Skocz do zawartości

Nadszedł ten czas


Zimny.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, albo Dobry Wieczór, zależy o której godzinie to czytasz. Chciałbym się z wami pożegnać(pewnie ostatni raz :(), w końcu musiało to nadejść, moja prawie 4-letnia przygoda z CSC się kończy. Powodów jest wiele, ale główny z nich to chęć zmiany czegoś w moim życiu. Miałem zostać, składać podanie na H@ ZM, no ale cóż, sprawy inaczej się potoczyły. Mam nadzieję, że przyszły opiekun zadba o serwer. Szczególne pozdrowienia dla @Wercia. która w każdej sytuacji pomagała, nie ważne o co mi chodziło, to starała/stara się pomóć :) @Ktoś na pewno Dla tego buca, kiedyś mieliśmy spine(chyba), no ale po czasie jako pierwszy z sieci dostałeś mojego FB :kappa: @|Mort|<- Nie umiem oznaczyć XD Byleś jedną z pierwszych osób które poznałem na sieci po mojej dłuższej przerwie i razem zemną straciłeś admina na DR(większość wie dlaczego) xD @F00lISH Za "naszych czasów" chyba dobrze zajmowaliśmy się serwerem :kappa: Dzięki Tobie nauczyłem się podstaw w FTP no i zacząłem bardziej przywiązywać uwagę do ortografii, ale pamietaj TOP 1 na DR moje! XD @ezuss1337 Pomimo ostatniej spiny, też się musisz tutaj znaleźć, gdy osoba ww. odszedła jako jedyny stawiałeś "opór" :kappa: Nie no, zajebiście się z Tobą grało, a najlepiej cisnęło beczke z @The Boss. @kolano lokiecDetektywie Janek, przegrałem z Tobą kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt godzin na OM i stwierdzam ze Ty to taki Snax v2 xD Tak na poważnie, dobrze mi się z Tobą dogadywało i mam nadzieję że jeszcze się postrzelamy :D  @Krulova. Nie znamy się zbyt długo i na początku chyba się nie lubiliśmy, ale z biegiem czasu się to zmieniło i okazałaś się bardzo fajną kumpelą do gry xD 

@-_- Dziękuje za danie mi szansy na opiekowanie się serwerem, mam nadzieję że nie było tak źle jak na pierwszy raz :D Życzę Ci przyrostów na Sieci, bo aktualna sytuacja jest nie za ciekawa. 

Dobra dość tych pozdrowień, bo rozpisałem się bardziej niż na moim teście gimnazjalnym :kappa: 

Z kilkoma osobami kontakt na pewno będę miał :)

Nie wykluczone że na Zm, Om będę się pojawiał, ale to sporadycznie.

Z fartem, piontka! 

  • Like 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mimo wszystko będziemy mieli kontakt na fb/steam czy snap, trzymam mocno kciuki za Ciebie, abyś sobie wszystko ułożył jak sobie tego zapragniesz i nigdy się nie poddawał mordzia! 

Trzymaj się Kubuś ❤️

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę... Dzięki za pamięć i miłe słowa :) Mam nadzieje, że kontaktu nie stracimy i życzę ci, żebyś sobie wszystko ułożył po swojemu i wrócił chociaż na chwile. Pozdrawiam i do usłyszenia ;) 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności