Skocz do zawartości

Rezygnacja Hillmate


HillMate

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Hillmate
Powód rezygnacji: Praca oraz Rekrutacja na studia i przerwa od csgo
Cos od siebie: Ogółem to mam z 30gb na dysku i chciałem ograć jakieś inne gry, szczerze to bardzo mi się podobało adminowanie na serwerze, praca z wami to była naprawdę wielka przyjemność i dużo frajdy, strasznie polubiłem osoby na serwerze i cieszę się, że mogłem tu zawitać. Oczywiście moja rezygnacja obejmuje raczej dłuższą część lipca, poprostu stwierdziłem że zamiast pisać długiego podania o urlop uznałem, że fair będzie zrezygnować. Mam nadzieję tu wrócić i postarać się znów o to stanowisko (ofc nie będę przecież pisał podania od razu po powrocie). Z tego miejsca bardzo chciałbym podziękować @Gemciu i @SnuFFy Miło było mieć takich super opiekaczów :D Pozdrawiam również z tego miejsca @adrian31131  bo ogółem to kozak, że tak starasz się dbać o serwer jak możesz i dawać sprawiedliwe kary. @Hangetsu Mordeczko fajnie się mmy grało i jak wrócę na csa to trzeba mma trzasnąć. @Gemciu jeszcze raz dzięki, bo jako jeszcze snexi się fajnie odwalało na serwerze XD (W sensie wszystko w granicach rozsądku) @skaff Nawet jak tego nie czytasz to niezły był z Ciebie nauczyciel adminowania. @FRYTA Mordeczko z Tobą tak się uśmiałem na serwerze jak przy mało kim hahaha. @cfk Nadal uważam, że Ci się ban na 12h należał bo jak tak można autkiem do gr'a kogoś wrzucić :v Nie no wariaty Trzymajcie się ciepło, Przepraszam, że rezygnacja w takiej chwili gdy odeszło pare osób. Jeszcze raz wielkie JD dla was ❤️ . Aaa i no @Huczin Hczn! Oczywiście nadal możemy grać czasem w lola czy coś xD a i Kasiu dzięki, że mi zawsze pomagałaś na tsie.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Smutny 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności