Skocz do zawartości

Szybka Rekrutacja [Redaktor]


Kasia!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

szukam kilku osób na stanowisko Redaktora. Ze względu na małą aktywność w dziale, chcę to rozruszać z @Tymbarkowa :3

Mimo, że to rekrutacja ze zmniejszonymi wymaganiami będziemy patrzeć na "potencjał" danej osoby. Dlatego też, prosimy o stworzenie jednej pracy samodzielnie o dowolnej tematyce w kąciku redaktorskim.

 
Wiek:
Ilość spędzanego czasu na forum?:
Doświadczenie na podobnym stanowisku:
Dział który najbardziej ci odpowiada:
Dlaczego akurat Ty?:
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?:
Link do Twojej pracy*:

 

*Nieobowiązkowe

 

Zakaz wypowiadania się pod podaniem. 

 

 

 

Edytowane przez Shino
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 17 lat.

Ilość spędzanego czasu na forum: W dzień, o ile mam wolne, to staram się być aktywny cały czas. Często również siedzę do późnych godzin.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Gazetka hufca harcerskiego (cały zbiór harcerzy i harcerek z mojego miasta).

Dział który najbardziej mi odpowiada: Na wielkim ekranie, lecz pasuje też mi o wszystkim i wiadomości ze świata.

Dlaczego akurat ja: Jestem osobą, która szybko uczy się nowych rzeczy. Jestem bardzo otwarty na opinie innych ludzi dotyczące mojej pracy, co idzie bardzo na plus jeśli chodzi o np. Recenzje. Na dodatek jestem kimś, kto uwielbia oglądać wszelkiego rodzaju filmy czy seriale, więc dość dużo o tym wiem.

Co chciałbym wnieść jako redaktor: Pewną sobie świeżość, gdyż staram się nie pisać tematów w zawsze takim samym schemacie. Lubię eksperymentować co jakiś czas aby uzyskać coś lepszego lub nauczyć się na błędach, bo tak najszybciej się czegoś nauczyć. Chciałbym również pomóc w ożywieniu tego działu.

Link do pracy: Here.

  • Like 6
  • Haha 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Wiek:15
Ilość spędzanego czasu na forum?:16d 3h 
Doświadczenie na podobnym stanowisku:Nie posiadam.
Dział który najbardziej ci odpowiada:O wszystkim , Na wielkim ekranie
Dlaczego akurat Ty?:Brakuje redaktorów, co widać w momencie pisania jest 1 redaktor a wydaje mi się, że przyda się więcej. Dodatkowo mam dość sporo czasu, ponieważ zbliżają się wakacje ;)
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?:Ożywić Pytania Dnia oraz ogólnie kącik :) 
Link do Twojej pracy*:

 

  • Like 3
  • Dziękuję 2
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
  • Smutny 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2018 o 22:19, SnuFFy napisał:

Wiek: 17 lat.

Ilość spędzanego czasu na forum: W dzień, o ile mam wolne, to staram się być aktywny cały czas. Często również siedzę do późnych godzin.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Gazetka hufca harcerskiego (cały zbiór harcerzy i harcerek z mojego miasta).

Dział który najbardziej mi odpowiada: Na wielkim ekranie, lecz pasuje też mi o wszystkim i wiadomości ze świata.

Dlaczego akurat ja: Jestem osobą, która szybko uczy się nowych rzeczy. Jestem bardzo otwarty na opinie innych ludzi dotyczące mojej pracy, co idzie bardzo na plus jeśli chodzi o np. Recenzje. Na dodatek jestem kimś, kto uwielbia oglądać wszelkiego rodzaju filmy czy seriale, więc dość dużo o tym wiem.

Co chciałbym wnieść jako redaktor: Pewną sobie świeżość, gdyż staram się nie pisać tematów w zawsze takim samym schemacie. Lubię eksperymentować co jakiś czas aby uzyskać coś lepszego lub nauczyć się na błędach, bo tak najszybciej się czegoś nauczyć. Chciałbym również pomóc w ożywieniu tego działu.

Link do pracy: Here.

 

W dniu 4.06.2018 o 16:02, F1kSu napisał:

Wiek:15
Ilość spędzanego czasu na forum?:16d 3h 
Doświadczenie na podobnym stanowisku:Nie posiadam.
Dział który najbardziej ci odpowiada:O wszystkim , Na wielkim ekranie
Dlaczego akurat Ty?:Brakuje redaktorów, co widać w momencie pisania jest 1 redaktor a wydaje mi się, że przyda się więcej. Dodatkowo mam dość sporo czasu, ponieważ zbliżają się wakacje ;)
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?:Ożywić Pytania Dnia oraz ogólnie kącik :)
Link do Twojej pracy*:

 

Zapraszam obu na PW. 

Dostajecie się na okres próbny, który będzie trwał 2 tygodnie. Jeśli w tym czasie nie pojawi się cokolwiek, po prostu out. xD

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 18
Ilość spędzanego czasu na forum?: 3d 2h 5m 27s
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Niestety BRAK. Ale kiedyś musi być ten "pierwszy raz".
Dział który najbardziej ci odpowiada: Wywiady.
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ mam chęć rozruszania kącika redaktorskiego a brakuję redaktorów. Mam nadzieję że się spiszę w "nowym doświadczeniu". Będę się starał jak najbardziej ponieważ teraz mam duuużo wolnego czasu.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Chciałbym zabrać się za wywiady, żeby rozruszać ogólnie kącik redaktorski a także poszerzyć możliwości by każdy każdego mógł głębiej poznać poprzez właśnie wywiady.
Link do Twojej pracy*: 

 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2018 o 18:33, RyBsoN. napisał:

Wiek: 18
Ilość spędzanego czasu na forum?: 3d 2h 5m 27s
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Niestety BRAK. Ale kiedyś musi być ten "pierwszy raz".
Dział który najbardziej ci odpowiada: Wywiady.
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ mam chęć rozruszania kącika redaktorskiego a brakuję redaktorów. Mam nadzieję że się spiszę w "nowym doświadczeniu". Będę się starał jak najbardziej ponieważ teraz mam duuużo wolnego czasu.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Chciałbym zabrać się za wywiady, żeby rozruszać ogólnie kącik redaktorski a także poszerzyć możliwości by każdy każdego mógł głębiej poznać poprzez właśnie wywiady.
Link do Twojej pracy*: 

 

Przyjęty. Napisz do mnie na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o dalej otwartej szybkiej rekrutacji na redaktora! Nie gryziemy, a chętnie przyjmiemy w swoje grono pozytywnych ludzi z chęciami i ambicjami!

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiek: 17
Ilość spędzanego czasu na forum?: kiedy mam chwilę czasu to wchodzę na forum (ostatni tydzień prawie że zerowa aktywność, ponieważ miałem wyjazd)
Doświadczenie na podobnym stanowisku: na forum to pierwszy raz, w gimnazjum recenzowałem filmy
Dział który najbardziej ci odpowiada: każdy dział prócz "Książki moim życiem",  "Anime no Sekai" i "Gazetka"
Dlaczego akurat Ty?: Nie lubię odpowiadać na takie pytania, lecz skoro muszę. Jestem osobą kreatywną, mającą sporo pomysłów, lubiącą nowe wyzwania i przede wszystkim systematyczną. Jestem także osobą, która wywiązuje się z wcześniej przydzielonych zadań.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Jak to każdy pisze, świeżości w Kąciku, mam pomysł na oddzielny "sektor", który moim zdaniem powinien być tu już od dawna. Przede wszystkim chce ożywić to co na razie stoi "martwe".
Link do Twojej pracy*: ---

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, K3ndinh0 napisał:

Wiek: 17
Ilość spędzanego czasu na forum?: kiedy mam chwilę czasu to wchodzę na forum (ostatni tydzień prawie że zerowa aktywność, ponieważ miałem wyjazd)
Doświadczenie na podobnym stanowisku: na forum to pierwszy raz, w gimnazjum recenzowałem filmy
Dział który najbardziej ci odpowiada: każdy dział prócz "Książki moim życiem",  "Anime no Sekai" i "Gazetka"
Dlaczego akurat Ty?: Nie lubię odpowiadać na takie pytania, lecz skoro muszę. Jestem osobą kreatywną, mającą sporo pomysłów, lubiącą nowe wyzwania i przede wszystkim systematyczną. Jestem także osobą, która wywiązuje się z wcześniej przydzielonych zadań.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Jak to każdy pisze, świeżości w Kąciku, mam pomysł na oddzielny "sektor", który moim zdaniem powinien być tu już od dawna. Przede wszystkim chce ożywić to co na razie stoi "martwe".
Link do Twojej pracy*: ---

Przyjęty, na PW omówimy współpracę. Nie zapomnij zgłosić się po rangę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 16.
Ilość spędzanego czasu na forum?: 25 dni.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Posiadałem redaktora bardzo dawno temu, na sieci o podobnej tematyce.
Dział który najbardziej ci odpowiada: "O wszystkim" "Wiadomości ze świata" "Wywiady"
Dlaczego akurat Ty?:  Aktualnie jest tylko kilku redaktorów. Tylko, a może i aż. W każdym bądź razie, kolejna para rąk do pomocy nie zaszkodzi. Jestem osobą kulturalną, miłą oraz aktywną.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Przede wszystkim, większą aktywność w działach, które wymieniłem powyżej. Mam wiele pomysłów, ponieważ jestem osobą kreatywną, lecz myślę, że będę realizować je w póżniejszym czasie. 
Link do Twojej pracy*: -

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, xoxeh napisał:

Wiek: 16.
Ilość spędzanego czasu na forum?: 25 dni.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Posiadałem redaktora bardzo dawno temu, na sieci o podobnej tematyce.
Dział który najbardziej ci odpowiada: "O wszystkim" "Wiadomości ze świata" "Wywiady"
Dlaczego akurat Ty?:  Aktualnie jest tylko kilku redaktorów. Tylko, a może i aż. W każdym bądź razie, kolejna para rąk do pomocy nie zaszkodzi. Jestem osobą kulturalną, miłą oraz aktywną.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Przede wszystkim, większą aktywność w działach, które wymieniłem powyżej. Mam wiele pomysłów, ponieważ jestem osobą kreatywną, lecz myślę, że będę realizować je w póżniejszym czasie. 
Link do Twojej pracy*: -

Również przyjęte. Na PW omówimy wspólpracę. Czeka nas pracowity miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam, odświeżam rekrutację na redaktora. Szukamy osoby, która będzie w stanie zaproponować jakiś powiew świeżości do kącika.  W razie pytań zapraszam na PW.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek:18 
Ilość spędzanego czasu na forum?: Na forum wchodzę praktycznie codziennie. 
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nigdy nie byłem na takim stanowisku. 
Dział który najbardziej ci odpowiada: Sport
Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym spróbować swoich sił, zawsze mam dużo do powiedzenia na temat sportu, bardzo szybko się uczę nowych rzeczy więc myślę, że dałbym sobię radę na stanowisku redaktora. 
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Chciałbym ożywić ten dział ale przede wszystkim zainteresować nim użytkowników forum po przez informacje ze świata sportu. 

@Landrynaa Napisz do mnie na PW, coś podziałamy. 

Edytowane przez Shino
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 14
Ilość spędzanego czasu na forum?: Jak tylko mogę to staram się być aktywny, zdarza się siedzenie wieczorem.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie byłem na podobnym stanowisku.
Dział który najbardziej ci odpowiada: Wszystkie, oprócz "Anime no Sekai".
Dlaczego akurat Ty?: Mam dużo chęci, jestem osobą, która lubi próbować nowych rzeczy, nie boje się podejmować ryzyka. Szybko się uczę na błędach, lubię pisać. Biorę mocno pod uwagę zdania innych ludzi i staram się poprawiać to, czego mi brakuje.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Chciałbym ożywić kącik jak tylko mogę. Będę się starał pisać dużo recenzji filmów, seriali, które polecą użytkownicy sieci. Oprócz tego będę chciał zaktualizować niektóre tematy, by były jak najbardziej przejrzyste oraz aktualne.
Link do Twojej pracy*: klikać

Edytowane przez Shino
Jeżeli masz chęć działać to napisz do mnie na PW.
  • Like 15
  • Dziękuję 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przypominam wszystkim, że dalej otwarta jest szybka rekrutacja na Redaktora forum, zapraszam chętnych do składania podań!

EDIT: Rekru off.

Edytowane przez SnuFFy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SnuFFy zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności