Skocz do zawartości

Odwołanie od bana COD - B1essU


BlessU

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: B1essU
Wycinek z konsoli(bez IP)*

Disconnect: B1essU - You have banned on server!!
Ban Reason: WH
Ban End: 17-03-2019 21:25
Server: ★RESET★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★


Serwer: Call Of Duty CS:GO
Link do banahttps://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:447387780&advType=steamid&Submit

Nowe konto, to od razu podejrzenia, że za dobrze mu idzie jak na non-prime.

@RyKoS Mam przegrane ponad 1000h (100h na tym serwerze COD) na innym koncie w CS:GO. Nie wiedziałem że to norma z banowaniem za przeciętną grę, zaraz jeszcze @DerSaL rozpisze demko z powodem, że gość z 3h w CS:GO ma za szybkie reakcje i dlatego WH ma... I jeszcze aima, bo umie jako tako pickować i strzelać z AWP flikiem. :) 

@DerSaL

-Runda 8 - ~1:45 - Widzisz że facet podbiega to odsuwasz się i rzucasz granata.
-Runda 11 ~1:40 -  Zauważyłeś że facet przebiegł na lewą stronę więc chciałeś tam się wcelować, ale wybiegł kolejny i rzuciłeś tam tylko granata.
-Runda 12 - Wiesz gdzie i kiedy się wcelować, wychylasz i sztrzelasz flika...
-Runda 14 ~1:17 Wcelowujesz się w miejsce z którego ma wyjść typ.
-Runda 15 - 1:12 Jest ta sama sytuacja.
-Runda 16 - 1:45 wcelowujesz się w miejsce gdzie wiesz że zaraz wychyli facet.

Wiedziałeś nawet co napisze, dlatego edytowałeś to co wcześniej pisałeś...
A i nawet jeśli masz te 1000h, to nie oznacza że dobrze grasz...

- Runda 8: logiczne, jak nie trafiam gościa, nie trafiam drugi raz i jest już przy tracku to odrzucam nade'a, swoją drogą to nawet nie oberwał tym granatem..
- Runda 11: w czym tu problem? widziałem że przebiegł na lewą stronę i prawdopodobnie się tam skampił, poczekałem aż gość obok mnie zczai się że specjalnie rzuciłem tam granata i pójdzie po łatwego fraga
- Runda 12: logiczne, znam mapę, co prawda lepiej mi szło po stronie ct
- Runda 14: najlepsze jest to że dosłownie 4 sekundy wcześniej gość właśnie stamtąd do mnie strzelał z awp i nie trafił... :)
- Runda 15: oczywiście nie słyszałeś strzału z awp stamtąd dosłownie 2 sekundy wcześniej, a do tego jestem pewien ze wyskoczył mi na radarze, bo się strzelał z moim teammatem
- Runda 16: zauważ że widać skrawek przebiegającego modelu na sekundę przed moim wcelowaniem się, a poza tym celowałem w to samo miejsce prawie co rundę, tylko zmieniałem kąty żeby zaskoczyć rywala 

Wiedziałem co napiszesz, bo jeśli banujesz gościa który gra co najwyżej na "Szeryfa" to jestem ciekaw jak bardzo Cię zaskoczą osoby co mają Globala. I nie uważam że gram dobrze, grałem dobrze 3 lata temu, kiedy miałem "Orła w laurach". Teraz co najwyżej gram przeciętnie, od czasu do czasu wchodzą fajne fragi i mnie to wystarcza.

 

Edytowane przez BlessU
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DerSaL masz 24h na rozpisanie demka z poszczególnymi rundami i opisanymi akcjami.

Edit v1:

co nie zmienia faktu, że z dupy nie banujemy XD

Edit v2:

ile jeszczcze osób nakłamie, że nakładają bana za skin changera XD Vac Error może Ci wyskoczyć, bo mieszasz w plikach gry.

 

edit v3:

 

@-_- proste i logiczne... Ich skin changer zawierał junk cody, które dawały untrusted. Nic w tym dziwnego typowe działanie haxów na niekorzyść użytkującego. Nigdy nie miało prawa być za tego oryginalnego jedynego skin changera z rosyjskiej strony. Chyba, że ktoś sam robił paste i nie wpisał wgl wartości junkcod'u.

 

edit v4:

@-_- Polecam się na przyszłość :D

Edytowane przez Peter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_pripyat 2019-03-17 20:48

-Runda 8 - ~1:45 - Widzisz że facet podbiega to odsuwasz się i rzucasz granata.
-Runda 11 ~1:40 -  Zauważyłeś że facet przebiegł na lewą stronę więc chciałeś tam się wcelować, ale wybiegł kolejny i rzuciłeś tam tylko granata.
-Runda 12 - Wiesz gdzie i kiedy się wcelować, wychylasz i sztrzelasz flika...
-Runda 14 ~1:17 Wcelowujesz się w miejsce z którego ma wyjść typ.
-Runda 15 - 1:12 Jest ta sama sytuacja.
-Runda 16 - 1:45 wcelowujesz się w miejsce gdzie wiesz że zaraz wychyli facet.

Wiedziałeś nawet co napisze, dlatego edytowałeś to co wcześniej pisałeś...
A i nawet jeśli masz te 1000h, to nie oznacza że dobrze grasz...

  • Like 1
  • Dziękuję 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PolandBeast napisał:

@BlessU powiedz mi pewną rzecz, za co masz VAC'a na jednym z kont?

https://steamcommunity.com/id/blessu/

Kiedyś dawno temu bawiłem się w Skin Changer'y. Co ciekawe konto odpadło pół roku po tym jak porzuciłem CS'a na roczną przerwę. Także najwidoczniej VALVE rejestruje każde wejście do plików gry, albo miałem pecha. :)

/edit

 

Stary, też byłem o tym przekonany. Ale była fala VACów w zeszły czerwiec gdzie poszły bany za Skin Changer. Prawdopodobnie dlatego że twórca korzystał z tego samego patentu przy robieniu Skin Changera, co i ludzie którzy robią cheaty. Także nawet ze świecą nie trzeba szukać, na pewno są tematy o niesłusznych VACach z zeszłego roku między majem, a czerwcem. (wystarczy w google wpisać: "steamcommunty ban skin changer 2018 june")

No i tak jak już napisałem VAC przyleciał w czerwcu, a ostatni raz grałem ze Skin Changerem bodajże w grudniu, pół roku wcześniej. Także na pewno chodziło o to że po prostu była grzebanina w plikach gry, a VALVE zdecydowało nie wnikać z jakiego powodu. Poszła wtedy chyba największa fala, bo jakby nie patrzeć Skin Changer to nie cheaty, więc bardzo dużo osób z tego korzystało, zwłaszcza na wschodzie.

@-_-, prędzej czy później może przylecieć VAC. Oczywiście podczas korzystania ze Skin Changer'a wyskakiwały te błędy o mnie więcej tej samej treści, ale to się resetowało po przeładowaniu komputera, i był patent jak takich błędów uniknąć. Ale jak widać każde takie wejście jest rejestrowane, a potem przylatuje VAC, nawet i po pół roku.

W każdym razie tamto konto odeszło w niepamięć, miałem z nim związaną historię z CS 1.6, dlatego nie ukryłem go, nie zmieniłem nicku, nie usunąłem znajomych. W każdej chwili kiedy ktoś się mnie zapyta ze starych znajomych, to im powiem dokładnie to samo, co odpisałem tutaj.
Zgłosiłem co prawda do Supporta sprawę, ale jaki to ma sens. Może kiedyś jeśli komuś się będzie chciało zbadać tamto zdarzenie (bo jestem pewien że wtedy zgłosiło tą samą rzecz dziesiątki tysięcy osób), to zdejmą tego VACa. 

Edytowane przez BlessU
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam na przyszłość, że używamy opcji edytuj, zamiast pisania kolejnych postów.

Posty ukryte, a treść ich skopiowana do Waszych pierwszych postów.

Edytowane przez neska.
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Żeby nie było, potwierdzę trochę to co napisał @BlessU tutaj

Cytat

Stary, też byłem o tym przekonany. Ale była fala VACów w zeszły czerwiec gdzie poszły bany za Skin Changer

ale nie w 100%. Ostatnio Valve mieszało i mieszało też wcześniej ze skin changer, próbując je w jakikolwiek sposób zablokować, lecz czy leciały za to VAC bany? Nie wiem i powątpiewam w to.

Tutaj oczywiście dowód, że taka sytuacja miała miejsce

Co prawda Dorian nie korzystał z Skin Changer, lecz pobrał GlobalServerify, które udostępnia strona GS (ten raking serwerów CS:GO). Podmienia ona zakładkę internet, lecz jej właściciele posiadają też własnego skin changera, który boostuje samą ilość osób na ich reklamie. W skrócie, pobierając od nich skin changera, podmienia Ci się też zakładka INTERNET, na której są serwery z ich płatnej listy (czyli taką za którą się płaci).

Nie pamiętam dokładnie rozmowy z support tej strony, lecz w skrócie mogę powiedzieć, że powiązany był jakiś kod czy coś takiego, który Valve zablokowało, a który był powiązany ze Skin Changerem, a więc Valve na pewno działa z SC. Dodam jeszcze, że problem ten miało naprawdę sporo osób i mało kto wiedział czemu i pewnie nikt by tego przez długi czas nie zauważył. Ja po sprawdzeniu logów z kilkunastu dni, zauważyłem, że ludzie napotkali problem w tym samym czasie i przesłałem odpowiednią informację do GS, którzy poprosili o więcej informacji i tak oto po czasie zaktualizowali u siebie wtyczkę.

Mam nadzieję, że napisałem to jasno i zrozumiale. Chciałem tylko potwierdzić, iż w jakimś stopniu Valve walczy z tym, lecz wątpię by były to VAC bany, ponieważ w rozmowie, support GS powiedział mi, że nic im o VAC banach nie wiadomo, a w tej chwili mają naprawdę dużą liczbę osób, korzystającą z ich skin changera

 

@Peter dziękuję za wyjaśnienie :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo dogłębnej analizie wraz z Peterem stwierdzamy, że kolega za dużo wie.

Masz strasznie szybką reakcję i strzelasz strasznie celnie, więc śmiem przypuszczać, że VAC'a masz za co innego.

Ban zostaje

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności