Skocz do zawartości

[GALERIA] PortiZ


PortiZ

Rekomendowane odpowiedzi

Tu macie jeszcze parę moich starych prywatnych zleceń:

Jeżeli to problem ze w galerii nie ma napisów cs-classic to usuńcie pls xD
 

angel.png

 

 

 

kreativ.jpg

Milan.png

 

 

 

Edytowane przez PortiZ
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awatar dla Doro fajny, drażni tylko ostra krawędź postaci, pobaw się bardziej wygładzeniem krawędzi I wtapianiem.

Reszta prac jest strasznie robiona pod jeden schemat i jeden font. Wiesz za pierwszym razem fajnie ale za 20 męczy. 

Porzuć też te kaszaniarskie efekty I gotowe paczki z renderami. One się uja nadają. Poszukaj dobrego zdjęcia, pobaw się nim, popracuj nad dobieraniem odpowiedniej czcionki. Czasem zwykle zdjęcie z dobrze dobranym napisem stworzy lepszy awatar niż naciukanie pstrokatych efektów I tęczowych napisów.

Jeśli chcesz wal na priv to podrzucę Ci kilka fajnych stron gdzie co nie co będziesz mógł się nauczyć.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

To mogę pochwalić;

Zyxel.png.83189ecc5e4be68ad1de4d0696658013.png

Reszta słaba

@PortiZ ale pisałem Ci już nieraz, że większość to dodane napisy, fakt zacząłeś dodawać bardziej pasujące napisy, ale jeszcze dużo pracy przed tobą. 

Edytowane przez WhiteBlood
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Zimny. said:

Dodałeś jedynie 2 napisy, więc nie wstawiałbym czegoś takiego do SWOJEJ galerii

@Zimny.Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w tle tez cos było robione. Dałem to do galerii, aby osoby które by potrzebowały takie awatary se oglądnęli te prace.

2 hours ago, WhiteBlood said:

To mogę pochwalić;

Zyxel.png.83189ecc5e4be68ad1de4d0696658013.png

Reszta słaba

@WhiteBlood Dzięki za pochwale, ale mógł byś napisać co do poprawy, a nie tylko pisać reszta słaba. Nie potrzebna mi taka krytyka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace to są gotowce z dodanym napisem Patryczku, fakt napis potrzebny ale to juz ten ,, drugi etap ,, pobaw się tą grafiką, popróbuj wszystkiego typu: cienie, barwy zimne/ciepłe na danym obiekcie, kontrast, rozmycia, masz na prawdę tego duzo w ps, spędź na pracy więcej niż 5/10min to zobaczysz efekty

  • Like 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ezgif.com-video-to-gif.gif.8ad4ef966909351c1e3e9f1293a9a486.gif

@Scrollfajnie ze ci sie podoba, wiadomo ze bym zrobil! najlepiej wygląda na sygnatorce, ale na awixie tez widac,öecz tylko na forum. Na steam gify nie dzialają chyba

Edytowane przez PortiZ
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2020 o 22:07, PortiZ napisał:

czwicze robienie gifow...co sadzicie?

ezgif.com-crop.gif.a496bacc8f9a264c125fe75d8976b27c.gif

świetny pomysł i ładnie zrobiony.

Edytowane przez tamblr
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chciałam tu przyjść i zjechać cię, za zbyt proste prace, ale w tym momencie nie mogę tego powiedzieć. Ostatnią pracą to mi zaimponowałeś, ale oczywiście muszę się przyczepić do czegoś. Popracuj nad tekstem, czcionkami i oczywiście rozmieszczeniem ich na "pracach". W tym momencie wyglądają jak losowo ustawione, bo "jakoś wyglądają". Albo zmniejszyć, albo poszukać lepiej pasujących czcionek. 

Jeśli pracujesz na ps, to polecam włączyć linie pomocnicze, bo bardzo dużo dają, a tu to trochę pomoże. 

W dniu 6.03.2020 o 23:31, PortiZ napisał:

Ten gif to kozak. Pozdrawiam

  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.03.2020 o 15:07, PortiZ napisał:

861871466_MaziSyg.gif.791580da7457ac2008f44ef1aef9c532.gif

 

Mogę napisać, że pomysł oczywiście fajny, ale kolorystyka nie powala. Za duży kontrast, napis słabo dobrany i nie pasuje. Popracuj bardziej nad doborem czcionek oraz kolorystyką. Gdyby nie ten gif praca sama w sobie byłaby słaba pod względem estetycznym. Muszę Cię jednak pochwalić po prostu za pomysłowość. Mało kto używa takich technik, więc masz ode mnie +.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności