle dedasz z powodu kuli niebios to kup pochodnię piekielnego ognia za 35 złota i tyle. No i raczej jak grasz na NDM to musisz się liczyć z tym, że będziesz ginął od umiejętności klas ... to nie jest FFA. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności