Skocz do zawartości

System Vac


Splintus

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Splintus

Nick podejrzanego*:  System VAC

Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:1:97459624 

Data (dzien, gg:mm) zajścia: 07-08.09.2019 
Twój dowód*: http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1567957185-1567959396.zip
http://670562.node24.pukawka.pl/dem-cs_assault-1567872882-1567874663.zip
http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_inferno-1567874675-1567876656.zip
http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_nuke-1567876673-1567878425.zip

Rodzaj cheata*: WH/Silentaim?

Nazwa mapki: Mirage, Assault, Inferno, Nuke
Czasy podejrzanych akcji*: 

Assault - kazda runda zachowawczo po ct, stara sie sprawdzac wszystko, zajmuje jakies dziwne pozycje.
 8 Runda - wbiega po prostu na pale przez drzwi, zwykly yolo plejs, szkoda tylko, ze nagle nikogo nie ma w hangarze, przypadek?
 9 Runda, randomowy antyflash dla goscia na dojazd, pozniej sprawdzanie pozycji na dachu - okej, prefire w goscia, ktory siedzial w vencie, a nastepnie kampienie bo zauwazyl xardesa wchodzacego po drabince na gore venta, rozumiem, ze w tej sytuacji chcial czekac az wychyli, dlatego stal i czekal, nie rozumiem tylko na co ten PRO molotov przed siebie skoro nie wiedzial o przeciwniku. Reszta rund wyglada zwyczajnie randomowo, yolo rasze z granatami lub kampienie po dachu. 

Inferno :)
 1 Runda, zwykly rush b, 1 kill na bananie - przeciwnika ledwo co widac NAWET na demku przez dym granata, przypuscmy, ze to zwykly fart. Stanal za rogiem przy smolku, wszystko fajnie wszystko spoko, tylko czemu nie wychylil od razu jak smoke zaczal znikac, a dopiero w momencie jak drugi przeciwnik z B zaczal rotowac do ruin?
 2 Runda, posprawdzal sobie drugi srodek, troche poskanowal i zrotowal na banan, padly 2 kille na bananie poczym wbiegl na site, przypominam, ze to nie jest MM gdzie po 2 osoby kryje sie site, tylko FFA gdzie gra troche wiecej osob + osoby zachowuja sie troche bardziej randomowo.
 3 Runda kolejne yolo wbieganie w site gdzie nie zostal przez nikogo sprawdzony.
 4 Runda i kolejne wbieganie na B, tym razem sprawdzil trumny, gdzie zrobil killa i zaczal powoli wchodzic sprawdzajac wszystko, czemu?
 6 Runda, wybiega sobie z boilera i robi 2 kille - wszystko okej, bo slyszal spam i reload, pozniej dziwny yolo skok w Miversa, mial pistolet czyli yolo, nic ciekawego. 7 Runda rush banan, widac, ze leca minimum 3 granaty na raz, wiec sa 3 osoby minimum w site, okej. Zrobil jednego killa, poczym zaczal wyczekiwac, mogl uslyszec krok dlatego rzucil antymolo na goscia ktory podchodzil - okej. Kolejny kill na dziku, co to za randomowy sprej w przeciwnika, ktory bedzie sie wychylac dopiero za chwile, kto tak robi.
 10 Runda - za kazdym razem podchodzil do tego mida na spokojnie, jakies zajecie appsow, granaty itd. nagle yolo rush i wyczekanie goscia na ct? Calkowicie bez sensu.
11 Runda, awpy wcelowane w mid, juz nie wybiegnie tylko wyczeka w szczurze. 
14 Runda, robi sobie fraga w boilerze bo slyszal goscia na drugim srodku wskakujacego na balkon, wiedzial takze o gosciu w appsach, czemu na niego nie wychylil, tylko poszedl na drugi mid i wcelowal sie w wyjscie z appsow?
16 Runda, dwa dziwne fragi na midzie, jak nigdy na niego nie wychylal, to nagle armpick na jednego, armpick na drugiego.
20 Runda akcja w szczurze, uslyszal na daleko w appsach strzal z pompy, jednak stal i czekal wcelowany w te drzwi, jakby jednak wiedzial o przeciwnikach :)
21 Runda, slyszal xardesa ze jest w appsach przy balkonie, szkoda tylko, ze nie sprawdzil kompletnie tych appsow, a jak mozna sprawdzic tabele, zylo 2 TT

Nuke 
1 Runda, dojechal sobie drzwi nie zwazajac na to, ze ktos jednak moze byc na blisko, jedyne co mial za info to to, ze strzelaja sie na kwadracie. Po 1 killu i walce z 2 gosciem doszedl do konca pomieszczenia drzwi i widzial nogi xardesa, EWIDENTNIE JE WIDZIAL i co, udawal, ze ich nie ma?
 4 Runda, okolo minuty, wracal na rampe i zauwazyl przeciwnika przebiegajacego w dol. W normalnej sytuacji przeciwnik z gorsza bronia ( ten na dole ) zaczalby uciekac w BS B lub po prostu skampil by za ta cala smieszna brama, jednak on postanowil wyczekac, dlaczego nasz podejrzany go nie dojechal tylko wcelowal sie w miejsce gdzie mogl wychylic? Calkowicie bez sensu.
6 Runda, powrot na stare smieci, sprawdzenie silosa na dworze, randomowe granaty. Nikogo nie zauwazyl, cofnal i zrobil dziwnego killa, gdzie wcelowal sie po prostu w przeciwnika, o ktorym nie wiedzial. Chwile pozniej jest znowu to samo, gdy wcelowuje sie w awpe, od ktorej i tak pozniej ginie sprawdzajac silos. 
7 Runda, niby nie robi nic ciekawego, jednak nie celuje normalnie, chodzi z celownikiem w randomowych pozycjach, jakby sprawdzal przez magiczne okulary gdzie jest reszta graczy z enemy teamu.
8 Runda, dojazd kurnika, jeden kill, pozniej drugi przez drzwi i widac, ze chodzi i sprawdza wyjscie z kurnika i drzwi, nastepnie gdy przeciwnik zaczal podchodzic od dworu, wcelowal sie w niego. 
19 Runda, dlaczego nie wychylil na dwor od razu jak to robil zawsze na pewniaka w kazdej wczesniejszej rundzie, czy to po stronie TT czy to po stronie CT, bo stala w hangarze awpa, o ktorej NIE MOGL wiedziec? Wbiegl sobie do maina jak gdyby nigdy nic, wbiegl w site, uslyszal goscia w kurniku, ktorego zabil i uciekl do venta, niby okej, ale jednak czemu niczego nie sprawdza?
Mirage 
2 Runda, po sprawdzeniu rampy wraca w okno i powolutku wychyla na shorta poczym robi killa, nastepnie odwraca sie do tylu i strzela dziwne pestki z 5-7 i zabija, nastepnie wcelowuje sie w drabinkowy i robi kill na pixel.
4 Runda, fajne prefire z connecta na mid :)
5 Runda, izi killek na midzie, tylko co znaczy ten kolejny kill na ct, gdzie zwyczajnie widac, ze wie o przeciwniku, zabija go i chowa sie przed kolejnym, o ktorym takze nie wiedzial 
6 Runda, fajny dojazd rampy bez sprawdzania jakiejkolwiek pozycji
8 Runda, kolejny dojazd rampy, tym razem sprawdzil pozycje, ciekawi mnie tylko czy czasami nie zrobil tego po to, aby sprawdzic ilu jest w palacu XD
9 Runda, dojazd rampy, kolejne sprawdzania, powrot pod drewno i dziwne, powolne wskakiwanie, we wczesniejszych rundach mozna bylo zauwazyc, ze robil to na szybko, teraz przeciwnik na blisko, to bal sie pokazac glowe

Do wszystkiego dodam tyle od siebie. Wygralo sie kilka eslow, gralo sie z kilkoma 'osobistosciami' w ta gre. FPL challanger, Rank G zaliczone i NIGDY nie widzialem tak 'doskonalego' gracza na serwerze FFA, ktory nie sprawdza polowy pozycji, jego strzaly z 5-7 sa chyba najlepszymi jakie kiedykolwiek widzialem, wrecz perfekcyjne. Nie pisze tego tematu bez powodu, bo slyszalem, ze ta osoba byla juz banowana kilka razy na serwerze, a skargi na niego sa caly czas, wiec podjalem sie rozpisania 4 map. Na demkach czasami tego nie widac, bo jest inny tick, jednak polecam czasami wejsc na serwer i zobaczyc co sie dzieje i jak to wszystko pieknie wyglada, pozdrawiam cieplutko. 

IP /Nazwa serwera:  FFA

@dratewka. @eQu @-_-

Edytowane przez Splintus
  • Like 6
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Splintus napisał:

Mirage 
2 Runda, po sprawdzeniu rampy wraca w okno i powolutku wychyla na shorta poczym robi killa, nastepnie odwraca sie do tylu i strzela dziwne pestki z 5-7 i zabija, nastepnie wcelowuje sie w drabinkowy i robi kill na pixel.

Mirage -

 RUNDA Widze goscia na short zabijam , kolejny kill EQQ zabija wcale nie ma infa o nim wiec jakie radnom PESTKI "kolejny admin aka Pancio daje akcje aby bylo ???" Kill goscia slychac normalnie zabity

 

2 godziny temu, Splintus napisał:

4 Runda, fajne prefire z connecta na mid :)

Po 1 . Widac goscia po 2 dostaje od niego po 3 dosc czesto biegam smoke i flash gora oraz ladowanko w mida

5 Runda " 5 Runda, izi killek na midzie, tylko co znaczy ten kolejny kill na ct, gdzie zwyczajnie widac, ze wie o przeciwniku, zabija go i chowa sie przed kolejnym, o ktorym takze nie wiedzia5 Runda, izi killek na midzie, tylko co znaczy ten kolejny kill na ct, gdzie zwyczajnie widac, ze wie o przeciwniku, zabija go i chowa sie przed kolejnym, o ktorym takze nie wiedzia"

Dokladnie wlace nie moglem zabic mida a o EQQ nie moglem wiedziec bo przeciez nie zabil moje na CT SPWANIE a ze next moze widziales ze uzywalem apteczki timing 

 

Po tych 3 akcjach juz szkoda mi czasu na ogladanie bo widze ze tutaj kazda sytacja bedzie jako czit tylko powiedz mi co wy tutaj widzicie bo nie WH to po tych 2 rundach widze ze na 100% "moge sie mylic" albo nie wiem SpeedHACk , kolejna sprawa 4 razy banowany gdzie bylo tak samo "bite" bylo okej wiec kurwa ja jestem magikiem czy jak???

Do wszystkiego dodam tyle od siebie. Wygralo sie kilka eslow, gralo sie z kilkoma 'osobistosciami' w ta gre. FPL challanger, Rank G zaliczone i NIGDY nie widzialem tak 'doskonalego' gracza na serwerze FFA

A co ma ESL FPL do biegania typowo FFA do grania na poziome gdzie gra wygląda inaczej trochę śmieszne porównanie  ale spoko 

. Nie pisze tego tematu bez powodu, bo slyszalem, ze ta osoba byla juz banowana kilka razy na serwerze, a skargi na niego sa caly czas, 

Dokladnie skragi From EQQ juz my to wiemy 

 

@SzeregowiecPL Cześć jak możesz poświecić czas na sprawdzenie byłbym wdzięczny 

Pozdrawiam VAC

Jako osoba dzięki której zostałeś poprzednim razem odbanowany chciałem tylko skomentować demo z nuke'a.

Sprawa byla i tak w toku  wiec twoj temat byl pomocny ale nie az tak ze dzieki tobie dostalem ub

 

Dla mnie demo spalone, grasz na ewidentnym on/offie. Najczęściej po killu robisz jakieś dziwne rzeczy typu kręcenie crosshairem(jak jesteś rzekomo dobrym pro elo hajtem to takie rzeczy jak kill nie powinny być dla ciebie jakoś dziwne?). Po zabiciu gracza na niestandardowym spocie, zaczynasz sprawdzać miejscówki, o których i tak wiesz, że są czyste, ale sprawdzasz, żeby maskować walla(przykładowo robisz killa będąc na silosie na typie pod tobą, po czym zaczynasz kręcić się jak debil po tym silosie i sprawdzasz cały dół, nie przejmując się kompletnie, że ktoś może cię zestrzelić z połowy mapki). 

 

Ten System przez 15 smokow zabil dobra ide spalony faktycznie profesjonalnie ale tak samo tyczy się sytuacja dlaczego on biegnie i nie sprawdza miejscówek a gdyby ktoś tam byl to dlaczego sprawdzil wiec na dwoje babka wróżyła 

 

 

Szkoda mojego czasu na rozpiskę, bo w sumie po tym co widziałem, to i tak trafisz do pieca. Elko

HAHAHAHAHAHAHAHHAHA jakiego pieca o czym ty piszesz zapraszam na profil konta za rok -5-10-15 nie bedzie vac banna poniewaz nie czituje ale luz nawet slyszalem od pewnej osoby gdybym gral na odpalonym STREAMIE to i tak jestem odpalony wiec luzzzzz

 

Edytowane przez SystemVac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba dzięki której zostałeś poprzednim razem odbanowany chciałem tylko skomentować demo z nuke'a.

Dla mnie demo spalone, grasz na ewidentnym on/offie. Najczęściej po killu robisz jakieś dziwne rzeczy typu kręcenie crosshairem(jak jesteś rzekomo dobrym pro elo hajtem to takie rzeczy jak kill nie powinny być dla ciebie jakoś dziwne?). Po zabiciu gracza na niestandardowym spocie, zaczynasz sprawdzać miejscówki, o których i tak wiesz, że są czyste, ale sprawdzasz, żeby maskować walla(przykładowo robisz killa będąc na silosie na typie pod tobą, po czym zaczynasz kręcić się jak debil po tym silosie i sprawdzasz cały dół, nie przejmując się kompletnie, że ktoś może cię zestrzelić z połowy mapki). Dodatkowo spalone akcje typu: zostajesz odcięty na midzie smoke'iem i zaczynasz cofać bo widzisz, że nikt nie skraca, kilka rund później dostajesz identycznego smoke'a i już jesteś gotowy do skrótu, bo widzisz podchodzący model. Yolo wjazdy, które tak na prawdę nie są jolo tylko spalone bo jesteś przeładowany informacjami. 

Szkoda mojego czasu na rozpiskę, bo w sumie po tym co widziałem, to i tak trafisz do pieca. Elko

 

Cytat

kolejna sprawa 4 razy banowany gdzie bylo tak samo "bite" bylo okej wiec kurwa ja jestem magikiem czy jak???

Wyżej srasz niż dupę masz, ogarnij się ziomek. Po czwartym razie nie stajesz się nietykalny, wręcz przeciwnie, jesteś jeszcze częściej obserwowany przez adminów. I się wpadło.

 

/e
Czego tam jeden ziomeczek brzmi jak ten jutuber gural? XD


/e2
 

Cytat

poniewaz nie czituje ale luz nawet slyszalem od pewnej osoby gdybym gral na odpalonym STREAMIE to i tak jestem odpalony wiec luzzzzz

Jest 2019, takie rzeczy z łatwością można ukryć na streamie, lol. Zresztą nie gdybajmy, tylko spójrzmy na fakty. Do reszty nie mogę się odnieść, bo nawet google tłumacz nie chce mi tego przetłumaczyć :/

Edytowane przez dratewka.
  • Like 6
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SystemVac Zacznij uzywac jakichs przecinkow w swoich wypowiedziach, bo nie da sie Ciebie kompletnie zrozumiec. Dziekuje i pozdrawiam.

/e
Hmm.. streamowanie bez haxow, a na drugim monitorze radar, kojarze takiego goscia z polskiej 'pro' sceny XD

Edytowane przez Splintus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że od kiedy sprawa się zaczęła (mija równy tydzien) nie wbiłes ani razu na serwer ?? Przypadek.

 

 

Dostałeś 4 razy bana i czujesz się nietykalny a prawda jest inna. Pierwszy ban nie był przypadkiem. Drugi tym bardziej trzeci już coś pokazywał. A czwarty to już było wiadomo, że jest spalony. I nie wiem czemu jest tutaj najazd na mnie bo to co jako pierwszy wiedziałem co tu jest grane ? 

@Peter I co dalej bo od kiedy temat jest zrobiony gracz chyba boi się wbić na serwer

 

@Peter jaki werdykt ( cały czas od akcji nie ma go na serwerze)

Edytowane przez eQu
  • Like 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były członek UBTeam, który ma "na pieńku" z tym graczem, chciałbym przedstawić jak wygląda jego gra z mojej perspektywy. Jeszcze przed startem chce jedną rzecz omówić.
 

7 godzin temu, SystemVac napisał:

RUNDA Widze goscia na short zabijam , kolejny kill EQQ zabija wcale nie ma infa o nim wiec jakie radnom PESTKI "kolejny admin aka Pancio daje akcje aby bylo ???" Kill goscia slychac normalnie zabity

Nie będę tolerował osób/"randomów", które podważają moje kompetencje. Nie jesteś "pępkiem świata", żeby mówić czy ktoś jest dobry czy nie w tym co robi
Rozpiszę samo de_nuke, bo z tego co widzę jest najbardziej "odpałowe".
Runda 1
1:40 będąc na outsidzie wychylasz się sprawdzając dół, mając totalnie gdzieś górę ale mniejsza o to, zdaży się każdemu
1:30 masz pake i zamiast iść wykonywać cele to wolisz się postrzelać, hmm a podobno taki dobry jesteś
po plancie paki idziesz na kurnik, z kurnika do drzwi robiąc jakieś dziwne obroty, a w dodatku movement masz niczym gold max (nie obrażając graczy z tą rangą), co do sytuacji z ostatnim ct'kiem, widać ewidentnie jego część ciała (gracz Andrzej) a ty zaczynasz strzelać do swojego gracza, podstawą jest dobre wykorzystywanie minimapy czego tutaj zabrakło
Runda 2
Nic ciekawego moim zdaniem się tutaj nie wydarzyło, normalna gra (dostawał info)
Runda 3
1:50 wychylasz na outsidzie, masz totalnie w d... hangar, jesteś wcelowany w gości, którzy stoją przy drzwiach na dwór ale że dostałeś nade'a od nich to wyjaśnia sytuację, bardziej mnie dziwi ten skan, który poszedł właśnie na te drzwi, poszedł na gościa który właśnie uciekał a w dodatku twój celownik poleciał na kolesia który stał dalej, za kontenerem ale powiedzmy, że miałeś farta.
Runda 4
1:35 dziwne zachowanie z twojej strony, że nagle odwracasz się wiedząc, że ct jest w control roomie
Runda 5
głupi push
Runda 6
jedynie przy zabójstwie eQQ dziwne były te twoje ruchy, niby go słyszysz ale imo masz go gdzieś
Runda 7
wchodzisz na pewniaka przez drzwi od dworu, nie boisz się że ktoś jest schowany na sitcie, heavenie, za dawnym ventem, po prostu lecisz
Runda 8
robi wjazd przez drzwi, widzi (na wall'u), że jest jeden na A to zabija i leci na dwór po kolejnych, ma gdzieś kurnik, heaven, hangar, po prostu prze do przodu niczym rusek na B :kappa: 
1:25 (dla mnie dowód na słabego wall'a) próbujesz pickować Miverse'a, który idzie od A (oskarżony jest w hangarze), gdzie nie miałeś żadnego info o nim, a gdy on podchodzi to lekko się przesuwasz na prawo, ostatni frag po call'u od Personal'a
Runda 9
taki pros, a flashe rzuca pod skrzynke na dworze

1:08 dziwnie ten celownik na góre ci poleciał, imo nie mogłeś usłyszeć ct (moment przy respie tt), nagle sobie idziesz od niego
kill na eQQ bardziej fartowny 
Runda 10
podchodzisz na heaven od mida, nie boisz się, że ktoś z tego heavena wyjdzie i cię zabije
(reakcja golda na afkującego ct)
Runda 11
1:50 - 1:44 znowu masz gdzieś hangar
Po ct
Runda 12
---
Runda 13
1:39 nawet nie miałeś celownika na głowie wroga a i tak bania weszła
Runda 14
dziwi mnie twoje rushowanie z Famasa, gdzie wiadomo, że przy AK wymięka
Powrót do tt
Runda 15
1:39 celownik poleciał ci na model wroga w hangarze
1:34 i znowu masz gdzieś heaven (który to raz???)
Runda 16
ach, nikt nie wychyla to sobie cofne i wywale wszystkie granaty (wiem szukam tutaj czegoś na siłę)
Runda 17
1:46 ups, chyba wh nie zadziałało
1:43 molo na zejście do BS B? takie dziwne trochę, jeszcze nie widziałem pro scenie, żeby ktoś tak rzucał
1:35 poszły strzały, ale tutaj też wh zawiodło bo gracz był za ścianą
z 3-5 sekund po plancie ct idzie/skacze z dworu do A i w momencie kiedy był prawie w najwyższym punkcie, oskarżonemu celownik poleciał do góry właśnie na poziom głowy
Runda 18
1:43 nadal "atakuje" (nade'ami, molo) schody do B
1:36 celownik dziwnie poleciał mu do góry
A teraz jeszcze odniosę się do

7 godzin temu, SystemVac napisał:

 @SzeregowiecPL Cześć jak możesz poświecić czas na sprawdzenie byłbym wdzięczny 

On nie jest osobą, która będzie cały czas sprawdzała twoje demka i pisała, że czysty jesteś, chyba się kolego pomyliłeś.

7 godzin temu, SystemVac napisał:

HAHAHAHAHAHAHAHHAHA jakiego pieca o czym ty piszesz zapraszam na profil konta za rok -5-10-15 nie bedzie vac banna poniewaz nie czituje ale luz nawet slyszalem od pewnej osoby gdybym gral na odpalonym STREAMIE to i tak jestem odpalony wiec luzzzzz

Tym wpisem pokazujesz mi, że technologia XXI w. jest ci obca i zatrzymałeś się na etapie "kamienia łupanego" (no offense).
Bazowałem tez co nie co na wpisie @Splintus, co nie oznacza, że widziałem to co on

Raczej każdy moje zdanie na temat tego gracza zna i nie muszę pisać czy jest on odpalony czy tez nie

P.S nawet nie komentuj moich słów bo i tak będę miał to głęboko gdzieś a w dodatku jest nie pisana zasada "Tylko winny się tłumaczy"

Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę 

Edytowane przez Pancio.
  • Like 3
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że dosyć ciekawe to demko z de_nuke.


Runda 1
1:40 wychylasz jak bot
1:30 tutaj warzywo i jakieś oczopląsy nie wiem co to ma być, ale lecimy dalej
Runda 2
omine bo nudna i nic się nie działo
Runda 3
1:50 jak zwykle to samo i w każdym demku, które oglądałem. Ja nie wiem czy ty masz zwierze jakies czy co i czasem za przeproszeniem "pierd***nie" Ci w myszke czy jak i siada głowa. Lecisz na te drzwi jak opętany nic nie sprawdzasz prawie, ale uznajmy, że to było skillowe i kozak runda. Lecimy z następną.
Runda 4
1:30 około jakoś - skąd ty miałeś info, nawet nic nie było słychać ani nic. Bóg gierki znowu.
Runda 5
nie ma co opisywać ...
Runda 6
uciekasz wzrokiem od eqq jakby sie ukryc nie wiem o co chodzi.
Runda 7
cały site obstawiony a ty bez sprawdzania pewny 100% wjazd na pełnej i niech się dzieje wola nieba. Bardzo ciekawa runda.
Runda 8
Runda cała na wallu imo tak jak @Pancio. opisał. 
Runda 9
trochę farta, trochę znowu kot kopnął w myszke
Runda 10
...
Runda 11
yolo runda

Runda 12
---
Runda 13
albo recoil albo mechanika gry nie wiem fajna ta głowa całkiem. Na 1/4 to ty wgl celownika blisko nawet nie miałeś.
Runda 14
znowu push 
Runda 15
między 1:38-1:40 - ?? Znowu kot? Ale aż tak?
1:35 znowu yolo co to hangar. Tak jakbyś dał komende dla bota "rush and dont care"
Runda 16
nic
Runda 17
1:44 co to za schodzenie?
bomba zaplantowana mija chwila a on jakiś movement pijana wiewiórka here i znowu kot po myszce przeleciał
Runda 18
1:43 co tak te nade'y rzucasz
1:35 nie wiem czy to tyle razy ten kot czy co, ale tutaj w 1/4 znowu nienaturalny ruch.

 

Jak dla mnie to trochę parodia, ale tak to wygląda.

 

 

 

@SystemVac ja po prostu zastanawiam się co z Tobą zrobić. Oceniłem tyle Twoich demek i wybryków, że sam nie wiem co myśleć. Na podstawie tego co widziałem tutaj mogę już Ci wystawić perma, bo tak jak sam przyznałeś można uznać w niektórych akcjach, że było wh i były nienaturalne. Sam gram już milion lat w tego csa i wiem jak to jest być osądzanym :D Aczkolwiek nie biorę pod uwagę niczyjego zdania tylko mówię jak ja to widzę. 

 

@eQu właśnie widziałem w logach. 

 

 

Ostatni raz przejrzę te demka w weekend bo na razie zbyt dużo czasu to nie mam. Także w weekend ostatnia decyzja co do Twojego bytu tutaj.

Edytowane przez Peter
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

Zaczynając od nowa @eQu

W dniu 13.09.2019 o 18:09, eQu napisał:

Szkoda że od kiedy sprawa się zaczęła (mija równy tydzien) nie wbiłes ani razu na serwer ?? Przypadek.

Chyba nie muszę ci się tłumaczyć czemu mnie nie było,ale jak chcesz uzyskać takowe informacje to posiada je Właściciel Sieci @-_- który uzyskał ja dużo wcześniej niż został założony temat.

 

W dniu 13.09.2019 o 18:09, eQu napisał:

Dostałeś 4 razy bana i czujesz się nietykalny a prawda jest inna. Pierwszy ban nie był przypadkiem. Drugi tym bardziej trzeci już coś pokazywał. A czwarty to już było wiadomo, że jest spalony. I nie wiem czemu jest tutaj najazd na mnie bo to co jako pierwszy wiedziałem co tu jest grane ? 

Czyli twoim zdaniem osoby które dawały mi ub ,są nie kompetentne i nie po winę pełnić funkcji w ubteam bo z czego widać do chwili obecnej było sprawdzanych aż 11 demek z czego do chwili obecnej zostaje Nuke jako ta podejrzana, ale czy na pewno?

 

W dniu 13.09.2019 o 21:39, Pancio. napisał:

Jako były członek UBTeam, który ma "na pieńku" z tym graczem, chciałbym przedstawić jak wygląda jego gra z mojej perspektywy. Jeszcze przed startem chce jedną rzecz omówić.

Jakim pieńku , to ty zachowałeś się ostatnim razem jak dziecko, które blokowało temat oraz wmawiało dla @Peter ze nie musi oglądać bo wszędzie spalone i tak uczynił bo ci UWIERZYŁ .

W dniu 13.09.2019 o 21:39, Pancio. napisał:

Nie będę tolerował osób/"randomów", które podważają moje kompetencje. Nie jesteś "pępkiem świata", żeby mówić czy ktoś jest dobry czy nie w tym co robi

A ty kim jesteś?Co do swoich kompetencji sam je podważyłeś banując moja osobę bez dowodów.

W dniu 13.09.2019 o 21:39, Pancio. napisał:

(dla mnie dowód na słabego wall'a)

 

W dniu 13.09.2019 o 21:39, Pancio. napisał:

1:46 ups, chyba wh nie zadziałało

 

W dniu 13.09.2019 o 21:39, Pancio. napisał:

1:35 poszły strzały, ale tutaj też wh zawiodło bo gracz był za ścianą

Może jednak ten Gość nie ma tego WH skoro zawiodło no jak to ?

 

W dniu 13.09.2019 o 21:39, Pancio. napisał:

Bazowałem tez co nie co na wpisie @Splintus, co nie oznacza, że widziałem to co on

Dokładnie na Żywo wygląda to lepiej jak na GOTV 

W dniu 13.09.2019 o 21:39, Pancio. napisał:

Raczej każdy moje zdanie na temat tego gracza zna i nie muszę pisać czy jest on odpalony czy tez nie

Każdy twoje zdanie wie po 2 banach gdzie dostałem ub, ty miałeś świetny plan przy 2 banie, kiedy zablokowałeś temat oraz jakie maiłbyś zdanie o osobie przez która zmieniłeś nick oraz utraciłeś uprawnienia ubteam.

---------------------------------------------------------

@Peter Widzę ze rozpisałeś po swojemu i nie podjąłeś decyzji bo jesteś nie pewny natomiast ja nie jestem wstanie nawet zobaczyć o co chodzi z tym  KOTEM .

W dniu 15.09.2019 o 14:35, Peter napisał:

Runda 8
Runda cała na wallu imo tak jak @Pancio. opisał. 

Ten sam temat przy reszcie banów a co by było gdyby ktoś był kurnik heven za bs-em,wtedy by runda miała tytuł "Push szybka wyj.".

W dniu 15.09.2019 o 14:35, Peter napisał:

Runda 13
albo recoil albo mechanika gry nie wiem fajna ta głowa całkiem. Na 1/4 to ty wgl celownika blisko nawet nie miałeś.

Ciężko jest mi się odnieść ponieważ nie ma możliwości pobrania demka może byłem w biegu i kula trafiła ,pomocna może być komenda r_drawtracers_firstperson 1 dzięki której widzimy jak lecą kule(pomocne przy fullauto).

Naliczyłem:

- 2/19 rund nienaturalne ruchy 

- 3/19 rundy podchodzące pod wh (liczę rundy wbijane na jolo gdzie nikogo nie było,lecz dla was jest to jako wh wiec i ta rundę uwzględniłem)

- 3/19 rund z tym kotem nie bardzo wiem co one oznaczają ,brak możliwości pobrania demka (chyba wygasło)

 

W dniu 15.09.2019 o 14:35, Peter napisał:

Jak dla mnie to trochę parodia, ale tak to wygląda.

Masz racje, parodią jest ta cała otoczka do mej osoby, nie zauważyłem aby osoby które były banowane za wh,aim, po ub były dalej tak "Osaczone" jak ja .

Tutaj zapodam również tematy ,gdzie były demka ze wszystkimi oraz tymi co są teraz jest aż 11 (mówiłeś w którymś temacie ze za mało aby podjąć decyzje)

 

Podsumowując całość moje wbity jolo były od początku ponieważ to nie jest żaden FC ESEA ESL gdzie ktoś będzie czekać , zdarzają się rundy ze ktoś czeka wtedy runda ma nazwę "jolo push" i jest nie brana pod uwagę ze może faktycznie ten gość nie czituje, @Peter ja ci w decyzji nie pomogę , również prośba abyś nie brał pod uwagę @Pancio. , tak wiem to jest twój kumpel , tylko czy przypadkiem to nie on ostatnio wmówił ci ze wszędzie spalone ,a ty mu uwierzyłeś bo niby czemu miałbyś nie wieżyc. Również weź pod uwagę ze VALVE zrobiło Free to play wiec dlaczego miałbym czitowac na main , skoro można szaleć do woli bez jakiejkolwiek konsekwencji na fejk kontach.Trzeba tez zwrócić uwagę ze 11 demek a jest jeden nuke z tak mała ilością dowodów (wynika to z waszej rozpiski,nie mam możliwości sam sprawdzenia ,brak  pobrania demka , strona nieaktywna ).Ostatni ban pokazał jak CZITUJE kiedy wychodzę jolo ,a kiedy jolo zmienia się w (jolo push bo zostaje zabity przez przeciwnika który jest za np. bs,ściana, itp.i to nie jest z czego wynika jako to ze clean gracz).

Dodam po raz "n" 2.4k Main 10lvl FC z AnticheatFC  Global Prime , Smurf 0.8k 10 lvl FC z  AnticheatFC  Global Prime .

Pewnie będzie pytanie dlaczego nie było edycji , ponieważ cytaty złe się kopiują i wychodzi chaotycznie .

 

To tyle co miałem do dodania resztę pozostawiam Osobom decyzyjnym .

 

Pozdrawiam VAC

@Peter Tak jak mówiłem , nie wiem co jest na demku bo nie ma możliwości pobrania , wygasła chyba zawartość. Zastanów się czy mając tyle demek gdzie było sprawdzane i było clear dlaczego miałbym czitować , kolejne pytanie dlaczego są sytuacje gdzie są przeciwnicy i ich nie zabijam tylko oni mnie skoro mam wh powinienem raczej mieć dużo większy reflex .A co do sytuacji "WH" ,jak pisałem co by było gdyby jednak był przeciwnik na bs itp. wtedy było by prościej , dlatego podałem ci linki, z poprzednich banów oraz z ostatniego ,który chyba podsumował wszystko gdzie było robione aby pozbawić mnie możliwości bronienia się, ale wyszło jak każdy widzi. 

A co do bycia osadzonym chyba wybranym za cel,misje, sam możesz zobaczyć ,ze co nie zrobię co nie napisze to i tak wszystko jest przedstawiane jako to ze czituje ... Masz nawet tutaj 4 mapy i tylko na nuke na 19 rund jest w kupie 3-4 rundy które dla was wyglądają dziwnie..

Edytowane przez SystemVac
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Okej. Także przez cały wieczór w sobotę i południe niedzieli sprawdzałem w kilka osób rundę po rundzie i dochodzę do wniosku, że pozostaje mi napisać tylko to, że ban zostanie nałożony. Nie wiem jak bardzo zamierzasz się wykłócać dla mnie Twoj styl gry jest bezsensowny i w tej chwili jedyne co można stwierdzić to jest to, iż próbujesz bardzo mocno się kryć z tym co robisz. Masz tyle nienaturalnych ruchów, że jest to niemożliwe aby ktoś normalny tak grał. W większości tych akcji, które rozpisałem (kot przebiegł) można z łatwością wyłapać, że jest coś nie tak. Z wielkim żalem bo tyle razy dawałem Ci ub, na dzień dzisiejszy stwierdzam, że będziesz musiał odpocząć od gry i może jak gdzieś Cię spotkam to zobaczymy czy dalej grasz tak samo czy nie. 
 

 

 

przyjete.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności