Skocz do zawartości

Discord


Kubaciszew

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zrobić grupę serwerową na discordzie i zrobić tam kanały głosowe dla każego serwera. Mogły by być tam różne konkursy np karaoke. Ludzie wtedy dzieki muzycznemu botowi by se dawali podkład. Ja osobiscie wole discorda i nie chce instalowac kolejnego komunikatora (ts). A chce brac udzial w konkursach.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że i tak większość korzysta z ts'a, skoro nigdy nie było takich propozycji to raczej będzie zbędne.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się tym nawet zająć ze zrobieniem kanału ale najlepiej będzie zrobić ankietę i niech każdy zagłosuje. Jak dla mnie to używam tych 2 komunikatorów i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas i tak Twoja propozycja wejdzie w życie. Dlaczego? 

Nie, nie dlatego, że ludzie nagle przestaną korzystać z TS'a tylko dlatego, że za Ts'a trzeba płacić (licencja etc.), a Discord jest darmowy. Dodatkowo oferują bardzo podobny standard użytkowania. 

Ja jestem osobiście za przejściem na Discorda, oszczędzi to płaczu portfelowi Karola i ograniczy ilość pieniędzy, które będzie trzeba zbierać na zbiórkach.  

@Kasia! - temat dla Ciebie :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym nie decyduję. @Shino czemu ja? XD Ja to tylko od forum jestem i Mirage. xDDDDDDD

Discord? Są wielkie plusy, ale tez minusy jak we wszystkim. Nie za bardzo mogę na ten temat się wypowiedzieć, bo moja wiedza o nim to własna praktyka i raz styczność z modkiem na discordzie znajomego.Wygodne, łatwe, ale nadal twierdzę, że ts jest przejrzystszy. Może przyzwyczajenia, ale to tylko przysporzy na początku dużo problemów. Można spróbować. 

I tak decyzje zostają dla @-_- nikogo innego, wy o tym nie zdecydujecie. Wszelkie decyzje są jego, może się opierać na innych, ale do momentu. 

 

@Shino@Kasia! - Chodziło mi, że ostatnio o tym rozmawialiśmy i pewnie będziesz się chciała wypowiedzieć XD

Edytowane przez Shino
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem neutralna co do tego. 

Na ts i tak większość ludzi przesiaduje, ale z kolei jest płatny, chociaż i tak sieć jest w stanie go utrzymać. Co do Discorda to plus jest taki, że jest darmowy, ale minus, że chyba tak zbyt dużo osób nie korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mils napisał:

Jestem neutralna co do tego. 

Na ts i tak większość ludzi przesiaduje, ale z kolei jest płatny, chociaż i tak sieć jest w stanie go utrzymać. Co do Discorda to plus jest taki, że jest darmowy, ale minus, że chyba tak zbyt dużo osób nie korzysta.

Serwer Team-speak jest odrębną własnością Karola, został odłączony od sieci, z tego co mi przez pamięć przemknęło, jest opłacany z kieszeni Karola a nie z tego co sieć zarobi. Discord jest może i darmowy, ale to mogłoby również w pewien sposób przyczynić się do tego że ts utraci część użytkowników, frekwencja zmaleje ( przynajmniej z ciekawości do czegoś z czego się nie korzystało ), a jak są ludzie to i oko cieszy, że coś się dzieje na serwerze :dada: po co zmieniać coś co dobrze prosperuje.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegą u góry, lecz i tak preferuje discorda. Jakoś po prostu łatwiej jest mi się w nim odnaleźć. Jeśli byłyby takowe prace nad tym programem to mogę pomóc.

@Trelic co ty za glupoty wygadujesz? Discord jest na takim samym poziomie co ts a nawet i lepszym. Latwiej sie to tworzy jak i latwiej banuje i kickuje, wszystko wyglada podobnie a jest w ladniejszej oprawce, sa nawet strony ktore daja ci mozliwosc ustawienia kolorow tego discorda itp. itd.

Edytowane przez SnuFFy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica discord czy ts? Na tym samym to polega a tylko różni się tym ze jest darmowy. Nie ma co przekonywać ludzie sami przejdą. Wystarczy to jakoś ładnie zareklamować i pokazać krok po kroku co i jak tam wszystko ogarnąć, ponieważ za pierwszym razem korzystanie z niego może być problematyczne. Dodatkowym plusem jest to, ze jak ktoś nie ma mikrofonu to może wejść na discorda z telefonu. Pozdrawiam 

Edytowane przez Son of the Scream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Piszesz "Co to za różnica to czy to", a potem piszesz o różnicy xD

 

Tutaj chodzi oto jak chcecie przekonac ludzi z ts by przeszli na Discord.

"Wystarczy ładnie zareklamować" -> Jak? Coś więcej, bo to mi nic nie mówi. Nie powiem, że rezygnujemy z ts na rzecz discord, bo większość i tak pójdzie na innego ts

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest jeszcze znacząco za wcześnie żeby wprowadzać Discorda, nawet na próbę. 

Weź sobie pod uwagę to, że nawet jak założysz go, to wszystko fajnie pięknie, tylko kto będzie tam pilnował porządku? Trzeba znaleźć ludzi do tego, a to dodatkowa męczarnia, bo zawsze jest tak, że zgłasza się wielu chętnych, a jak przepuszcza się ich przez sito, to pozostaje tylko kilku użytecznych, a jak Ci zobaczą, że na discordzie przesiaduje (dajmy na to) 30 osób/dzień to nie ma sensu. Bo nawet nie będzie z kim pogadać, komu rang dawać itp. 

Dla mnie pomysł na nie, bo to jeszcze zdecydowanie za wcześnie, poczekajmy aż discord stanie się bardziej powszechny, bo obecnie jest relatywny do ts'a według mnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie owa propozycja jest poprostu beznadziejna sam posiadam (niestety) discorda i wiem jak chu**wo jest wszytsko zrobione. Jak wiadomo co jest darmowe jest słabo zrobione. Moim skromnym zdaniem najlepiej zostac przy ts3 bo jest tam lepsza jakość itd a, aby ogarnąć discorda Admin owego komonikatora musi mieć mózg itd.. Jak dla mnie na ts3 wygodniej się banuje kickuje i zakłada kanały co może potwierdzić większa ilość adminów.., więc najlepiej pozostać na tym czymś co jest zrobione OK

Edytowane przez Trelic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności