Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]D3M0LIT1ON podanie na admina


mafiozo2

Rekomendowane odpowiedzi

  W dniu 30.04.2018 o 15:38, mafiozo2 napisał:
1. Nick: D3M0LIT1ON
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 23
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  2 
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/767080
8. Parę słów o sobie **: Bardzo miły, pomocny, przyjazny.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Potrzebny jest admin, a ja mam nadzieję że nadam się oraz chcę zdobyć nowe umiejętności 
10. Steam_ID: STEAM_0:1:3628663
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Więcej niż ktokolwiek i jeszcze więcej gdyż nie mal w każdej wolnej chwili jestem na serwerze 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zależne od zmiany (praca dwu zmianowa) (pierwsza zmiana) ok 15 jestem na serwerze do ok 22:30-23 (druga zmiana) ok 10-12, 23-2 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Myślę że na to pytanie odpowie mój profil steam http://steamcommunity.com/profiles/76561197967523055/
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

@-_- 
Rozumiem Twoje obawy itp... lecz chciałbym powiedzieć że z dnia na dzień zmieniam swoje zachowanie a po za tym bycie adminem to nie pokazanie kto jaką ma siłę i tak na czysta logikę nie można kierować się emocjami lecz opanowaniem i rozsądkiem. Oprócz tego nie wziąłeś  pod uwagę tego iż jestem bardzo często na serwerze i wymieniłeś same negatywy. 

 

Edytowane przez mafiozo2
opowiedz na post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak ponieważ jast mało admninów grającycha on sporo gra mam tylko prośbe żebyz milej sie wypiwadał do nithalaków

 

3 godziny temu, -_- napisał:

Nie rozumiem podejścia co poniektórych osób. Każdy prawie pisze o jego wybuchowości, a mimo to dajecie mu "TAK". Taka osoba nie powinna mieć admina, bo wiadomo jak to wygląda z osobami wybuchowymi. Jeżeli jest tak jak pisze (a wiele osób podaje taki powód), to na admina się w ogóle nie nadajesz. Admin musi umieć się zachować, a jeżeli Ty nie potrafisz się powstrzymać, to jak to bęzdie wyglądać gdy dostaniesz admina? Polecą bany za to, że ktoś CIę wkurzy? Zaczniesz rozdawać bany z różnym czasem, bo ktoś Cię bardziej wkurzył, a ktoś mniej?

 

@mafiozo2

Pragnę też przypomnieć, że w dziale rekrutacji korzystamy z opcji "edytuj", nie piszemy nowych postów.

Musisz edytować swój główny post, a nie pisać kolejny. Przecież to napisałem i teraz to podkreśliłem, żeby było jasne. Regulamin mói jasno, że jest zakaz wypowiadania się pod własnym regulaminem i by edytować swój post

No tak był wybuchowy ale zmienił się chłopak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafisz panować nad emocjami
Jesteś toksyczny, wybuchowy oraz kurwisz na lewo i prawo gdy zostaniesz zabity x raz z rzędu

Szanujesz tylko swoje grono osób/znajomych

Nie potrafisz odróżnić osoby potrafiącej dojrzeć niewidzialne jednostki od cheatera (akurat mówię o sobie)

Dopiero wczoraj pokazałeś swoją lepszą stronę "medalu"
Może miałeś lepszy dzień?
Może na pokaz?
Może spowodowane tym, że składasz podanie na admina?

Dlatego "jednorazowe" zachowanie nie przekonuje mnie, abym pozytywnie się wypowiedział na Twój temat
Nie zmienię zdania dopóki nie zaczniesz traktować lepiej innych, jak i przede wszystkim nowych graczy

 

Reasumując jestem przeciw

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dajesz się czasem... często ponieść emocjom, ale gdybyś tak nie używał mikrofonu... i czatu... i najlepiej wyłącz słuchawki i monitor żeby opinie innych cię nie rozpraszały to nawet było by ok :P

A tak na serio to jestem za tym abyś dostał admina próbnego, z taką motywacją myślę że przestanie być z ciebie taki toxic. W razie jakby nie zadziałało zawsze jest dział skargi i wtedy koniec z adminem.

+ aktywność

+ wiek

+ mikrofon (nie wiem czemu zaliczam to jako plus XD)

+ składka

+ staż na serwie

Jest menu więc komendy nie są priorytetem, a nie jest ich też tak dużo żeby nie zapamiętać.

Także jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz serio mam problem - nie wiem jak się wypowiedzieć w tym podaniu xd. Szczerze to miałem nadzieję, że nie chcesz być adminem :P. Tak jak dużo osób pisało: jesteś strasznie wybuchowy, często przeklinasz ... trochę się też boję o ludzi bez mutacji (chociaż w sumie jesteś pod tym względem jak Hades :p). No, ale też masz (małe) plusy ^^. Składka, wiek i aktywność na +++. Co do braku doświadczenia w byciu adminem to myślę, że dasz radę ogarnąć - komend jest mało, a i zawsze jest menu :P. Tak jak Hades jestem za okresem próbnym - jedna wpadka i wylatujesz :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak chociaż trochę z dystansem ;). Znam Cię z NDM i wiem jaki jesteś :p. Myślę, że się nadajesz na adma ale nie mogę pominąć tego co mówią chłopaki wyżej, że jesteś nerwowy. Ale myślę, że da się nad tym zapanować. Więc jestem za propozycją początkowo na próbę admin, a jeśli nie będzie skarg ( słusznych oczywiście) to na stałe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak bardzo aktywny gracz posiadający spore umiejętności ale takze wspierający nowych graczy (jeżeli takowy sie pojawi) a po za tym mało jest teraz adminow i duzo osob lamie regulamin. Przydałby się ktoś kto by to utrzymał w ładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie rozumiem podejścia co poniektórych osób. Każdy prawie pisze o jego wybuchowości, a mimo to dajecie mu "TAK". Taka osoba nie powinna mieć admina, bo wiadomo jak to wygląda z osobami wybuchowymi. Jeżeli jest tak jak pisze (a wiele osób podaje taki powód), to na admina się w ogóle nie nadajesz. Admin musi umieć się zachować, a jeżeli Ty nie potrafisz się powstrzymać, to jak to bęzdie wyglądać gdy dostaniesz admina? Polecą bany za to, że ktoś CIę wkurzy? Zaczniesz rozdawać bany z różnym czasem, bo ktoś Cię bardziej wkurzył, a ktoś mniej?

 

@mafiozo2

Pragnę też przypomnieć, że w dziale rekrutacji korzystamy z opcji "edytuj", nie piszemy nowych postów.

Musisz edytować swój główny post, a nie pisać kolejny. Przecież to napisałem i teraz to podkreśliłem, żeby było jasne. Regulamin mói jasno, że jest zakaz wypowiadania się pod własnym regulaminem i by edytować swój post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć iż nie było by takiej sytuacji którą wymieniłeś "-_-". Zmieniam swoje zachowanie z dnia na dzień gdyż zależny mi a wiadomo coś za coś dlatego. Wiadomo "admin musi być opanowany i świadomy przy rozdawaniu banów" wiec nie pozwolił bym sobie na takie zachowanie wymienione czyli daje bany na rożne czasy i zależne od osoby ponieważ chodzi mi tylko o ład i porządek na serwerze NDM.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest podanie czy co to xd

 

Oczywiście, że jestem na nie, jesteś zbyt toksyczny i wybuchowy. Baaardzo często musiałem Cię uspokajać, lecz niestety efektów to nie przynosiło, więc zaczęły lecieć muty. Jak dla mnie nie nadajesz się na admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2018 o 15:38, mafiozo2 napisał:
1. Nick: D3M0LIT1ON
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 23
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  2 
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/767080
8. Parę słów o sobie **: Bardzo miły, pomocny, przyjazny.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Potrzebny jest admin, a ja mam nadzieję że nadam się oraz chcę zdobyć nowe umiejętności 
10. Steam_ID: STEAM_0:1:3628663
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Więcej niż ktokolwiek i jeszcze więcej gdyż nie mal w każdej wolnej chwili jestem na serwerze 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zależne od zmiany (praca dwu zmianowa) (pierwsza zmiana) ok 15 jestem na serwerze do ok 22:30-23 (druga zmiana) ok 10-12, 23-2 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Myślę że na to pytanie odpowie mój profil steam http://steamcommunity.com/profiles/76561197967523055/
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

@-_- 
Rozumiem Twoje obawy itp... lecz chciałbym powiedzieć że z dnia na dzień zmieniam swoje zachowanie a po za tym bycie adminem to nie pokazanie kto jaką ma siłę i tak na czysta logikę nie można kierować się emocjami lecz opanowaniem i rozsądkiem. Oprócz tego nie wziąłeś  pod uwagę tego iż jestem bardzo często na serwerze i wymieniłeś same negatywy. 

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ludzie czy ja piszę do dzieci?

Ukryłem Twój post 2 razy i raz go połączyłem, bo ciągle łamałeś regulamin i zrobiłeś to znowu

W dniu 1.05.2018 o 12:36, -_- napisał:

Pragnę też przypomnieć, że w dziale rekrutacji korzystamy z opcji "edytuj", nie piszemy nowych postów.

Napisałem to jasno, a mimo to, w tym temacie postanowiłeś złamać tę zasadę 3 razy i pojawiła się jeszcze inna osoba, która postanowiła komentować mój wpis, mimo iż sama dała już opinie na temat podania.

 

Od teraz nie będę się z Wami bawił i prosił, bo macie mnie totalnie w dupie. Tylko w tym dziale jest taki burdel jeśli chodzi o trzymanie się regulamin.

 

Jestem na nie i zapraszam za tydzień. Złamałeś punkt:

Cytat

5. Osoba składająca podanie wypowie się pod nim ~ służy do tego opcja edytuj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności