Skocz do zawartości

Elitarny Snajper [P]


oh chylkyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z tej strony jamba! ;) Jak nie od dziś wiadomo, na serwerze wiele osób ma problemy z wieloma perkami klasami czy też innymi rzeczami. W tym temacie chciałbym wypowiedzieć się,

na temat znanego nam dobrze snajpera elitarnego. Jak można zauważyć klasa jest naprawdę "op" dlatego mam trzy propozycje które myślę że są warte uwagi ;) Zaczynamy!

 

Elitarny Snajper [SP] - jak wiemy na serwerze mamy klasę pułkownik, która została zmieniona z usługi premium na super premium, ze względów takich iż była dosyć mocna. 

To samo można zrobić z klasą posiadającą naszego dobrze znanego magnuma jeszcze za czasów 1.6! ;) Można by w tym wypadku dodać mu jeszcze jakąś umiejętność. 

 

Elitarny Snajper [P] - tutaj chodzi mi o znerfienie jakże mocnej klasy. Zmienić instakill z 1/1 na 1/3 a przy setnym levelu w nagrodę za wytrzymałość gracz otrzymuje 1/1. Ewentualnie dać snajperowi jakąś inną umiejętność, np zwiększenie szybkostrzelności z każdym kolejnym lvl.    

 

KGB - A tutaj jak wszyscy wiemy, nie będę się za dużo wypowiadał! :) Rotacja klas, w której podmienimy mocne premium na klase którą grało wiele osób! I można by dać propozycje nowych 

klas premium, która posiadała by np mało używaną broń przez social cs:go i zmieni ją w coś naprawdę mocnego i przyjemnego!

 

Tutaj kończę moje propozycje, wybór zostawiam wam! Konsultujcie się, dajcie swoje propozycje a może coś z tego wyjdzie. Dobranoc misie! spokojnego wieczoru, lufka z wami! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
10 godzin temu, jambabamba napisał:

Elitarny Snajper [P] - tutaj chodzi mi o znerfienie jakże mocnej klasy. Zmienić instakill z 1/1 na 1/3 a przy setnym levelu w nagrodę za wytrzymałość gracz otrzymuje 1/1. Ewentualnie dać snajperowi jakąś inną umiejętność, np zwiększenie szybkostrzelności z każdym kolejnym lvl. 

1/3 dla Elitarnego Snajpera? xD

To Snajper miał 1/2 przez pewien czas. 1/3 to totalna porażka dla tej klasy i nic nie zmieni

 

Fakt, snajperów trzeba w jakiś sposób ubić, ale nie róbmy z Premki klasy zwykłej, bo taka zmiana spowoduje, że będzie on gorszy niż klasa zwykła + ja po prostu bym zrobił coś z ich szybkością. Prawda jest taka, że za tydzień wiele osób przestanie grać snajperem, bo ludzie będą mieli już wbite większe poziomy, lecz to nie zmienai tego, że warto zrobić coś by na początku nie był tak OP, choć z drugiej strony to też Wasza wina, bo nominujecie mapy, które najbardziej pomagają właśnie Snajperom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby może możliwości ustawienia max. 4 elitarnych i zwykłych snajperów na team? Nie licząc perku oczywiście, chodzi mi tutaj o klasy. Ułatwiłoby to robotę

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SnuFFy napisał:

Nie byłoby może możliwości ustawienia max. 4 elitarnych i zwykłych snajperów na team? Nie licząc perku oczywiście, chodzi mi tutaj o klasy. Ułatwiłoby to robotę

To jest dobre na FFA ale nie tutaj. Ktoś EXPi sobie klasę a my ją mu blokujemy bo kilka innych osób też ją expi 😕 

 

11 godzin temu, jambabamba napisał:

jak wiemy na serwerze mamy klasę pułkownik, która została zmieniona z usługi premium na super premium, ze względów takich iż była dosyć mocna. 

To samo można zrobić z klasą posiadającą naszego dobrze znanego magnuma jeszcze za czasów 1.6! ;) Można by w tym wypadku dodać mu jeszcze jakąś umiejętność. 

Ten temat był już kiedyś poruszany. Nawet robione ankiety i głoś ludu był zdecydowanie na NIE.

 

11 godzin temu, jambabamba napisał:

tutaj chodzi mi o znerfienie jakże mocnej klasy. Zmienić instakill z 1/1 na 1/3 a przy setnym levelu w nagrodę za wytrzymałość gracz otrzymuje 1/1. Ewentualnie dać snajperowi jakąś inną umiejętność, np zwiększenie szybkostrzelności z każdym kolejnym lvl.    

Zwykły Snajper ma 1/1 od 100 lvl a tak naprawdę nie cieszy się popularnością, w sumie rzadko go widać.

 

Fakt problem jest gdy mamy 8 E. Snajperów podczas jednej mapy, ale tak jak mówi właściciel, za tydzień - dwa problemu nie będzie, ale może wrócić z początkiem kolejnego sezonu więc postaramy się do tego czasu wymyślić coś mądrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
37 minut temu, SnuFFy napisał:

Nie byłoby może możliwości ustawienia max. 4 elitarnych i zwykłych snajperów na team? Nie licząc perku oczywiście, chodzi mi tutaj o klasy. Ułatwiłoby to robotę

Uwierz mi, że redukowanie osób na klasie, to samobójstwo xD

Złapaliby mnie, zjedli, strawili, a potem wysrali za coś takiego  -> równi, równiejsi 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to są tylko moje propozycje oraz wizje, głos należy do ludu, może wy wpadniecie na dobry pomysł! Problem z większymi lvl to nie problem, snajper  radzi sobie na każdym lvl. Znam to z autopsji bo grałem całą edycje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże XDD Błagam was  ja wiem że snajperzy biorą na strzała ale bez przesady 1/3? ... BRAK Słów na to 😕 

Ale moim zdaniem E. Snajper powinien być klasą SP :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem premkę specjalnie, żeby sobie pograć e.snajperem i uważam, że większości się może to po prostu znudzić po czasie. Zamiast usuwać mu 1/1, może po prostu zmniejszyć mu statystyki bazowe -hp itd. Póki co sobie postrzelam :] Na samym początku gry na serwerze, strzelałem zwykłym snajperem i jest dosyć tragiczny w porównaniu z resztą - taka moja opinia. Jak ktoś chce zapłacić za premium czy SP to dla serwera chyba tylko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AskerPL napisał:

O boże XDD Błagam was  ja wiem że snajperzy biorą na strzała ale bez przesady 1/3? ... BRAK Słów na to 😕 

Ale moim zdaniem E. Snajper powinien być klasą SP :P

Pisze po raz kolejny, że to są tylko i wyłącznie propozycje, więc w kulturalny sposób bez wyśmiewania możesz wyrazić swoją opinie na ten temat i zaproponować coś innego :) pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AskerPL napisał:

O boże XDD Błagam was  ja wiem że snajperzy biorą na strzała ale bez przesady 1/3? ... BRAK Słów na to 😕 

Ale moim zdaniem E. Snajper powinien być klasą SP :P

Żałosna wypowiedź, jak potrzebujesz atencji to nie tutaj poproszę, gracz wyżej napisał Ci, że jest to tylko i wyłącznie propozycja.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją jest dodanie do e snajpera jeszcze jednej statystyki szybko szczelność tak jak tajemnica admirała zwiększa nam szybkostrzelność tak snajper miałby po prostu między strzałami przerwę z powodu ujemnej statystyki i wtedy snajper byłby zmuszony dawać punkty w coś innego niż hp i można byłoby go łatwiej zabić  jak e snajper osiągnie poziom statystki 0 to strzela normalnie i 0 mógłby być maksymalny  tak sądzę tylko teraz kwestia ile było by ujemnych punktów i o ile wolnej by strzelał 

Edytowane przez Sfaper
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrać mu 1/1 a w zamian dodać przelicznik int. Skończy się OP tank i zacznie się przemyślane rozdawanie statystyk. Snajperowi zmniejszyć dmg a ES dać tak jak było wcześniej na snajperze

Edytowane przez Sakku
  • Like 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^this

dodatkowo poprawienie wytrzymki, tak by mogła ona sensownie redukować obrażenia od awp(w tym momencie wytrzymałość jest chyba najbardziej useless statem do rozdawania) i wydaje mi się, że powinno to rozwiązać sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalcie ta klase w pizdu bo sie grac nie da, bylo fajnie po 5 osob na team, bylo widac kto potrafi strzelac, to wbija krolowie zycia co maja 1/1 na snajperce i sie ciesza ze trafic potrafia, na prawde przemyslcie to co napisal sakku wyzej bo sie nie da juz wytrzymac psychicznie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co SnuFFy +rep Ewentualnie możemy zamienić tą klasę na inną, np zamiast specjalisty który posiada scouta, dać go albo na premium bądź nazwać lekki snajper który posiadał by 120 dmg scout plus int (0.8 1int) oraz zmniejszyć mu widoczność, myślę że mogłoby to byś fajne ale po raz kolejny jest to tylko PROPOZYCJA.

Sam grając inną klasą musiałem wejść po raz kolejny na snajpera gdyż na serwerze w inny sposób powoli nie da się grać. Jest to pozycja moim oraz wielu graczy do

pewnej poprawy. 

 

Ps. Dziękuje wszystkim którzy prowadzą normalną dyskusje w tym temacie, pozdrawiam! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie usuwam klas płatnych ot tak, z dnia na dzień po wystartowaniu sezonu. Pisałem o tym już setki razy.
Wydano na daną klasę pieniądze, a więc zmiana albo musi być poprzedzona danym okresem czasu, albo musi nastąpić nowy sezon

 

1 godzinę temu, jambabamba napisał:

Sam grając inną klasą musiałem wejść po raz kolejny na snajpera gdyż na serwerze w inny sposób powoli nie da się grać.

Czyli sam po części doprowadzasz do takiej sytuacji. Wczoraj udostępniłem zrzut top lvl i nawet 1/4 z tego to nie byli Snajperzy, także to nie jest tak, że NIE DA SIĘ GRAĆ inną klasą

 

Ostateczną decyzję oczywiście podejmie @RyKoS / @Mahesvara2 -> jak wspominałem już wczoraj na SB

 

@SnuFFy chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. On napisał, że NIE DA SIĘ GRAĆ, a skoro grają na innych, to się da. To że przenieśli nic nie zmienia, bo w mojej wiadomości nie chodzi oto by pokazać, że Snajperzy są słabi, a oto by zaprzeczyć stwierdzeniu

Cytat

gdyż na serwerze w inny sposób powoli nie da się grać.

Jeżeli grają, to da się i jest to kłamstwo, a więc wiadomość wprowadza w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, -_- napisał:

Czyli sam po części doprowadzasz do takiej sytuacji. Wczoraj udostępniłem zrzut top lvl i nawet 1/4 z tego to nie byli Snajperzy, także to nie jest tak, że NIE DA SIĘ GRAĆ inną klasą

 

dla twojej wiadomosci Karol to jakas czesc z tej 3/4 osob, ktorzy nie maja snajperow, wlasnie z nich przeniesli lvl na inna postac, bo sobie snajperem expili poczatki, np. taki Lynnn, nie wiem czy ktos wiecej tez tym expil. Tu nie chodzi o to czy da sie expic czy nie, tu chodzi o fun z rozgrywki i mozliwosc pogrania. Nie ma mozliwosci pogrania na niektorych mapach jak na jeden team ma się 4 snajperów, przykładem tego jest inferno. 2 szybkich snajperów po CT dobiega sobie jeden do mida drugi do banana i albo bedzie dobry snajper po TT, albo ci snajperze wybiją pól enemy teamu. To też nie jest tak, że ta plaga jest od dwóch dni tego sezonu, to się ciągnie juz luj długo i założę się, że będzie się ciągnęło jeszcze dłużej. Czemu taką klasą mamy karać osoby, które dobrze grają, skoro nie mogą nic zrobić bo padają od skana 1/1

@-_- dobra da się grać, ale z melissą i mentalnym breakdownem

 

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo ta dyskusja idzie w złym kierunku zamykam temat żeby już nie spamić tu niepotrzebnie.

Co do E.Snajpera pomyślimy co by tu z nim zrobić przedyskutujemy wszystkie propozycje co dawaliście, ale też na pewno nie będzie to taki nerf że stanie się gorszy od zwykłego snajpera. Jeżeli ustalimy co zmienić w tej klasie zostaniecie poinformowani, ale zmiany na pewno nie wejdą w tym sezonie tylko w kolejnym.

Edytowane przez Mahesvara2
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności