Skocz do zawartości

Szybka Rekrutacja [Surf + RPG]


GryTrean

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jak najszybciej potrzebna będzie grupka kilku adminów na serwer, stąd też otwieram szybką rekrutację. Aby złożyć podanie - napiszcie podanie zgodnie z poniższym wzorem pod tym tematem, a ja wybiorę kilka osób. Od razu uprzedzam, że jeśli ktoś napisze podanie przed otwarciem serwera może się liczyć z jego odrzuceniem - nie piszcie podań, jeśli nie znacie jeszcze serwera, bo może się chociażby okazać, że Wam się nie spodoba.

Od adminów wymagać będę aktywności przynajmniej 1h dziennie (oczywiście wiem, że zdarzają się wyjątki - ta liczba powinna być ogólnym wyznacznikiem). Jeśli wiesz, że nie możesz poświęcić tej godziny na serwer - nie pisz podania.

Wzór:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe: 
8. Parę słów o sobie:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:
10. Steam_ID:
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Wymagania:

1. Ukończone 15 13 lat
2. Spędzone 15 7 godzin na serwerze
3. Zachowanie kultury na serwerze
4. Przynajmniej 10  sensownych postów na forum
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
6. Posiadanie mikrofonu oraz przejście mutacji. Osoby bez mutacji muszą mieć znośny, niepiskliwy głos.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:Mahesvara マルチン
2. Imię:Marcin1. 
3. Wiek:23
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie):Nie
7. Link do swojego GameMe: 
8. Parę słów o sobie:Nazywam się Marcin lubie grać w cs'a ale duże też gram w gry MMO jestem spokojnym człowiekiem do czasu 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Miałem już kiedyś przyjemność adminować na SurfRPG co nie co się znam chętnie pomogę w rozwoju serwera
10. Steam_ID:STEAM_1:0:37282907 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mam jeszcze CodModa do ogarnięcia to jakieś 1-3h może wyciągne
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):To na zmianę raz po 13 a czasami wieczorami
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3958h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
  • Like 4
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Scroll
2. Imię:Adrian
3. Wiek:15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie):Nie
8. Parę słów o sobie:Witam, nazywam się Adrian. Chodzę do 3 Gimnazujm . Mieszkam w Chojnowie. Interesuje się sportem ale często gram na komputerze. Moge sporo czasu poświęcic na granie na serwerze.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Ponieważ serwer jest nowy i są potrzebni admini w utrzymaniu podządku.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:142988956
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Róznie teraz na pewno troche mniej bo jest szkoła ale na wakacje jak najbardziej 3 godziny będe mógł.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 15-17 i 21-01 a w weekendy 10-15 i 22-04
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2668h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak aktualnie mam guarda na tej serwerowni. Na JailBreak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Edytowane przez adrian31131
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Jusub ^_^

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 14

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6,5/10

5. Sprawny i działający mikrofon: TAK

6. Składka (TAK/NIE): NIE

7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/986108

8. Parę słów o sobie: Jestem Jakub, pochodzę z Sosnowca, bardzo lubię grać na komputerze i można powiedzieć, że poniekąd jest to moja pasja a także aktywnie spędzać czas, np. jeździć na rowerze. Myślę, że dosyć szybko nauczyłbym się jeszcze lepiej sourcebans. Znajomi mówią o mnie, że jestem miły, szybko się uczę i naprawdę umiem pomóc. W krótkim czasie umiem stać się znanym na serwerze i wpasować do środowiska, tak aby sprawić dobre wrażenie.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Aby pomóc serwerowi utrzymać miłą atmosferę na serwerze, miło się grało, pomagać i upominać a także mute/ban dla niektórych graczy. Chciałbym być tu po to aby spróbować swoich sił w byciu adminem :) . Jeżeli chodzi o czas spędzany przy komputerze to jest on bardzo długi choć teraz, gdy pogoda staje się coraz lepsza jestem troszeczkę mniej co nie znaczy, że byłbym mało. Na jailbreaku jestem bardzo aktywny i bardzo często na nim przebywam i myślę, że z surfem byłoby to samo. Regulamin przeczytany więc myślę, że mógłbym i chciałbym spróbować zostać Adminem i jeżeli się nadam to być nim na Surfie. Chciałbym także pomóc ponieważ serwer jest nowy i gdy cię nie ma GryTrean, aby chaos nie panował.

10. Steam_ID: STEAM_0:1:103770323

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: 2-10h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, Weekendy): Dni robocze: 15-22   Weekendy: 10-24

13. Staż w Counter:Strike Global Offensive: 2062h

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE

** - Bardzo ważne (bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez Jusub
Błąd
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:buźka serduszko #BUZKA(pisze na tele więc nie mogę dokładnie podac
2. Imię:Paweł
3. Wiek:12 (kid admin nie admin)
4. Znajomość Sourcebans (1-10):4 
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Składka (tak/nie):nie
7. Link do swojego GameMe: 
8. Parę słów o sobie:jestem miły jedynie w co gram to w CS:GO
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: ponieważ chcem spróbować jak to być żeby wziąć coś na siebie
10. Steam_ID:(pisze na telefonie więc podam później)
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy kiedy mogę ale jeśli mogę to pogram 2h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):zalezy będę pisał jeśli nie będę na serwerze
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 800h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Ashitsu
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5.5/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie): Nie
7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/601528
8. Parę słów o sobie: Cześć Jestem Adrian , mam 14 lat i chodze do 3gimnazium  . Na codzień zajmuje  się sportem jaki, Sportem Walki i informatyką
czyli grami sprawami dotyczącymi komputera ,Sportem walki Interesuje się od niedawna a grami już od dziecka.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Serwer Jest nowy i potrzebóje administracji , Chiał bym pomóc w upilnowaniu porząndku jak
i po postu pomóc.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:171095111
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Jest szkoła więc po 2-4h zależy od dnia i pory , w wakacje od 2-5h jak mówię zależy od czasu
i miejsca . 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): gram w róznych godzinach 13:35-16:30 , 15:30 - 17:30 , 18:00- 21:00 jak
mówie zależy od czasu.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1515h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie 
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mahesvara2 napisał:

 


1. Nick:Mahesvara マルチン
2. Imię:Marcin1. 
3. Wiek:23
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie):Nie
7. Link do swojego GameMe: 
8. Parę słów o sobie:Nazywam się Marcin lubie grać w cs'a ale duże też gram w gry MMO jestem spokojnym człowiekiem do czasu 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Miałem już kiedyś przyjemność adminować na SurfRPG co nie co się znam chętnie pomogę w rozwoju serwera
10. Steam_ID:STEAM_1:0:37282907 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mam jeszcze CodModa do ogarnięcia to jakieś 1-3h może wyciągne
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):To na zmianę raz po 13 a czasami wieczorami
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3958h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

Przyjęty, zapraszam na PW

 

20 godzin temu, adrian31131 napisał:
1. Nick: Scroll
2. Imię:Adrian
3. Wiek:15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie):Nie
8. Parę słów o sobie:Witam, nazywam się Adrian. Chodzę do 3 Gimnazujm . Mieszkam w Chojnowie. Interesuje się sportem ale często gram na komputerze. Moge sporo czasu poświęcic na granie na serwerze.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Ponieważ serwer jest nowy i są potrzebni admini w utrzymaniu podządku.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:142988956
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Róznie teraz na pewno troche mniej bo jest szkoła ale na wakacje jak najbardziej 3 godziny będe mógł.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 15-17 i 21-01 a w weekendy 10-15 i 22-04
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2668h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak aktualnie mam guarda na tej serwerowni. Na JailBreak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Widzę, że Ci zależy, więc dam Ci szansę. Przyjęty na okres próbny - zgłoś się na PW

 

18 godzin temu, Jusub napisał:

1. Nick: Jusub ^_^

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 14

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6,5/10

5. Sprawny i działający mikrofon: TAK

6. Składka (TAK/NIE): NIE

7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/986108

8. Parę słów o sobie: Jestem Jakub, pochodzę z Sosnowca, bardzo lubię grać na komputerze i można powiedzieć, że poniekąd jest to moja pasja a także aktywnie spędzać czas, np. jeździć na rowerze. Myślę, że dosyć szybko nauczyłbym się jeszcze lepiej sourcebans. Znajomi mówią o mnie, że jestem miły, szybko się uczę i naprawdę umiem pomóc. W krótkim czasie umiem stać się znanym na serwerze i wpasować do środowiska, tak aby sprawić dobre wrażenie.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Aby pomóc serwerowi utrzymać miłą atmosferę na serwerze, miło się grało, pomagać i upominać a także mute/ban dla niektórych graczy. Chciałbym być tu po to aby spróbować swoich sił w byciu adminem :) . Jeżeli chodzi o czas spędzany przy komputerze to jest on bardzo długi choć teraz, gdy pogoda staje się coraz lepsza jestem troszeczkę mniej co nie znaczy, że byłbym mało. Na jailbreaku jestem bardzo aktywny i bardzo często na nim przebywam i myślę, że z surfem byłoby to samo. Regulamin przeczytany więc myślę, że mógłbym i chciałbym spróbować zostać Adminem i jeżeli się nadam to być nim na Surfie. Chciałbym także pomóc ponieważ serwer jest nowy i gdy cię nie ma GryTrean, aby chaos nie panował.

10. Steam_ID: STEAM_0:1:103770323

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: 2-10h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, Weekendy): Dni robocze: 15-22   Weekendy: 10-24

13. Staż w Counter:Strike Global Offensive: 2062h

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE

** - Bardzo ważne (bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Na ten moment ogarniasz za mało. Poza tym, na ten moment potrzebuję adminów, którzy ogarniają już choć troche jak wygląda pilnowanie porządku na serwerze, a jak sam mówisz - nie masz doświadczenia. Na plus u Ciebie idą propozycje i podanie, bo napisałeś je najładniej z kandydatów, co nie zmienia faktu, że na ten moment jestem na nie.

 

5 godzin temu, Buzka serduszko napisał:

 


1. Nick:buźka serduszko #BUZKA(pisze na tele więc nie mogę dokładnie podac
2. Imię:Paweł
3. Wiek:12 (kid admin nie admin)
4. Znajomość Sourcebans (1-10):4 
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Składka (tak/nie):nie
7. Link do swojego GameMe: 
8. Parę słów o sobie:jestem miły jedynie w co gram to w CS:GO
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: ponieważ chcem spróbować jak to być żeby wziąć coś na siebie
10. Steam_ID:(pisze na telefonie więc podam później)
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy kiedy mogę ale jeśli mogę to pogram 2h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):zalezy będę pisał jeśli nie będę na serwerze
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 800h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie

Kid Admin??? Nie spełniasz wymagań, podanie napisane po prostu brzydko. Odrzucam

 

6 minut temu, skilu OneTap napisał:

1. Nick: Ashitsu
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5.5/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie): Nie
7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/601528
8. Parę słów o sobie: Cześć Jestem Adrian , mam 14 lat i chodze do 3gimnazium  . Na codzień zajmuje  się sportem jaki, Sportem Walki i informatyką
czyli grami sprawami dotyczącymi komputera ,Sportem walki Interesuje się od niedawna a grami już od dziecka.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Serwer Jest nowy i potrzebóje administracji , Chiał bym pomóc w upilnowaniu porząndku jak
i po postu pomóc.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:171095111
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Jest szkoła więc po 2-4h zależy od dnia i pory , w wakacje od 2-5h jak mówię zależy od czasu
i miejsca . 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): gram w róznych godzinach 13:35-16:30 , 15:30 - 17:30 , 18:00- 21:00 jak
mówie zależy od czasu.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1515h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie 
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Ashitsu, o tyle, o ile szanuję to, że grasz na serwerze, starasz się ogarnąć, tak na ten moment nie jestem w stanie Tobie zaufać (po tym, co działo się ostatnio na JB). Na ten moment jestem na nie. Pograj jeszcze trochę, odbuduj zaufanie i wtedy złóż podanie, a będę skłonny Ciebie przyjąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Pizderson
2. Imię: Piotrek
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6.5
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
6. Składka (tak/nie): Tak
8. Parę słów o sobie: Mam na imie Piotrek. Mam 15 lat. Pochodze z województwa Warminsko-Mazurskiego. Interesuję się informatyką oraz E-sportem. np. Legaue Of Legends, CS:GO. itp. Jestem bardzo miły lecz czasem mogę się troszke zdenerwować ale to nic bo i tak zawsze po czasie przeprosze i się dobrze wytłumacze. Jestem bardzo ambity i dąże do swojego celu.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ chciał bym pomagać graczom kiedy będzie trzeba.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:500879978
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Wolne 8h potrawie a kiedy szkoła to 3-4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Poniedziałek 15:00-20:00 Wtorek 17:00-21:00-22:00 (zależy) Środa/Czwartek 17:00-22:00 Piątek 14:00-04:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Jeśli chodzi o serwer to nie za dużo ale ogółem jeśli o cs:go to ponad 2000h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: offєи.
2. Imię: Mikołaj.
3. Wiek: 15 (we wrześniu dalej mogę nielegalnie pić).
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5.
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK!
6. Składka (tak/nie): Nie za bardzo ;(.
7. Link do swojego GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/986012
8. Parę słów o sobie: Siema, mam na imię Mikołaj i pochodzę z okolic Katowic. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Nie mam jakichś specjalnych zainteresowań.
Jak nie mam nic lepszego do roboty to gram na komputerze, czyli praktycznie cały czas. Oprócz grania w CS'a gram też w inne gierki: gta, lol. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Sewer jest nowy, ja mam dosyć sporo wolnego czasu i siedzę na nim dosyć długo. Na serwer wchodzą nowe
osoby, które nie do końca ogarniają grę na tym trybie i regulamin, więc chętnie bym im pomógł.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:154703082
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dni robocze 1-4h, weekendy to nawet cały dzień.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15:00-23:00, weekendy 9:00-3:00.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2550h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie.
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Medve
2. Imię: Michał 
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie):Nie
7. Link do swojego GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/986032
8. Parę słów o sobie: Czeeeeeść, pochodzę z miasta jakim jest Tomaszów Mazowiecki. Interesuje się sportem, a dokładniej koszykówką. Jestem osobą towarzyską
i lubię pomagać innym gdy potrzebują pomocy. W wolnym czasie spędzam czas przed komputerem grając na serwerach CSC.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. Nie będę od tego, aby banować każdego po kolei.
Będę starał się szukać błędów na serwerze oraz pomagać w jego rozwoju.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:178579567
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć ile będę grał. Czasami będzie to więcej, a czasami 
mniej, ale zawsze będę się starał wchodzić na tą godzinkę.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po 15.
Weekendy od 9.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2500h.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Like 2
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Minrolt
2. Imię: Michał
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8,5
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/731119
8. Parę słów o sobie: Nazywam się Michał. Mam 15 lat i lubię uprawiać różnego typu sporty oraz grać w gry.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem aby móc pomagać graczą
oraz dbać o porządek na serwerze.
10. Steam_ID: STEAM_1:1:92213143
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na serwerze mogę poświęcić kilka godzin dziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zależy od dnia, może być różnie.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ok. 2350h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Edytowane przez Michal095
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2019 o 17:28, Pizderson napisał:
1. Nick: Pizderson
2. Imię: Piotrek
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6.5
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
6. Składka (tak/nie): Tak
8. Parę słów o sobie: Mam na imie Piotrek. Mam 15 lat. Pochodze z województwa Warminsko-Mazurskiego. Interesuję się informatyką oraz E-sportem. np. Legaue Of Legends, CS:GO. itp. Jestem bardzo miły lecz czasem mogę się troszke zdenerwować ale to nic bo i tak zawsze po czasie przeprosze i się dobrze wytłumacze. Jestem bardzo ambity i dąże do swojego celu.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ chciał bym pomagać graczom kiedy będzie trzeba.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:500879978
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Wolne 8h potrawie a kiedy szkoła to 3-4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Poniedziałek 15:00-20:00 Wtorek 17:00-21:00-22:00 (zależy) Środa/Czwartek 17:00-22:00 Piątek 14:00-04:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Jeśli chodzi o serwer to nie za dużo ale ogółem jeśli o cs:go to ponad 2000h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Na ten moment na nie - za mało przegrałeś na serwerze. Pograj jeszcze trochę, daj się bardziej poznać - wtedy pomyślimy

W dniu 18.05.2019 o 19:36, OFFEN napisał:

1. Nick: offєи.
2. Imię: Mikołaj.
3. Wiek: 15 (we wrześniu dalej mogę nielegalnie pić).
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5.
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK!
6. Składka (tak/nie): Nie za bardzo ;(.
7. Link do swojego GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/986012
8. Parę słów o sobie: Siema, mam na imię Mikołaj i pochodzę z okolic Katowic. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Nie mam jakichś specjalnych zainteresowań.
Jak nie mam nic lepszego do roboty to gram na komputerze, czyli praktycznie cały czas. Oprócz grania w CS'a gram też w inne gierki: gta, lol. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Sewer jest nowy, ja mam dosyć sporo wolnego czasu i siedzę na nim dosyć długo. Na serwer wchodzą nowe
osoby, które nie do końca ogarniają grę na tym trybie i regulamin, więc chętnie bym im pomógł.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:154703082
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dni robocze 1-4h, weekendy to nawet cały dzień.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15:00-23:00, weekendy 9:00-3:00.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2550h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie.
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Dwie sprawy, pierwsza - zdajesz sobię sprawę z tego, że wczoraj (18.05.2019r) pół doby (dosłownie 12h) spędziłeś na serwerze? XD
Nie wiem co z tobą zrobić, dopiero dostałeś unmute na JB za niefajne zachowanie. Jesteś osobą raczej kontrowersyjną, ale jestem skłonny uwierzyć w to, że ogarniesz jako admin. Jeszcze nie podjąłem decyzji, ale napisz na PW.

#EDIT - Przyjęty

W dniu 18.05.2019 o 19:37, Medve napisał:

1. Nick: Medve
2. Imię: Michał 
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie):Nie
7. Link do swojego GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/986032
8. Parę słów o sobie: Czeeeeeść, pochodzę z miasta jakim jest Tomaszów Mazowiecki. Interesuje się sportem, a dokładniej koszykówką. Jestem osobą towarzyską
i lubię pomagać innym gdy potrzebują pomocy. W wolnym czasie spędzam czas przed komputerem grając na serwerach CSC.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. Nie będę od tego, aby banować każdego po kolei.
Będę starał się szukać błędów na serwerze oraz pomagać w jego rozwoju.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:178579567
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć ile będę grał. Czasami będzie to więcej, a czasami 
mniej, ale zawsze będę się starał wchodzić na tą godzinkę.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po 15.
Weekendy od 9.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2500h.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Na ten moment nie jestem przekonany, jestem na nie. Pograj jeszcze trochę, wtedy możesz spróbować jeszcze raz.

 

W dniu 18.05.2019 o 20:36, Michal095 napisał:

1. Nick: Minrolt
2. Imię: Michał
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8,5
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/731119
8. Parę słów o sobie: Nazywam się Michał. Mam 15 lat i lubię uprawiać różnego typu sporty oraz grać w gry.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem aby móc pomagać graczą
oraz dbać o porządek na serwerze.
10. Steam_ID: STEAM_1:1:92213143
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na serwerze mogę poświęcić kilka godzin dziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zależy od dnia, może być różnie.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ok. 2350h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Za mało rzucasz się w oczy, ja Ciebie szczerze mówiąc nie kojarzę. Na ten moment na nie

 

Edytowane przez GryTrean
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Don Grande Alfonso
2. Imię:Patryk
3. Wiek:16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Składka (tak/nie):Nie wiem 
7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/963817
8. Parę słów o sobie:Cześć mam na imię Patryk pochodzę z małego miasta Radmosko
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Chciałbym pomóc Nowym graczom i w utrzymaniu porządku na serwerze
10. Steam_ID:STEAM_1:1:441428482
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-3 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze i weekendy 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:3h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Ta
k
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2019 o 21:32, 22891_1489016373 napisał:

1. Nick:Don Grande Alfonso
2. Imię:Patryk
3. Wiek:16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Składka (tak/nie):Nie wiem 
7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/963817
8. Parę słów o sobie:Cześć mam na imię Patryk pochodzę z małego miasta Radmosko
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Chciałbym pomóc Nowym graczom i w utrzymaniu porządku na serwerze
10. Steam_ID:STEAM_1:1:441428482
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-3 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze i weekendy 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:3h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

Przyjęty na okres próbny, zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Ashitsu
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6.5/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie): Nie
7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/601528
8. Parę słów o sobie: Cześć Jestem Adrian , mam 14 lat i chodze do 3gimnazium  . Na codzień zajmuje  się sportem jaki, Sportem Walki i informatyką
czyli grami sprawami dotyczącymi komputera ,Sportem walki Interesuje się od niedawna a grami już od dziecka.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Serwer Jest nowy i potrzebóje administracji , Chiał bym pomóc w upilnowaniu porząndku jak
i po postu pomóc.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:171095111
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Jest szkoła więc po 2-4h zależy od dnia i pory , w wakacje od 2-5h jak mówię zależy od czasu
i miejsca . 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): gram w róznych godzinach 13:35-16:30 , 15:30 - 17:30 , 18:00- 21:00 jak
mówie zależy od czasu.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1515h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie 
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2019 o 15:55, skilu OneTap napisał:

1. Nick: Ashitsu
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6.5/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie): Nie
7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/601528
8. Parę słów o sobie: Cześć Jestem Adrian , mam 14 lat i chodze do 3gimnazium  . Na codzień zajmuje  się sportem jaki, Sportem Walki i informatyką
czyli grami sprawami dotyczącymi komputera ,Sportem walki Interesuje się od niedawna a grami już od dziecka.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Serwer Jest nowy i potrzebóje administracji , Chiał bym pomóc w upilnowaniu porząndku jak
i po postu pomóc.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:171095111
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Jest szkoła więc po 2-4h zależy od dnia i pory , w wakacje od 2-5h jak mówię zależy od czasu
i miejsca . 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): gram w róznych godzinach 13:35-16:30 , 15:30 - 17:30 , 18:00- 21:00 jak
mówie zależy od czasu.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1515h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie 
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

W dalszym ciągu odrzucam, przynajmniej na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Strychu
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): na razie nie 
7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/751900
8. Parę słów o sobie:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Cześć mam na imię Łukasz mieszkam w niewielkim mieście niedaleko Łodzi. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. W przyszłości planuje iść do technikum o profilu technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Wiem że może się to wydawać śmieszne bo zawód rolnika nie jest popularnym zawodem ale taka jest moja pasja i tym się interesuje. Interesuje się sportem głównie piłka nożna i e sportem. 
10. Steam_ID:STEAM_0:0:222721370
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15-16-17 i 20-21-22 weekendy jeżeli mam wolniejszy dzień to mogę dużo spędzać na serwerze czasu.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 3000h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Kajjak
2. Imię: Karol
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans 1-10: 6 5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Składka (tak/nie):nie
7. Link do swojego Gameme: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/990448
8. Parę słów o sobie: lubię grać w gry fps interesuje się sportem a dokładnie koszykówka siatkówka tenisem stołowym i lucznictwem. Jestem miły spokojny otwarty na nowe znajomosci i pomocny
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:bo czasami są ludzie którzy trolluja i nie da się grać a jakbym był adminem to bym mógł trochę tam pogadankach a poza tym zawsze chciałem mieć admina 
10. Steam_ID: kajak2k
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: dużo gram w weekendy a w tygodniu trochę mniej
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w weekendy 10-19 a w tygodniu 2h
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:912 h
14. Czy posiadałeś już admina?nie
Edytowane przez Kajjak
Zły link gameme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 18:17, Strychu napisał:

1. Nick: Strychu
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): na razie nie 
7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/751900
8. Parę słów o sobie:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Cześć mam na imię Łukasz mieszkam w niewielkim mieście niedaleko Łodzi. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. W przyszłości planuje iść do technikum o profilu technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Wiem że może się to wydawać śmieszne bo zawód rolnika nie jest popularnym zawodem ale taka jest moja pasja i tym się interesuje. Interesuje się sportem głównie piłka nożna i e sportem. 
10. Steam_ID:STEAM_0:0:222721370
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15-16-17 i 20-21-22 weekendy jeżeli mam wolniejszy dzień to mogę dużo spędzać na serwerze czasu.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 3000h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Brak aktywności, odrzucam.

 

15 minut temu, Kajjak napisał:

1. Nick: Kajjak
2. Imię: Karol
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans 1-10: 6 5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Składka (tak/nie):nie
7. Link do swojego Gameme: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/990448
8. Parę słów o sobie: lubię grać w gry fps interesuje się sportem a dokładnie koszykówka siatkówka tenisem stołowym i lucznictwem. Jestem miły spokojny otwarty na nowe znajomosci i pomocny
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:bo czasami są ludzie którzy trolluja i nie da się grać a jakbym był adminem to bym mógł trochę tam pogadankach a poza tym zawsze chciałem mieć admina 
10. Steam_ID: kajak2k
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: dużo gram w weekendy a w tygodniu trochę mniej
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w weekendy 10-19 a w tygodniu 2h
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:912 h
14. Czy posiadałeś już admina?nie

Również aktywność bardziej na -, dzisiaj wszedłeś pierwszy raz od 5 dni. Na ten moment na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności