Skocz do zawartości

Rezygnacja skaff


skaff

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: skaff
Powód rezygnacji: brak chęci
Coś od siebie: Kiedyś niestety to musiało nastąpić. Sam napis w tytule "rezygnacja" mnie bardzo boli no ale cóż. Tak jak wyżej, kompletnie straciłem chęci do grania na JB, do tego jak wiadomo są wakacje i czasu na granie na kompie jest coraz mniej. Bardzo chciałbym podziękować @SnuFFy (który niestety już nie jest w administracji) - on dla mnie zrobił najwięcej na tym serwerze w roli opiekuna jak i kumpla zza ekranu, fajnie bawiliśmy się na rożnych stronkach typu watch2gether, na TS zawsze była świetna atmosfera gdy z nim gadałem, wszystko mi tłumaczył, pozwolił mi utożsamić się z serwerem i nauczył jak nie mieć takiego "stracha" gdy kogoś banuje:hihi:. Również chciałbym podziękować aktualnemu opiekunowi @Gemciu za miłą atmosferkę podczas wszelakich pytań i rozmów - rozwijaj tego JB tak jak teraz i będzie zajebiście byku i wszystkim aktualnie z administracji: @adrian31131, @FRYTA, @cfk, @Huczin @HillMate, @Hangetsu - fajnie się grało chłopaki, nie zmieniajcie się. Jednocześnie przepraszam Gemciu, że w takim momencie opuszczam skład administracji lecz tjw. straciłem kompletnie na ten moment zainteresowanie serwerem. Dziękuje wszystkim za te 7 miesięcy spędzone jako administrator. Na pewno będę jeszcze wbijał na JB oraz na forum kiedy będę miał taką ochotę. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.

Do zobaczenia!:hi:❤️ 

 

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności