Skocz do zawartości

Odwołanie B1essU #2


BlessU

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: B1essU
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

Disconnect: B1essU - You have banned on server!!
Ban Reason: WH
Ban End: 17-03-2019 21:25
Server: ★RESET★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★

Serwer: Call Of Duty CS:GO
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:447387780&advType=steamid&Submit


@PolandBeast
Na temat VAC. Specjalnie dla niedowiarków  znalazłem post od twórcy Skin Changer'a z rosyjskiego community:

Вспомним сначала волну от 26.05 - 02.06. 
Даты примерные, как я помню первые баны пошли именно 26го числа.

***

29го, кажется, мая я отыграл с Changer, под запись 2,5 часа, дабы показать, что бана нет - и, собственно, он отсутствовал. На тот момент это было принято как пруфы на то, что банов за Changer нет.

***

Нужно было что-то делать, причины блокировки были неизвестны. Естественно мы пытались сделать какие-то собственные догадки, и пришли к тому мнению, что "палятся" какие-то внутриигровые хуки, а именно сами методы для хукинга. Этому нашлись и некоторые подтверждения, например на том же UC (читерский форум) было даже обсуждение того, стоит отказаться от стандартного VMT хукинга.

***

VAC ВСЕГДА плевать на это хотел, до недавнего времени...
Именно поэтому все так весело и задорно использовали эти самые стандартные VMT хуки, слабо представляя какой же пиздец их ждет.
Не, ну а хули? Кто мог вообще такое предположить то, с самого выхода игры все было нормально!

***

И! МЫ НЕ УСПЕЛИ выложить такое же обновление для Changer... Думаю теперь вы понимаете почему всех накрыло пиздой. Считайте эту строку нашим официальным признанием своей вины.

Мы - ОБОСРАЛИСЬ. Обосрались с тем, что почти на ДВА месяца затянули обновление, которое должно было выйти сильно раньше, простите нас.

***

Помните, я говорил вам о том, что тестировал Changer после первой волны? Тот акканут который я снимал на видео был также использован после этого для тестирования и другого софта — так он в бане, теперь уже не выяснить за что.

Однако был и другой аккаунт с которого я тестировал без записи(я его купил, начал играть и понял что забыл включить запись, купил второй 
аккаунт и уже на нем записывал, дабы избежать криков про использованный аккаунт), и да - он тоже в бане.

Бан, который прилетел спустя 51, сука, день! На нем была сыграна лишь одна игра, в тот день и всё!

Что это означает? А то, что Valve "флагает" аккаунты, то есть помечает их каким-то образом и хранит у себя в базе. Я видел как кто-то предполагал такое, однако писал о том, что это полный бред, как же ты объяснишь блокировку, о которой я написал выше?

Это что у нас получается, а получается что ПОЧТИ все аккаунты, где был замечен СТАРЫЙ метод хука были помечены и заблокированы, что в первую волну банов, что во вторую.


W wolnym tłumaczeniu:

Przypomnijmy sobie pierwszą falę od 26.05 - 02.06
Te daty są orientacyjne, jeśli dobrze pamiętam pierwsze bany poszły 26-go

***

29-go maja, chyba, zagrałem pod nagranie 2,5h , żeby pokazać że nie ma żadnych banów - i na początku taa właśnie i było. Na tamten moment przyjęliśmy że to jest dowód na to że za Changer nie ma banów

***
Trzeba było coś zrobić, powody dlaczego konta są blokowane były nieznane. Dalej twórca Changer'a tłumaczy na jakiej zasadzie w ogóle działa taki Skin Changer, i czym się różni stara metoda za którą byly VAC'i, a nowa.

***
VAC ZAWSZE, pluł na to (na Changer'a), aż do niedawna..
Właśnie dlatego wszyscy tak wesoło i hucznie używali tej standartowej metody, nie spodziewając sie co ich czeka.
No a kto mógł to przewidzieć? Przecież od samego początku CS:GO wszystko było w porządku

***
I! NIE ZDĄŻYLIŚMY zrobić taki sam update dla Changer'a... Myślę że już wszyscy wiecie dlaczego wszystko poszło w ***. Możecie uznać tę linijkę naszym oficjalnym przyznaniem się do winy.
ZAWALILIŚMY. Zawalaliśmy tym że prawie o DWA miesiące spóźniliśmy się z aktualizacją.

***
Pamiętacie jak mówiłem wam na początku o koncie na ktorym testowałem Changer'a tuż po pierwszej fali banów? Ten z nagrania? Jest zbanowany.

Jednakże było i drugie konto. Które specjalnie kupilem, zacząłem grać, i zauważyłem że zapomniałem włączyć nagrywanie. Potem kupiłem to pierwsze konto, żeby nie było że test robiłem na używanym koncie. Tak, to konto też jest zbanowane! Ban przyleciał po 51 dniach! Na nim była zagrana tylko ta jedna rozgrywka...

Co to oznacza? To że VALVE flaguje konta, czyli w jakiś sposób je zaznacza i przechowuje w swojej kartotece.
Co z kolei oznacza że wszystkie konta na których była zauważona stara metoda są oznaczone i zbanowane.

Źródło: https://vk.com/@changer_team-what-about-bans
Community: https://vk.com/changer_team i https://vk.com/csgo_changer
i proszę zwrócić uwagę na datę tego postu, czyżby pokrywa się z datą mojego VACa?

Co do powodu bana, który podałeś @PolandBeast. Mam prawo mieć dobrą reakcję i celnie strzelać. Gram w tą grę od CS'a 1.6. Nie mam ani dobrego "mówmentu", ani nie jestem dobry w rzucaniu granatów, chociaż starałem się tego nauczyć. Ale zawsze miałem dobrą reakcję. Nie widzę w tym problemu. Napisałeś na czatbox'ie że grasz FACEIT'y, i to na 10 poziomy. To chyba wiesz że są goście z nienaturalnie szybką reakcją, i trafiają 9/10 strzałów. Ja w dobry dzień trafiam 4-5/10. Co widać na demkach.

@Peter zarzucasz mi że gdybym był Supremem to byś rozumiał moją grę. Odpowiedź jest prosta, gram solo, nie lubię Turniejówek(gdzie wg mnie wiele zależy od drużyny), lepszy jestem w pickowaniu i strzelaniu, aniżeli w wybieraniu pozycji na mapie. Lubię rushować (co na CODzie jest proste), a nie siedzieć na BSach i wyczekiwać. Zawsze patrzę na radar i na sytuację na mapie, jestem w stanie ocenić skąd może wyjść przeciwnik, a skąd nie muszę się tego spodziewać, najwyżej zginę raz na jakiś czas nie spodziewając się gościa w zakamarku. Lubię skanować, zwłaszcza z perkiem "AWP Snajper", który daje 1/1, nawet jak trafisz przez ścianę i normalnie co najwyżej muśniesz przeciwnika. (I to jeszcze z czasów 1.6, gdzie skanowanie było normą)
Może i doszedłbym do Suprema, gdybym nie rzucił rankedów prawie 2 lata temu na Szeryfie, już jakiś czas po degradacji rang.

Moje pytanie jest proste, czy macie chociaż jeden dowód który ewidentnie pokazuje że inaczej niż na wspomagaczach nie miałbym prawa coś zrobić? Np. nie mogłem wiedzieć że tam jest gość, a go spickowałem, chociaż nie było go ani widać na radarze, ani nie było słychać, ani nie był tam w tym samym miejscu kilka rund wcześniej. Jestem w 100% przekonany że nie ma takiego dowodu. Same domysły i podejrzenia. I na tym opieracie swoją decyzję.
Rozpiszę swoje demko z de_pripyat pod kątem tego co na 100% powinno było się rzucić w oczy, że nie wiedziałem o czymś i byłem zaskoczony.

3 Runda: ~1:25 - wychodzę na gościa i zabijam z noscope (nie czysty pick, tylko reakcja). ~1:10 zachodzi nas koleś od pleców, nie trafiam noscope i padam (nie spodziewałem się pleców, aż go nie zobaczyłem, tym razem reakcja zawiodła)
4 Runda: ~1:40 - prawie wyszedłem na gości, w ostatniej chwili udało mi się wycofać i zdobyć fragi. Następnie pickuje nas snajper, a mi się upiekło, pomimo że stałem z granatem zamiast wiedzieć że tam będzie gość. Następnie mnie zabija Hassasyn, co już w ogóle jest ewenementem że ja nawet nie patrzę na niego, bo go po prostu nie widzę. A jestem pewien że z wh było by go widać, przynajmniej tak było w CS 1.6. Fajnie się wykrywało cheaterów z wh wtedy na COD modzie.
5 Runda: ~1:25 - patrzę na przełaj w prawo. z wh powinienem był raczej być przygotowany na lewą stronę, gdzie się roiło od terro. ale o dziwo nie spodziewałem się tego, bo nie sądziłem że tak szybko pójdą od ct. Następnie dużo niecelnych skanów, i znowu w 50% zawodzi reakcja, ale dzięki zajętej pozycji udaje się zabić 2 gości od ct.
Następnie flusha style. Słyszę zabójstwo z deagla, i chce wyjść na gościa, ale że nie znam tej części mapy, to cały czas próbuje wyjść, ale się okazuje że wszędzie ściana... Czekam na gościa, który niepotrzebnie podskoczył, więc 100% jestem pewien że zaraz na mnie wyjdzie.
6 Runda: znowu prawie wyciągnąłem na reakcji, ale to był Komandos, nie spodziewałem się że tak szybko ktoś dotrze do tej pozycji. Ale komandos jak wiemy jest szybki.
7 Runda: znowu prawie wszedłem w nieistniejące drzwi... Snuffy krzyczy że odpał ***, ale to ja dostałem od niego pierwszy strzała w głowę, i dopiero po tym zareagowałem swoim wystrzałem z awp
8 Runda: strzelam na tracku, i znowu nie trafiam, następnie odrzucam granat na nadbiegającego ct, którego widać przez otwory w ciężarówce. Przed śmiercią znowu nie spodziewam się gości po lewej stronie...
9 Runda: znowu nie zauważyłem zagrożenia od lewej strony, a gdybym miał wh powinienem był to przewidzieć.
10 Runda: nie trafiłem czystego strzału... i kolejnego... (reakcja zawiodła)
11 Runda: Ewidentnie widać gościa który chowa się z lewej strony, rzucam małocelny granat w jego stronę. Potem pojedynek ze snajperem który się nie ruszał, więc z wh wyszedłbym prosto na niego, a tak to znowu nie spodziewałem się go i musiałem brać go na reakcję.
12 Runda: pokaz niecelnych skanów, następnie czysty frag, następnie chciałem zpickować snajpera które kilka sekund wcześniej zabił jednego z terro, a potem to już szczyt wh. znowu wychodzę na gościa którego ewidentnie się nie spodziewam, i muszę wyjmować deagla i czekać za zakrętem. I zabija mnie ten snajper którego pickowałem wcześniej...
13 Runda: próbuje ustrzelić dwukrotnie podskakującego gościa, ewidentnie strzełam dopiero gdy model postaci jest widoczny, i nawet zaczyna już spadać. Potem mega akcja, spodziewam się snajpera (tego samego z rundy wcześniej) po lewej stronie, ale stwierdzam że chyba go nie będzie, bo nic nie słychać i celuje w prawo. A on wychodzi i mnie ubija. Właśnie wtedy kiedy wystarczyło poczekać jeszcze sekundę, gdybym tylko miał wh i wiedział że tam stoi...

itd. przy okazji powiem że przez ten tickrate czasami modele postaci widać dosłownie na ułamek sekundy, kiedy w rzeczywistości miałem przynajmniej sekundę na reakcję. w niektórych przypadkach to w ogóle może wyglądać jak prefire, a to po prostu model z opóźnieniem się pokazuje zza ściany/przeszkody itp.

Sam oceniałem w życiu mnóstwo demek, zwłaszcza w 1.6. Zawsze w mojej sieci kierowaliśmy się zasadą, że dopóki nie ma przynajmniej 3-5 ewidentnych akcji z wh, to jest za duże ryzyko zbanowania po prostu skillowego gracza, który ma prawo mieć szczęście, dobry dzień. Nie wiem jak jest u was, ale myślę że @-_- może się wypowiedzieć na ten temat, w końcu ma ostatecznie zdanie co do zasad podstępowania.

Miałem odpuścić całą tą sprawę po wczorajszej rozmowie na Czatboxie. Ale uznałem, że nie chcę znowu być ofiarą czegoś czego nie robiłem, i przynajmniej spróbuje do was dotrzeć. Możemy więcej obgadać na TSie jeśli chcecie, nie chcę już pisać tak długich postów. (Typu inne demka itd.)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Peter odblokował(a) ten temat

Dostajemy demko, na którym ktoś gra podejrzanie, haxy można odpalić na chwile i wyłączyć jak gdyby nigdy nic. Na podstawie demka, które zostało nam podesłane stwierdzam, że mogłeś używać wspomagania widzenia stad taka a nie inna ocena sytuacji. I skoro są skargi na gracza, że podejrzanie się zachowuje podczas gry to mamy obowiązek to sprawdzić. Dostałem jedno demko, było wystarczająco podejrzane. Osobiście oglądając takie demka daje szanse graczom, aby admini mogli dalej ich obserwować. Na tym demko było to zbyt podejrzane i nie poczułem potrzeby dawania Ci szansy, ale jeżeli grono administracji zgodzi się wybaczyć Ci tą akcje i piszą się na dalsze obserwowanie Twojej gry to możemy iść na taki układ, skoro tak się ubiegasz o tego unbana i w uparte twierdzisz, że to jednak gra bez haxow. 

 

@RyKoS decyzja należy do Was. Jezeli będzie grał dalej podejrzanie to wszystko kierujcie do mnie na pw.

@-_- Twoje zdanie jest tutaj również ważne. Zgadzasz się na odbanowanie podejrzanego gracza? Również idąc za ub możesz dorzucić swoją apelacje do adminów cod’a by mieli go na oku i wszystkie podejrzenia kierowali do mnie.

 

Zamykam do udzielenia odpowiedzi przez Karola.

Edytowane przez Peter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Peter zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności