F00lISH

DeathRun CS:GO
 • Content count

  132
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  30d 15h 29m 12s

5 Followers

About F00lISH

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday May 29

Informacje o Profilu

 • Nick
  Aomine
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Multi-Arena 1v1 CS:GO
 • Lokacja
  Łask
 • Steam Custom URL
  -Aomine

Recent Profile Visitors

1862 profile views
 1. 1. Twój Nick: Redias/ F00lISH 2. Serwer na którym masz admina: DRGO Ranga: Admin 4. Link do tematu:
 2. 1. Nick: Redias2. Imię: Jakub3. Wiek: 174. Znajomość sourcemod (0-10): 10 5. Sprawny i działający mikrofon: Tak6. Parę słów o sobie **: Wracam na serwer po miesiącu przerwy, który był spowodowany dość dziwną sytuacją prywatną. Szczegóły wolę zachować dla osób zainteresowanych. Pomijając powyższy temat, jestem byłym kilkukrotnym adminem/opiekunem serwerów na sieci, do której dołączyłem ok. 3-4 lata temu. Moja znajomość SM'a jest (w mojej opinii) bardzo dobra. Prawie do perfekcji opanowałem obsługę tego pluginu w grze, jak i poza nią. Jeśli chodzi o tryb gry, to znam go na wylot, dzięki mojemu stażowi na serwerze. Myślę, że moja znajomość regulaminu także wykracza ponad średnią, ponieważ jedyny ban, który był mi nadany(Pomijając wyjścia z TT, które czasem były nieuniknione z powodu braku innych graczy), jest za (może i lekko przesadzony) żart. Ten punkt napisałem trochę inaczej niż każdy, ale myślę, że taka treść bardziej pasuje do tematu podania.7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Oczywistą sprawą jest to, że chcę pomóc serwerowi, ale mam także inną motywację. Chcę odpokutować za swoje niedawne dziwne zachowanie, oraz zrzucić trochę ciężaru z ostatnio nielicznej administracji.8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny w najgorszym wypadku, do pięciu/sześciu godzin w najlepszym. Średnio około 2.5h dziennie9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14:00-02:30 Przez cały tydzień.10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Licząc wszystkie konta, około 4000 godzin.11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Pełniłem rolę admina, oraz opiekuna kilkukrotnie, na dwóch serwerach z tej sieci.
 3. Ty żyjesz?xdd 

  1. Show previous comments  6 more
  2. F00lISH

   F00lISH

   Obraziłem się i tyle :v

  3. PoLaR

   PoLaR

   To nieźle xdd 

  4. Esme

   Esme

   O nieee... xD 

 4. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 5. Mniej niż 15h na serwerze.
 6. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 7. Nie masz przegranych 15h na serwerze.
 8. Nick na forum: F00lISHCyfra/Liczba: 59
 9. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 10. @TomeK. Kiedy pisałem, że poparcie wśród adminów zwiększy twoje szanse na przyjęcie, to nie miałem w zamiarze sugerować ci pisania do każdego admina i pytania go o zdanie. Jest dokładnie tak, jak napisała Esme. Opinia adminów po prostu pozwala potwierdzić, że zachowujesz się prawidłowo. Pomijając twoje wiadomości, które wysłałeś do każdego admina, były jeszcze wykroczenia, których popełniłeś całkiem sporo. Jeśli chcesz w przyszłości składać podanie jeszcze raz, to sugerowałbym dokładniejsze zapoznanie się z regulaminem serwera, jak i samej rekrutacji.
 11. Imię: Jakub Nick: Aomine Wiek: 17 Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Od 2 do 4 godzin Staż na serwerze: 6d 15:33h, poza tym grałem na poprzednich wydaniach serwera. STEAM: STEAM_1:1:157181834 Znajomość Sourcemod (1-10): 10 Znajomość FTP (wgrywanie map , pluginów [1-10]): 9 Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected] (podaj nazwy, bez linków): Tak Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Pełniłem funkcję admina na paru serwerach i byłem opiekunem na Surfie, oraz poprzednim DR. Dlaczego akurat Ty: Zacząłem grać na DR:GO pod koniec 2015 roku, a gram do dnia dzisiejszego, przez ten czas zdobyłem rangę admina trzykrotnie. Za drugim razem udało mi się dostać na stanowisko opiekuna, które pełniłem przez kilka miesięcy. W przerwach między moim graniem na CSC pełniłem wielokrotnie funkcję admina,jak i kogoś w rodzaju "opiekuna", oraz bawiłem się w zakładanie własnych serwerów różnego typu. To wszystko pozwoliło mi zdobyć sporą wiedzę na temat funkcjonowania serwerów, ale też umożliwiło mi lepsze poznanie graczy.
 12. Nick na forum: F00lISHCyfra/Liczba: 59
 13. Nie uważam, żeby nieprecyzyjny powód był argumentem za twoim unbanem. Dostałeś już bardzo dużo banów, ostrzeżeń i innych kar, przez co niemożliwym było dla mnie dokładne dobranie powodu. Myślę, że znaczna większość graczy zgodzi się z banem, a jeśli chodzi o to, co właśnie dopowiedziałeś... Ostatnim przewinieniem była obraza, więc złamałeś regulamin, nie widzę, jak miałbyś tego uniknąć znając treść wiadomości Kardzia. Re:edit1 Nie wiem w jaki sposób działa administracja na JB, ani jakie i ile banów dostawałeś. Za każdym twoim wejściem mocno irytowałeś większość graczy na serwerze: obrażałeś, przedłużałeś, prowokowałeś i nawet wchodziłeś na kilku kontach po otrzymaniu kary. Nie widzę potrzeby tłumaczenia ci podstaw długości bana. Masz rację, ban powinien mieć długość 1h, ale jeśli byłby twoim pierwszym, a ten był chyba dziesiątym i w dodatku od razu po wejściu, co zdarzyło ci się kilka razy pod rząd. Nie rozumiem czemu miałbyś narzekać na zdjęcie mute, nie ma to sensu na tle twojej skargi. Re:edit3 Nie mam pojęcia po co wyciągasz sprawę mute'a w skardze, która ma na celu wyjaśnić niesłuszność bana. I tak obraziłeś mnie na czacie, więc naprawdę nic by to nie dało. Jeśli chodzi o pokazanie ci tego w regulaminie, to zwracam honor, nie ma takiego punktu. W grę wchodzi tutaj zwyczajny, ludzki limit wytrzymałości w stosunku do niektórych zachowań. Re:edit5 Nie wiem, czy wiesz, ale chodzi tutaj o każdą obrazę, nie tylko te skierowane we mnie. Re:edit6 Mam nadzieję, że w tym momencie żartujesz... To był po prostu ostatni z powodów, dzięki którym dostałeś perma.
 14. dr_taiga_weebRemake deathrun_forest2_final Deathrun_blblblblblblbl deathrun_zerochance deathrun_gamerfun deathrun_snow deathrun_snowdream2_shpdr dr_stone deathrun_iceworld_v2fix_csgo Deathrun_Ecliptic deathrun_snowstone deathrun_simpsons_ff deathrun_ramesses_revenge_csgo_v1 deathrun_amazon_csgo deathrun_darkwoods_csgo deathrun_lego_world_final deathrun_coldmetal2_go deathrun_projectocs2_final deathrun_arctic_beta2 Pomyślałem, że przyda się kilka propozycji na nowe mapy.
 15. No to spamuję :v @Ktoś. Kolejny?