Skocz do zawartości

[FFA CS:GO] Rangi na serwerze


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Czy aktualny system rang Wam odpowiada? Wolelibyście robić reset całkowity co miesiąc (wszystko wraz z godzinami, itd, bo tak niestety działa GameMe) czy ranking zależny od naszej pozycji w GameMe?

 

@eQu nie wiem czy się dobrze rozumiemy

Reset rankingu to reset punktów, nie fragów, a Rangi teraz działają zgodnie z fragami, a nie punktami. Musiałbym zrobić cały reset (a więc także godzin, itd) by usunąć fragi, bo zwykły reset usuwa punkty, nie fragi. To trzeba zastosować rangę od miejsca w rankingu, np (TO PRZYKŁAD):

Global -> od 1 do 3 miejsca
Supreme -> od 4 do 6 miejsca
LEM -> od 7 do 14 miejsca
LE -> od 15 do 20 miejsca

itd 

 

@LAYZOOOnie było problemów. Pytałem opiekunów i zdecydowali, ze tego nie robimy. Pytanie było proste, robimy cały reset (całe gameme) czy tylko reset miesięcznie)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie usuawał ani godzin ani zabójstw. Co miesiąc tylko reset rankingu i tyle. Ludzie z FFa już powbijali rangi to jak dla mnie nie opłaca się tego resetować 

@-_- a mi chodzi o to żebyś właśnie nie ruszał ani godzin ani fragow 

Edytowane przez eQu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset całkowity byłby dobry w momencie połączenia serwerów, ale jako, że były wtedy z tym jakies problemy to teraz myślę, ze to bez wiekszego sensu, poniewaz jak Eqq mowi, już zdążyliśmy nabić rangi pokroju LE/LEM/Supreme to może dobrze jakby już zostały.

Pomysł z rangami za miejsca w rankingu też jest fajny, ale z drugiej strony to kto jest pierwszy,drugi czy któryś można zobaczyć pod !top10, więc chyba nie ma sensu tego duplikować, a sama ranga wyświetlana w tabeli tak  jak jest teraz daje informacje kto ile gra na serwerze/ile fragów zdobył, tym bardziej dla adminów, ponieważ daje szybką informacje czy warto sprawdzać gracza, który gra podejrzanie dobrze. Jak widać że ma wysoką rangę to z góry można załozyc ze jest raczej czysty bo długo juz tu gra, a jak małą to widać, że warto iśćgo chwile poobserwować i sprawdzić czy to nie jakieś fake konto.

Ogólnie mowiąc uważam, jak EQQ, ze tak jak teraz jest dobrze, z resetami ranku co miesiąc :D

EDIT:  @Mrs. Quake W sensie co popierasz, system rang zależny od miejsca w topce czy całkowity reset? Dodam ze uważam, że liczba graczy nie wzrośnie po takiej zmianie, bo co to praktycznie zmienia? W przypadku resetu i tak codziennie dochodzi ktoś nowy i zawsze ci ludzie będą w tyle za stałymi bywalcami, a w przypadku rang to zmiana ta tyczy tylko ludzi w topce, która jest co miesiąc praktycznie ta sama, ci sami stali bywalcy, a nawet może to negatywnie wpłynąc na graczy z innych miejsc, którzy teraz mają np supreme a po zmianie nie będą chcieli grać, gdy obok ich nicku jest gold w tabeli. Mi osobiście to bez roznicy czy zrobicie reset czy nie, moze nawet byloby fajniej, ale imo nic to nie doda jeśli chodzi o ilość graczy. Pozdrawiam :D    @-_-

Edytowane przez LAYZOOO
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram, bo to w sumie mogło by jakoś wpłynąć na serwer, a nie, że zostawmy, bo jest dobrze. Jakby było dobrze, to serwer stałby tak jak większość innych FFA. a tak nie jest. To, że dla was jest dobrze, nie oznacza, że dla reszty też. Jednak szanuję zdanie, bo to dobry system. Jednak czas na jakiekolwiek zmiany.

To albo coś się z serwerem robi, albo zostawiamy go, żeby umarł śmiercią naturalną. 

 

@LAYZOOOty patrzysz na ludzi z jakimiś osiągnięciami na serwerze, ja na tych bez. I dla mnie lepszą opcją jest ta Karola. Proszę czytać ze zrozumieniem. :)

@RyKoS albo i nawet jakaś część osób w zależności od ilości na serwerze. 

Edytowane przez Mrs. Quake
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, -_- napisał:

Global -> od 1 do 3 miejsca
Supreme -> od 4 do 6 miejsca
LEM -> od 7 do 14 miejsca
LE -> od 15 do 20 miejsca

Rangi powinny pokazywac skill danej osoby, a nie to, ze ktos siedzi cal;y tydzien i za to ma Globala, wiec pomysl Karola wyglada niezle, ale nawet pierwsza 10 moze miec globala

Edytowane przez RyKoS
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 7.09.2019 o 13:34, LAYZOOO napisał:

a nawet może to negatywnie wpłynąc na graczy z innych miejsc, którzy teraz mają np supreme a po zmianie nie będą chcieli grać, gdy obok ich nicku jest gold w tabeli. Mi osobiście to bez roznicy czy zrobicie reset czy nie, moze nawet byloby fajniej, ale imo nic to nie doda jeśli chodzi o ilość graczy. 

Ale czemu miałoby to negatywnie wpłynąć na graczy? 😕 

To system z MM, a więc im wyższy poziom, tym wyższa ranga. Jest to lepsze niż fragi, bo fragi można nabić przez długi okres i nie są żadnym wyznacznikiem skilla i uważam, że to one są właśnie negatywnie postrzegane. Czemu? Bo gracz który dobrze gra, ale jest nowy przez miesiąc/dwa musi nabić fragi by zdobyć globala, co jest bezsensu. Rangi te nie mają żadnego pokrycia poza tym, że widać kto długo gra, ale to też można sprawdzić w statystykach

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o graczy, to sprawiedliwym systemem jest nadawanie rang względem miejsca w rankingu, a nie fragów

W dniu 7.09.2019 o 13:34, LAYZOOO napisał:

Pomysł z rangami za miejsca w rankingu też jest fajny, ale z drugiej strony to kto jest pierwszy,drugi czy któryś można zobaczyć pod !top10

No tak, ale co to zmienia? Rangi mają być tylko widocznym dodatkiem (tagiem), a nie czymś w rodzaju: "Patrzcie, nabiłem bardzo dużo fragów". Masz rację, jeśli ktoś chce sprawdzić topkę to wpisze komendę, ale to nie ma nic do samej rangi, bo ona nie była po to by tworzyć jakiś system rankingowy dla fragów, a więc dla mnie to akurat żaden argument by tego nie robić

Na ten moment dwóch graczy stałych jest na NIE, a reszta nie skomentowała tematu. Zostawię go na parę dni i jeśli nic się nie zmieni, to zostawię tak jak jest, ale teraz reset całkowity jest bezsensu, bo straci na tym każdy, a w ogólnym rozrachunku nic to nie zmieni poza tym, że nie będziemy widzieć kto ile przegrał czasu na serwerze xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że restart godzin i fragów nie ma najmniejszego sensu. Ale sam system rang uważam, że warto nad tym się zastanowić i coś zmienić. Tutaj rangi powinny być w przybliżonym systemie tak jak podczas MM. I jestem za tym, żeby coś takiego wprowadzić. Bo siedzenie na serwerze i nabijanie fragów na serwerze nie odzwierciedla danej rangi. Zresztą tak jak Karol wspominał wyżej ranga to tylko dodatek.

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł, że ranga jest zależna od pozycji w rankingu, moja propozycja: 
GLOBAL - od 1 do 3 miejsca
SUPREME - od 4 do 10 miejsca
LEM - od 11 do 15 miejsca
LE - od 16 do 20 miejsca
DMG - od 21 do 25 miejsca
MGE - od 26 do 30 miejsca
MG II - od 31 do 35 miejsca
MG I - od 36 do 40 miejsca
G4 - od 41 do 45 miejsca
G3 - od 46 do 50 miejsca
G2 - od 51 do 55 miejsca
G1 - od 56 do 60 miejsca
SEM - od 61 do 65 miejsca
SE - od 66 do 70 miejsca
S IV - od 71 do 75 miejsca
S III - od 76 do 85 miejsca
S II - od 86 do 99 miejsca
S I - od 100 do x miejsca

LUB (inna końcówka):

GLOBAL - od 1 do 3 miejsca
SUPREME - od 4 do 10 miejsca
LEM - od 11 do 15 miejsca
LE - od 16 do 20 miejsca
DMG - od 21 do 25 miejsca
MGE - od 26 do 30 miejsca
MG II - od 31 do 35 miejsca
MG I - od 36 do 40 miejsca
G4 - od 41 do 45 miejsca
G3 - od 46 do 50 miejsca
G2 - od 51 do 55 miejsca
G1 - od 56 do 60 miejsca
SEM - od 61 do 65 miejsca
SE - od 66 do 70 miejsca
S IV - od 71 do 75 miejsca
S III - od 76 do 80 miejsca
S II - od 81 do 85 miejsca
S I - od 86 do 100 miejsca
UNRANKED - od 101 do x miejsca 

Edytowane przez orzeł
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności